X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 lipca 2019, 03:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why_Not kupiłaś mnie tym latte, już jadę 😁

    W ogóle dziewczyny mój weekend stoi pod znakiem alkoholu, wczoraj robiłam nalewke wiśniową a dziś lub jutro zamierzam robić domowe malibu. Już dawno nie miałam takiej ochoty na alko jak teraz. Chyba jak otworzę wino w weekend to wypije całe sama 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka jakie Ty pyszności robisz. To malibu mnid zainteresowało, bo strasznie uwielbiam kokos ❤️

    Ja to powiem wam, że mam tak, że najbardziej mi się czegoś chce, jak nie wolno.
    A napiłabym się do grilla takiego zimnego piwa z sokiem malinowym :)

    Jak dobrze, że dzisiaj już piąteczek! Jadę do pracy. Miłego dnia! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Dziś piątek weekendu początek więc można odsapnąć ;)

    Samosiowa bardzo mi przykro z powodu straty przyjaciela wiem że było i jest Ci ciężko ale podjęłaś dobrą decyzję bo piesek się już nie męczy a gdyby miał tak dłużej cierpieć to jeszcze mocniej byś to przeżyła. Przytulam <3

    Milena ale fajny ptasior różowy :D hehe no i jak Ty robisz te malibu?

    Why ja też chcę latte :( uwielbiam! :D Przydałoby się teraz na początek dnia.

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    Tylko, za długo próbowałam naturalnie. Gdybym miała 25 lat można by było.kombinowac a tak....
    Rozumiem.... ja ogromnie wam kibicuje żeby się udało! ;* do in vitro może trzeba dojrzeć, a może po prostu niektóre osoby tak mają;) ale dla mnie adopcja też wyjście ;)

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Ja dzisiaj mam dzien fatalny pozegnalam sie z moim psiakiem 17 lat byl ze mna mam ochote zapasc sie pod ziemie chcialam mu ulzyc w cierpieniu a teraz sama cierpie tak bardzo go kochalam nawet sie niespodziewalam ze tak mozna sie zrzyc ze zwierzeciem byl przy mnie zawsze nawet gdy mialam te smutki on przychodzil spal kolo mnie ;(((
    Rozumiem Cię w 100 %. My mamy stara kotkę, czuje się też już słabo i wg... spać po nocach nie mogę bo tylko chodzę i sprawdzam czy oddycha ;( A teraz nie powinnam się stresować A cała w środku dygotam... też mamy ją bardzo długo... przestała nam jeść, ciągle tylko leży... na nóżkach ma ciężko się utrzymać;( aż płakać mi się chce jak sobie pomyśle że teraz.jestem w pracy i musi siedzieć sama, wczoraj czuła się bardzo źle to wzięłam urlop na żądanie ....

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wiórki Kokosowe zalewam wódką, odstawiamy na kilka dni. Następnie odsączam wiórki dolewam do alko po 1 puszce mleka skondensowanego słodzonego i niesłodzonego. Ewentualnie można jeszcze mleczko Kokosowe dolać.
    Kiedyś z koleżanką jak robiłyśmy to się najadłyśmy tych wiórków nasączonych i nas ścięło z nóg 😂 ale to było jeszcze w szkole średniej.

    Iskierko miał być flaming, wyszła różowa kaczka 😂

    Fisia, Lola84, Jane208 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka dzięki bd musiała spróbować tego przepisu :) a co Ty mówisz jaka kaczka, ja tam normalnie widzę flaminga jak nic :) podziwiam za wytrwałość bo u mnie z samym malowaniem ciężko a co już mówić o jakichkolwiek wzorkach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka Ty to widzę same zdolności posiadasz 🤗

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka zazdroszczę Ci tych wszystkich talentów!

    Dziewczyny, podjęłam decyzję, że idę szybko na L4, przy kolejnej wizycie poproszę lekarza.
    Jestem tak zagotowana, że szok.
    Mój przełożony, wymyślił sobie dzisiaj, że zrobimy razem taki raport i statystykę.
    Ale napierw mam nu dokumenty, segregatory poprzynosić z archiwum. Gościa pogrzało.
    Powiedziałam mu wprost, że to nie jest moja funkcja i w zakresie obowiązków na umowie nie mam. A jeśli potrzebuje te dokumenty to wie gdzie jest archiwum.
    To jest jego czysta złośliwość.
    Dodatkowo ja jestem dzisiaj w pracy nabuzowana, bo wczoraj się dowiedziałam, o tym, że jedno mi powiedział, a przed wszystkimi się wyparł. Pójdę na zwolnienie wtedy kiedy ma on urlop i dwóch pracowników, jeden zostanie w dziale, który ma wyjebkę i nie da sobie zrzucać nic więcej.
    Chamstwo, trzeba chamstwem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 08:23

    Samosiowa88, Esperanza Mia lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czego zazdrościć, ludzie mają naprawdę niesamowite zdolności, ja mam jedynie jakiś ułamek tego co oni, ale jest mi niezmiernie miło za ciepłe słowa 🙂

    Ja sobie właśnie zaczęłam przeglądać zestawy barmańskie. Muszę sobie w coś takiego zainwestować. Będę pić drinki póki mogę bo w ciąży już sobie nie pozwolę 😁

    No ale nadszedł czas iść spać, muszę odespać nocki.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda masz całkowitą rację nie daj się wykorzystywać tym bardziej teraz.

    Milena ileż Ty masz zainteresowań :) aż zazdraszczam że tak potrafisz sobie zagospodarować czas bo ja to mam non stop lenia i nic mi się nie chce chociaż brakuje mi zumby :( myślicie że chociaż na fitness mogę pójść bo tam chyba nie ma zbyt mocno ruchliwych pozycji, ćwiczeń?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam Milenka wszechstronnie uzdolniona dziewczyna jestes 🤗

    Ruda w takiej sytuacji też bym poszła na zwolnienie
    Bez sensu takie zachowanie
    Stres stresem ale druga sprawa to też trzeba wiedzieć kiedyś powiedzieć dość na różne zachowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ja teraz chodzę na firntnes to takie zabawy...
    To na piłce to jakieś bardziej rozciągania się itp
    Jak dla mnie spokojne cwiczenia
    A 2 razy w tyg ćwiczę z guma ćwiczenia na nogi


    Wogole to zapisze się chyba na ćwiczenia typowo dla ciężarnych
    Sa podzielone ćwiczenia dostosowane do danego trymestru itp więc myślę że tam się odnajde też
    Pytałam nawet wczoraj nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń więc czemu nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ja też mam zamiar chodzić na takie ćwiczenia od sierpnia, tylko szukam takiego miejsca gdzie są, jak sprawdzałam grafiki to najczęściej są w takich godzinach koło południa, a ja wtedy jestem w pracy.
    Więc najpierw muszę iść na zwolnienie. Ja sobie chyba zacznę chodzić tam koło Hotelu Forum do Lemon Fitness.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka głównie chodzi mi żeby te ćwiczenia nie były zbyt intensywne bo po operacji jeszcze muszę się oszczędzać i zumba niestety odpada bo tam się dosłownie szaleje ;) więc fitness mówisz że spoko, muszę sprawdzić właśnie godziny jak to u nas wygląda bo też chce tyłek ruszyć przez ten czas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Dzięki dziewczyny, jutro działam z prawą ręką ale już się nie pochwalę bo nigdy nie jestem z prawej zadowolona 😁 tym też można by trochę zarzucić bo technicznie nie są idealne, ale i tak nie jest źle.

    W tym roku z kondycją może być ciężko bo dawno nigdzie nie chodziliśmy. Mężowi marzy się Orla Perć ale z racji mojego leku wysokości i różnych drabinek na szlaku nie wejdę a stary niech zapomni że puszczę go samego. Ale łatwiejszy kawałek możemy przejść 🙂 najwyższy szczyt w Polsce mamy zaliczony więc teraz wybieramy raczej trasy widokowe. Będę Was zalewać zdjęciami ❤️⛰️

    Samosiowa, przykro mi z powodu psa ale zrobiłaś to dla jego dobra. Do weterynarza nie chciał wejść bo kojarzył mu się pewnie z bólem. Dobrze zrobiliście.

    Żanetka myślę że też dobrze postąpiliście rezygnując z tego testu, to suche statystyki, którymi tylko byście się niepotrzebnie stresowali. Na pewno wszysyko będzie w porządku, macie cudownego synka w brzuszku ❤️

    Z Orlą Percią mamy to samo, męża ciągnie, a ja mam nieco stracha. Rysy też zaliczone, Zawraty i Świnice, ale na Orlą to nie wiem, czy kiedyś się zdecyduję. My teraz jedziemy na Słowację, tam pochodzić po górach.
    Zdjęcia wysyłaj! Koniecznie :)

    Samosiowa, bardzo mi przykro z powodu ukochanego pieska. Jakiś czas temu również musiałam pożegnać się z moim kotem, bo był mocno chory i weterynarze nie dawali żadnych szans.
    Zwierzęta są jak członkowie rodziny, kochają nas najmocniej na świecie, a ich strata boli bardzo mocno.
    Ale trzeba myśleć o latach, które razem się spędziło, te chwile i emocje są bezcenne.

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka to może na początek np jakąś joga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Iskierka to może na początek np jakąś joga?


    To chyba wręcz za nudne dla mnie :D ja jestem na ogół bardzo energiczna i oczywiście gdybym mogła to bym już skakała na zajęciach ale niestety nie mogę, jednak joga to tak jakoś za ślimaczo dla mnie brzmi ;) :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest też coś takiego jak tbc
    To połączenie ćwiczeń aerobowych z wzmacniającymi do rytmu muzyki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed skręceniem stopy chodziłam na TBC, albo na TBC + step.
    Too było super!
    Strasznie mi się podobały te zajęcia na stepie.

‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ