X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda kibicujcie mężowi ❤️
    Kasztanku udanego grila. O mamuniu ale bym zjadła kiełbaski z ogniska 🤤
    Joasiu przyznaję, jesteśmy zadowoleni z tego wypadu. Spędziliśmy sporo czasu w górach, dużo chodziliśmy, ale też mamy czas na odpoczynek i spędzanie czasu we dwoje. Dziś np większość dnia spędziliśmy w łóżku na sexach. W mojego męża jakiś dziki ogier wstąpił, aż go nie poznawałam. Nawet żartowałam do niego ze to pewnie po kwaśnicy i muszę mu taką w domu gotować 😂

    joana_aska89, Kasztanek lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, tylko siedzę na tej duchocie na tym meczu i jestem jedyną osobą na trybunie, haha :D
    Plecy mokre, spocone.

    Ale to co moje muszę pilnować i trzymać w zasięgu wzroku :D :D poza tym jeśli to ON mi siedzi w brzuszku, to od małego muszę mu pasję wpajać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    W mojego męża jakiś dziki ogier wstąpił, aż go nie poznawałam. Nawet żartowałam do niego ze to pewnie po kwaśnicy i muszę mu taką w domu gotować 😂

    To i ja gotuję na srode, jeśli ma takie skutki 🤣

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:12

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda masz rację pilnuj męża, niech też będzie dumny że go wspierasz 🙂
    A jeśli w brzuszku mieszka chłopiec to na pewno będzie twardy po tacie 🙂 i mądry po mamie oczywiście ❤️

    Dziewczyny serio nie wiem co się dzieje, juz przeszło mi przez myśl że ktoś mu wczoraj czegoś dosypał, ciągle się do mnie dobiera 😁
    A może to piwo 🤔 byliśmy wczoraj w Watrze, nie wiem czy kojarzycie, mają swoje piwo.. I na karcie podpis "Nasze piwo nie jak halny, wzmacnia popęd seksulany" 😁 kupiłbym mu ciężarówkę tylko szkoda że te piwa mają krótką datę ważności

    Iskierka87, Kasztanek, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Milenko przywieź i dla mojego trochę tego piwa 😀 przydałoby się ruszyć jego ogiera chociaż nie dziwie się że ostatnio nie ma popedu bo ciągle pracuje, wraca z pracy od razu na fuche a w weekendy pomaga mojej mamie albo swojej przy domu więc wybaczam. Na Twojego też pewnie działa nowe miejsce bo my jak byliśmy na wyjeździe to ochota też była większa niż w mieszkaniu naszym 😉 nic tylko się cieszyć kochana bo 3mam kciuki że coś z tego będzie.

    A ja kawunia i tv póki co bo wczoraj padnięci po tych wszystkich przebojach ale za to mam jeszcze trochę wolnego jupiii 😀 pogoda dziś też nam dopisuje więc niedługo bierzemy pieska i lecimy na leśny spacerek.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:13

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, a może po prostu coś w tym jest, że na takich wyjazdach głowa jest wolna od stresu i załatwiania się np praca. Takie wyjazdy są czasami bardzo potrzebne. Nam się marzy jakiś urlop, ale najwcześniej we wrześniu, bo jesteśmy wykończeni remontem :(

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam o tym że to może zmiana klimatu otoczenia, odpoczynek psychiczny.. Ale po tygodniu? 😁 No w każdym razie nie ważne po czym ważne że jest fajnie.. Choć dziś paskudnie mnie mdli 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Milena, od czego to tak?

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, może to od inofemu.. Czasem mnie tak po nim muli..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 Też jestem zdania, ze na wyjazdach zawsze mają większy popęd 😁 takie oderwanie od pracy, stresów, codzienności 😍
    A mnie moj dzis tak wkurzył.. bylismy na wyjezdzie... co prawda dwa dni ❤ bylo 3 razy w ciągu dnia ale dziś chcialam tez rano przed powrotem.. a ten, ze bola go plecy.... eh... a jutro zastrzyk.. a kolejne ❤ dopiero w srode...
    Wiem, ze tez nie ma co trzymać się sztywno dni ale jesli to mogloby pomoc zajsc to czemu nie... a ten, ze nie ma ochoty.....


  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:13

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może go wymeczylas za bardzo xd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie, wie.. zawozi mnie na niego, bo ze mnie kierowca słaby a musze jechać do innego miasta gdzie przyjmuje.
    Kamila rzeczywiście trochę się wymeczylismy ale chyba ten jeden raz jeszcze jakoś przezylby 🤣 pozniej mialby 2 dni spokoju 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam tak z moim jak jest po treningu, czy po meczu. Tak jak wczoraj, no ze zmęczenia to było tak słabo ze sztywnością, że braveran chyba by się przydał. Nawet skończył, a sam nie poczuł, że to już.
    A dzisiaj w dzień już bez zarzutu :D

    Noo a na wyjazdach to po kilka razy dziennie, wyjazdy tak chyba działają.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w końcu musimy nasze nowe łóżko ochrzcic :D może jak bez stresu i na spontanie to łatwiej pójdzie...

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piękna sloneczna pogoda 😊😊 ja czekam na regenerację łóżka 😊😊😊

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:13

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów poniedziałek.

    Seks na urlopie zawsze jest inny bo człowiek taki wyluzowany jest i wiecej sie chce😁
    Wczoraj kupiłam sobie sukienke na wesele, taką zakrywajaca brzuch😁
    Dziewczyny, które nie sa w ciazy czy Wam też tak włosy wypadają? U mnie tragedia, przy grzywce to już robią się lekkie przeswity

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ