X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/be34a3d130f8c.jpg.html

    Zakochałam się w tym 😍
    Dostałam od mojej koleżanki z pracy...

    Wogole dostałam parę prezentów dla małego i bardzo miło mi się zrobiło 😊

    RudaMaruda25, joana_aska89, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to wam napiszę tak, jak z tekstu pewnej piosenki disco polo: Ruda okazała się być blondyną 😂😂😂

    MilusińskaMilena, megson91, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow to niezła zmiana 😊
    I jak się czujesz w nowym kolorku?
    Całkiem blond jesteś czy to takie ombre? 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ombre miałam wcześniej, teraz to jest taki ciepły, złoty blond z lekkim odrostem.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2080 1085

    Wysłany: 31 października 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    wiele Was z dużym doświadczeniem, to może mi pomożecie.
    Zaczynam właśnie 9cs, moja gin dała mi skierowanie na badanie FSH i LH w 3-5 dniu cyklu. I tutaj zaczynają się schody. Wczoraj ok 21 zauważyłam trochę krwi przy podcieraniu. W nocy nic i dopiero rano się rozpoczęło na dobrze. Który dzień mam uważać jako 1dc? Wczoraj tj 30.10 czy dziś 31.10?Jeśli wczoraj to te 3-5 dc wychodzi piątek-sb-ndz i nie mam jak tych badań zrobić... a jakby liczyć dziś 1 dc to bym mogła jeszcze zrobić w pon....
    Poradźcie, co zrobić. :(


    Wydaje się mi, że dzisiaj powinnaś wziąć jako ten 1dc. Ale może któraś dziewczyna bardziej coś powie w tym temacie?

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amiami dzis jest Twoj 1dc. Kiedyś zadalam te pytanie mojemu lekarzowi, bo czesto mam plamienie przed @. I powiedzial, ze dopiero dzien kiedy jest krwawienie.

    Ruda to dopiero zmiany 😍😍😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jutro przyjeżdża po mnie jak wróci z pracy, zobaczymy czy on zobaczy różnicę, pewnie będzie gadka: Ty wydajesz 250 zł i siedzisz 3 godziny, a mniej widać niż ja idę na 10 minut i wydaje 20 zł 😂😂😂

    megson91, joana_aska89, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ostatnio to mnie zapytal czy odwolalam wizyte 😂😂😳 jak powiedzialam, ze nie... To padlo pytanie: to tylko koncowki podcielas? 😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poryczalam sie...
    Rozmawialam z moja siostra.. i tak od d.. strony zaczela mnie zniechecac, zeby wziac ja na swiadkowa....
    Pytalam ja miesiac temu, niby sie cieszyła..
    A teraz doslownie powiedziala, ze niby chce, ale uprzedza mnie, ze jak mala ja zobaczy idaca za mna do oltarza to wyskoczy za nia... i ze jak ona jej nie wezmie na rece to mala zwymiotuje.....
    I mowie, ze mala moze byc przy nas... ze mi to nie przeszkadza.. to zaczela dalej, ze mala bedzie biegala wkolo nas bo ona nie usiedzi.. a jak ona bedzie chciala ja utrzymać w miejscu to zacznie plakac i wymiotowac.......
    I jak to ona chce ale mnie uprzedza jak moze byc i ze ona zrozumie jak wezme kogos innego.. i milion historii zlych na zachowanie corki......
    Zwyczajnie mnie zniechecala......
    Tak mi przykro..
    Rozumiem, ze ma 2letnie dziecko.. ale ono ma tez ojca.......

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, a jaki masz normalnie kontakt z siostrą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dosyc dobry...
    Tylko wiesz ona mieszka we Francji i tam ma juz dom i rodzine... w sensie meza i coreczke..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeśli masz dobry kontakt z siostrą to może zapytaj ją o prawdziwy powód czemu nie chce zostać świadkową, bo to o córeczce to takie trochę grubymi nićmi szyte, choć nie wiem, nie chcę oceniać. Myślę, że szczera rozmowa wszystko wam wyjaśni.
    Asia, nie ma co płakać, rozumiem, że jest Ci przykro, ale dopóki nie porozmawiasz z siostrą to nic nie wyjaśnisz, również powiedziałabym jej o tym, że zrobiło Ci się smutno.

    Ja np., mojego brata bym nie wzięła na świadka, bo mam z nim kontakt minimalny, dlatego wzięłam do cywilnego kuzynkę, do normalnego też planuję i zapewne jako chrzestną dla malucha. Mimo że mój mąż ma siostrę i fajnie by wyglądało gdybym ja wzięła brata, no ale tak jak pisałam u nas jest moja kuzynka i mąż od siostry męża mojego.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:32

    RudaMaruda25, Kaga, Esti, joana_aska89, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja już w drodze na groby. Joana no tak trochę slabo że strony siostry... Ale z drugiej strony nie ma co na siłę nikogo zmuszać...
    Dziewczyny ja dzisiaj jestem 13dni po zastrzyku (zastrzyk 19.10 o 12), i dzisiaj taka sytuacja https://zapodaj.net/dbf5723845358.jpg.html na żywo jest lekka kreska, ewidentnie różowa... Jak ja bym chciała żeby to nie był zastrzyk....
    Abi kciuki ;)
    Ja dostalam dzisiaj @ znowu w 25 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI widzę i ja kreskę!
    Życzę Ci z całego serca, żeby to nie był zastrzyk!
    Trzymam kciuki najmocniej jak się tylko da!❤️

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 listopada 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:32

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi z całego serca Ci życzę, żeby ta kreska była tą właściwą! ❤️
    Moja kreska z 13 dnia po zastrzyku od rana okupuje moje ręce. 🙈 Trzymam kciuki!

    RudaMaruda25, ABI90 lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 1 listopada 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja już w drodze na groby. Joana no tak trochę slabo że strony siostry... Ale z drugiej strony nie ma co na siłę nikogo zmuszać...
    Dziewczyny ja dzisiaj jestem 13dni po zastrzyku (zastrzyk 19.10 o 12), i dzisiaj taka sytuacja https://zapodaj.net/dbf5723845358.jpg.html na żywo jest lekka kreska, ewidentnie różowa... Jak ja bym chciała żeby to nie był zastrzyk....

    Z tego co wiem, to po zastrzyku już po 11 dniach od zastrzyku można testować 💜 leć kochana w poniedziałek na betę 💜💜💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 1 listopada 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, wchodzę na wątek a tu takie wiadomości ❤️ Abi wielkie kciuki i tak pocichutku gratuluję ❤️🍀

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 listopada 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:32

‹‹ 676 677 678 679 680 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ