X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w Narutowiczu, a Ty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 17:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Kopernika

    Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa ❤️

    Fabiankowi miło że tak się o niego troszczycie hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 18:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym wiedziała, że zostanę tak długo to jechałabym na Ujastek, a że zależało nam szybko dotrzeć i na szybki SOR to Narutowicz. Żałuję, bo ten szpital to totalna komuna i bardzo pachnie łapówkami.

    Ja przed ciążą też miałam niskie ciśnienie, ale w ciąży mocno skoczyło z kolei, ocierając się o nadciśnienie.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 października 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka dobrze ze juz jest wszystko w porządku! Aż miałam łzy jak czytałam to co pisałaś 😢 ale najważniejsze że była szybką reakcja.

    Macie jakiś sposób na przyspieszenie okresu? W sensie, że następna @ wypada mi na dzień przed weselem, i chciałabym jakoś przyspieszyć chociaż o dzień albo dwa, żeby móc bez bólu i morza krwi się bawić? Teraz jestem w 3 dniu nowego cyklu

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tabletki anty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie zioło jak malwa podobno przyspiesza
    Można kupić w sklepie zielarksim i parzyć normalnie napar i pić jako herbatke...
    To znam bo kiedyś piłam żeby przyspieszyć
    Plus gorące kąpiele i oklady ciepłe na brzuch...

    Ale to takie wróżenie że może przyspieszy a może nie ehh

    Też nigdy nie lubiłam jak okres wyglądał na jakieś imprezy lub wyjazdy zwłaszcza pierwszy dzień...
    Nawet nie to krwawienie ale człowiek taki smetny i podbrzusze jednak nie to, zawsze czułam jakiś tam ból i to mi nie pozwalało się całkiem wyluzowac....

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 października 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to chodzi, że samopoczucie jest wtedy takie lipne, ból brzucha no i mnóstwo tabletek przeciwbólowych i nie będzie można szaleć z alkoholem 😜

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 17 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, kurczę, trzymaj się tam wojowniczko.


    Żanetka, ale mi strachu napędziliście jaaaaa... Bardzo się cieszę, że taki los cudny, że miałaś tą wizytę dzisiaj.
    Dużo zdrówka dla Was <3

    Ja za mężem tęsknię, ale już wraca w sobotę wieczorem, także luzik.

    Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy! I proszę nie zamykajcie forum, bo ja Was też ciągle czytam i wspieram, mimo, że nie zawsze piszę. Za każdą trzymam ogromne kciukasy i kibicuję bardzo!


    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 października 2019, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka piłam kiedyś malwe i nie pomogła niestety.. Luteiną można opóźnić o kilka dni bo póki się ją łyka, @ nie przyjdzie

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska też strasznie nie lubie mieć @ podczas jakichs imprez.
    Akurat 26.10 mam impreze 40stke Pawla siostry. Nie dosc, ze impreza z tancami to jeszcze na wyjezdzie... Jeśli @ robi mi psikusa i czeka na ten dzień to bede zła 😔 choc temp nadal na poziomie 37.2 i nic nie wskazuje na nadchodzaca @... ani ciążę bo testy bieluskie...

    Co do slubu to masz racje Milenka 😊 wkrecilam sie juz w poszukiwania tej jedynej sukni i wogole w pdzygotowania slubne. A jeszcze niedawno wolalam, ze nie chce wesela...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 06:13

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 października 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że ja dużo rzeczy planuje pod okres. Jeszcze zanim się zaczęłam starać to wszystkie wyjazdy ustawiałam tak żeby nie mieć okresu w trakcie.

    Ale mi wyszły fatalne wyniki tej krzywej. Po 1 i 2h jest spoko ale na czczo masakra. Cukier 117...

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, chyba tylko leki są w stanie tak na 100% ingerować w okres, reszta może coś zmienić, ale niekoniecznie musi.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 października 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć okres można przyspieszyć wysilkiem i seksem 😊😊
    Ja też czesto patrzyłam czy bedw mieć okres na jakąś impreze czy wyjazd.

    Z zasady w trakcie okresu malo alko pije bo u mnie alko powoduje potok...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już 6ty dzień w szpitalu, a czas leci tak, że mam wrażenie, że jestem tu całą wieczność.
    Przed chwilą miałam słuchane serduszko, a teraz czekam na obchód lekarzy. Nawet nie łudzę się, że to ten dzień wyjścia, więc weekend dalej spędzam w hotelu all inclusive.
    Rano się obudziłam totalnie głodna, ale kolacja jest o 16, a śniadanie dopiero o 8.
    Mąż mi coś niby przywozi, ale ileż można jogurty i banany?
    Marzy mi się taki cheesburger z Maca, albo kubełek z KFC.
    Od początku pobytu, schudłam 2 kg!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada no trochę za wysoki ten cukier 🙈

    A ja dziś wychodzę po południu...
    Rano niby miałam ciśnienie 100/70 ale tętno małego 150...

    Maz wzięła urlop 5 dni żeby mnie pilnować w domu zobaczymy jak to bd z lekami i tym sprzetem...

    Ehhh a 2 trymestry tak pięknie mijaly czuje ze ostatni bd stresujący

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Żanetka, współczuję tych przeżyć i trzymam kciuki by to był pierwszy i ostatni raz. Jak wczoraj czytałam to aż mnie zmroziło.Też jestem niskociśnieniowcem i Twoja historia dała mi do myślenia bo sama mam bardzo niskie ciśnienie, wczoraj popołudniu 82/47. Jestem w 24 t.c. Przyśpieszyłam wizytę u ginekologa i jutro kontrola. Jeśli gin mi nie pomoże to wybiorę się do kardiologa. No i kupię ten detektor bo boję się, że mogę coś przegapić.
    Mogłabyś mi napisać jakie dokładnie leki będziesz przyjmowała?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 października 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja was podczytuje w miarę możliwości :) moje dziecko jest bardzo absorbujace, nie chce spać tylko by jadła a na wadze mało przybiera :(
    walczymy o kp, jednak to bardzo trudne przy moich płaskich sutkach :( musimy za każdym razem dokarmiac mm...
    Ja też mam chyba lekką depresję poporodowa, nie umiem zająć się swoim dzieckiem, mąż robi prawie wszystko przy niej :( A ona widać że potrzebuje mamy... początki macierzyństwa, przynajmniej w moim przypadku, są bardzo trudne niestety :(
    Po cc już nie ma śladu, rana się ładnie goi więc choć z tym nie ma problemu na szczęście

    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki, za te w szpitalu, w ciąży i walczące :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja mam w zaleceniach jakieś krople picie dużej ilości wody, ruch no i używac tego dektatora żeby poza wizytami moc sobie samemu kontrolować puls małego...
    W sumie ten sprzęt podobno nie jest całkiem dokładny ale ze mimo to każde niepokojące objawy trzeba kontrolować...

    Miss kurcze nie wiem co napisać
    A moze warto byłoby skorzystać z pomocy jakiegos specjalisty psychologa?
    Wiem że to już taki grupy krok ale jeżeli czujesz wszystko tak jak opisujesz to mzoe warto... Eh
    Napewno umiesz się zająć swoją córeczka może poprostu poród był dla ciebie ciężkim przeżyciem i jeszcze nie doszłas do siebie tak całkiem psychicznie nie nabrałas jeszcze w pełni sił...
    Ale jesteś najlepsza mama dla swojej córeczki ;*
    Popatrz na nią i pomyśl sobie jak bardzo jej pragnęłas to napewno doda ci sił do walki z codziennością...
    To nie jest tak że nagle się wszystki umie wszystko potrafi...
    Wszystkiego się trzeba nauczyć każdego dnia się człowiek uczy opieki na dzieckiem a to że czasem nie wychodzi tak jak byśmy chcieli nie oznacza że nie robimy tego najlepiej jak tylko potrafimy...
    Mam nadzieję że z każdym dniem coraz bardziej się siebie nauczycie i że twoje samopoczucie się poprawi 😘

    Mysza, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żanetka, zdrówka dla Ciebie i synka <3

‹‹ 651 652 653 654 655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ