X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nad obie kiecki świetne a figurę masz cudenko 😍
    A co do owu to przykro mi... podle jajniki 😔

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada przykro mi z powodu upartej owu..
    U mnie też ostatnia owu z lewego była w grudniu i nie chce mu się pracować..

    Zgadza się babcia ma Alzheimera.. Wiek też robi swoje.. Tak naprawdę to tylko tyle że babcia nie jest leżąca. Czasem w lepszy dzień pamięta że musi skorzystać z toalety, tak to jest w pieluchach już. Trzeba ją nakarmić, co czasem nie jest takie proste, przypilnowac żeby polknela tabletki. Znalazłam sposób i najpierw tabletkę rozmiekczam jej w herbacie a potem wciskam w kanapkę bo inaczej wypluje.. Jak ma dobry dzień, jest ok, wyjdzie sobie na dwór i siedzi. Jak jest gorszy dzień to wpada w agresję, wtedy też ucieka, krzyczy. Mój Jarek ile razy dostał od niej laską bo się napatoczył.. Często też chodzi i szuka dziadka który nieżyje już 9lat. Trzeba jej zawsze mówić że dziadek kręcił się po podwórku i mówił że niedługo przyjdzie, wtedy się uspokaja.. Straszne to jest..
    Hahah ostatnio jak ją karmiłam, odwaliła.. Patrzy na piecyk gazowy którym jej dogrzewamy pokój i mówi: ale głupi ten chłopok, nie wiem, cyj un jest.. 😁 Mimo że to straszne to po prostu czasem nie da się nie zaśmiać i mimo że to babcia mojego męża, nie moja to wzbudza we mnie tyle czułości.. ❤️


    Aaa odp mój gin, w piątek mam iść na monit. To będzie mój 11dpo (prawdopodobnie), myślicie że będzie jeszcze widać czy owu była czy nie? Zastanawiam się czy jest sens robienia wtedy usg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 13:04

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena wiem co to znaczy opieka nad osobą starszą a do tego z Alzheimerem. Moja świętej pamięci babcia na to chorowała. Moja mama się nią zajmowała. Ciężko było na dodatek dziadek niewidomy i przygluchy. Straszna ta starość jest i smutna 😞

    Co do wizyty to myślę że gin zobaczy czy była owu. Ja w lipcu miałam wizytę właśnie 11dpo i gin potwierdził że była.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2019, 13:14

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko oby tak było. Ciekawa jestem jak to wygląda tuż przed @, jeszcze nigdy nie miałam usg tak późno..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena a na którą masz wizytę? Wizyta jak każda, niektóre kobiety chodzą w trakcie @ to wtedy wygląda inaczej 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za wredny ten jajnik, co się tak uwziął na tą stronę?
    Nada przytulam.
    Baw się choć dobrze na weselu, bo wyglądać będziesz jak miliony monet!

    Powiem szczerze, że ja się takiej starości boję u moich rodziców, bo nie dosyć, że będę musiała się nimi zająć to jeszcze mój niepełnosprawny brat...
    Wiem, że kiedyś to nastąpi, że oni przestaną dawać sobie z nim rady :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Milenka opieka nad starsza osoba wymaga dużo duzo cierpliwości i mimo wszystko czułości

    Co jak co ale starość się Bogu nie udala

    Wgl jak to jest z tą droaznoscia?
    Jeśli dnay jajowod jest niedrozny to ok jest
    Ale nie da się go jako udroznic?

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko wizytę mam z samego rana o 7 najlepiej jakbym była już na miejscu. Mam ten minimalny komfort że monitoringi robione mam na szpitalu więc nie płacę, minus jest taki że muszę dojechać 80km a często mąż musi zabrać samochód więc pozostaje mi podróż busem..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas hsg kontrast może udroznic jajowód ale nie raz jest to niemożliwe z powodu zbyt dużych zrostów kontrast sobie nie poradzi i jajowód pozostaje nieudrożniony. Słyszałam o plastrach borowinowych na niedrozne jajowody i niektórym pomogły ale nie wiem jak to jest w praktyce.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak mi dziś stażystka daje popalić , mam już jej dość. Zaczyna robić z siebie taką ważną PANIĄ. Życzę jej powiedzenia z tym jak ona będzie od klientów żądać dokumentów. Dziewucha nie jest w stanie ogarnąć, że część dokumentów klienci mają u siebie a nie u Nas to ona na mnie z mordą, że powinny być u Nas a u siebie niech sobie kopie trzymają... No mam ochotę coś jej zrobić...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena no to kawał drogi Cię czeka mam nadzieję że chociaż dobre wieści nam powiesz po powrocie 🙂

    Kaś nie daj się weź ją za chabety 😉

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I najlepiej przez balkon w krzaki albo kubeł zimnej wody na nią :D :D

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak 😀 Hehe co będzie Ci pyskować, zaraz nauczysz ją szacunku i przy okazji nauka latania 😁

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szukam nowej pracy, ta tutaj to mnie tak dobija, w ogóle się nie rozwijam, stoję w miejscu :( wysyłam ciągle cv i brak odzewu. Mąż mówi że zawsze to długo trwa, więc czekam ech

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaPD ja też długo czekałam na odzew. Byłam na dniach próbnych, rozmowach i nic. Teraz jak jechałam na rozmowę to miałam wywalone, okres wypowiedzenia 2 miesiące praktycznie a jednak się udało :) zobaczymy tylko czy polepszę czy pogorszę sobie

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:26

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No paskudny jajnik. Zobaczymy za miesiąc. Chociaż mogę pic na wyjeździe i seksic się kiedy mam ochotę, a nie kiedy trzeba :p

    Ja mam leżącą mamę, była starsza jak mnie urodziła (40 lat) i do tego jest obciążona choroba genetyczna. Leży i nie ma z nią kontaktu niestety. Okropne to jest ale jest w super ośrodku. Opiekują się tam nią lepiej niż ja bym umiała. Tam jest taka rodzinna atmosfera. Malutki ośrodek, 10 osób. Staramy się odwiedzać co tydzień. Ciężkie to jest bardzo ale nic więcej nie jestem w stanie dla niej zrobić.

    Zmieniając temat, wracam od fryzjera. Ale mi zrobili ładne loczki! Jestem zadowolona. Teraz tylko założyć kiecę i można lecieć się bawić.

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:26

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na foto :D

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ