X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ciekawie brzmi :)
    Mnie osobiście bardzo się podoba aerobik na rowerach i fit and jump trampoliny ale na to bd musiała jeszcze trochę poczekać :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na tyle wyleczyłam stopę, że od sierpnia wracam do gry :)
    Bo na razie to sobie jedynie chodzę na basen, a Multisport z pracy się marnuje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo iskierka moze jakis sprzęt do domu
    Np orbiter lub rowerek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja powiem że dla mnie nie ma to jak mozny wycisk interwalowy plus sprzety
    Uzalezniam się od tego
    Marzy mi się kiedyś jakis kurs personalny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka jak najbardziej dobre by to było jednak teraz nie stać mnie bo priorytetem jest nowe mieszkanie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy sprzęt w domu zmobilizuje ?
    My kupiliśmy na jakieś urodziny mamie rowerek i miesiąc na nim jeździła przed telewizorem, a teraz służy jako szafa :D
    A w grupie to jednak fajniej! No i jest jakaś taka różnorodność ćwiczeń.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda myślę że kwestia wytrwałości i mobilizacji a przed wszystkim checi
    Ja raz miałam rowerek to jeździłam codziennie po 30h nawet w niedzielę
    Słuchałam muzyki czas leciał a ja sb pedalowalam...

    Później wystawilam go na olx jako do odaania nie chciałam kasy porostu byleby go ktoś zabrał w swoim zakręsie
    Zabrała jaka dziewczyna dała mi winko do dziś stoi haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl słuchajcie już tak oficjalnie...
    Już wcześniej prowadziliśmy rozmowy z mężem co do imienia dla naszego maleństwa
    Dużo czasu na to ale już wcześniej mieliśmy jakieś swoje marzenia i typy...
    Ostatnio zakochalismy się w jednym
    I że względu na to że wiemy że będzie chłopak to uwaga będzie : FABIAN

    Mój mąż to Damian więc nawet podobnie to brzmi haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka piękne imię :)

    U nas już mamy typy też, jak będzie chłopiec to Staś, a jak dziewczynka to Róża, albo Marysia :)

    Faktem jest, że to mobilizacja, ale chyba łatwiej się zmobilizować w grupie.
    No i kupiłam mojej mamie w zeszłym roku karnet na spinning i rok już chodzi regularnie 3 razy w tygodniu.

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ale ciężko się czeka na zrobienie tego testu, jeszcze 7 dni z duphastonem, mam jakieś dziwne klucia podbrzusza. Nie wiem czy to dobry objaw? Miała któraś z Was Tak?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dobra decyzja ze zwolnieniem :) jeśli ktoś nie umie być człowiekiem i normalnie się zachowywać to niech teraz pracuje sam... Ty masz teraz inne obowiązki niż dźwiganie segregatorów... wgl skąd taki pomysł żebyś Ty to robiła skoro Tobie nie można dźwigać? Ja ucieklam na zwolnienie w 15tc bo mój szef też chciał wszystko zwalić na mnie a później jeszcze mówił że nic nie robię bo jestem w ciąży :/ na koniec stwierdził że jak nie daje rady to nawet lepiej żebym szła na zwolnienie bo po 33 dniach ma mnie z głowy... A ja mam teraz spokój :) tylko czasem nudno jest :) ale lepiej się trochę ponudzic i zająć się np szykowaniem wyprawki niż się stresować :)

    Zanetka piękne imię wybraliście :) u nas byłby Ignacy gdyby był chłopiec a tak jest mała Amelia ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, ja planuję już iść po 12tym, jeszcze ten miesiąc przetrzymam, a później sobie na 2-3 tygodnie pojadę do mamy, bo mój mąż chce zrobić malowanie generalne + dodatkowo zamówiliśmy szafę na wymiar ściany, to będę mieć układania ubrań, prasowania itp., więc póki mam siłę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 09:50

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka93 wrote:
    Kurcze dziewczyny ale ciężko się czeka na zrobienie tego testu, jeszcze 7 dni z duphastonem, mam jakieś dziwne klucia podbrzusza. Nie wiem czy to dobry objaw? Miała któraś z Was Tak?

    Mnie zaczęło wczoraj kłuć, prawy jajnik i nieco brzuch pobolewać. ( 19 dc, jeszcze 10 dni do @).
    Nie wiem, na ile to prawda, czy może sobie wmawiam ;)
    Miałam też dziś straszny zawrót głowy, przy biurku w pracy, myślałam, że omdleję i spadnę z krzesła. Trwało to chwilę, nigdy tak nie miałam. Też tak miałyście?

    Ja jak miałam pierwszą ciążę, którą niestety poroniłam w 7 tygodniu, bolał mnie tylko brzuch przed @, tak lekko. Nic innego nie zauważyłam.
    A jak to jest ze śluzem? U mnie posucha była w trakcie domniemanej owulacji, a od wczoraj lekki lepki śluz, w bardzo małej ilości.
    Czekanie jest najgorsze :(((

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Mnie zaczęło wczoraj kłuć, prawy jajnik i nieco brzuch pobolewać. ( 19 dc, jeszcze 10 dni do @).
    Nie wiem, na ile to prawda, czy może sobie wmawiam ;)
    Miałam też dziś straszny zawrót głowy, przy biurku w pracy, myślałam, że omdleję i spadnę z krzesła. Trwało to chwilę, nigdy tak nie miałam. Też tak miałyście?

    Ja jak miałam pierwszą ciążę, którą niestety poroniłam w 7 tygodniu, bolał mnie tylko brzuch przed @, tak lekko. Nic innego nie zauważyłam.
    A jak to jest ze śluzem? U mnie posucha była w trakcie domniemanej owulacji, a od wczoraj lekki lepki śluz, w bardzo małej ilości.
    Czekanie jest najgorsze :(((
    No powiem Ci że ciekawe, też nie chce sobie wkrecac i ni3 wiem czy to są normalne objawy czy jakaś dziwna reakcja na podawane leki ;)
    Ale mam też klucie i też prawego jajnika hahaha ;) miła tak któraś z was? Objawy są normalne?

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny !

    Iskierka zdziwiłabyś się jak joga może wyglądać, haha :D wcale nie musi być nudna. Często ludzie, myśląc o jodze mają przed oczami hatha jogę, a ona faktycznie jest bardzo statyczna. Ja praktykuję dynamiczna (vinyasę) można się naprawdę zmachać, tutaj są praktyki od Gosi Mostowskiej: https://youtu.be/I8JnzBQS3WY , albo https://www.youtube.com/watch?v=gEl_cvYDHnc ja czasami ćwiczę z nią, jak nie mogę iść na zajęcia z jakiegoś powodu. Tylko one są dość krótkie, tylko 20 min, polecam zrobić dwa razy. W ogóle jak zaczynałam swoją przygodę z praktyką w tej szkole, jak wychodziłam z zajęć to mi się tak nogi trzęsły :O

    Btw dziewczyny które mają multisporta, gracie w grę? Jak nie to wysyłam wam mój polecający link :D https://www.kartamultisport.pl/link-polecenie/a4264n4a/ ja już zgarnęłam dwa bony do empiku, i myślę, że neidługo wpadnie kolejny :)

    Ruda szajbus z tego szefa, ciekawe co zrobią jak Ciebie nie będzie, zdziwi się że nie wszytsko można załatwić na ładne oczka.

    Żanetka fantazyjne imie :D

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po ostatnim iui miałam wszytskie objawy ale i tak było klapą. Więc nie doradzę. Ale jajnik bolał bardzo i słabo mi było ciągle. Dziewczyny mówią, że czasami nic nie czują i jest niespodzianka.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada fajne te ćwiczenia dzięki! Serio nie wiedziałam że tak to może wyglądać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada, ja tam miałam, wtedy co sobie wkręcałam to miałam wszystkie objawy, a w tym cyklu co się udało, niemalże żadnych :D więc na to nie ma reguły!

    Co do szefa to ja bym się stresowała bardziej, ale ja po prostu jego durne pomysły olewam.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dokładnie odpoczniesz sobie trochę a później będziesz ogarniać mieszkanie :) my już malowalismy jak byłam na zwolnieniu i nie było miło, siedziałam na balkonie a mąż malował :D
    Rób wszystko dopóki masz siłę bo później różnie może być niestety

    Dziewczyny ja w nieudanych cyklach też miałam wszystkie objawy i klapa a w tym szczęśliwym nic mnie za bardzo nie bolało/klulo- po prostu wiedziałam że się udało tylko to do mnie nie docierało :) także nie ma się co nakręcać bo naprawdę głowa swoje robi :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowoz miałam objawy ale nie wiedziałam czy mi się coś poprzestawiolo po globulkach i lekach na grzyba czy że rzeczywiście mogłam miec nadzieję

    Mnie np strasznie piekly same sutki
    I mega śluz był

‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ