X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Aaa to wszystkiego Naj :):)
    Dziękuję :)

    Kaga to może lepiej z Mężem spędzić czas w sypialni ;)

    U nas weekendowa posucha, jak nigdy, ale zmęczeni jacyś strasznie jesteśmy.. i nic się nie chce.. :(

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bylam 13 h w pracy i mam ochotę tylko umrzec a nie z nim się bawić. :D
    Tym bardziej, ze wczoraj mnie tak wkurzył... Po ovitrelle miały być dwa dni intensywnych starań (na wszelki wypadek, bo pęcherzyk był taki sobie). I co? Polazl na piłkę (podkreslam robi to RAZ W MIESIACU) i wrócił jak zdjęty z krzyza i lezal trzy godziny na łóżku. Czekalam. Nie doczekalam się. Wieczorem próbował się dobierać, ale musialam iść spac. Wku*wił mnie. Wolę poczekać kolejny miesiąc niz się prosić. Zawsze ta je*ana piłka musi być w okolicach moich plodnych dni. Sportowa antykoncepcja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 22:59

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to skądś. Mojemu przez parę dobrych miesięcy wypadało coś w okresie owulacji... musiałam mu powiedzieć wprost kiedy owu żeby sobie nic nie planował..

    Kaga lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dobrze nie dobrze...
    Chociaz seks na zawolanie to tez nie jest dobra droga ;)

    Trzeba zyc normalnym torem ;P

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielny poranek :)
    Jakie macie plany?
    Ja zaraz wychodzę na spacerek, zajde do empiku bo podobno są książki w promocji to może coś sobie wybiore :)
    Później z mężem jedziemy do moich rodziców, potem jakieś zakupy spożywcze i wieczorem na mszę :) szybko zleci :)
    Życzę Wam udanego dnia :)

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Mnie niestety coraz bardziej rozkłada choroba, więc dzisiaj robię co mogę żeby jutro jakoś funkcjonować, tyle czekałam na wizytę u lekarza, że nie mogę teraz przełożyć.

    Miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jedziemy poszalec na stoku ;D

    Aaa w swoim zywiole :D

  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Ja mam na imię Marlena i mam jeszcze 33 lata, staramy się z mężulkiem o małego szkraba już 1,5 roku. Ja przeszłam już trochę badań -hormonalne i drożność jajowodów a mąż zbadał nasienie. U mnie wyszła lekka niedoczynność tarczycy TSH-4, ale zbiłam ją już do 2,2 przyjmując Euthyrox50 oraz jeden niepojący wskaźnik AMH-0.83. Owulacje mam, montoring to potwierdził, miesiączuję regularnie co 28 dni- w związku z tym lekarze nie skupiają się na tym AMH za bardzo. W męża wynikach wyszły troszkę leniwe plemniczki więc zaczął przyjmować Acertin. Niestety mąż złamał teraz nogę i się obawiam że brak ruchu nie wpłynie dobrze. Walczymy i będziemy walczyć aż się uda- innej opcji nie przewiduję- czuję ze 2019 będzie nasz ;-)

    Dziewczyny życzę Wam i sobie, abyśmy w tym roku dostały od losu ogromne brzuchy, spuchnięte nogi i dodatkowe kilogramy a nawet te okropne boczki ale tylko i wyłącznie w zestawie z bobo w środku! ;-) Powodzenia

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam ze spacerku :)

    Blair to się musisz kurowac dziś :) zdrówka :)

    Zanetka stok super sprawa :) udanej zabawy :)

    Witaj Marlena :)
    Widać że już dużo zrobiłas w kierunku diagnostyki czemu się nie udaje- w sumie 1.5 roku to sporo czasu :) najważniejsze to mieć dobrego lekarza i mi ufać i dac się prowadzić :) dlatego cieszę się że masz wszystko pod kontrolą :) U nas też mąż ma leniuszki plemniczki- ten lek to na receptę prawda? Chodzicie do jakiejś kliniki na konsultacje ?

    blair. lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nas przywitaly mega korki ;D

    Moze dotrzemy jak bedzie jeszcze jasno:D

    Acertin moj maz tez pije. Nie jest na recepte ale dostepny tylko w aptekach internetowych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też pije Acertin i na szczęście (ufff ufff uffff) nie muszę Mu o tym przypominać tylko sam o tym pamięta. Zobaczymy czy coś pomoże, bo u nas słaba morfologia (2%) i 0% ruchu tego najszybszego.. więc słabe i leniwe.. ale będziemy działać żeby je wzmocnić chociażby miało to dłuuuugo trwać.
    A słyszałyście czy jakoś można pomóc jak jest słaby albo brak ruchu tego najszybszego- jakieś leżenie z nogami do góry po zbliżeniach czy coś?


    Kaga - pierwszy cykl z "seksem, gdy lekarz powie" jest najgorszy, bo człowiekowi włącza się taki jakiś "bunt", ja pamiętam, że Mąż mi się też jednego dnia z tych dni zbuntował i płakałam, miałam doła, ale już w kolejnym cyklu było normalnie.
    Spokojnie, będziesz miała pewnie kilka cykli stymulowanych i będzie czas żeby, któryś był tym! Trzymam mocno kciuki!

    Żanetka93 to miłego szusowania :) A Wam Dziewczyny miłego dnia!

    U mnie dziś Goście, więc po obiadku kończę robić bezę - moją pierwszą w życiu i mam nadzieje, że wyjdzie obłędna :D a potem to już tylko "Pani domu". Liczę,że wieczorem jak już Goście pojadą, to z Mężem coś podziałamy ;) Nawet wczoraj po oglądaniu głupiego filmu w tv się udało! :) Super! :) Jednak to bardzo dobrze wpływa na parę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 11:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak juz racze sie grzancem a pozniej szus...

    Oo bezy mniam;D

    Ja polecam beze kawowa ;D

    Teraz nie jadam czesto ale na takich urodzinkach pewnie bym sie skusila;P

    Kawowa pycha ;)

  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Witaj Marlena :)
    Widać że już dużo zrobiłas w kierunku diagnostyki czemu się nie udaje- w sumie 1.5 roku to sporo czasu :) najważniejsze to mieć dobrego lekarza i mi ufać i dac się prowadzić :) dlatego cieszę się że masz wszystko pod kontrolą :) U nas też mąż ma leniuszki plemniczki- ten lek to na receptę prawda? Chodzicie do jakiejś kliniki na konsultacje ?[/QUOTE]"

    Dziękuję za powitanie ;-)
    Ten lek nie jest na receptę, to jest suplement diety który można kupić- albo w aptece internetowej albo na zamówienie- w stacjonarnych nie znalazłam nigdzie, kosztuje ok 100 zł na 2 miesiące. Poleciła nam to Pani doktor od niepłodności, nie wiemy jeszcze czy działa, chcemy pobrać go ze 2-3 miesiące i mąż pójdzie na badanie nasienia.
    Nie wiemy o co chodzi z nami, bo z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwności, dlatego nasza Pani doktor wysyła nas do kliniki niepłodności bo już nie wie co z nami robić. No i chyba nie mamy wyjścia, chociaż bardzo nie chcę iść do takiej kliniki.

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • marlenaO Autorytet
    Postów: 322 291

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Acertin moj maz tez pije. Nie jest na recepte ale dostepny tylko w aptekach internetowych ;)[/QUOTE]"

    Żanetka, acertin wpłynął pozytywnie na stan plemniczków w przypadku Twojego męża czy nie mieliście okazji tego sprawdzić?

    iv09l6d8avrm8gc1.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marlena :) powodzenia w dalszych staraniach :)

    Ag u nas nie tyle lekarz kazal i nie tyle maz sie zbuntowal, co po prostu mój mąż byl zmeczony i padnięty po grze. Ale ze wiedzialam, ze ten miesiac i tak jest stracony to nie naciakałam. :p Dzien wczesniej seks był.
    Powidzenia w robieniu bezy! :) :)

    A my dzis spedzamy popołudnie ze znajomymi na mieście. Bedzie relaks :)

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj w domku, ale nad pracą. Pomagam mężowi pogonić w projektach :)
    Pracuję nie w swoim zawodzie, miałam nadzieję, że szybko zaskoczy i pójdę na zwolnienie i macierzyński i będę mogła z nim pracować. Jednak umowa o pracę zapewnia spokój finansowy. Chciałabym pracować w swoim zawodzie, ale chociaż mężowi pomagam i trochę się spełniam :D
    A i u mnie dzisiaj 1dc, więc nowy cykl nowe szanse :D idę we wtorek na krew, dawno nie byłam przydałoby się sprawdzić co i jak ;)
    Miłego dnia :)

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenaO wrote:
    "Acertin moj maz tez pije. Nie jest na recepte ale dostepny tylko w aptekach internetowych ;)
    "

    Żanetka, acertin wpłynął pozytywnie na stan plemniczków w przypadku Twojego męża czy nie mieliście okazji tego sprawdzić?[/QUOTE]


    Sie okaze za 3 tyg
    Nam lekarz zalecil 2 szaetki dziennie
    Za niedlugo maz powatarza badanie i zobaczymy
    Do tego je jeszcze salfazin i kwasy omega

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm to zaciekawiłyscie mnie tym acertinem :) mój na wiosnę zrobi badanie nasienia komputerowe więc wtedy zobaczymy i jak coś włączymy i to :)

    Marlena u nas też już gin rozłożył ręce i kazał się kierować do kliniki :/ ale może to i lepiej skoro on już nam nie pomoże

    Martita wiadomo nowy cykl, nowe szanse :) kciuki trzymam :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie przyjechalam od rodziców mam ok 4 godziny drogi. Jestem lekko padnięta.

    Zjadłabym beze! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 15:05

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie jezeli chodzi o sklad Acertinu to jest dobry pod względem skladnikow, ale np ilość l-karnityny jest bardzo mała, tylko 30 mg. Dla porównania ja kupuje mojemu mężowi z firmy Swanson 500 mg. Teraz zamierzam mu dokupic l-arginine. Moim zdaniem lepiej inwestowac w kilka różnych suplementow. Gdy moj maz powiedzial urologowi zwiazanemu z kliniką co bierze to mówił, ze bardzo dobry zestaw i zeby nie zmieniac.

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ