X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊
    Niestey poniedziałek.. ale za to krótszy tydzień pracy 😊

    U mnie też ostatnio lecą, ale tragedii nie ma... Polecam Ci Kaś, żebyś kupiła sobie drożdże piwowarskie w tabsach... i mam wcierke do włosów Dermedic Capilarte. Ja jak brałam to bardzo poprawiły się mi włosy i paznokcie.

    I gdzie kupiłaś sukienke? Też muszę się za jakas rozejrzeć..

    A siostra mnie meczy, ze skoro przyleciala to żebyśmy pojechaly ogladac suknie slubne.. a ja chcialam troche jeszcze schudnąć do czasu kupna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, mi przez to, że jestem na zwolnieniu lekarskim już się mieszają dni tygodnia.
    Wstałam, jem śniadanko.

    Wczoraj mieliśmy małe spięcie z mężem o głupotę, oczywiście ja sprowokowałam, trochę mi głupio, ale to nie moja wina, to hormony.

    Aaa i witam się już w 12stym tygodniu! :)

    MilusińskaMilena, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry 🙂

    Ja mam wolne jeszcze więc ten poniedziałek dla mnie luzik. Mój w pracy a ja zaraz na spacer z pieskiem i bd ogarniać po weekendzie bo trochę pierdzielnik się zrobił.

    Kaś mi strasznie włosy wypadają, za każdym czesaniem. Kupiłam olej rycynowy ale póki co za krótko stosuje by mówić o efektach. Rzęsy i brwi też smaruje codziennie i tak jakby trochę pomogło ale włosy to już nie wiem czym naprawić już nawet o doczepach myślałam co by je zagęścić 😀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba kiedyś polecałam tą maskę, bo jest genialna - Garnier Hair Food.
    Ja miałam włosy w okropnym stanie po rozjaśnianiu i fryzjerka mi poleciła. Dodatkowo jest łatwo dostępna w drogeriach, ma fajne składy, a pachnie tak, że chciałoby się ją zjeść.
    Miałam już bananową, a teraz mam goji.
    Nakładam sobie tą maskę, na to olejek rycynowy, trzymam tak z pół godziny pod czepkiem raz lub dwa w tygodniu, a później myję normalnie szamponem.
    Stosuję też tą maskę jako odżywkę przy codziennym myciu.

    Teraz i tak w przyszłym tygodniu jadę ściąć włosy.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jak ten czas szybko leci, ale to dobrze. Praktycznie pierwszy trymest już za Tobą 🙂 kiedy to zleciało..

    Mnie włosy przestały wypadać na potęgę po inofemie.. Poza tym jak brałam biotebal też widziałam poprawę. Teraz nadal wypadają ale w granicach normy. Muszę na włosy tym bardziej uważać bo nie dość że mam mało to jeszcze mi wszystkie wylecą..
    Po powrocie do domu też będę się musiała za sukienką rozejrzeć, spódnice za to już mam upatrzoną 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 09:10

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powoli przestaję się mieścić w swoje ubrania, bo wszystkie miałam takie na styk.
    Byliśmy w sobotę z mężem na zakupach i już kupiłam sobie sukienkę taką szerszą i spodnie z gumką.
    Nie będę inwestować sporo w ubrania ciążowe.

    Milenka ja też nie mam jakoś bardzo dużo włosów, mam dosyć rzadkie. Jako nastolatka miałam piękne, grube, dużo, ale zachorowałam na półpaśca i mi ponad połowa wyszła, do tej pory mi się nie zregenerowały i już raczej tego nie doczekam.
    Teraz w ciąży zauważyłam, że mam sporo takivh baby hair.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda czyli hormony ciążowe Ci sprzyjają 🙂 ale niestety słyszałam że po porodzie włosy czasem lecą na potęgę, oby jednak Tobie nie 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na włosy działają, ale mam z kolei też humorki i strasznie mnie wysypuje krostami na twarzy.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam w poniedziałkowe przedpołudnie :)
    Wczoraj zaczełysmy 33tc :) A od czwartku mała tak się kopie że czasem to nawet spać nie daje więc odpoczywam w dzień ile pozwoli :) jutro idziemy z mężem pierwszy raz do szkoły rodzenia, mam nadzieję że choć kilka tygodni uda nam się zaliczyć a mała wiercipiętka jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku :) wizyta dokładnie za tydzień :) już się nie mogę doczekać :)

    Co do włosów to mi zawsze dość mocno wypadaly ale gdy unormowalam tarczyce to było lepiej, teraz w ciąży mi się wzmocnily i się boję że później polecą :( warto zainwestować w jakaś polecaną odżywkę żeby je trochę odżywic :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi zaczęły tak lecieć, że po tygodniu odpływ z prysznica do czyszczenia ... kiedyś wystarczyło co 2-3 tygodnie czyścić... Ruda wypróbuje

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Ty już 12-sty tydzień masz skończony :) zaczęłaś dziś 13-sty. Tez na początku jakoś tak to liczyłam, ale później mnie ktoś uświadomił, że można liczyć albo skończone tygodnie albo bieżące. Ja np. dziś mam 31+1 a to oznacza, że jestem w 32 tygodniu a skończyłam 31 tygodni. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to te magiczne 12 tygodni już za mną!

    joana_aska89, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najgorszy okres za Wami.. ❤️

    A właśnie jak się przyszłe mamy czujecie? Ruda mdłości nadal dokuczają?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka coś się nie odzywa.

    Jak już będę w sobotę ogarnięta w pełni to Wam wyślę foto :D zobaczycie mnie spaślaczka :D

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś napewno będziesz wyglądała pięknie 😊

    Byłam dziś na monitoring 12dc. Pęcherzyki 25 i 17 mm ( w piątek miały 15 i 12 mm). Jutro mam podać sobie sama Ovitrelle. No i działać z narzeczonym 😊 A z minusów to endometrium 6.5 ( w piątek 3mm)..

    Ten pęcherzyk 25mm lekarzowi sie nie podobał, że już przerosniety i jakis pofalowany.. więc zastrzyk jutro bo woli, żeby podrosl ten mniejszy..

    Iskierka87, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana super wieści 3 mam kciuki za owocny cykl a na endo będziemy razem wcinać orzechy i pić winko jakby co ;)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję już dobrze, w końcu dobrze!
    Wymęczyły mnie te trzy miesiące konkretnie.
    Ale mam nadzieję, że teraz to będzie tylko lepiej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka dzia ❤ ja już od piątku testuje różne czerwone wina i wcinam migdały 😁 może stąd te 3.5 mm więcej 😁 dobrze wiedzieć, ze mam towarzyszke 😅

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • ma.rysia Autorytet
    Postów: 515 404

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączyłam do Was niedawno i nie nadążam nad ilością postów. Nie sądziłam, że to forum tak prężnie działa. Super! Wiele historii tutaj daje nadzieję, że większości się w końcu udaje zajść w ciążę :) my już 8 cykl się staramy i pewnie w tym też nic z tego nie będzie, chociaż zawsze jest nadzieja... Od 15dc, czyli od dnia owulacji biorę bromergon bo okazało się że mam za wysoką prolaktyne. Chyba się trochę ustabilizowala bo wcale mnie piersi nie bolą, a wcześniej była tragedia. Powiedzcie dziewczyny, jak to jest z temp. w przypadku ciąży? Ona musi jakoś znacznie wzrosnąć żeby móc mówić o ciąży? Pytam bo ten mój wykres jakiś taki inny niż zwykle, ale bez znacznych skoków temp. Chyba na siłę chce się doszukać oznak ciąży na wykresie choć rozum podpowiada, że marne szanse w tym cyklu przez tą prolaktynę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 19:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😘
    Nic za mną nie tesknicie hehe

    Miałam bardzo stresujący weekend
    W pt dostalam bardzo silnego bolu brzucha
    Napisałam do mojego gina kazał przyjść żeby nie bagatelizować takiej sprawy

    I tak oto dostałam skierowanie do szpitala
    Byłam cały weekend w szpitalu na różnorodnych badaniach
    Było podejrzenie że coś jest nie tak z rozwijającym się łożyskiem

    Tyle strachu było we mnie naszczescie okazało się że wszystko jest w jak najlepszym porządku

    Ten bol musiał nie pochodzić nawet od ciążowych spraw ale mimo wszystko byłam wysprawdzana 3 dni Wzdloz i wszez i naszczescie wszystko jest w jak najlepszym porządku

    Ale co najedlismy się strachu to nasze...

    Kas pytałam o samopoczucie
    Czuje się swietnie hehe
    Bardzo szczęśliwa że wszystko ok

    Milenka ja powiem tak cały pierwszy trymestr miałam wporzadku nie mogę narzekać na żadne wymioty mdłości itp...ale nawet gdyby to on wcale nie jest najgorszy...
    On jest magiczny ❤️

    Najpierw widzisz dwie kreski
    Później w roztrzesionych dłoniach trzymasz wyniki badań
    Później po raz pierwszy słyszysz bicie serduszka...
    Później słyszysz kogo nosisz pod serduszkie

    Magia...

    Każde objawy i każde źle samopoczucie jest warte tej magi pierwszego trymestru...

    Przynajmniej dla mnie on taki byl
    Magiczny ❤️

    joana_aska89, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

‹‹ 523 524 525 526 527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ