Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, idź na L4 :) odpoczniesz, do rodziców pojedziesz, bo z tego co pamiętam masz ich daleko, koleżanki poodwiedzasz :) polecam :) jak miałam ponad miesięczne L4 po mięśniakach macicy, to wszędzie jeździłam, co prawda bez jakichś dużych wyczynów fizycznych, ale bardzo miło wspominam nadrobienie relacji z poluzowanymi kontaktami :)
    Z drugiej strony mam nadzieję, że typ zluzuje jak pokażesz mu kwit. Trzymam kciuki, nie łam się i nie dawaj się :) Pamiętaj, że jesteś najważniejsza!

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcę iść na zwolnienie tak szybko, ale po prostu tak jak piszesz PJUR, trochę zluzował. A
    A ja oprócz tego że się stresuję, to jeszcze dochodzi mi stres, wynikający z tego, że nie powinnam się stresować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PJUR wrote:
    Nada, AMH w normie (dolny próg, ale w normie)
    Żanetka, USG jąder nic nie pokazuje. Hormony wykoanane, w normie. Nie wiem jakie badania moglibyśmy zrobi, żeby stwierdzić przyczynę słabego nasienia. Doradzisz coś więcej? Co badać, żeby określić przyczynę słabych parametrów nasienia? Sprawdzimy ten posiew.


    Pjur u nas jak hormony wyszlo okej i usg tez urolog zrobil wymaz z prostaty na bakterie...
    Mowil ze to najdokladniejsze badanie ze nawet w rozszeszonym nasieniu potrafi to nie wyjsc
    Bardzo nieprzyjemne badamie niestety...
    No ale pobral mezowi ten wymaz z prostaty i wyszla bakteria aicnecobacter...
    Mogl zlapac wszedzie : na basenie / w publicznej ubikacji itp itp
    Dostal antybiotyk
    Po antybiotyku wyniki nasienia ponad norme a wczesniej nie bylo co badac lub wszystko zanizone
    Pozniej jeszcze ja robilam wymaz czy nie mam tej bakteri
    Bakteria nie wyszla ale wyszedl grzyb
    Dostalismy oboje leki stosowalam zaraz po ustaniu miesiaczki
    Skonczylam doslownie w dzien przed owulacja
    W dzien owulacji byl stosunek i udalo sie ;)
    To taki przyklad z nas...
    Ale jesli tamte rzeczy twoj maz ma okej moze warto zrobic wymaz jesli bedzie chcial

    PJUR lubi tę wiadomość

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żanetka. Zainteresuję się tym wymazem z prostaty, bo posiew nasienia już chyba był i nie było zastrzeżeń...

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 ja już się wyspałam po nocce i mam weekend. W dodatku prawdopodobnie owulke będę miała normalnie nie po 25dc bo szyjka otwarta śluz rozciagliwy, czuję że będzie na dniach. Mężowi jak powiedziałam żebyśmy ten cykl odpuścili to jeszcze bardziej się stara, aż go muszę odganiac.

    No właśnie mój mąż.. Powiedziałam że go udusze. Dłoń nadal spuchnieta, może minimalnie mniej ale nadal. A on odmawia pójścia do lekarza. Jest ciężki jeśli chodzi o lekarzy.. A jak mu przypominam żeby zrobił okład to wsadza mi rękę pod bluzkę twierdząc że okład z młodych piersi zawsze pomaga 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 14:56

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i ja zaczynam weekendzik :)

    Dziś rano pojechałam do szpitala po wyniki z histo i na szczęście są w porządku. Teraz już jestem spokojna :) Ogólnie mięśniak okazał się być większy niż na usg ale wiadomo że podczas operacji dopiero się okazuje co i jak jest umiejscowione. Najważniejsze że się go pozbyłam i teraz mam zdrowe miejsce dla groszka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, ja też się bałam wyników histo, ale mi powiedzieli, że 0.01% mięśniaków jest złośliwych!
    Ile miał Twój cm?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda na usg przed operacją wyszło że ma około 5 x 5 a po operacji na wypisie ma 6 x 6,2 także okazał się być większy niż myślałam. U mnie trochę był strach bo moja świętej pamięci babcia miała usuwaną macicę z powodu guza złośliwego. Wyniki z kolposkopii wyszły niepokojące u mnie i dlatego się obawiałam że będzie coś nie tak

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:28

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Ruda gratulacje 😘

    U mnie dalej intensywnie, praca i remont do tego. Udało nam się wyskoczyć w połowie czerwca na urlop nad morze na tydzień, to trochę odpoczelismy. 5 lipca mamy prenatalne, z Filipkiem wszystko w porządku :) rozwija się prawidłowo, a ja się czuję jak hipopotam :)

    RudaMaruda25, nada, Why_not_now87, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni gratulacje, dobrze że sie odezwałaś 😊
    Brzuszek rośnie?
    Ruda odchodzić nie chcesz ale jak ten zjeb nie odpuści to musisz myśleć i dziecko i wybrać spokój 😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam dzisiaj w pracy i niestety bardzo się zedenerwowałam, dostałam straszny nerwoból i myślałam, że voś z maleństwem. Szybko pojechałam do lekarza, pani powiedziała, że wszystko w porządku, ale żeby mniej się stresować i dostałam dupka.
    Zrobiła mi usg i mamy już serduszko ❤️
    Wg usg jest to 5tc+6d, czyli dwa dni więcej niż wyliczyłam, a maluch ma już 2,1 mm.

    Lajni85, a myślałam, że opuściłaś wątek na stałe!

    Iskierka87, Kaś28, nada, Kasztanek, Żanetka93, Lajni85, MilusińskaMilena, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku zdrówka Ci życzę 🌻

    Ruda cudnie ❤️😀 i nie stresuj się więcej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 17:28

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda przemyśl sprawę l4 😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdenerwował mnie, bo pod moją nieobecność zamawiał towar pod moim akronimen w systemie, z mojego konta, zamówił jednego atrykułu tyle, że będzie to wykorzystywane przez 10 lat! Dzownił do mnie szef z Włoch i mi mówi, że zrobił analizę i to totalna głupota. To mu mówię, że mnie nie było, szperam w systemie, a tam z mojego konta.
    Wkurzyłam się mocno, idę do pokoju kierownika i mówię, że co to ma być? On się wyparł, szkoda tylko, że zapisała się data i godzina operacji, a mnie wtedy nie było w pracy, bo byłam na zwolnieniu. On nie pomyślał, a ja mam dupochron.
    Tylko pewnie i tak ja będę musiała to odkręcać -. - bo tak jest zawsze, jego błąd dodaje niestety ale pracę mi.
    Później gadałam z kolegą i on mi też powiedział, że to totalnie widać, że jest cięty na mnie od powrotu i wynika to z tego, że przez moją chorobę musiał odwołać delegację, a tam na delegacji to ma luz, blues jak na wakacjach, no i niestety trzeba było ruszyć moją robotę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda co za ciul i podły gad 😠 wiadomo że każdy by chciał nic nie robić a zarobić ale tak się niestety nie da. Mści się za to i Cię wrabia i jeszcze perfidnie kłamie co za dupek totalny. Bardzo Ci współczuję tej sytuacji i tym bardziej dziewczyny mają rację że powinnaś rozważyć pójście na zwolnienie.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:29

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio cierpię na wieczny brak czasu. Po pracy muszę się czasem przespać, potem coś zrobię w domu i znowu idę spać. Teraz to leci dopiero :) 1 lipca zaczynamy 6 miesiąc. Filip też nie daje czasem pospać bo się rusza cały czas, ale to przyjemne :) mój brzuch przypomina piłkę do koszykówki i podobno jest duży :) mdłości minęły, teraz czasem mam zgage.

    Ruda olej to i idź na l4, bo stres Ci niepotrzebny.

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda co za człowiek... Pamiętaj, ze ciąża najważniejsza. Wcale się nie dziwie, że chcesz prchować, bo przez 9 miesiecy w domu serio można oszaleć, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Powiedz im o ciąży, jeżeli nadal będzie Ci kładł kłody to pójdziesz na L4 i to Ty będziesz góra a on będzie zapieprzal za dwoje. :)

    I gratuluję serduszka <3 teraz już z górki :)

    Lajni super, że się odezwałaś. :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 19:12

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro na 8.30 jadę do ginekologa to zapytam przy okazji dowiem się jak u Niego z monitoringiem😊 a pisałam Wam, że dalej nie mam wypisu ani zwolnienia w systemie?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ