X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 marca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wpisałam ta Monie i ma interwały bez obciążania kolan. Ale super <3 dobrze ze na was trafiłam :D

    Ruda do ty biznes :D

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może postaram się też ćwiczyć jeden dzień w domu online.

    Ale po tym jaki dostaję wycisk, to nie dałabym dzisiaj rady. Kolana mnie bolą i mięśnie na plechach.

    nada lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, ja biorę Letrox jeszcze w łóżku. Dzwoni mi pierwszy budzik, to łykam i jeszcze drzemka przez 40 minut :)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noga w gipsie ale w sumie gips kończy się przed kolanem. Jakoś musimy dać radę.
    Dziewczyny ja nie chcę rezygnować w tym miesiącu bo jestem po odstawieniu tabletek i lekarz powiedział, że teraz powinnam mieć większe szanse więc chce próbować, żeby później nic sobie nie zarzucić.

    Dziś śmigam na fitness ale mam takie zakwasy w nogach, że aż ciężko mi się ruszać, ale to chyba znak, że ćwiczenia wykonuje solidnie?
    Nada Ty masz problem z kolanami a ja z prawym nadgarstkiem.

    Nauka włoskiego fajna sprawa :D

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zwalil sie samochod nie bylam na silowni mam nadzieje ze w sobote bede miec bo wybieram sie na trampoliny... przez ten samochod posprzeczalismy sie z mezem ostro wyjazd byl pod znakiem zapytania kupe nerwow... oboje nerwowi bardzo jestesmy. Do kwietnia silownia a od maja w domu cwiczenia potem wracam na silke jesienia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Ale chciałabym jeszcze tak naprawdę porządnie i biegle angielski, bo niby coś tam mówię, ale trochę kuleje, a wiadomo to podstawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 09:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja cały czas pracuję po włosku, no i mieszkałam, więc język znam :D
    To chociaż tyle, że mogę się tym podzielić.


    Ale chciałabym jeszcze tak naprawdę porządnie i biegle angielski, bo niby coś tam mówię, ale trochę kuleje, a wiadomo to podstawa.
    Ja to w ogole nie mam glowy do jezykow to jest chyba najbardziej kulejaca u mnie rzecz za to moj maz w ogole sie nigdzie nie uczyl i bez problemu dogada siw z kazdym po niemiecku umie barzo dobrze po angielsku rowniez przynajmniej sie w tej kwestii uzupelniamy...

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam angielski a co do innych języków to nie mam chęci. Chciałabym kiedyś ogarnąć koreański ale to strefa marzeń :p

    PplPp1.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala chociaż angielski ogarnąć bardzo dobrze

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo w ogóle nie mam głowy do języków, angielski tylko jako tako, ale też bym musiała doszkolic. I bardzo podoba mi się rosyjski, nie wiem czemu :-D

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej to wyjechać i się nauczyć radzić w innym języku, niby się uczyłam włoskiego od podstawówki, ale dopiero jak wyjechałam tam na studia na wymianę i później pracowałam to nauczyłam się tak, że czasami już nawet myśli mam po włosku, no i w domu przeklinam też po włosku :D

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to przeklinanie w innym języku dobre jest bo może nie miałabym takich wyrzutów sumienia :-D ale włoski też piękny język ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 14:29

    nada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wyjazdem do Angli szkolilam sie z jezyka...

    A gdy zajechalam yyy nagle zielona
    Malo co rozumialam...

    Czlowiek sie uczyl slowek a tu co kraj ma swoj specyficzny akcent na poczatku nie moglam wylapac co kto poprsotu mowi

    Dopiero przebywanie tam mnie nauczylo jezyka ;)

    Teraz mi sie przydal i wykorzystuje go w Polsce bo do pracy w hotelu jezyk jest podstawa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 18:44

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam właśnie mało ambitną pracę właściwie bo jestem zwykłym pracownikiem produkcyjnym, więc język obcy mi nie jest do niczego potrzebny, bo moim maszynom jest wszystko jedno czy klnę na nie po polsku czy po ichjemu :-D

    Ja właśnie wróciłam od rodziców, mieszkają 7km ode mnie :-) wyjątkowo dobrze się czuję, to mój najlepszy dzień w ciągu ostatnich 2 tygodni. A jutro dzień @

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez to że wyjechałam do Włoch spełniłam się zawodowo, już tam na studiach zostałam wyhaczona, bo ktoś zauważył we mnie potencjał. A że było to uciążliwe bo byłam z daleka od domu to mnie oddelegowali do polskiej filii.
    Ale powiem wam szczerze, że sporo mi w pracy pomaga fakt, że jestem tu z ramienia zarządu włoskiego. A

    MilusińskaMilena, nada lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde boli mnie brzuch, bardzo. Ale tak dziwnie. Od jednego jajnika do drugiego, na przemian. I takie rozpychanie. No ale nic. Okres termin poniedziałek. Zobaczymy co to będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:51

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada to niech ten okres się nie pojawi..

    Ja dalej grzecznie czekam na okres.. dziś już 33 dc, to może za 11 dni raczy przyjść.. chyba, że znowu chce dobić do 50tki..

    nada lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Ja tez z takich co za domem tęsknią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:51

    Salome lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 14:29

‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ