X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja popieram te słowa 😍 rzeczywiście nikt nie rozumie mnie jak Wy...

    Ciekawe co u Iskierki.. i jak jej starania...

    Katarzyna,... lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ze starym na kolację zrobiliśmy sobie tonę tostów z szynką i mozzarellą, a do tego ja sobie je jeszcze smarowałam serkiem Bieluchem i nakładałam listki rukoli i szpinaczku i pomidorka.
    Mój mąż szedł w standard żadnych warzyw, jedynie posmarowane ketchupem i majonezem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.youtube.com/watch?v=ccKZC_tAGhQ


    Widzialyscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę obejrzeć 😊

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 10 października 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem, że to film nie dla mnie.

    My mamy zwykłe obraczki cieniutki bo ja chciałam takie, a pierścionek zloty z oczkami w srodlu i na bokach😊 jutro zrobię zdjęcie 😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam podczytuje Was chyba od początku wątku ale zawsze nie miała odwagi się odezwać staramy się 3 lata i pewnie jeszcze długo to potrwa Gratululuje ślicznych dzieciaczków czytałam wszystkie dobre wiadomości że łzami w oczach

    Kaga, Esti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasia ;)
    W grupie raźniej dobrze ze wkoncu wpadlas ;)

  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak męża nie chce wszystkim obarczać a kto mnie bardziej nie zrozumie jak Wy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasia 😊 Świetnie, że dołączyłaś ❤

  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres i problemy pracy (muszę szukać nowej po 6 latach )dodały mi odwagi żeby w końcu się z Wami przywitać

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasiu, to szczęśliwy wątek. Rozgość się w naszej ovu-rodzince, dziewczyny są tu mega, dużo można się od nich dowiedzieć, mobilizują i wspierają a jeśli trzeba dadzą kopa do dalszej walki ❤️

    To też nie jest film dla mnie. Po pierwsze, nie toleruje komedii romantycznych a tematyka dla mnie jest nie do przełknięcia. W ogóle ostatnio jak włączam film i okaże się że jedną z głównych bohaterek jest kobieta w ciąży, od razu wyłączam. Nie wiem czemu tak, bo generalnie kobiety w ciąży nie robią na mnie wrażenia ale filmów nie znoszę..

    W ogóle myśl o świętach mnie paraliżuje. Jak sobie pomyślę o tych życzeniach, pytaniach o dziecko to wpadam w czarną rozpacz.. Do tego żona kuzyna Jarka jest w ciąży i już zaczęły się przygadywania "a wy kiedy", nawet nie chcę myśleć co będzie przy świątecznym stole. Chyba się będę wtedy bardzo źle czuć i szybko pójdę do siebie 😁 ewentualnie przesiedze u rodziców..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj masz rację Milenka... święta będą najgorsze..
    Juz u nas sa docinki czy nie jestem w ciazy, ze przyspieszamy ślub. Eh...
    W sobote jedziemy tez na urodziny chrzesniaka Pawla. Oczywiście będzie jakiś alkohol. Nie wypije nic to znów sie zacznie. A od kiedy się tak staramy to nigdy nie pije po owu alkoholu. A przed nia to tez tylko czerwone wino na endometrium..
    A swieta to wiadome beda u nas padac pierwsze zyczenia o dziecku... Tylko nikt nie wie u narzeczonego jak to wyglada.. dobrze, ze moja rodzina wie i daruje sobie takie teksty..

  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dwie bratowe w drugiej ciąży strasznie się cieszę ich szczęściem ale zarazem smutno że ja nie mogę

  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sytuacja wygląda tak mąż słaba morfologia ciągle bakterie w nasieniu ja po usunięciu polipów w sierpniu mam jeszcze mięśniaka ale narazie mam go nie ruszać w poniedziałek mąż robi kolejny posiew a w następnym piątek wizyta zobaczymy jaki będzie dalszy plan

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w rodzinie wie tylko moja siostrzenca, nikt więcej. Myślę że może się domyślają, ale to już mnie mało interesuje co tam oni sobie myślą.. Ale mnie to już przeraża perspektywa świąt, bo przecież jak to już ponad rok po ślubie a my nadal nie myślimy o dziecku, no przecież mam już 27lat, nue jestem już młoda.. Masakra

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 października 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:23

  • Katarzyna,... Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 10 października 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wie tylko brat i jedna bratowa ale wszyscy dookoła się domyślają mam 31 lat i 9 lat po ślubie

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 października 2019, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku, wiem że 27 lat to nie tragedia ale odnoszę wrażenie że ludzie wokół myślą że za rogiem czyha na mnie menopauza, więc dostaje same "dobre rady" że czas wziąć się za robotę bo później będziemy chcieli i nie będziemy mogli. Zawsze w takiej sytuacji myślę sobie "serio k***a?"
    Chyba dopadło mnie przesilenie jesienne, chodzę taka poirytowana i przybita. Mam nadzieję że to tylko zmęczenie i jak dojdę do siebie po nockach to minie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kocham święta ale właśnie w momencie staram nie lubiłam tego klimatu...
    Tak bardzo chciałam mieć dziecko i ten czas tak jakoś bardziej sprzyjał depresji z powodu tego że nie mogę...

    Kasia my też mieliśmy bakterie w nasieniu męża...

  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 745 1558

    Wysłany: 11 października 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serdecznie awam gratuluję maluszków ❤️❤️ nim niech się zdrowo chowają 😘
    To teraz dziewczynki trzymam mocno kciuki żeby każda z nas zajęła brzuszek, oby to było w nadmiarze 🙂😘

    Kaga, Esti lubią tę wiadomość

    7 CS o rodzeństwo

    Poronienie 5t6d 06.19 💔👼
    27.11.20 Mamy Córeczke 👨‍👩‍👧
    Strata w 11tc 12.01.23 💔👼

    👩🏼27l
    👨🏼33l
‹‹ 638 639 640 641 642 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ