X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny ;)
    Ja trzymam kciuki za Was, żebyście jak najszybciej znalazły się po drugiej stronie mocy :)

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    No właśnie nie wiem, ja też raz zaszłam ok 3 lata temu ale ginekolog powiedziała że jak ok. 3 cykle nic nie wyjdzie to robimy drożność więc najwidoczniej może być problem mimo zajścia kiedyś...
    A tym amh to mi dziewczyny tu piszą że nie ma co się tak mocno przejmować bo ono nie zawsze jest miarodajne... Ja mam niższe A mam trochę mniej lat więc spokojnie, trzeba wierzyć że będzie dobrze ;) który dzisiaj dzień cyklu?

    Też tak o tym AMH słyszałam.
    Ja dziś dopiero 16 dc, więc 2 tygodnie katorgi przede mną :/
    A Ty 19? Testowanie masz już prawie tuż tuż :)

    Kaga:
    Dziękuję bardzo za dobre słowo. Od razu się milej robi na sercu :)

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Też tak o tym AMH słyszałam.
    Ja dziś dopiero 16 dc, więc 2 tygodnie katorgi przede mną :/
    A Ty 19? Testowanie masz już prawie tuż tuż :)

    Kaga:
    Dziękuję bardzo za dobre słowo. Od razu się milej robi na sercu :)
    Tak ja dzisiaj 19 dc i ten dziwny ból podbrzusza.... Ale zobaczymy ;) ja jeszcze 8 dni duphaston ;) też dostałaś czy na razie Bez? Bo ja od 17 dc duphaston biorę;)

    Kaga:
    Dziękuję bardzo, pozytywnie to nastraja;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Tak ja dzisiaj 19 dc i ten dziwny ból podbrzusza.... Ale zobaczymy ;) ja jeszcze 8 dni duphaston ;) też dostałaś czy na razie Bez? Bo ja od 17 dc duphaston biorę;)

    Kaga:
    Dziękuję bardzo, pozytywnie to nastraja;)

    Mi lekarz nic nie zapisał.
    Robiłam pod koniec zeszłego roku progesteron, miałam dobre wyniki i endometrium też zawsze ładne.
    Ból w podbrzuszu tak wcześnie przed okresem to dobry znak ponoć ;) A przy PMS zazwyczaj bolał Cię też tak wcześnie?

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Mi lekarz nic nie zapisał.
    Robiłam pod koniec zeszłego roku progesteron, miałam dobre wyniki i endometrium też zawsze ładne.
    Ból w podbrzuszu tak wcześnie przed okresem to dobry znak ponoć ;) A przy PMS zazwyczaj bolał Cię też tak wcześnie?
    Nie właśnie, przed okresem to max 3 dni przed. Więc dziwne objawy, nie chce sobie wkrecac że ciąża czy coś bo może to przez te tabletki tak się dzieje ;) ja niby progesteron też mam Oki ale no...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marczelinka, daj znać co Ci powiedzieli, jak się tam dodzwonisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Marczelinka, daj znać co Ci powiedzieli, jak się tam dodzwonisz :)
    Tyle co zakończyłam rozmowę. Rejestracja na wizytę prywatną najszybciej w lutym. ☹️☹️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, termin powalający!

    Ale słyszałam, ze u niego tak właśnie jest. Choć faktem jest też to, że lekarz jest mistrzem w leczeniu niepłodności.

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko jaki termin! Może ma komplet bo prowadzi tez ciąże?

    Tez o moim amh usłyszałam, że jest jak u 40 latki... u mnie skończone 30 w tym roku. Ciekawe co powie gin z Bociana. Ale czytałam tutaj, że jednej lasce wzrosło w ciągu 2 lat. Wiec różne cuda się zdarzają. Obecna gin powiedziała żeby się nie przejmować bo jest niskie ale nie jest tragiczne.

    Fisia lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Nie właśnie, przed okresem to max 3 dni przed. Więc dziwne objawy, nie chce sobie wkrecac że ciąża czy coś bo może to przez te tabletki tak się dzieje ;) ja niby progesteron też mam Oki ale no...

    Ja następnym razem podpytam lekarza o ten Duphaston. Może jednak warto?
    To może tym razem uda!
    Trzymam kciuki :)
    Odzywaj się, jak będziesz już tuż, tuż :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    O matko jaki termin! Może ma komplet bo prowadzi tez ciąże?

    Tez o moim amh usłyszałam, że jest jak u 40 latki... u mnie skończone 30 w tym roku. Ciekawe co powie gin z Bociana. Ale czytałam tutaj, że jednej lasce wzrosło w ciągu 2 lat. Wiec różne cuda się zdarzają. Obecna gin powiedziała żeby się nie przejmować bo jest niskie ale nie jest tragiczne.

    Ja też się załamałam po wyniku AMH. Zwłaszcza, że lekarz powiedział, że mogą przez to być gorszej jakości komórki jajowe.
    Czytałam, że na forach dziewczynom po suplementacji koenzymu Q10 lub DHEA nawet wzrósł.
    Pytałam o to lekarza, czy mogę to brać, on stwierdził, że przy moim wyniku (1.45) nie ma takiej potrzeby i że zaleca to kobietom o dużo niższym AMH.
    Ja i tak koenzym łykam raz dziennie, może chociaż w jakości jajeczek pomoże.
    Ponowny wynik będę robić w kolejnym cyklu, jak się teraz nie uda. Może po ponad pół roku coś 'ruszyło' w górę, a nie w dół :)

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Ja następnym razem podpytam lekarza o ten Duphaston. Może jednak warto?
    To może tym razem uda!
    Trzymam kciuki :)
    Odzywaj się, jak będziesz już tuż, tuż :)
    Nie wiem, mnie od razu kazała brać zapobiegawczo bo już raz była klapa ;( więc grzecznie biorę;)
    Ja będę teraz pewnie każdy dzień odliczać hahaha bo to się tak mówi A człowiek i tak czeka ;(

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Ja też się załamałam po wyniku AMH. Zwłaszcza, że lekarz powiedział, że mogą przez to być gorszej jakości komórki jajowe.
    Czytałam, że na forach dziewczynom po suplementacji koenzymu Q10 lub DHEA nawet wzrósł.
    Pytałam o to lekarza, czy mogę to brać, on stwierdził, że przy moim wyniku (1.45) nie ma takiej potrzeby i że zaleca to kobietom o dużo niższym AMH.
    Ja i tak koenzym łykam raz dziennie, może chociaż w jakości jajeczek pomoże.
    Ponowny wynik będę robić w kolejnym cyklu, jak się teraz nie uda. Może po ponad pół roku coś 'ruszyło' w górę, a nie w dół :)
    No właśnie... Ja mam trochę niższe bo 1.11 ale staram się tym nie przejmować bo to nie jedyny wskaźnik;) hormony mam dobre, mąż nasienie też. Musi być dobrze ;)

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    O matko jaki termin! Może ma komplet bo prowadzi tez ciąże?

    Tez o moim amh usłyszałam, że jest jak u 40 latki... u mnie skończone 30 w tym roku. Ciekawe co powie gin z Bociana. Ale czytałam tutaj, że jednej lasce wzrosło w ciągu 2 lat. Wiec różne cuda się zdarzają. Obecna gin powiedziała żeby się nie przejmować bo jest niskie ale nie jest tragiczne.
    Nada, Katowice bocian czy gdzieś indziej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny slyszalyscie o suplemencie fertillovit dla kobiet?Przyjaciółce poleciła to gin z kliniki!Cena kosmos

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola84 ja niestety nie słyszałam;) różne suple gin mi przepisywala ale o tym nie wiem nic więc nie pomogę;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    No właśnie... Ja mam trochę niższe bo 1.11 ale staram się tym nie przejmować bo to nie jedyny wskaźnik;) hormony mam dobre, mąż nasienie też. Musi być dobrze ;)

    Wynik powyżej 1.0, wcale nie jest taki zły.
    No jasne! Będzie dobrze, Kochana! Daj znać, jak po testowaniu :D
    Trzymam kciuki!

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola84 wrote:
    Dziewczyny slyszalyscie o suplemencie fertillovit dla kobiet?Przyjaciółce poleciła to gin z kliniki!Cena kosmos

    Też nic nie słyszałam.
    Sprawdziłam za to cenę, faktycznie zaporowa.
    A niby tylko witaminy. Napisane jest, że na endometriozę. Może któraś z Forumowiczek to brała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Lola84 ja niestety nie słyszałam;) różne suple gin mi przepisywala ale o tym nie wiem nic więc nie pomogę;(
    Przyjaciółce pani doktor zapisala,brała 2 cykle i ten drugi byl udany!Właśnie przy złej jakości jajeczek jej zapisala i przy AMH 0,46!

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 17 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola84 wrote:
    Przyjaciółce pani doktor zapisala,brała 2 cykle i ten drugi byl udany!Właśnie przy złej jakości jajeczek jej zapisala i przy AMH 0,46!
    O kurczę! No to może z tym moim ani nie jest taka tragedia jak i z niższymi się udaje;) Zobaczymy, ja teraz ta stymulacja i za ok 8-9 dni powinnam się dowiedzieć;)

‹‹ 461 462 463 464 465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ