X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas od osoby jest 180 zl.. trochę mniej płaci się też za dzieci do 12 lat i do 3lat.. a u nas troche dzieci będzie.
    My na początku chcieliśmy ślub w tym roku, ale stwierdzilismy, ze organizacja slubu w ponad pol roku i remont domu to za duzo naraz. A i placimy sami za wszystko, więc trzeba kase tez odlozyc. I stąd następny rok.
    A tak to nie miałabym teraz problemu dziecko przed czy po slubie 😊 w sensie kiedy bede bardziej sie nadawala...
    Ruda a przed ciąża też miałaś problemy ze snem? Moze to hormony..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My placilismy 170 od osoby ale umowa była podpisywania w 2014 roku
    Też był zapis że kwota może wzrosnąć o 10 zł wyżej
    No i tak się stało bo jednak z roku na rok drożeje...

    Plus jest taki że to nie jest tak że ta kwotę wywala się naraz...

    Najpierw się zaliczkuje a wiele rzeczy płaci się już po weselu jak sala fotograf kamerzysta itp

    Myśmy sami zorganizowali sobie wesele bo tak chcieliśmy
    Wiec najpierw się zaczęło od zaliczek i takie zalickzowania trwały dwa lata
    A to co po weselu już wzięliśmy z pieniędzy które doslalismy

    Wiec z jednej strony kasy wyszło
    Ale z drugiej nie widzisz tego naraz tylko po trochę
    Nawet suknie miałam zaliczkowna na każdej przymiiarce a reszta już przy odbiorze ;)


    Co do nasienia czynnik męski ciężko jest poprawić parametry nasienia
    Kobiete napewno łatwiej zdiagnozować
    Bo jeśli jest problem w układzie narodów widać i można działać
    Nie ma owulki można stymulować
    Zaburzenia hormonalne już są leki

    A nasienie jak jest źle to jest źle i dużo wody musi upłynąć nim się zdiagmozuje i co wogole chodzi ;(

    Ale dzisiejszą medycyna pozwala naprawdę na wiele także tym się trzeba cieszyć ;)

    Wogole to miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawką 🙂

    U mnie kolejny upalny dzień się zapowiada ale już piątek weekendu początek więc git. Jakie plany macie laski? My jedziemy do moich rodziców, może grilla się zrobi wieczorkiem 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pojechałam do moich rodziców, oni pojechali na wakacje, a ktoś musi im psa i domu pilnować, a ja akurat i tak siedzę na tyłku.
    Mąż ma od jutra urlop, to przyjedzie do mnie na tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my znów się będziemy weselic na weselu
    A niedziela na odespanie i tak zleci weekend ;)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    My robiliśmy ślub w 2015, 14 luty i tez było 180 zł za talerzyk. Było 70 osób. Wiec skromnie. W ogóle powiem wam, że nam się akurat ślub zwrócił z nawiązką. Nie liczyliśmy na to totalnie ale pod koniec byliśmy na plusie. Ale np ja sukni nie szył tylko zamówiłam przez AliExpress :p teraz już bym się na taki krok nie zdecydowała.

    U mnie w planach dzisiaj trochę opalania i powrót do Podgoricy, a jutro o 8:30 samolot do Warszawy :)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, to kiedy powtarzasz betę?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suknia z AliExpress, ale Ty jesteś odważna!
    Ja też planuję bez szaleństw, moja koleżanka płaciła 14 tysięcy za sukienkę, co jest dla mnie okropną przesadą.
    Ale tak naprawdę każdy robi sobie tak jakie ma marzenie i na to budżet.
    O ile na wiele rzeczy budżet by nas puścił to uważam, że niektóre rzeczy to zbędne wydatki.

    Ale Ci nada szybko wakacje zleciały, ale mam nadzieję, że wypoczęłaś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada co za odwaga 😊 choc ja sama tez myslalam zamowic sukienke przez internet.. wychodza duzo taniej a jak coa moge zwrocic. No i na szczescie znam dobra krawcowa gdyby cos trzeba bylo poprawic 😊

    Masz racje Ruda tyle tysięcy to juz przesada. Wogole wesele i slub to mnostwo podstawowych wydatkow a reszta to juz jest zalezna co kto chce. Choc te niektore rzeczy to juz mnie dziwia 😊 my chcemy skromnie.. i w stylu boho.. no i motyw zielono biały.. kwiaty tylko gipsowka.. choc w pewnym momencie mialam tez pomysł na polne 😁

    Co do bety to chyba zrobię jutro... a kolejną dopiero w środę.. choc zastanawiam się czy nie poczekac do srody zeby zyly mi odpoczely troche.
    Ale znam siebie i do srody to juz sobie uroje, ze napewno czeka mnie fatalny wynik i zadnej ciazy nie ma .. taka w goracej wodzie kapana jestem 😂
    No i do tej pory nie dociera do mnie, ze serio miałabym takie szczescie.. 1 cykl z lamette i jeszcze po 1 ❤ w dzień owu...bo tak to byloby kilka dni wczesniej... takze zwyczajnie juz przewiduje, ze zostanę sprowadzona na ziemie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 08:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do weekendu to totalne lenistwo.. jak kocham lato tak tego mam dosyc..
    Dzis ma byc narzeczony i cala niedziele..

    Nada mam nadzieje, ze odpoczelas 😊

    Zanetka też skoczylabym na wesele.. to sa zawsze najlepsze imprezy 😁

    Iskierko uwielbiam wszystko z grilla. Powiedz tylko gdzie i o ktorej mam byc 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za suknie dałam 4 tysiące ale była to moja wymarzona suknia
    Szyta na miarę w salonie typ syrenka z trenem i długim welonem do kościoła
    Była śliczna udało mi się ją później sprzedać za połowę ceny

    Dużo jest grup na internecie że kobiety się ogłaszają że sprzedają suknie
    I są naprawdę piękne a tak naprawdę użyte tylko raz luz dwa z sesją wyczyszcozne jak nowe no i za pół ceny można nabyć także warto poszperac jak się tylko trafi na kogoś z takimi samymi wymiarami

    Joana na to wesele akurat mi się nie chce iść
    Trochę wyższe sfery
    Ale mzoe akurat będzie fajnie
    Oby nie za sztywno bo się szybko zmyjemy😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana zapraszam na Mazury a gdzie będziesz stamtąd Cię już zgarnę 😉 hehe
    No i myśl tylko pozytywnie ❤️ ja kciukow nie puszczam!

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, ja byłam w lutym na weselu koleżanki, jej mąż jest prawnikiem i siedzieliśmy przy stoliku z jego znajomymi prawnikami.
    Tematy były na temat prawa itp.
    A że mój mąż trochę jest w temacie to zaczął z nimi dyskutować i taka prawniczka do niego: A w jakiej Ty pracujesz kancelarii?
    A on na to: W żadnej, po prostu jestem psem.
    😂😂😂

    Sztywno było przeokropnie i jedzenie takie do jakiego mój mąż nie jest przyzwyczajony, typu polędwiczka z kaczki z melonem i granatem w formie takiej sałatki.
    Ale przynajmniej mieli dobre winko!

    Żanetka, Ty baw się dobrze. A kreację masz?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    No i do tej pory nie dociera do mnie, ze serio miałabym takie szczescie.. 1 cykl z lamette i jeszcze po 1 ❤ w dzień owu...bo tak to byloby kilka dni wczesniej... takze zwyczajnie juz przewiduje, ze zostanę sprowadzona na ziemie...

    Heh u mnie było tak samo. 🥰
    Ba! Ja nawet nie zdążyłam użyć lametty. Kupiłam ją w styczniu i w lutym miała być pierwsza stymulacja.
    W styczniu jeden zastrzyk Ovitrelle na naturalnym cyklu, jeden seks dzień po i ciąża.
    Ciesz się, mój lekarz mówi, że to się rzadko zdarza, żeby już za pierwszym razem się udało, więc mamy niebywale szczęście. Nie wszytkie dziewczyny niestety takie mają. ☹️

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no ja się obawiam że właśnie będzie sztywno ale kto wie czasem pozory mylą może akurat będzie spoko
    My też tak trochę na tym weselu jak piąta woda po kisielu haha
    Bo to nie rodzina żadnej ze stron poprostu kolega mojego męża z byłej pracy i go zaprosił, on był u nas więc głupio nie iść ale wtedy był z inną partnerka,
    Teraz jego kobieta z którą bierze ślub to taka wyniosła ma strasznie kasiastych rodziców bo mają swoją firmę ale jest tak sztywna że szok, jak reszta też taka będzie i przyjdzie nam razem siedzieć to nie widzę tego


    Co do kreacji to właśnie nie mam 😂
    Latam dzis i szukam czegoś
    Ma być upał więc pasuje mi coś zwiewnego
    Wszystkie kiecki które mam to albo są już za obcisłe na brzuchu i się unoszą,
    Albo mają odcięcie w tali co też już zupełnie na mnie nie wygląda

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie czasy są że za wygodę się płaci
    W sumie naprawdę nic człowiek na głowie nie ma jeśli chodzi o salę oprócz wybrania dań i jak przystroic sale no ale druga strona medalu to taka że trzeba bulic
    Mój znajomi żeby uciąć koszty wynajeli sobie remize ładnie odremontowana która naprawdę po przystrojeniu wyglądała bomba a co do jedzenia poprostu zamówili katering
    No ale musieli do tego domowic kelnerów, osobę zmywajaca, wypożyczyć talerze itp i powiem wam że wcale dużo nie zaoszczędzili w porównaniu z salą a mieli na głowie dużo więcej

    Raz byłam na świetnym weselu majowym w plenerze
    W plenerze była przysięga ( cywilna) plus były stoły pod baldachimami i miejsce do tańczenia
    Pełno kwiatów śliczny był klimat naprawdę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kiecki jak nic nie znajdę pójdę w tym zestawie

    https://zapodaj.net/a4c754589e769.jpg.html

    Teraz będzie bardziej przylega bo widać brzusio ale to nic nie bd kupowała nic na siłę

    Miska _a lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:40

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ścielam 🙉
    Żal mi haha

    Podcielam końcówki może z 2 cm ale nie nie odwazylam się

    W sumie mam wygodę bo jak jest potrzeba to zepne w kucyka lub koka takto rozpuszczam, okazyjnie jakieś fale zawsze robię

    A takto podejrzewam że miałabym z nimi problem

    No i mąż zawsze powtarza że kocha moje włosy więc nie ścielam mam tak za biust ;D

‹‹ 559 560 561 562 563 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ