X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda taka praca niestety eh
    Ale jeżeli twój mąż ja kocha i chce się w tym spełniać to nic innego ci nie pozostaje jak kibicować...
    Praca twojego męża jest ciężka psychicznie i twoje wsparcie i świadomość że mu kibicujesz zawodowo będzie dla niego naprawdę czymś ważnym...

    Mój mąż np pracuje w ochronie, konwoje itp też to się wiąże czasem z jego nieobecnościa, czasem bywają to święta niestety dużo nocek no ale... Wiem że to lubi i nic innego mi nie pozostaje jak życzyć mu jak najlepszych sukcesów 😊


    No dwie imprezy w jeden dzień i to jak ważne, super 😊

    Lajni trzymam kciuki żeby wszystko było w jak najlepszym porządku
    Już niedługo będziesz mama ❤️

    Ja dziś mam ciężki dzień hehe
    Chyba potrzebuje jakiegos dodatkowego zajęcia bo te co mam to dla mnie za mało...
    Poprostu się nudzę...
    Jeszcze jak mąż jest w domu to inaczej a jak sama to można zwariować...

    Chyba sobie poszukam jakis kursów albo zajęć dodatkowych żeby mieć co robić popołudniami...
    Siłownie teraz mam co drugi dzień już nie daje sobie wycisku codziennie także muszę to zastąpić czymś innym 😊

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej mnie mąż wspierał jak pracowałam we Włoszech, więc nie pozostaje mi nic innego teraz względem niego.
    Żanetka, częste nocki, zarwane święta i wyjazdy są i mi dobrze znane, ale jakoś po latach dalej nie potrafię się do tego przyzwyczaić i jakoś tak po prostu mi żal, że np. we Wigilię go nie ma.

    Ehhh, ja mam to samo, często brakuje mi już pomyslu co ja mam robić, dlatego pojechałam do rodziców teraz na tydzień i poszukam sobie tutaj też sukienki na za dwa tygodnie.
    A jutro umówiłam się do fryzjera na lekkie cięcie w ramach odświeżenia włosów i robię koloryzację.

    A co do kursów to ja sobie 2 razy w tygodniu robię kurs angielskiego z dziewczyną na skypie, żeby nie zapomnieć jak przyjdzie mi za 2 lata wracać do pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2019, 09:56

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka

    Milena zaparcia minely, ale okresu dalej nie ma, spóźnia się już 3 dzień... najgorzej ze w 2-3 dni cyklu muszę zrobić hormony i umówić się od lekarza. A moja gin będzie dopiero w poniedziałek. Wiec idealnie niech się zacznie w sobotę. Bo jak nie, to zostaje mi lekarz dyżurujący.... a ja mam trochę pytań i wdałabym pójść do mojej gin.

    To wszystko przez te stresy, sikałam dzisiaj test i jedna kreska. Do tego ja naprawdę nie wierze w naturalną ciążę w moim wypadku, po prostu już tak długo sie staram, że jest to dla mnie nierealne, a dwa miałam bardzo dużo stresów w tym miesiącu BAEDZO, wiec w sumie to logiczne ze sie opóźniło. Ja mam modelowe okresy, równinko co 28 dni. Raz mi sie zdarzyło mieć opóźnienie, i to był mój ślub :d tak sie stresowałam (chociaż powiedziałabym o sobie ze byłam wyluzowana :P) ale jednak gdzies to siedzialo.

    Apropo tego artykulu. Mnie wkurza ze kosciol tak bardzo niepozwala invitro, przeciez tylu ludzi zostaloby szczesliwymi rodzicami dzieki tej metodzie. Naprawde powaznie sie zastanawiam nad przejsciem na luteranizm. Ogolnie ich postrzeganie wiary i Chrstusa wydaje mi sie blizsze.

    Żanetka ty jeszcze chodzisz na tą siłownie? SZACUN :D

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada chodzę 😊
    Forma musi być hehe

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 października 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja teraz czytam super krminal, moge polecic na zabicie czasu :D https://lubimyczytac.pl/cykl/4446/lipowo tu jest cala seria, czytałam Motylka i był super, a teraz czytam "Więcej Czerwieni" i też mega

    ABI90 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 30 października 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:32

    ABI90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wytrzymałas bez nas dobe? 😘😘😘

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 października 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo Kasztanek :D no wlasnie jak patrze na tą serie to się zastanaiwam ile przestępstw może sie wydarzyć w okolicy jednej wsi haha przecież tam mieszka garstka ludzi. No ale zobaczymy. Druga czesc jest super :D slucham sobie przy pracy :) do tego lektorka jest naprawde fajna (Laura Breszka)

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie plany na andrzejki?
    Ja się dziś dowiedziałam że idziemy na tańce 🙈🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to na razie bez planów na Andrzejki i chyba raczej nigdzie nie pójdziemy.
    Trochę mi nie w smak to wesele 16 listopada, bo nie mam sukienki, nie wiem czy znajdę.
    Jutro poszukam, ale boję się, że przez 2 tygodnie mogę mocno przytyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek ❤❤❤

    My tez nigdzie sie nie wybieramy..
    Organizacja slubu i wesela w 3 miesiace to niezla bieganina. Wolimy w wolny weekend odpoczac.. choc i tak caly czas cos latwimy..
    Np teraz kupujemy garnitur slubny, moze skoczymy do ikei, w sobote wieczorem nauki.. niedziela niby wolna, ale Pawel musi zdac raporty do pracy, więc wczesniej pojedzie..

    Dzis umowilam sie na pazury i rzesy przed slubem. Pazury zawsze robie sama, ale na ten dzien chce u kosmetyczki. I dodatkowo u tej mojej zrobie rzesy. Pierwsze zakladam juz w poniedzialek, woec do czasu slubu zrobimy tak, zebym byla zadowolona.
    Ale musialam zapisac sie juz na te rzesy tez przed slubne. Wybralam 20.12 i nie wiem czy nie prosic jej zeby poszukala jednak terminu na 23... wiadome przez tydzien to duzo moze stac sie z rzesami i paznokciami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2019, 19:45

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu a będzie Cię ktoś malował na ślub? Bo makijażystki zawsze doklejają kępki do wykończenia oka 😊 zawsze to dobra alternatywa na wielkie wejście 😍
    Mimo ze mamy chrzest w ten dzień będę o Tobie myśleć 😍 u nas miało być kameralnie a z przecieków wiem ze już 30os się zjawi na uroczystości.. w sumie bardzo się cieszę ze święta będziemy mogli spędzić w większym gronie rodzinnym 😊
    My Andrzejki będziemy spędzać w domu znaczy ja i Maksiu ❤️ Bo mąż do pracy.
    Więc będą przytulasy, buziaki i wspólne rozmowy 💙

    Ruda mysle ze aż tak nie przytyjesz 🙂 pocieszę Cię ze w ost miesiącu praktycznie się nie tyje (ani wagowo ani optycznie). Może krotka sukienka oversize?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why tak ma malować mnie makijazystka 😊 ale wolalam byc spokojna i stad pomysl o przedluzeniu.. kiedys nosilam przedluzone dosyc dlugo i bylo mi wygodnie..

    Mnie stresuje, ze jednak wybralismy taki swiateczny termin... nawet ze wzg na ten makijaz itp...
    Ja też bede o Was myslec w tym dniu❤ 30 osob to juz calkiem spora gromadka 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kępki są super, nawet jakby Ci trochę rzęs odpadło to Pani Ci może kępkami uzupełnić.
    Lepiej, że robisz wcześniej rzęsy, sprawdzisz czy Cię nie uczula itp.
    Ja ja miałam robione do ślubu cywilnego zrobiłam sobie 3D, dla mnie to było za dużo i na każdym zdjęciu z urzędu stanu cywilnego moje oczy wyglądają na smutne, tak jakbym się miała zaraz popłakać z nieszczęścia.
    Mój mąż w Andrzejki zapewne też będzie w pracy, więc pewnie ja z kolei spędzę czas przed telewizorem lub z książką.

    Boję się, że kupię jutro tę sukienkę, a za dwa tygodnie jej nie zapnę, zwłaszcza, że wtedy będę w 26 prawie tc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a gdybys poczekala z kupnem jeszcze tydzien? Wtedy moze roznica tygodnia juz nie zrobi takirj roznicy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda myślę że w 2 tyg nie przytyjesz nie wiadomo ile...
    Poszukaj jakieś sukienki oversize u mnie ostatnio się sprawdziła taka odcinana pod biustem a na dole luźniej sza... Kupiłam ja jakoś 2 Msc temu a nadal w niej chdoze
    Brzuszek jest bardziej widoczny niż wtedy ale wcale nie zrobiła się mała że nie można w niej chodzic...
    Teraz dużo oversize myślę że napewnk coś znajdziesz i Będziesz wyglądać cudnie 😊

    Asia co do rzęs tydzień ok z paznokciami może i dobrze na tzw ostatnia chwile...
    Musisz się dogadać bo to też pewnie będzie szal świąteczny więc kobiety szaleja...

    Ja do ślubu miałam doklejane rzęsy w dzien ślubu paznokcie robiłam 2 dni przed 😊

    Eh czyli tylko ja bd andrzejkowac...
    Te niespodzianki męża nie zawsze wpadają mi w gust haha
    Chyba wolałabym polezec pod kocem...

    No ale drugiej strony ostatnie szansy na zabawę we dwoje także czemu nie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka pewnie, chwile we dwoje tez trzeba celebrować 😊

    No wlasnie w poniedzialek ja zapytam czy ma jakis termin na 23.12, bo moze podala mi od razu 20. bo pozniej nie ma juz miejsc...

  • ami_ami Autorytet
    Postów: 1857 1162

    Wysłany: 31 października 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    wiele Was z dużym doświadczeniem, to może mi pomożecie.
    Zaczynam właśnie 9cs, moja gin dała mi skierowanie na badanie FSH i LH w 3-5 dniu cyklu. I tutaj zaczynają się schody. Wczoraj ok 21 zauważyłam trochę krwi przy podcieraniu. W nocy nic i dopiero rano się rozpoczęło na dobrze. Który dzień mam uważać jako 1dc? Wczoraj tj 30.10 czy dziś 31.10?Jeśli wczoraj to te 3-5 dc wychodzi piątek-sb-ndz i nie mam jak tych badań zrobić... a jakby liczyć dziś 1 dc to bym mogła jeszcze zrobić w pon....
    Poradźcie, co zrobić. :(

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    ******************************************************

    * 28 lat
    * starania od 04.2019
    ON: 250 MLN całość, morfologia 1%, reszta parametrów ok.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja się zbieram do fryzjera!
    Trzymajcie kciuki, żebym była zadowolona.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relaskuj się 😊

    A ja do pracy hehe
    Nasz zespół robi mi takie małe pożegnanie z okazji mojego l4 😊😊

‹‹ 675 676 677 678 679 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ