X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zwykle zamawiam na cocolicie, mają tam praktycznie wszystko co może mnie interesować i w fajnych cenach. ALe obiecałam sobie ze nie będę już kupować głupot.. No chyba że tą cudną paletkę Hudy :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, nie znam tego sklepu. Moja ostatnia kolorówka jest właśnie z rosmana. Skusiłam się na taka paletkę komponowałam z wibo i jest bardzo spoko. Ja na codzień krem cc z bourjois, tusz i właśnie ta paletka :)
    Jak tak sobie myśle to ja zdecydowanie więcej wydaje na pielęgnacje. Teraz zamówiłam szampony i odżywki, a ostatnio maskę do twarzy na noc z holika holika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:48

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada testuj jak nie będzie @ w terminie.. teraz za wcześnie..

    Salome, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    O, nie znam tego sklepu. Moja ostatnia kolorówka jest właśnie z rosmana. Skusiłam się na taka paletkę komponowałam z wibo i jest bardzo spoko. Ja na codzień krem cc z bourjois, tusz i właśnie ta paletka :)
    Jak tak sobie myśle to ja zdecydowanie więcej wydaje na pielęgnacje. Teraz zamówiłam szampony i odżywki, a ostatnio maskę do twarzy na noc z holika holika

    Cycki bolą. 6 dni do okresu. Testować czy nie testować? Ostatni test mi został :/ trochę żydzę :p
    Czekaj...
    Mi to sie wydaje ze tez ten instagram youtobe i inne nakrecaja osoby do zakupow caly czas cos polecaja a tak naprawde wiekszosci rzeczy nie potrzebujemy...

    nada lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 14:28

    Salome, nada lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No filmiki najgorsze, chociaż niektóre rzeczy spoko podpowiadają dziewczyny :) np ostatnio dzięki YT odkryłam skaldane miski. Takie duże. A miałam mega problem ze mi stoją w łazience. Kupiłam nowe i mogę elegancko schować do szafyZ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:48

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak filmiki kuszą, ale też czasem dzięki nim powstrzymuje się przed kupnem jakiegoś kosmetyku.. Ale co zrobię jak ja miłość do kosmetyków mam od dziecka.. Jak byłam mała to sama próbowałam robić kosmetyki z farbek i chyba mąki :-D cud że mnie nic nie uczulalo :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny chcemy sie budować 😊 wiadomo, ze to jest projekt bazowy i jakies swoje poprawki wprowadz. My dzialke mamy, zmiesci sie dom, garaz, budynek gospodarczy i koparka jeszcze stanie a i tak bede mieć podwórko😊 tu gdzie obecnie mieszkam to z podworkiem gorzej bo male jest i w sumie wszystko z firmy meza jest na podwórku ale mieszkamy bez rodziców, sami dla siebiw i to jest piękne :)

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada mam taką samą sytuację!
    Tydzień do okresu, cycki też bolą :D

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio wcale nie bolą przed okresem, raz jedynie ale to był pierwszy cykl od dawna na dupku.. A kiedyś zaraz praktycznie po owu już rwały niemiłosiernie :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie może teraz coś wkręcam, a przecież ja od tego cyklu biorę dupka :D

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki Ruda. Obyśmy się obie nie doczekały małpy :D

    RudaMaruda25, Ag1988 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki choc lepiej o tym nie myslec zajmijcie glowy jak tylko sie da. Ja dzisiaj pierwszy raz wypilam natural mojo musze Wam powiedziec ze mi to smakuje w sumie ja unikam cukru a to calkiem calkiem ;) pilam z Rosmanna produkty superfood i jest to podobne z tym ze superfood mialam grudki i musialam dluzej blenfowac a tu wygoda bo pomacham troche i napoj gotowy a raczej posilek. Zobaczymy czy beda efekty... ja sie wciagnelam w ksiazke Pozwol mi wrocic dla mnie jest mega i wszystkie 3 czesci czytalam bardzo szybko wiec odskocznia. Ostatnio mega glowa mnie boli najprawdopodobniej przez cisnienienie i ciezko funkcjonuje i sobie radze :/ niestety czasem nawet kawa albo tabletka nie pomaga :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Ja już wiem, że @ jednak przyjdzie -> tempka zaczęła mi już spadać :)
    Więc kolejny cykl uważam za otwarty !
    Ale Nada trzymam kciuki za Ciebe bardzo mocno.

    No i w końcu waga ruszyła, zaczęło trochę spadać, 1,5 kg tak praktycznie w ciągu tygodnia, a wcześniej nawet 100 gr nie, jedynie czułam się cięższa, więc sukces jest. Choć teraz przed @, wiem, że pewnie waga będzie mi wskazywała więcej za parę dni.

    Ja teraz zaczynam czytać 365 dni, podobno fajne, każdy mi polecał, no i podobno to takie polskie 50 twarzy Greya.


    Miłego dnia !

  • Tasia888 Koleżanka
    Postów: 57 49

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia! <3

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    II kreski 10.01
    30.01 <3
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ruda jak nie ma małpy to jeszcze wszystko możliwe :) ja się dzisiaj powstrzymywałam od sikania. Ale przypomniałam sobie, że to za wcześnie :p

    Jestem ostatnio bardzo dumna z siebie i męża, wstajemy codziennie przed 7.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstaję codziennie o 5:30, mój mąż różnie, bo pracuje zmianowo. Dzisiaj akurat ja wychodziłam do pracy po 6tej, on wracał z pracy...

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Wow! Ja pracuje od 10. Wiec cieszę się ze się zebrałam do takiego wstawania. Te poranki są super. Wcześniej dwa razy w tygodniu chodziłam na jogę przed praca, wstawałam wtedy 6:30. Ale nie mam teraz multisporta, dopiero od kwietnia będzie wiec robię sobie miesiąc przerwy. Plus od metforminy jest mi dość słabo rano :/

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstaje sobie teraz troszkę wcześniej, bo pracuję od 7, a do pracy mam 10 minut piechotą, ale zmuszam się do jedzenia śniadań w domu, bo w pracy to zjem coś jak sobie przypomnę...

    No i my z mężem jak jest akurat w domu zawsze jemy wspólne śniadania lub wymiennie kolację, w zależności od jego zmiany w pracy. Taki mały rytuał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dzis humorki ? ;)

‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ