X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    ja idę na urodziny dzisiaj a najchętniej poszłabym spac. Boli mnie tak brzuch ze ciagle chodzę do łazienki czy @ nie przyszła. Prochów nie chce łykać.

    Phiczek co to jest przepalanka? :o
    Na lyzke wlewasz troche kropli mietowych podpalasz je. Jak sie ogien wypali to wdychasz...

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clariethin wrote:
    Dzień dobry dziewczynki :) przychodzę po dłuższej nieobecności gdyż przydarzyło mi się coś dziwnego :/ w tym miesiącu zapomniałam zupełnie o braniu Duphastonu nie brałam też letroxu. W dniu spodziewanej @ przytulalismy się z mężem a kilka dni wcześniej miałam jakiś ogromny poranny wyrzut śluzu rozciagliwego i takiego zoltawo przezroczystego. Od 6 dni spóźnia mi się @ i zglupialam czy to wpływ leków czy szansa :) test ofc robiłam jest negatywny ale chyba jeszcze za wcześnie 😑 śluz obecnie lepki biały plus uczucie mikrosci i uczucie takiego rozpulchnienia plus delikatne uczucie jak przed @ w brzuchu ale żadnego bólu. Co myślicie.?

    Skoro @ się spóźnia 6 dni, to już by test wyszedł. A kiedy miałaś owu?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Skoro @ się spóźnia 6 dni, to już by test wyszedł. A kiedy miałaś owu?
    Nie jestem w stanie powiedzieć bo zawiesilismy starania i nie mierzyłam nic wcale :( ale tak jak mówię ten śluz był pod koniec cyklu :/

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Na lyzke wlewasz troche kropli mietowych podpalasz je. Jak sie ogien wypali to wdychasz...

    O matko jaki wynalazek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:52

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    O matko jaki wynalazek :D

    Milena ty kiedy? Ja poniedzialek. Ale czuje się dziwnie. Nigdy mnie tak nie bolało. Mam fazy od omg to to do zaraz przyjdzie jędza. Zamówiłam testy z Allegro będą w poniedziałek :p

    Maria widzę ze masz wyniki AMH, konsultowałaś już? Mam podobny wynik.

    Clariethin kciuki!! Tez mam takie uczucie rozpierania i czuje jajniki pierwszym raz w życiu tak bardzo. Dobrze ze wychodzę dzisiaj to nie będę się tak nakręcać. Co do testy to niektórym wychodzi dwa tygodnie po dacie planowanej miesiączki. Może zrob betę jutro?
    Myślisz że tak wcześnie cos pokaże?

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam dostać dziś lub jutro ale wcale nie boli mnie brzuch ani krzyż jak to zwykle było. Dzisiaj jedynie poczułam rano dość mocne kłucie jajnika i tyle. Nie wytrzymalam (o ja głupia baba bez silnej woli) i dziś siknęłam ale oczywiście rządzi biel nad bielami a dwie kreski zobaczę jak sobie dwa testy złącze że sobą :-D
    Zobaczę jeszcze jak tempka będzie się prezentować w następne dni, ale nie wiąże żadnych nadziei.

    Też dziś zamówiłam testy na alledrogo :-)

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena kciuki mocne :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:52

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, również trzymam za Ciebie kciuki. Ja właściwie zamówiłam testy owulacyjne +klika ciążowych z myślą o następnym cyklu.
    A możesz podesłać link do tych Twoich sprawdzonych bo ja pierwszy raz z allegro zamawiałam? :-)

    Clariethin powodzenia :-)

    nada lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Maria widzę ze masz wyniki AMH, konsultowałaś już? Mam podobny wynik.

    Nie konsultowałam i raczej nie będę, chyba że przy okazji wizyty u ginekologa. Najważniejsze, że jest powyżej 1, choć liczyłam na wyższy wynik. A Tobie ile dokładnie wyszło? I przypomnij, ile masz lat?

    nada lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 23 marca 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dawno mnie tu nie było więc przy wolnej sobocie postanowiłam napisać :)
    Przez 1.5tyg byłam na l4 bo nie dałam rady pracować w biurze :/ było mi strasznie niedobrze, nie wymiotowalam ale mdłości nie odpuszczaly... na szczęście teraz już jest lepiej, od wtorku wróciłam do pracy i czuje się dobrze :) Więc tyle na plus :D
    18 marca miałam kolejną wizytę :) maluszek ma już ponad 4cm, serduszko wali jak dzwon :) podczas badania fajnie się ruszał i machal rączkami i nóżkami :D wspaniale uczucie <3
    8 kwietnia mam badania prenatalne i test pappa :) przebieram nóżkami żeby znowu zobaczyć to małe cudo :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7950191ce1c9.jpg

    Widzę że u Was dużo się dzieje :) trzymam kciuki za testowania, za dietki, za wytrwałość w ćwiczeniach, za budowy domów :) super że żyjecie i nie skupiacie się tylko i wyłącznie na staraniach ;)
    Pozdrawiam Was gorąco i przesyłam wiruski <3

    Phiczek, ABI90, Clariethin, Salome, MilusińskaMilena, Żanetka93, Agafiga, Kaga, nada, Lajni85, Jane208, Why_not_now87, blair. lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 23 marca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam takie pytanie może się ktoś orientuję bo moje TSH wynosi 3.03 i gdzieś czytałam że to za duże żeby zajść w ciaze mimo że norma jest do 4.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Dawno mnie tu nie było więc przy wolnej sobocie postanowiłam napisać :)
    Przez 1.5tyg byłam na l4 bo nie dałam rady pracować w biurze :/ było mi strasznie niedobrze, nie wymiotowalam ale mdłości nie odpuszczaly... na szczęście teraz już jest lepiej, od wtorku wróciłam do pracy i czuje się dobrze :) Więc tyle na plus :D
    18 marca miałam kolejną wizytę :) maluszek ma już ponad 4cm, serduszko wali jak dzwon :) podczas badania fajnie się ruszał i machal rączkami i nóżkami :D wspaniale uczucie <3
    8 kwietnia mam badania prenatalne i test pappa :) przebieram nóżkami żeby znowu zobaczyć to małe cudo :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7950191ce1c9.jpg

    Widzę że u Was dużo się dzieje :) trzymam kciuki za testowania, za dietki, za wytrwałość w ćwiczeniach, za budowy domów :) super że żyjecie i nie skupiacie się tylko i wyłącznie na staraniach ;)
    Pozdrawiam Was gorąco i przesyłam wiruski <3

    Cześć nasze małe cudo!! :)

    Agafiga, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wspaniały okruszek ❤️ uściski dla mamy i maluszka i chętnie złapię wiruska ciążowego :-)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny tyle napisalyscie ze nie wiem nawet jak mam nadrobic. Phiczek fajnie ze wrocilas. Moj swoat ostatnio kreci sie kolo ksiazek juz jestem przy koncowce Pozwol mi wrócic ciesze siw ze to nie pozycja w stylu jak zajsc w ciaze polecam Wam wybierac inne ksiazki... ostatnio tez interesuje sie restrekcyjnymi dietami tzn obserwuje ludzi ktorzy na nich sa jestem przerazona w jakie skrajnosvi popadaja i co siw stalo z ludzmi ze ciagle o zarciu mowia. Ja kupilam te produkty natural mojo i juz moge napisac ze zaspakajaja glod aleeee czuje sie pod wieczor wzdeta i jest dyskomfort . Poza tym jem normalnie na sniadanie jakecznica czaswm parowki nie objadam sie wyeliminowalam cukier i przekaski typu paluszki chipsy. Coli dawno nie pilam. Ale nie wyobrazam sobie ciagle myslec o jedzeniu nie mam tyle czasu na to. Przy staraniavh zastanawialam sie a moze by tak post Marii Dąbrowskiej zrobic. Nieee dobrze ze wylecial mi ten pomysl szybciej niz przyszedl. Co dziewczyny sadzicie na ten temat zaimteresowala sie tematem jak pewna dziewczyna z youtoba wystapila w pnś i para z odmlodzanie na surowo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 08:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelova teoria glosi ze najlepiej jak tsh nie przekracza 2.5 ;)

    Miss super slodziak mieszka w tym Twoim brzucholu ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Tez myślałam o poście. Znam ludzi którzy byli (i rozsądnie wyszli z postu) i chwala sobie. Ale teraz łykam za dużo proszków żeby to odstawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 11:52

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem po trampolinach mialam dzisiaj slaba kondycje chyba przez owulacje na dodatek najpierw kolka sie pojawila potem gacie zaczely mi z pupy spadac a na koniec jeszcze klucie w jajniku prawym troche pocwiczylam ale to nie to co chcialam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2019, 12:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss cudny Dzidziuś ;)

    Co do AMH ja przy wieku 30 lat miałam ponad 6 albo 7 bo nie mam swojej owulacji, wiec wyniki wysoki tez nie jest dobry...

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 marca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak masz pcos to zakłamuje wynik chyba, nie?

    PplPp1.png
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 23 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelova23 wrote:
    Hej mam takie pytanie może się ktoś orientuję bo moje TSH wynosi 3.03 i gdzieś czytałam że to za duże żeby zajść w ciaze mimo że norma jest do 4.
    Najlepiej przy staraniach, aby tsh było poniżej 2. Może musisz zwiększyć dawkę leku?

    Miss piękne zdjęcie <3

    U mnie wizyta dopiero 5 kwietnia. Męczą mnie straszne mdłości i bardzo to przypomina chorobę lokomocyjna :/ od rana do wieczora. Poza tym wszystko ok :) szkoda mi trochę mojego Męża, bo ma teraz o wiele więcej obowiązków...

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ