X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:36

    Iskierka87, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie macie dużo racji dziewczyny, chociaż z ta głowa to ja cały czas sobie to tak tłumaczyłam... bo mam koleżanki, które po dwa lata nie zachodziły, a później jak się zrelaksowaly, to zaszły... ja w tym miesiącu powiedziałam, ze ‚pierdziele, nie patrze na owulacje, wykresy, jadę na wakacje, jem, pije i wygrzewam się na sloncu’, ale mój organizm mnie ‚zdradził’ można tak to powiedzieć, bo wiedziałam dokładnie którego dnia miałam objawy owulacji... i podświadomie wiedziałam mniej więcej, ze to właśnie na wakacjach mam płodne 😅
    Nada- Zdjęcia piękne 😍
    Wklejam zdjęcie mojego widoczku ❤️
    https://zapodaj.net/1ae8add87c7de.jpg.html
    Jeśli ten miesiąc mnie zawiedzie, to kupuje testy, chociaż i tak czuje, ze nic z tego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 22:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale... teraz mi się przypomniało... w miesiącu kiedy udało mi się zajsc jedliśmy dużo szparagów, groszku, ogólnie wszystkiego zielonego i braliśmy l-argininę, może to jakoś się przyczyniło do zajścia 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrena zaciekawiłaś mnie swoim wpisem czy mogłabyś napisać mi o tym coś więcej na pw bd wdzięczna 🙂

    Nada supciooo! Grzej tyłeczek i korzystaj z atrakcji zazdro 😀

    Milenka dobrze gada polać jej 🍷😉 i razem z Kasztankiem bd wypatrywać newsów w tv 😂 Haha dobre

    Dome moj gin kiedyś mi powiedział tak: "Nasz organizm najlepiej wie kiedy jest ten odpowiedni czas i natura wtedy zrobi swoje" a my nawet nie będziemy świadome że to już 🙂 czasem los bywa przewrotny ale poddawać się nie zamierzamy.

    Dome17, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się witam - jeszcze w niedziele 😘
    Hej Dome 😊 rozgość się no to najlepszy wątek na ovu 😁

    Nada - mogę się do Ciebie wysłać paczką? Chociaż na godzinę ☀️🏝 odpoczywaj i ciesz się urlopem 😁😘

    Czytam Was na bieżąco ale remont pokoju pochłania cała energię - mimo ze tylko dyryguje.
    Spakowałam się do szpitala więc uznaje ze jestem ready 😍 aczkolwiek jak napisała Miss niech wiercipięta posiedzi jeszcze z miesiąc 🥰
    Spokojnej nocy 🌙⭐️

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah dziewczyny, rano możecie odpuścić wiadomości CHYBA nikomu krzywdy nie zrobię. Młoda dziś nie przyszła do pracy 😂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why mam nadzieję że pochwalisz się jak już będzie gotowy pokoik 😉 no i niech mały jeszcze w domku sobie posiedzi, podrosnie i nabiera sił 💕 Spokojnej nocki dla Was 🌜🌟

    Milenka to nieźle ją wystraszyłaś, pewnie bidulka siedzi w domu i w kącie płacze 😀 Hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 23:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Mam pytanko ile dni najdłużej utrzymywal Wam się we krwi Ovitrelle? Kurczę wczoraj zrobilam test pod wieczór bo byl 12 dpo zastrzyku i mowie zobaczy czy juz biel... a byls bardzo, bardzo blada kreska druga... dzis 13dpo i test z pierwszego moczu i też bardzo, bardzo blada druga kreska...
    Chcę iść na krew dziś, ale zastanawiam się czy warto, bo może test pokazuje obecność zastrzyku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana ja nigdy nie byłam na tym leku ale z tego co wiem to utrzymuje się najdłużej do 10 dpo więc moim zdaniem na betę powinnaś pójść 🙂 kciuki zaciśnięte kochana & &

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej dziewczynki, chwilę mnie nie ma, a tu taki natłok wiadomości!
    Dzielnie jednak nadrobiłam.

    Ja jestem po weekendzie u rodziców, byliśmy też zapłacić zaliczkę za orkiestrę na wesele i fotografa.
    Jejku, nie robiąc wesela wtedy kiedy braliśmy ślub, nie wiedziałam, że to takie koszty. A tu organizujemy wesele na 80 osób i 50 tys. idzie lekką ręką, bez jakichkolwiek szaleństw, dodatków i udziwnień.

    Ooo i widzę, że mamy nową koleżankę! Witaj Dome 😊
    Moja historia z kolei jest taka, że główną przyczyną moich niepowodzeń były dwa mięśniaki macicy, rok starań bezowocnych. Później przerwa po usunięciu dla regeneracji macicy i działanie z powrotem. 3 cykle bezowocne, w 5tym miałam robić pełną diagnostykę niepłodności, ale 5ty cykl się nie pojawił, za to dwie kreski na teście w cyklu 4tym i mam swoją fasoleczkę!

    Ja w ten poniedziałkowy poranek jeszcze w łóżku, ale dzisiaj wieczorem czeka mnie rozmowa z mężem, trzymajcie 🤞!
    Miłego dnia!

    Ps. Właśnie skończyłam 14ty tydzień ❤️ leci czas jak szalony! A na brzuchu pojawiła mi się linia Negra!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 08:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana leć na betę!

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam na becie 😁 wynik po 17 pewnie...
    Ale juz mnie brzuch boli.. nie wiem czy na @ czy z nerw.... załamaka🙄 najwyzej mocno sprowadzi mnie na ziemię..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana kciuki aby to jednak nie był zastrzyk a upragniona dzidzia 🙏

    A ja lecę ma male zakupki do rossmana
    Czas się zaopatrzyć w balsamy i olejki przeciw rozstępom i balsam ujędrniający na biust, 😂

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana czekam niecierpliwie 🙂 a brzuch boleć może i na @ i na ciążę i z nerwów też więc tym się nie sugeruj 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze jednak ta dzidzia ❤ a nie test robi mi psikusa..
    Jedyne co mnie pociesza, ze ta dzisiejsza kreska ciut ciemniejsza byla niż wczoraj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna mocne kciuki ❤️

    Żanetka polecam zwykła oliwkę bambino, na całe ciało 😅 używam pod prysznicem i na sucho tez wcieram. Póki co +11kg, wszystko w brzuch poszło praktycznie i i skóra mega jędrna.
    Od nast tyg w ruch biorę bio oil i masaż krocza 😂 ponoć pomaga to przy porodzie. Nie zaszkodzi a może będzie przyjemnie 😂😂😂

    Ruda kciuki za rozmowę 😘 bez stresu. Było minęło pamiętaj mimo wszystko 😘

    Iskierka jak tylko ogarniemy remont a potem ten sajgon napewno wyślę 😊

    joana_aska89, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z kolei polecam balsam Palmers, stosowałam go przy odchudzaniu już wcześniej :)
    Uelastycznia skórę i teraz też już smaruję się nim 2xdziennie.
    Jedyna przeszkodza dla niektórych to fakt, że ma mocno kakaowy zapach, bardzo intensywny, no i nie przypasowuje ten zapach mojemu mężowi 😂

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam z wersji Ziaja Mum
    Balsam do ciała, krem przeciw rozstępom, balsam na biust
    I zwykła oliwke bambino Tez wzięłam

    No i zakupiłam jeszcze zwykły szampon bambino bo używam tego to czyszczenia pędzli do makijazu 😊

    Teraz zakupki spożywcze a później do pracy 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie
    Kiedy poczulyscie pierwsze ruchy dziecka?
    Poczułam dzisiaj rano coś... Dziwnego
    Nie wiem nie umie tego wytłumaczyć ale było to coś napewno cudownego...
    Takie chlup w brzuszku ❤️
    Możliwe aby to już to? 🙈

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:36

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

‹‹ 548 549 550 551 552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ