X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska ciąża czy z in vitro czy naturalna to dalej ciąża i ten sam cud poczecia😘

    Musicie mieć dużo siły 😊😊

    Mój mąż usnal obok i taki mi koncert urzadza, że jeśli tak dalej będzie to nockę mam z głowy...

    nada lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 6 listopada 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałyście, że Ania Lewandowska w ciąży? ⚽️

    Z drugiej strony ciekawe ile takie gwiazdy starają się o dzidzie... czytałam kiedyś o Asi Krupie, Martynie Wojciechowskiej, Małgosi Rozenek, Małgosi Kożuchowskiej, Kasi Skrzyneckiej czy nawet Kim Kardashian! - one wszystkie walczyły bardzo długo o dzidzie a jednak im się udało! Człowiekowi się wydaje, ze tacy ludzie maja wszystko a przecież pieniądze wszystkiego dać nie mogą.
    Wam też się uda!!! ❤️ Jestem pewna!

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, ale o Oli Jordan, ona przeszła bardzo długą drogę, żeby teraz być w ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bo mąż oglądała wczoraj mecz i widział cieszynke.
    Super zawsze wspominali że chcą duża rodzinke ✊

    Niech rośnie ta nasza polska

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, przykro mi bardzo. Ale dla mnie poznanie powodu niepowodzeń było jak połowa sukcesu. Masz szanse na dofinansowanie invitro? Jeżeli tak to nie ma co się zastanawiać. Taka sama ciąża jak inne.

    Ja nie rozumiem trochę tego wsadzania sobie piłki pod koszulkę XD ale skoro to taki zwyczaj 🤷🏼‍♀️ Fajnie, będzie Klara 2 :D Ciekawe czy dzieciaki będą mówić po Polsku jak mieszkają w Niemczech.

    Milenka myśle ze plan z kliniką po nowym roku jest spoko. Teraz w grudniu i tak ciężko by było coś załatwić.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada moi znajomi mieszkają w Niemczech i tam urodzili dziecko i mała mówi i po polsku i po niemiecku 😊😊

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super :D taka dwujęzyczność od małego, świetna sprawa

    U mnie po wizycie. Ale się cieszę, wszystko książkowo piękne 9 pęcherzyków, punkcja we wtorek. Proszę o kciuki i wsparcie myślami ✊✊✊ Z dodatkowych rzeczy mamy się zastanowić nad Embryo scope. Nie wiem czy warto. 800 zł a sama ginekolog jakoś tak o tym mówiła jakby to była trochę strata kasy.
    Transfer będzie najprawdopodniej w piątek. Ale szybko to wszystko 🥳 a dzisiaj zalała mnie fala śluzu płodnego, większa ochota na seksy itd. Podobno to normalne

    Samosiowa88, Jane208 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o modlitwę i kciuki za moją córkę ❤ jesteśmy w szpitalu w Białymstoku, nie chce pisać z jakiego powodu, ale sprawa jest bardzo poważna, wczoraj w nocy ją zawiezlismy, myślałam że umrze na moich rękach 😭 jesteśmy już pod opieką lekarzy i modlimy się o zdrówko dla malej ❤

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss az mi się zrobiło słabo jak to przeczytałam...

    Trzymam kciuki za Twoją córeczkę aby była silna i doszła do zdrówka...
    A dla ciebie dużo sily
    Przytulam mocno ❤️

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, myślami i modlitwą z wami. teraz jest pod opieką lekarzy którzy wiedzą co robią, nie ma lepszego miejsca gdzie mogłaby być. Trzymajcie się :*

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, pomodlę się za was! Jestem przy was całym sercem i cokolwiek to jest trzymam kciuki, żeby mała Amelka dała sobie z tym radę.
    Trzymajcie się kochani!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss 🥺 bądź silna!
    Amelka wróci do zdrówka wierze w to.
    Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami 😘
    Mocno tule Was kochane

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss wszystkie tu będziemy trzymać kciuki i modlić za Twoją córeczkę. Na pewno jesteście w dobrych rękach i lekarze Wam pomogą. A wy badzcie silni! 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 13:09

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 7 listopada 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:34

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Sisska, przykro mi bardzo. Ale dla mnie poznanie powodu niepowodzeń było jak połowa sukcesu. Masz szanse na dofinansowanie invitro? Jeżeli tak to nie ma co się zastanawiać. Taka sama ciąża jak inne.

    Ja nie rozumiem trochę tego wsadzania sobie piłki pod koszulkę XD ale skoro to taki zwyczaj 🤷🏼‍♀️ Fajnie, będzie Klara 2 :D Ciekawe czy dzieciaki będą mówić po Polsku jak mieszkają w Niemczech.

    Milenka myśle ze plan z kliniką po nowym roku jest spoko. Teraz w grudniu i tak ciężko by było coś załatwić.


    Powiedziałam mężowi, że jeśli nie chce to nie musi robić tego badania bo wiem że to nie przyjemne i po prostu zajmiemy się przygotowanien do in vitro, ale on mówi że da radę bo chce wiedzieć co się dzieje ze jest ten problem.. Co do dofinansowania to nie wiem, raczej nie ma szans ale dopiero będę się orientować, czytać. Rozumiem, że ciąża z in vitro to też ciąża ale jednak zawsze marzyłam o naturalnej. Muszę teraz myślenie przestawić na in vitro i tyle. Musi być dobrze. Oby tylko te plemniki które są w jadrach były w stanie zaplodnic bo nie wiadomo jak one wyglądają..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss , ja również modlitwą jestem z Wami ...
    żadne słowa tutaj nie ukoją nerwów ale na pewno wszystko będzie dobrze ❤️ Lekarze wiedzą robić a Amelka z pewnością jest bardzo silną dziewczynką i da radę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 13:12

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za każdą jedną modlitwę od Was ❤ moje serce pęka jak słyszę teraz jej płacz przy badaniach 😭 jak się wszystko wyjaśni to napisze do Was

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    💔💔💔

    Straszne co musicie przeżywać...
    Mam nadzieję że wszystko będzie wporzadku 😘

    Trzymajcie się kochani i czekamy na wieści co z małą...
    Bo myślami jestem z Wami i trzymam kciuki ✊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss wszystkie jesteśmy z Toba i Amelka myślami
    oraz modlitwa ❤❤❤ Musi byc dobrze 😘😘😘
    Czekamy na wiadomości...

    Nada trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞

    nada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny proszę o modlitwę i kciuki za moją córkę ❤ jesteśmy w szpitalu w Białymstoku, nie chce pisać z jakiego powodu, ale sprawa jest bardzo poważna, wczoraj w nocy ją zawiezlismy, myślałam że umrze na moich rękach 😭 jesteśmy już pod opieką lekarzy i modlimy się o zdrówko dla malej ❤
    Zdroweczka dla córeczki
    Nada ✊✊
    Siska ja maialam rowniez nadzieje na naturalana ciaze niestety nie mozliwa jednak zycze zeby u Ciebie bylo inaczej :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2019, 16:32

    nada lubi tę wiadomość

‹‹ 685 686 687 688 689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ