X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam. Tylko jest tego płynu tak mało że nie wiem czy to wystarczy. Zauważyłam też że jego ilość jest zależna od dc. Np teraz w trakcie @ jest go bardzo niewiele. No ale nie ma co gdybac.. Zapytam lekarza to się dowiem..

    Po prostu biorę to pod uwagę bo w sumie chyba łapię się każdej możliwości..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Syrena Przyjaciółka
    Postów: 130 45

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, ja mam od wielu lat (ponad10) wycieki z piersi (też prawej). Wielu lekarzy to zlewało, później zaczęły mi się robić torbiele w piersiach (najwięcej w prawej). Prolaktynę przy zwykłym badaniu mam w normie natomiast po obciążeniu wzrasta 20-krotnie. Obecnie przyjmuję dostinex i wycieki są troszkę mniejsze. Po tym leku obniżył mi się również TSH.
    Natomiast do kliniki leczenia niepłodności troszkę się zraziłam. Lekarz raczej nie był zainteresowany szukaniem przyczyny tylko wciskaniem mi inseminacji i jeśli się nie powiodą invitro. Badania, które nam zlecono to te potrzebne do inseminacji/invitro. Żadnego szukania przyczyny.
    Później okazało się, że choruję na endometriozę. To podstępna choroba, która nie może nie dawać objawów. W styczniu będę miała laparoskopowe usuniecie je ognisk. Wszystkim staraczkom polecam przebadanie się pod tym kontem. Oprócz jestem po konsultacji u immunologa i dostała skierowanie na kilka badań.
    Miss, myślami i modlitwą jestem z Wami.

    35 l. starania od grudnia 2017 r.,
    ja: AMH 2,61, niedoczynność tarczycy (letrox), hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacje mthfr(hetero) i pai-1 (homo), KIR haplotyp AA, laparoskopia luty 2020r.,: endometrioza, adenomioza, jajowody drożne,
    on: morfologia 10%, HLA-C C2C2
    01.07.2020 r. punkcja 11 komórek --> 7 ❄️
    05.10.2021r. III transfer wspomagany accofilem, atosibanem. AH, embryo glue i jest ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss tak się cieszę, ze reaguje za lek ❤

    Napewno pomodle sie wtedy z Wami i nie przestaje zaciskac kciukow❤🤞

    A ten usmiech to najlepsze co moglam zobaczyc na początek dnia 😍🤞😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milusinska ja bym chyba juz noc nie robila na wlasna reke poczekaj do wizyty a pewnie masz ja nie dlugo mnie tez nie raz juz korcilo zeby kupic jakis inny suplement wykonac badanie ale grzecznie czekam i sie powstrzymuje.
    Wrocilam wczoraj z Karkowa pomimo, ze pogoda nas nie rozpieszcxala towarzystwo bylo wyborowe dawno nie czulam sie tak dobrze ;) tyle radosci zartów czasem jedni znajomi odchodza inni przychodza ;)

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrena, dzięki za podpowiedź, dobrze wiedzieć.
    Co do kliniki, również się tego boję że będą nastawieni na inseminacje i ivf. Dlatego biorę pod uwagę "niezależnych" lekarzy zajmujących się niepłodnością..

    Samosiowa, cieszę się że wyjazd do Krakowa się udał. Sporo moich znajomych również wczoraj wybrali ten kierunek 🙂

    Dziewczyny, wstyd się przyznać. Jeszcze leżymy w łóżku 😅 zrobiłam tylko jajeczniczkę na śniadanie i wpakowaliśmy się znów pod kołdrę 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Syrena, dzięki za podpowiedź, dobrze wiedzieć.
    Co do kliniki, również się tego boję że będą nastawieni na inseminacje i ivf. Dlatego biorę pod uwagę "niezależnych" lekarzy zajmujących się niepłodnością..

    Samosiowa, cieszę się że wyjazd do Krakowa się udał. Sporo moich znajomych również wczoraj wybrali ten kierunek 🙂

    Dziewczyny, wstyd się przyznać. Jeszcze leżymy w łóżku 😅 zrobiłam tylko jajeczniczkę na śniadanie i wpakowaliśmy się znów pod kołdrę 😁

    Tak bylo duzo ludzi jednak tym razem bylismy triche zamknieci bo to byla imoreza urodzinowa odszczelilam sie w czarna sukienke z cekinami do tego mialam rajstopki z szwem z tylu ;) i bylam tez u fryzjera ;) zrobilam sobie troche ciemniejsze wlosy.
    Tez chcialam pospac ale moj piesek od rana mnie budzil ugryzl mnie w nos potem zrobil sobie kupke w pokoju a na koniec ukradl kanapke :D fla jasnosci wychodzimy z nim i dajemy jesc :D to chyba zemsta za Krakow bo byl u mojego taty a teraz grzecznie spi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 10:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka żaden wstyd u nas jest to samo
    Haha
    Je jeszcze w pizamie a mąż w samych bokserkach lata po domu 😂
    Wkoncu święto a dzień święty się świeci 😊😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ten uśmiech małej zrobił mi dzień! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 10:54

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 11 listopada 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ten uśmiech poprawia mi dzien.
    Ja niestety jestem w pracy,a rano zawozilam męża na sor bo opilek wbil mu sie w oko...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 11 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, tak się cieszę! Modlitwa i wiara mają ogromną moc 😊❤️
    A jeśli chodzi o karmienie to działaj! Stymuluj się też może trochę laktatorem 😊

    Ja też jeszcze leżę w łóżku 😱 z ręka na brzuchu, czuje ruchy maluszka ❤️ Tak mogę leżeć :)
    Mąż poszedł do pracy... i a propos kłótni - od 2 dni ciche dni 🙄 Mój facet jest strasznie uparty i obydwoje mamy mocne charaktery, nikt nigdy nie chce ustąpić a później przeprosić... szkoda tylko, ze chłop nie rozumiem „kobiety w ciąży” i jej czasowych nastrojów 🙈

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wczoraj bardzo trudną rozmowę wieczorem przed spaniem, myślę że dopiero do niego dotarło to, że powiedziałam wprost, że jeśli jeszcze raz będzie traktował nasze małżeństwo jako coś mniej ważnego od reszty to ja się pakuję i wyprowadzam, bo to nie jest tak, że nie mam dokąd.
    Chyba w końcu do niego to dotarło..

    Ja robię obiad właśnie, zupę krem z czerwonej soczewicy z grzankami, a na drugie gołąbki, ale bez zawijania :) bardziej takie klopsiki mięsno-ryżowe, pod kapustą.
    Później te urodziny chrześnicy Tomka i tak zleci dzień...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mam wieczór randkę z mężem i myślę w co się tu odszczelic 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaproponowałam, że pójdziemy dzisiaj do kina, ale nic ciekawego nie ma, dlatego teraz po obiedzie jedziemy sobie na lody.
    Bo te urodziny o 16stej.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż nie chce chodzić do kina bo trzeba czytać. Ja z chęcią obejrzałam jokera, doktor sen i czarownice 2, ale chyba będę musiała obejść się smakiem..

    Dziewczyny zamówiłam sobie dziś urządzenie do peelingu kawitacyjnego na Ali a mężowi golarke. Poza tym wyhaczyłam jeszcze pokrowce na krzesła po taniości i strój kąpielowy, i teraz będę czekać, i czekać, i czekać..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamowilam sobie dzisiaj diete i treningi od Anny Lewandowskiej z dieta to nie wiem jak wyjdzie bo patrzac na te produkty co zapisala to kuoe kasy trzeba miec ale z cwiczeniami postaram sie troche poruszac

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z Lewandowską ale kiedyś cwiczylam z MelB i Natalią Gacką.
    Muszę wrócić do ćwiczeń ale w pracy się tak narobię że już na ćwiczenia nie mam ani siły, ani chęci..
    W piątek byłam na masażu i pani wprost powiedziała że mam przeciążony kręgosłup i najlepiej byłoby mi zmienić pracę..

    Cóż może się w końcu zmotywuje do codziennych ćwiczeń, zamówię hantelki i wio 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Nie wiem jak z Lewandowską ale kiedyś cwiczylam z MelB i Natalią Gacką.
    Muszę wrócić do ćwiczeń ale w pracy się tak narobię że już na ćwiczenia nie mam ani siły, ani chęci..
    W piątek byłam na masażu i pani wprost powiedziała że mam przeciążony kręgosłup i najlepiej byłoby mi zmienić pracę..

    Cóż może się w końcu zmotywuje do codziennych ćwiczeń, zamówię hantelki i wio 🙂
    Ja tez sie narobie a najwiecej chyba nachodze jak to w tym moim zawodzie... jednak postanowilam wrocic do cwiczen :)

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa u mnie niestety w grę wchodzi dzwiganie 10-20kg x 100 przez co siada mi rusztowanie 😐
    Mam 4 śliwy na plecach tak mi się przyssały "łapki" od prądów 😁

    W ogóle to dziś pogadaliśmy z małżem, bo do tej pory jak go zapytałam co robimy to on nie wie..
    No i ustaliliśmy że póki co nie pójdziemy bezpośrednio do kliniki, tylko zadzwonię dowiem się o terminy u lekarza zajmójącego się stricte niepłodnością i jest dyrektorem Gamety w Kielcach. Zobaczymy co on nam powie i będziemy rozkminiać co dalej. Będę chciała umówić się do niego jeszcze przed końcem roku, żeby nam ustalił plan na przyszły rok.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Samosiowa u mnie niestety w grę wchodzi dzwiganie 10-20kg x 100 przez co siada mi rusztowanie 😐
    Mam 4 śliwy na plecach tak mi się przyssały "łapki" od prądów 😁

    W ogóle to dziś pogadaliśmy z małżem, bo do tej pory jak go zapytałam co robimy to on nie wie..
    No i ustaliliśmy że póki co nie pójdziemy bezpośrednio do kliniki, tylko zadzwonię dowiem się o terminy u lekarza zajmójącego się stricte niepłodnością i jest dyrektorem Gamety w Kielcach. Zobaczymy co on nam powie i będziemy rozkminiać co dalej. Będę chciała umówić się do niego jeszcze przed końcem roku, żeby nam ustalił plan na przyszły rok.
    Fajnie teraz na owu duzo ciaz dlugo starajacych sie kobitek to tez daje nadzieje. ;) 20 kg to rzeczywiscie duzo a nie myslalas nad zmiana pracy?

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 listopada 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, tu trzyma mnie umowa, za rok dostanę na stałe. I ekipa z którą pracuję jest rewelacyjna.
    Niestety tak jak kiedyś pisałam, mieszkam w kiepskim miejscu gdzie nie mam w czym szaleć.. Niestety większość pracodawców kombinuje i trzyma pracowników na śmieciówkach.. Drugi plus jest taki że po takim czasie, w razie wizyt łatwiej mi się dogadać czy o wolne czy zmianę godzin pracy.. Więc tak siedzę ciągle w jednej pracy i wegetuje..
    Już się przyzwyczaiłam 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 690 691 692 693 694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ