X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Why_not_now87 mi zawsze pomaga cola 😉 może to nie typowo domowy sposób ale jednak dla mnie naj. Poza tym miętowa herbata, kropelki jak masz lub po prostu gorąca herbata na rozgrzanie żołądka

    PJUR lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krople biore mam w apteczce ale zalezy od czego ten bol jest i jaki moze cos zjadlas a nie raz to po prostu jak boli to wole zwrocic niz sie meczyc;) to zawsze pomaga ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 23:06

  • Bibi25 Ekspertka
    Postów: 300 89

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ten owulak to pozytyw?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9096a6a2f12c.jpg
    Dzis wieczor, 26 dc, brzuch pobolewa i jajniki tez.. Juz nie wiem o co chodzi :(

    Drugi rok staran
    PCO, laparo
    drożność ok, immuno ok
    MTHFR, czynnik VR2 hetero
    Pai homo
    Kariotypy ok
    Mąż - ok

    6/2020 lametta, miovelia nac, acard, pregnyl
    3.07 || beta 942
    6.07 beta 4106 pecherzyk w macicy 0.8

    3jgx3e3kc1zquwj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi25 wrote:
    Dziewczyny, czy ten owulak to pozytyw?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9096a6a2f12c.jpg
    Dzis wieczor, 26 dc, brzuch pobolewa i jajniki tez.. Juz nie wiem o co chodzi :(
    Pozytyw

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa pojedziecie mieszkać z Nami to odetchniesz. Jeśli mogę Ci coś poradzić to tym razem nie odzywaj sie do siostry pierwsza. To, że ona Cie wychowała to jedno, ale wychowywanie jej dziecka to drugie. Ty z mężem żyjcie swoim własnym życiem, bo nikt go za Was nie przeżyje, tata sam zrozumie swoje błędy, a co do siostry to zgodnie z przysłowiem przyjedzie koza do woza

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :) powinnam sobie ustawić odliczanie do bety... chyba zrobię trochę wcześniej żeby zobaczyć czy mogę sobie na weselu pozwolić na alkohol czy nie :p

    W ogóle rano przeżyłam szok. Mam książkę Szymona Hołowni "Boskie zwierzęta". Otwieram, a tam bach, dedykacja dla córki. Myśle sobie cooo. A. W internetach piszą, ze nie dawno wyszło na jaw ze ma i żonę i dziecko https://viva.pl/ludzie/newsy/zycie-prywatne-szymona-holowni-zona-i-corka-kim-sa-119168-r1/ ale mu się udało uchować tajemnice!

    Salome lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei dzisiaj jestem nieżywa, ledwie się zwlokłam z łóżka i jak zawsze jestem w pracy na 6.00, żeby porobić sobie rzeczy nim przyjdzie reszta i zacznie mi zawracać tyłek, to właśnie dopiero jadę .
    Czuję się taaaaaka zmęczona!

    nada, trzymam kciuki!

    A z tym Hołownią to mega szok, bo prawa jest taka, ze on się nigdzie nie dzielił swoim życiem prywatnym, ale ja będąc osobą medialną sama chciałabym chronić moją rodzinę, więc zrobił najlepszą rzecz jaką się da!
    Ogromny szacunek! Bo Ci wszyscy celebryci to na ślubach, dzieciach zarabiają, każda co urodzi to nagle najlepsza instamatka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka jak Twoj maz?
    Moja sis jednak wczoraj byla u lakrza
    Dostala tabletki na alergie na recepte plus masc na recepte tak jak kaga pisala sterydowa z antybiotykiem ;)

    Ruda biedaku:(
    Ja nadal poczucie git
    Jem wlasnie owsianke z cynamonem na sniadanko 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 08:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Samosiowa pojedziecie mieszkać z Nami to odetchniesz. Jeśli mogę Ci coś poradzić to tym razem nie odzywaj sie do siostry pierwsza. To, że ona Cie wychowała to jedno, ale wychowywanie jej dziecka to drugie. Ty z mężem żyjcie swoim własnym życiem, bo nikt go za Was nie przeżyje, tata sam zrozumie swoje błędy, a co do siostry to zgodnie z przysłowiem przyjedzie koza do woza
    Dziekuje Ci za rady :* tak tez zrobilam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziewczyny, atmosfera jest nie do zniesienia. Mój przełożony ewidentnie mści się za to, że musiał mnie zastąpić podczas mojej nieobecności, od rana wysyła mi dziwne maile z pretensjami, żebym sprawdziła coś np. Z zeszłego roku, jakieś mało istotne rzeczy...
    Nigdy tak do tej pory nie było, ewidentna manifestacja siły.

    OlaaM lubi tę wiadomość

  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Nie dziewczyny, atmosfera jest nie do zniesienia. Mój przełożony ewidentnie mści się za to, że musiał mnie zastąpić podczas mojej nieobecności, od rana wysyła mi dziwne maile z pretensjami, żebym sprawdziła coś np. Z zeszłego roku, jakieś mało istotne rzeczy...
    Nigdy tak do tej pory nie było, ewidentna manifestacja siły.

    Ruda przez pomyłkę polubiłam...

    A kiedy masz wizytę? Bierz l4 i rzuć mu na stół jak najszybciej

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam w poniedziałek wieczorem.
    Najpierw wezmę zaświadczenie, jeśli nic to nie zmieni, idę na zwolnienie.
    Daje mu szansę.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:28

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma mnie tu, bo nie mam czasu czytać tego wszystkiego :D Chciałabym być na bieżąco, ale no nie wiem jak to się dzieje, że nie mam jak. Nawet telewizora w chacie nie mamy i niby jesteśmy zorganizowani...

    W każdym razie u nas chujowo, dosłownie. Czynnik męski, morfologia nasienia w kwietniu 0%, w maju 3%. Na wizycie zamykającej dr określił szanse na zajście naturalne poniżej 10%. U mnie wszystko spoko, z racji wyników męża rekomendują nam invitro, które w wyniku połączenia naszych stanów zdrowia ma dużą szansę powodzenia.

    Dochodzę do wniosku, że ten program ma za zadanie odwalić diagnostykę przed kwalifikacją do invitro... żadnych innych opcji nam nie przedstawiono. Byliśmy u psychologa na 2 spotkaniach, bo mocno mnie te informacje dojechały. A że wizyty były za free, to trzeba było korzystać :) mając w perspektywie duże wydatki...

    Postanowiliśmy, że w najbliższym czasie idziemy do kliniki niepłodności i naprotechnologii skonsultować i co nam podpasuje, to w to wejdziemy.
    Zakładam, że z napro by nas mocno przebadali i być może zdiagnozowali, możliwe, że w ciągu 6-12 miesięcy byśmy zaszli sami. Natomiast klinika to wiadomo, masówka i pewnie w ciągu 3 miesięcy by się udało (tak powiedział lekarz na wizycie podsumowującej).
    No więc morze możliwości, pytań w głowie miliard, odpowiedzi brak..

    Jakbyście mogły polecić jakiegoś dobrego lekarza z Białegostoku, który by z nami porozmawiał i doradził patrząc na nas kompleksowo, to byłoby super :)
    No i może znacie jakieś środki na podkręcenie nasienia? Maca, Rutiver, pyłek pszczeli, orzechy brazylijskie wdrożone... co jeszcze? :)

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wspolczuje sytuacji.

    PJUR https://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 11:25

    PJUR lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda co za gnój z typa. można by go pozwać o mobbing. Co inni na to? widzą jak się na Tobie wyżywa?

    PJUR a jak ten psycholog? Pomogły wizyty? Badałaś AMH? a może tak ja u Żanetki męża problem u Twojego męża to jakaś paskudna bakteria?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pjur a robiliscie jakiees badania w kierunku czemu nasienie jest slabe ?
    Np zylaki horomy posiewy?

    Kasztanek w klimie nie przedsiadujesz ? Ze tak cie zlapalo?

    Ruda jak tak dalej bd to spierzaj stamtad ;)
    Teraz gdy dzidzia sie rozwijw stres nie jest ci potrzebny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pjur u mojego meza nie bylo co badac na drugim badaniu bo za mala koncentracja
    Na pierwszym niskiw parametry wszystkiego
    Mial usg w kierunku zylakow
    Badania hormonalne
    To bylo oki
    Mial posiew z prostaty na bakterie
    Wyszla bakteria
    Wyleczyl ja antybiotykiem
    Pozniej nasienie ponad norme
    I udalo sie

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda poczekaj do serducha i idź na l4, bo dzidziuś ważniejszy. Możesz jeszcze wysmarować pismo do przełożonych na tego człowieka ale takie konkretne pismo, łącznie z tym że po ostatniej takiej akcji uspokoił sie tylko na chwile a później ruszył z większą mocą

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, AMH w normie (dolny próg, ale w normie)
    Żanetka, USG jąder nic nie pokazuje. Hormony wykoanane, w normie. Nie wiem jakie badania moglibyśmy zrobi, żeby stwierdzić przyczynę słabego nasienia. Doradzisz coś więcej? Co badać, żeby określić przyczynę słabych parametrów nasienia? Sprawdzimy ten posiew.

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ