X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Kaś o matko, myślałam, ze jakieś narty albo coś. Człowiek musi ciagle patrzeć pod nogi jednak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:48

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaleje na promce w rosmanie :D kupilyscie sobie coś?

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa też miałam do tego cyklu podejść na luzie i tak jak przypuszczalam, im bliżej terminu @ tym bardziej schizuje..

    Ja dziś wzięłam wolne w pracy po wczorajszym osłabieniu. Dziś na szczęście czuję się świetnie więc to może spadek ciśnienia albo jakiś wirus. Choć to juz drugi raz w ciągu kilku dni..

    Też marzyłam o własnym domku i budowie, ale po śmierci teścia przeprowadziliśmy się do teściowej i wyremontiwalismy piętro. Póki co teściowa nie jest najgorsza (choć czasem irytuje) i się dogadujemy. A dzisiaj mnie pyta :"a może ty w ciąży jesteś dlatego tak ostatnio źle się czujesz?" myślę sobie "taa na pewno.. " :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 10:08

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piętro spoko, a macie wspólna kuchnie?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam w rossmanie za szalenstwo? ;D

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, powiedziałam mężowi że nie wprowadzę się dopóki nie będę miała swojej kuchni i łazienki - i właśnie te pomieszczenia remontowalismy najpierw.. Choć obiady zwykle gotujemy wspólnie.. Póki co się dogadujemy :-)

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak oddzielne mieszkania. To bardzo spoko. Myśle ze najgorzej właśnie się kuchnia i łazienka dzielić.
    A jest ta promocja 2+2 i robię zapas szamponów i odzywek, wzięłam tez olejek. Ogólnie zawyżone ceny tych produktów, ale sumując w tej promce i tak się opłaca.

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o maskę do włosów to bardzo polecam Serical : Crema al late. W takim litrowy jakby sloju z niebieską etykietą. Można dostać ją w hebe. I kosztuje jakieś 13zl za litr

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym sie chciala ogranoczyc w zakupach caly czas mnie korci zeby tu cos kupic tam cos kupic no wiecie... i przy jamniej kosmetykow juz dawnooo nie kupowalam za to ciuchy buty korca:( jakie macie sposoby a zawsze a to spodnie sie przetrza albo bluzki nie ma kurcze a mamy inne wydatki...

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją słabością są kosmetyki, zwłaszcza kolorówka, uwielbiam bawić się makijażem i jakieś piękne, mieniące pigmenty do oczu to dla mnie bajka ❤️ teraz choruje na paletę cieni hudy za 300zl i próbuję o niej zapomnieć ale śni mi się po nocach.. taka sroka jestem :-D

    Za to ciuchów nie nawidze kupować bo nie cierpię ich mierzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:36

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Moją słabością są kosmetyki, zwłaszcza kolorówka, uwielbiam bawić się makijażem i jakieś piękne, mieniące pigmenty do oczu to dla mnie bajka ❤️ teraz choruje na paletę cieni hudy za 300zl i próbuję o niej zapomnieć ale śni mi się po nocach.. taka sroka jestem :-D

    Za to ciuchów nie nawidze kupować bo nie cierpię ich mierzyć
    Ja mam duzo takich slabosci ale musze sie ograniczac bo cala kase moglabym przewalic :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam szminki bluszczyki itp
    Na tym punkcie mam hopla ;D
    Juz tyle tego mam a nadal donosze ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te promocje sa najgorsze pamoetam jak bya w Rosmanie 50% ile ja wtedy szminek wariatka nakupowalam jesli chodzi o szminki to dla mnie mogloby ich nie byc najwazniejszym dla mnie kosmetykiem jest tusz podklad puder i bronzer oraz roz wiecej nie trzeba ;)

    Salome lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja kupuję teraz w drogeriach internetowych, mam pewność że produkt nie był macany przez jakąś paniusie, większy wybór i ceny cały rok jak na promocji w rossku. Choć też staram się ograniczać.. mam już chyba z 10 podkładów na różne okazje, nie wspominając już o pigmentach i różnych takich :-D wizażystka by się nie powstydzila chyba :-D

    Ja mam takie dni gdzie mogę użyć tylko tuszu do rzęs i kredki do brwi, a czasem cały makijaż zrobię od podkładu, makijaż oka aż po konturowanie :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie uwielbiam ;)

    Na codzien zawsze mam bardzo delikatny mekup

    Krem Cc troche rozu delikatnego i tusz

    Ale usta zawsze musze miec podmalowe i lubie takie mocniejsze akcenty;)

    Np fuksjowe ;)

    Jak gdzies wychodzimy wtedy nakladam mocniejszy make up jakis puder bronzer lubie tez wtedy oko podmalowac jakims cieniem ;)

    Na codzien lubie jak najwiecej naturalnosci ale za to usta zawsze pomalowane heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moj maz tez uwaza ze naturalnie sie wuglada najlepiej dlatego przestalam kupowac ale najlepsze jest to ze tych produktow nie umiem wykonczyc :D chorowalam na szminki na cienie na lakiery a teraz dlugoo nicza to spodnie i buty okropnie niszcze chcialabym jakies porzadne spodnie bo te co mam zaraz w kroku sa przetarte :/

    Dlugoo mi to zajelo zanim zrozumialam ze 5 szamponow odzywek nie potrzebuje :D bo nawet tej 1 nie umiem wykonczyc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 12:32

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie lubię ciuchów mierzyć, najczęściej kupuje online. Z roska tez online robię zamówienie zawsze. No i zgadzam się z tymi macanymi produktami. Ja wyciągam z szuflad na przypale :p jak już muszę.

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah dobre podejście, choć na promocjach czasem w ogóle ciężko się do szafy dopchać :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 14:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie wole teraz przymierzac rzeczy bo na przyklad cos moze sie okazac za male i juz w te wysylki nie chce mi sie bawic... ale mam wyrzuty sumienia zjadlam torcik w pracy kurcze zawszw czyms skusza :/

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ