X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też uwielbiam Chirurgów!! :D Jestem aktualnie na 11 sezonie :)

    Blair ważne, że masz dobrego lekarza a to już połowa sukcesu :)
    A co to za stan zapalny masz wykryty?

    Ja już po wizycie. Lekarz potwierdził moje przeczucia co do wczorajszej owulacji :) Endo 10 mm.
    Sporo leków mi dołożył. Zwiększył Bromergon i mam ponownie zbadać prolaktynę po miesiącu.
    Dostałam też Letrox, luteinę dopochwowo, leki na poprawę śluzu i naltrexon.
    Dodatkowo mam zrobić test na wrogość śluzu w przyszłym cyklu.
    No i dieta, dieta, dieta. Muszę iść do dietetyka i ustalić dietę przeciwzapalną. Ech to będzie w tym wszystkim najtrudniejsze :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ale w kazdym cyklu w ktorym byl monitor? Czy tylko raz kiedys? I jakie metody lekarz u Ciebie na to stosuje i czy ktores podzialaly?

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dokładnie :P sama Meredith ile miała różnych wypadków i przypadków? Ale wciąż żyje, inni nie mieli tyle szczęścia, większości jedna sytuacja wystarczyła :P i dokładnie o tą osobę mi chodziło, smutek nadal jest :P

    Evellee, rozumiem o co chodzi, u nas jest miło :)

    Tasia, potrzebujemy Twoich wirusów :)

    Plamka, a jak u Ciebie po wizycie? :)

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair już opisałam wizytę :) Gdzieś Ci post umknął :) Pierwszy na tej stronie :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz więcej fanek chirurgów :)

    Plamka, lekami jesteś obstawiona i jest plan! Z dietą na pewno nie będzie tak strasznie, pewnie będziesz musiała dodać dużo przeciwzapalnych składników. Moja mama wspominała coś ostatnio o chlorelli, ale nie zagłębiłam się jeszcze w temat. I pyłek pszczeli zrobił się ostatnio popularny, ale ja nie mogę się przemóc żeby to wypić :P

    U mnie stan zapalny wykryła cytologia, stąd dostałam dzisiaj globulki macmiror, no i powtórka cytologii po leczeniu.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka no to jesteś obstawiona lekami, nie ma co :D ale jeśli to ma pomóc to wiadomo :) super że gin działa :) zaleca jakieś badania, ja gdybym pewnie wspomniała o wrogości śluzu to by pewnie mnie wysmial że wymyślam jak z hsg... ech :/ grunt to podejście a Twój gin widać ma dobre bo szuka przyczyn wszędzie- to na plus :) czyli wizyta udana- cieszę się :)

    No domyślilam się o czyją śmierć chodzi :) czytałam streszczenia sezonów więc wiem że i on zaliczy deada :/
    Ja teraz ogladam odcinki na super Polsat- teraz jest jak Meredith jest w ciąży :) Ogólnie dużo nowych postaci jest teraz tam :) straszny był dla mnie odcinek jak mieli ten wypadek samolotowy i Lexie umarła- ryczalam jak głupia :P

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Blair już opisałam wizytę :) Gdzieś Ci post umknął :) Pierwszy na tej stronie :)

    Tak, akurat dodałaś jak pisałam post :P

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy, w razie czego wszystkie sezony (oprócz najnowszego) są na Netflixie :)

    Akurat Ci ciążowe odcinki trafiły :P

    U mnie aktualnie jak sprzątam czy coś to w tle sobie leci, ale 6 sezon obecnie z blond Lexie :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki, żeby po wyleczeniu stanu zapalnego w końcu coś ruszyło :)

    U mnie z dietą to będzie dramat :P Ja jestem tak strasznie wybredną osobą, że masakra :P
    O pyłku pszczelim coś słyszałam, ale o chlorelli to nic a nic nie wiem :)

    Miss - dlatego zdecydowałam się na naprotechnologię. Bo szuka przyczyny, a i lekarz ma wiele dobrych opinii :)

    A mi koleżanka z pracy trochę spamuje :D Zresztą też podczytuję streszczenia :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dostałam zwrot 200 zł za badanie nietolerancji pokarmowych :D
    Bo placówka gdzie chodzę do lekarza i robię badania podpisała od 1 stycznia nową umowę i robią te badania za niższą cenę :D

    blair. lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja jestem na aktualnych odcinkach chirurgów. Pierwsze sezony oglądałam mocami w czasie kiedy powinnam magisterke pisać :-)

    Dzięki za miłe słowa <3

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja też jestem serialowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 22:14

    Lajla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lubię seriale ale niestety brak czasu na oglądanie. Ogólnie mam poniedziałki wolne ale zawsze jest coś do załatwienia w ten dzień..
    Ehh dziewczyny ja ten cykl spisuje na straty.. Na teście owu dziś ciemna krecha ale nie pozytyw a mój facet dopiero w sobotę będzie... Co prawda wczoraj były przytulanki ale razej nie nastawiam się na coś więcej...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek12 wrote:
    Kaga ale w kazdym cyklu w ktorym byl monitor? Czy tylko raz kiedys? I jakie metody lekarz u Ciebie na to stosuje i czy ktores podzialaly?

    Na 8 dość długich cykli (nawet i ponad 40 dniowych) trzy razy bylam u ginekolow akurat po spodziewanej owu i za kazdym razem widzieli niepekniety pęcherzyk. Na poczatku nie monitorowalam cyklu, no bo bez przesady żeby po miesiacu czy dwoch biegac od gina do gina. Niestety na lekarzy trafialam takich co potrafia wypisać Duphaston lub antykoncepcje. Ze względu na tarczyce i inne wyniki nie odpuszczalam i szukałam lekarza, ktory przestanie bagatelizowac moje problemy i dlugie cykle.

    Dopiero w polowie stycznia trafilam na wspanialego lekarza, gdzie mialam monitoring. Dal mi ovitrelle w tym cyklu i duphaston, bo chce żebym miała "czyste" jajniki przed pierwsza stymulacja. Dam Ci znac za miesiąc jam idzie. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Zajęło mi żeby nadrobić.
    Plamka ja właśnie za tydzień w wtorek mam pierwszą wizyte u naprotechnologa! Jutro wybieram się na badania przed pracą, nie zrobię wszystkich bo jest ich ogrom ale zapytam ile mogę zrobić tak żeby mi nie pobrali wiaderka krwi haha.
    Przepraszam że nie pamiętam kto co pisał po imieniu ale potwierdzam że niektóre fora są takie że zadasz pytanie a albo brak odpowiedzi albo odpowiedź chamska.
    Kolejna temat to ja wiele razy się zastanawiałam kiedy jest ten moment że trzeba pomyśleć o inseminacji albo niby lekarz nie mówi że nie ma inaczej szans ale ile można się starać w ten sposób i kiedy podjąć ta decyzję że czas na inseminacje.
    Witam wszystkie nowe dziewczynki!

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Sylwia super! :) Ja w sumie też jestem na świeżo z naprotechnologią, bo dzisiaj byłam dopiero na drugiej wizycie u lekarza :) I potwierdzam, że badań jest sporo :D Ja też je dzieliłam, ale ze względu na to, że finansowo bym nie wyrobiła, żeby wszystko na raz zrobić :P

    Do kogo będziesz chodzić? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to też prawda... Rozloze to na 3 razy a i tak wyjdzie z 700zl...
    Dr Ulman. Ja już nie mogę doczekać się wizyty żeby ktoś zaczął działać jakieś leki stymulacje i monitoring. Tyle że ponoć mój nie robi.... Więc będę musiała chodzić do kogoś na sam monitoring

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7975105568ab.jpg

    Żanetka93, blair., Miska _a, ABI90, Ag1988, Kaga, Tasia88, Lajni85, MartitaS, Plamka_92, Martek&M, Beti82, Ochmanka, MałaMi90, syllwia91, Alexandra88, Esti lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba mozna gratulowac :)

    Gratulacje <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny spójrzcie <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7975105568ab.jpg

    Jaka krecha!!! Gratulacje <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ