X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpisalyscie się wszystkie :)

    Witam Nowe Staraczki :)

    Abi może to i lepiej, bo się wykuruje. U nas też cały czas są przekładamy, bo szpital, bo cb.. Idzie w przyszły czwartek, akurat w okolicy owulacji :/ na wyniki będziemy czekać do 10 dni.

    Jutro się wybieram na badanie krwi, żeby sprawdzić czy mam te zespoły, które mogly być przyczyna poronienia... Też będę czekać na wyniki.

    Zastanawiam się, czy nie zrobić badania na celiaklie i czy to może mieć wpływ? Robilyscie może?

    I jeszcze jedno mnie nurtuje, czy powodem nie był konflikt serologiczny. Mam minus, maz plus, a zapomniałam zapytać lekarza...

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Mam zamiar do tego nowego gin iść z czyms i chciałabym porobić jakieś badania
    Na pewno krzywa cukrowa bo nigdy nie robiłam
    Tarczycowe wszystkie
    Amh
    Podstawowe typu glukoza morfologia cholesterol i powiedzcie co jeszcze zrobić? Takie bez znaczącego dnia cykly itd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny tak w ogóle! I życzę miłego wieczoru

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie dzisiaj macie?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, bo weekend bliziutko i bedzie mozna złapać oddech .. tylko dzis odbieram wyniki wymazu i sie troche obawiam.. ale oby był dobry i bede sie wtedy mogła szykować do hsg.

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj tak średnio, bo mam 13dpo, czuję że dzisiaj plamienie jutro @. Spotykamy się dzisiaj ze znajomymi, którym się udało w noc poślubną, raz poszli na całość po czym stwierdzili, że wstrzymają się kilka miesięcy. Za 2 tygodnie się okazało, że jest w ciąży. Cieszę się ich szczęściem, ale w takich chwilach przychodzi takie przygnębienie dlaczego mi się nie udaje. Trochę boję się tego spotkania
    Ag trzymam kciuki za dobry wynik, żebyś mogła zaplanować hsg. W ogóle sporo dziewczyn się szykuje do tego badania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 09:27

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mialam wymaz robiony to babeczka mi mowila jak bede wyniku w ciagu tyg ( bo czekalam ponad 2) to znaczy ze jest zly...
    A jak dluzej to znaczy ze ok...

    Takze jak po tyg nie bylo wezwania po odboir to wiedzialam ze jest najs;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no niestety to jest w zyciu ze wszystkim ...

    Nie masz na cos parcia- przychodzi latwo

    Chcesz czegosc- chocby skaly sraly nie mozna osciagnac...

    Life is brutal niestety...

    Nasi znajomi kazdy ma juz dzieci
    Jedna para nawet czeka na drugie...

    Takze wypady do nich i wizyty z nimi to ciezka sprawa ogladac to wszystko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi lekarz powiedział, ze mam przyjść po 1,5 tygodnia i tyle, zobaczymy.. a co do znajomych to u nas tez raczej dzieci juz sa albo jedno albo dwójka.. najgorzej jak o staraniach sie wypowiadają takie pary co to zaszły w pierwszym albo drugim cyklu i za przeproszeniem gowno wiedza ale rady maja.. staram sie żyć swoim życiem i tyle.. bo by człowiek zwariował... bedziemy tutaj razem dzielić sie wrażeniami po hsg a potem mysle sporo osób zobaczy II kreseczki ;) u nas potrzeba raczej więcej czasu zeby jeszcze Męża ogarnac ;) ale damy rade!

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, raz mi koleżanka mówi, że wie co ja czuję. Na co ja do niej skąd wiesz skoro 3 miesiące po ślubie była w ciąży. A starali się dopiero od ślubu.
    No ja myślałam, że po sono u mnie pójdzie rach ciach, bo mąż ma zadowalające wyniki, a tu trzeba pomyśleć co dalej ;)

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja sie nie nastawiam tyljo traktuje to jako kolejny krok w diagnozie.. zreszta juz sam lekarz mi mówił o laparoskopii takze tak wierzy w moja ciaze po hsg Hahaha. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość.. dla mnie hitem hitów było jak Kolega Męża Mu radził zrobic badanie nasienia testem z apteki - para miała ślub początkiem czerwca a w marcu następnego roku dziecko takze ten tego.. na szczęście Maz jednak dał sie przekonać do badania w klinice i dobrze, bo nie ma dobrych wyników.. i tak mogliśmy sie bujać jeszcze długo żyjąc w niewiedzy ..

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Ja jak mialam wymaz robiony to babeczka mi mowila jak bede wyniku w ciagu tyg ( bo czekalam ponad 2) to znaczy ze jest zly...
    A jak dluzej to znaczy ze ok...

    Takze jak po tyg nie bylo wezwania po odboir to wiedzialam ze jest najs;P

    U mnie też tak było, ponad 2 tygodnie czekałam ale wymazy ok były :) tyle że ja nie wiedziałam wtedy jeszcze że to dobry znak, że tyle to trwa, myślałam że coś tam wyhodowali :P

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podobno jak jest cos nie tak to wyniki przychodza szybko zeby jak najszybciej wdrazyc leczenie a ze jak to trwa i trwa to znaczy ze dobry znak ;)

    Znaczy u mojego gina w gabinecie taka zasada bo wiadomo roznie bywa zalezy od miejsca ;)

    Ale jak po.tyg nie dostalam sms zeby sie wstawic po odbior to juz bylam happy ;)

    Tak samo jes z badaniem piersi ;)

    Moja mama jak sobie robila mamografie to jej babeczka powiedziala ze jak za dwa tyg nie bedzie wyniku to moze byc spokojna ;),

    Miesiac czekala a po 2 tyg juz bylysmy hapoy hehe

    blair. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl mam pytanie...
    Danwiej mierzylam temp
    Ostatnio nie mierzylam bo juz mnie to wkuralo...

    Ale w tym cyklu sobie pomyslalam a co mi tam

    No i np zawsze od.owulki mialam okolo 37 tydz po owulce wzrastalo do 37.4 i tak sie wachalo miedzy 37.4 a 37.2 i zaczynalo spadac dzien przed okresem...

    A w tym cyklu dzien po owu skoczylo mi na 37.0
    Dzis jestem 9dpo a tem codziennie taka sama
    Codziennie 37.0
    Ani mniej a ani wiecej
    I tak codziennie...

    Jak myslicie zbadac soboe progetseron?

    Bo zawsze mialam wyzsza ta temp no i miala rozne wachania a teraz jedna i ta sama codziennie

    Sie zastanawiam czy nie mam nizszego prg ;)

  • ladgim Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A u mnie temperatura zaczyna z dnia na dzień spadać, przed wczoraj wzrosła do 36,42 , wczoraj spadła już 36,35 a dzisiaj już 36,22 ...

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaneta testuj :)

    Ponawiam pytanie o celiakii.. Czy robilyscie badania i czy warto? Dzisiaj nie dotarłam do labo. Mam zapalenie zatok na całego :/

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee ja nigdy nie testuje :P
    Zawsze czekam na dzien okresu jesli jakims cudem kiedys nie przyjdzie to wtedy zakupie testa ;P

    Co do badania nie pomoge bo w tym temacie sie nie.orientuje;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie o tej samej porze...

    Zawsze od owu bylo 37 ale ta linia az do okresu miala takie gory do liny bo to bylo 37'0 to 37.4 to 37.2

    A teraz od owu codziennie 37.0 i tak dzien na dzien i mam jedna prosta linie ...

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ