X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek12 a może większa dawka ovitrelle by Ci pomogła.. Generalnie to u mnie najpierw był monitoring cyklu bez leków, potem monitoring cyklu z clo, a potem jeszcze 2 cykle clo+pregnyl, teraz przez 2 cykle odpoczywam, robię wymaz, czekam na okres i potem hsg. Lekarz mi mówił,że na clo można być do 6 cykli.. potem można zmienić lek. O inseminacji na razie nie wspominał, ale też nie ma co "wyprzedzać" i póki co działamy z tym co mamy.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Evelle :)
    Po nicku wnioskuje że masz na imię Ewelina prawda? Dopisze Cię do listy staraczek :)
    Widzę że masz w stopce mama aniołka czyli już raz się udało tak? Opowiedz nam swoją historię jeśli oczywiście zechcesz :) I witaj w naszym gronie :)

    Kaga otóż to mamy wspólny cel- choć każda z nas jest inna i ma całkiem inne problemy, jedna więcej druga mniej to łączy nas to jedno pragnienie :)

    A ja właśnie skończyłam trening :) 45min na rowerku, do tego jak jest ładna pogoda to wracam pieszo z pracy 5km więc jest nieźle :) ach czuje endorfinki haha teraz kąpiel a później strzele sobie odcinek chirurgów :)

    Kaga, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy, uwielbiam chirurgów! :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kiedyś tak kochałam Chirurgów <3 ale przestałam oglądać wraz ze śmiercią pewnego bohatera (nie chce spoilerowac) i tak sobie ciagle mówię, że muszę do nich wrocic.
    Niemniej jednak dwa pierwsze sezonu najlepsze!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Witaj Evelle :)
    Po nicku wnioskuje że masz na imię Ewelina prawda? Dopisze Cię do listy staraczek :)
    Widzę że masz w stopce mama aniołka czyli już raz się udało tak? Opowiedz nam swoją historię jeśli oczywiście zechcesz :) I witaj w naszym gronie :)

    Kaga otóż to mamy wspólny cel- choć każda z nas jest inna i ma całkiem inne problemy, jedna więcej druga mniej to łączy nas to jedno pragnienie :)

    A ja właśnie skończyłam trening :) 45min na rowerku, do tego jak jest ładna pogoda to wracam pieszo z pracy 5km więc jest nieźle :) ach czuje endorfinki haha teraz kąpiel a później strzele sobie odcinek chirurgów :)
    Dokładnie tak. Jestem Ewelina :),

    Mama Aniołka którego straciłam rok temu.początek 7 Tc. Początek ale każda starata boli, a w dodatku gdzie nie ma się wsparcia bliskiej osoby... Fakt że była to ciąża bardzo nie planowana, ponieważ zaszłam biorąc tabletki antykoncepcyjne. I to jest najciekawsze zjawisko jakiego doświadczyłan, ponieważ teraz się staram, kochamy się bez zabezpieczenia i jesteśmy w trakcie 4 cyklu a jak nie chciałam zaszłam na antykoncepcji. Aktualnie nie jestem z facetem z którym mam Aniołka. Mam wspaniałego faceta i oboje chcemy dzidziusia.
    Mam nadzieję że wkoncu trafiłam na forum na którym będę mogła porozmawiać, wygadac się i że nie będzie olewania gdy o coś pytam ☺️☺️

    syllwia91, Esti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Evelle - rozgość się tutaj i pytaj, albo się wyżal jak potrzebujesz ;)

    Dobrze, że w końcu trafiłaś na właściwego Mężczyznę, oby się Wam szybko udało!

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Evelle - zapraszamy :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ;)
    U nas milo i wesolo plus dorady ginekologiczne ;);)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę bratnie dusze co do Chirurgów :D
    Tam się tyle dzieje że ten serial nigdy się nie nudzi :) ale fakt pierwsze sezony najlepsze- jak główni bohaterzy byli stażystami haha była Izzie, George ach :D
    Kiedyś chciałabym być z tym serialem na bieżąco ale to chyba niemożliwe bo ciągle nagrywaja :P Kiedyś oglądałam Gotowe na wszystko, Glee, Pamiętniki Wampirów, The Originals, Kości- to takie moje ulubione seriale były :) A teraz tylko Chirurdzy na tapecie haha

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    W takim razie się rozgaszczam :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, chyba domyślam się o którym bohaterze mówisz, też chciałam wtedy przestać, ale jakoś kontynuowałam :P chociaż w sumie tyle osób uśmiercili, czy usunęli że i o różnych bohaterów może chodzić :P w każdym razie my z mężem jesteśmy na bieżąco, wciągnęłam go w ubiegłym roku, i nadrobił wszystkie sezony :D

    Witaj Evelle, myślę że nikt tutaj nikogo celowo nie olewa, czasem jest tyle postów że ciężko się do wszystkiego odnieść, szczególnie jak np. Ktoś nadrabia po całym dniu, to może coś umknąć. Jak jest jakieś ważne pytanie, to zawsze można się upomnieć, jak gdzieś zginie w gąszczu postów :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle- każda strata boli :( jak już się człowiek przywiąze do tej kruszynki (chociaż nie byłaby planowana) to jak się ją straci, nie ważne na jakim etapie, to to bardzo boli :(

    A z tą ciążą tak jest- nie chcesz to pyknie nawet przy antykach, chcesz to stajesz na rzęsach i nie wychodzi- takie to przewrotne życie :/ super że masz teraz kochającego faceta z którym chcesz założyć rodzinę- to najważniejsze <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Kaga, chyba domyślam się o którym bohaterze mówisz, też chciałam wtedy przestać, ale jakoś kontynuowałam :P chociaż w sumie tyle osób uśmiercili, czy usunęli że i o różnych bohaterów może chodzić :P w każdym razie my z mężem jesteśmy na bieżąco, wciągnęłam go w ubiegłym roku, i nadrobił wszystkie sezony :D

    Witaj Evelle, myślę że nikt tutaj nikogo celowo nie olewa, czasem jest tyle postów że ciężko się do wszystkiego odnieść, szczególnie jak np. Ktoś nadrabia po całym dniu, to może coś umknąć. Jak jest jakieś ważne pytanie, to zawsze można się upomnieć, jak gdzieś zginie w gąszczu postów :)
    Ja wszystko rozumiem. Ale byłam na jednym z forum gdzie po kilku upomnieniach, prośbach nie dostawałam odpowiedzi. A myślę że forum jest id tego aby jakoś nawzajem się wspierać, pomagać :) też jeżeli będę w stanie to będę odpowiadać na pytanie czy jakieś sugestie. :)

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa ja też uwielbiam chirurgów i też dziś oglądałam najnowszy odcinek.

    Ja się tu u Was tak dobrze czuje, staram się nie przeszkadzać swoją osobą:-)
    Dla Wszystkich nowych przesyłam uściski mocy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 20:30

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia jak to przeszkadzać? Oj bo się pogniewamy :D musisz "przeszkadzać" i rozsylac nam wiruski haha

    Tasia88 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie wszystko wskazuje że mi się udało Ale trochę boję się jeszcze cieszyć. Idę w środę do lekarza.
    Bardzo trzymam kciuki za każdą z Was i wiem że wszystkie będziemy wspaniałymi mamusiami.

    MissKathy92, syllwia91, Esti lubią tę wiadomość

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie przeszkadzac ;)
    Ty nas tu bedziesz szkolic z ciazy ;D
    Juz nie dlugo bedziemy cie zalewac pytaniami jako doswiadczona ;)

    Hehe

    To raczej milo ze osoba ktor juz osiagnela swoj cel jednak o nas pamieta ;)

    Tasia88 lubi tę wiadomość

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi1988- tak byc moze wieksza dawka ovitrelle dalaby rade. Zobaczymy co w kolejnym cyklu z clo i gonalem sie zadzieje... jesli znow nie pekna podpytam czy moze mi dac dawke dla ekstremalnego konia;) a sa tu w ogole dziewczyny ktore maja problem z pekaniem lub stwierdzone luf? Czy tylko ja jestem odludkiem

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia to jasne że się martwisz czy wszystko będzie ok :/ ja nawet sobie tak dziś myślałam że jak mi w końcu się uda to chyba będę gorzej się martwić niż podczas starań :D taka kobieca natura

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestalam ogladac jak zmarł pan na literę D. :P Ale z iloscia smierci to przeginali na maksa. Przy takich statystykach w normalnym życiu połowa mojej klasy z gimnazjum musialaby nie żyć.

    Kwiatek mi nie pekaja pęcherzyki. Tworzą sie torbiele.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 20:58

    blair. lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ