X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/c459ecc9ceabe.jpg.html

    Też zaszalalam z zamówieniem 🙈🙈🙈


    Asia uwielbiam mielone 🤗🤗

    MilusińskaMilena, Kasztanek, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodko Żanetka 😍

    No ja tez szczególnie te taty 🤭

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 października 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:22

    joana_aska89, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, piękne zakupy ❤️
    U mnie dziś obiad na szybko. Liczyłam na to że teściowa dziś ugotuje obiad, gdy ja będę spała po nocce. Dobrze że obudziłam się o 13 i zapytałam męża czy jadł. Okazało się że owszem, teściowa nastawiła na zupę ale dość niedawno, a mąż przecież do pracy zaraz. Dobrze że zostało mi trochę mięsa mielonego z faszerowania papryk, więc zrobiłam ekspresowe spaghetti 😁

    My mamy takie obrączki
    a2d44230e041.jpg
    Nie są najzwyklejsze, są takie przez nas wymarzone, takie jakie chcieliśmy. Pierścionek zaręczynowy mi nie pasuje do obrączki ale nie kolorystycznie a względem kształtu. Kamyczki ułożone są w kształt rombu i nosząc na jednym palcu z obraczką albo boleśnie mi się wbijał w dłoń albo okrutnie rysował obrączkę. Mój pierścionek mąż kupił za ostatnie pieniądze. Dosłownie. Mieliśmy wtedy trudny finansowo okres, absolutnie się nie spodziewałam zaręczyn. Już pomijam fakt że wybrał pierścionek w rozmiarze 14 a ja noszę 10 i trzeba było wymieniać 😁

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku dzięki za przywołanie 😅

    W sumie to tak czuje sie jak w poprzedniej ciąży.. w sensie piersi, te klucie w podbrzuszu, no i temp byla ponad 37... ale spadla juz na 36.9.. więc sadze, ze niedługo przyjdzie @...
    Ale czas pokaze ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku a Ty na kiedy masz termin @?

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 października 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku, to tak jak ja, zawsze niska temperatura i przez to mierzenie tempki nigdy się u mnie nie sprawdzało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki liczą się te skoki aaa nie osiągnięcie 37 stopni także
    Także jak ktoś ma niskie tempki od początku to i później nie wyskoczy wiele ważna jest ta różnica między jedna faza a druga...

    Milenka uwielbiam spagetti

    Wogole polskie obiady to nie mają sobie równych

    Pierożki i uszka i barszczyk u mamusi to jest największy cud świata hehe

    Kasztanek dobrze mówi, czasem się przekreśla coś a tu życie lubi zaskakiwać
    Nie takie historie się zdarzały ;)

    Trzymam kciuki za wasze owulki jajeczka plemniki

    Niech to forum rośnie w siłę hehe

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko masz rację, polska kuchnia jest najlepsza ❤️ w ogóle wczoraj poszłam na nockę i tak mi się chciało.. Zalewajki 😂 muszę sobie ugotować. Wbijaj na spaghetti 🍝 😁

    Jutro wieczorem mam wizytę u gina, jestem strasznie ciekawa co powie, jakie ma plany na nas na kolejne cykle.. Zwykle nie chce za bardzo wybiegać w przyszłość, zawsze tłumaczy, że teraz liczy się ten cykl tu i teraz, ale ja czuję się bezpieczniej mając zarysowany jakiś plan.. No i chcę wyciągnąć receptę na metę. Trzymajcie kciuki

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jutro mam sporo załatwień w centrum miasta, sporo czasu mi pewnie zejdzie, a mąż zamienił się z kolegą zmianą i znów idzie na rano.
    Zastanawiam się co na szybko zrobić na obiad, żurek mam jeszcze z dzisiaj, więc pewnie zrobię jakieś naleśniki z jabłkami.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 października 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda pyszny pomysł ❤

    Polska kuchnia nie ma sobie równych 😍 Pierogi to moja miłość od dziecka..

    Milenko sciskam mocno kciuki ✊ tez lubie myslec o bieżącym cyklu, ale musze posiadać rowniez plan na przyszłe. Czuje sie wtedy bezpieczniej.

    Ja zawsze po owu mam ponad 37. I w tej ciąży jak temp spadła mi poniżej 36,9 to tego samego dnia mialam plamienie. A przerazona to bylam jak po poronieniu i krwotoku następnego dnia zobaczylam 35,6..... ale następnego dnia juz bylo 36,1.. i codziennie w gore do normalnego 36.6..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam Teraz smaka na różne cuda 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Najbardziej na ten barszczyk mojej mamy hehe

    Ja też zawsze wolałam jak był plan...
    Bo takie funkcjonowanie a może a jak nie to się zobaczy mnie bardziej dolowalo...

    Zawsze był plan... Że tu zrobię badania tu monitoring tu badanie nasienia tu androlog jak nie wyjdzie znowu badanie nasienia...
    Plan był taki ze mieliśmy próbować do końca tego roku a gdyby się nie udało chcieliśmy spróbować inseminacji..
    I Wlansie ten plan jakoś pozwalał przetrwać niepowodzenia bez planu częściej bym przechodziła załamania...

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 października 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego idę jutro do gina zdeterminowana aby wyciągnąć od niego wszystkie interesujące mnie informacje. M.in. Chcę wiedzieć jaką na teorie na temat mojego poprzedniego pokreconego cyklu oraz właśnie plan na następne cykle. Będę chciała wymusić na nim receptę na metę i jak się uda na zmianę stymulacji. A jak wyjdzie to życie zweryfikuje 😂

    O mamuniu njak mu) nie się okropnie nie chce is dziś na tą nockę.. Dobrze że to ostatnia już i weekend ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myśmy zamówili sobie z mezem wielkie kebaby na kolacje z dowozem i czekamy...

    A co wkoncu prawie weekend

    Ileż można jeść salate hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi powiedział że w tej ciazy zrobilam się bardziej lapczywa na fastfoody

    Bo kierowca nam dowiozl otworzyłam drzwi zabrałam kebaby a męża zostawiłam z płatnością haha

    Po czym gdy do mnie dołączył ja już byłam cała umorusana z sosu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Nie mógł się napatrzec i zaproponował seks na spalanie hehe

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 10 października 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka piękne rzeczy dla małego :) jutro ma przyjść w końcu moja wyprawka bo łożeczko już stoi. Mamy już tez wózek i fotelik w domu, jedynie muszę kupić wanienke...

    No i czekam na zdjęcia z sesji brzuszkowej. Mam nadzieję, że będą szybciej niż urodze :)

    Wczoraj się wystraszylam, miałam skurcze do 2 w nocy i puls spadł do 60... Ale już pisałam do lekarza i jest ok...

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 października 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:22

    RudaMaruda25, Żanetka93, joana_aska89, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek moja przyjaciółka nie wie tyle co wy 🤦‍♀️
    Naprawdę...
    Fajne miejsce, dobrze tutaj.
    Jak któraś znika to się robi tak smutno...

    Strasznie się do was przyzwyczaiłam ❤️

‹‹ 637 638 639 640 641 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ