X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wykres trochę niekompketny bo bylam chora https://ovufriend.pl/graph/e9d1991a5f225de08f8f6f2f21b35a18

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ja też muszę włosy podciąć. Końcówki już mam bardzo zniszczone.
    U mnie "podcięcie" zawsze wiązało się z ciachnięciem 20 cm, ale teraz jakoś mi szkoda i chyba podetnę maksymalnie z 5 cm :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa... czy jest mi ktoras w stanie pomoc otoz Moim problemem sa niepekajace pecherzyki.reszta wynikow plus nasienie w porzadku. Naturalnie mam jeden ktory urosnie do ok. 25 mm i przeksztalca sie w torbiel. Wiec lekarz kazal mi zrobic Pierwszy cykl clo+ovitrelle- wynik 3 pecherzyki ok. 22mm niestety nie pekly mimo ovitrelle/ potwierdzone monitoringiem/. Kolejny cykl mam brac clo+ gonal.. no i wlasnie a co z pekaniem?nie zapytalam dzisiaj na wizycie bo myslalam ze gonal dostaje zamiast ovitrelle na pekanie. A to chyba dziala tak samo jak clo na stymulacje?! Ale kurcze po co ? Skoro ja hoduje sama naturalnie, po clo mam 3 wiec po co ten gonal w moim przypadku? Macie doswiadczenie? Czy lekarz powinen zrezygnowac z jednego z tych lekow i dac mi zamoast obitrelle pregnyl.Prosze o pomoc

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witaj :) tez mam problem z niepekajacymi pęcherzykami - ba bez clo nawet nie rosną.. u mnie pomaga pregnyl, ale to w moim przypadku.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 11:04

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje pieknie dziewczyny za jakikolwiek odzew...co do kontaktu tel. To raczej ciezko sie dodzwonic... tel. Odbiera Pani w recepcji i tylko umawia na wizyte... zas lekarz odbiera tylko w jakis naglych wypadkach. No wlasnie tyle naczytalam sie o pregnylu i myslalam ze to on bedzie teraz podany razem z clo. A tu lekarz mnie zaskoczyl mowiac o clo i gonalu a mi nawet nie przeszlo przez mysl, ze ten drugi to chyba nie ma nic wspolnego z peknieciem czyli tak naprawde z moim problemem. Boje sie, se po takim komplecie/ clo+gonal/ przestymuluje mnie i w ogole mi zabroni wspolzyc ze wzgledu na przestymulowanie...
    To lrawda byc moze dostalam za mala dawke i na logike sadzilam ze da mi w kolejnym cos silniejszego ale nadal na pekniecie a nie na stymulscje. Na szczescie zanim dotre do lekarze mam przyjsc na usg w czasie @ zeby sprawdzic czy nie mam torbieli i czy w ogole moge brac te leki....ale jak tu zyc z ta swiadomoscia do tego czasu.
    Abi90 sa za duze ? Czyli ile maja? Rozumiem ze lakarz traktuje jako przerosniete?
    Ag1988 czy u Ciebie pregnyl w pierwszym cyklu zaskoczyl i pekl? Czy co jest przyczyna ze nie mozesz zajsc jesli moge podpytac?

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety chyba nic z tego nie będzie. Temperatura już drugi dzień zalicza spadek a tak to zawsze się zaczyna :(
    a kurcze nawet zaliczyłam 3-fazowy wykres :( :( :(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 11:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziemy miesiaczkowac razem
    Glowa do gory !!

    Kwiatek : skoro sama chodujesz ladny pecherzyk to po co stymulacja na wzrost?
    Skoro naturalnie rosnie ci piekny pecherzyk ale ktory nie peka (jest tez cos takiego jak LUF) to moze trzebabyloby isc w strone cos na samo pekanie...

    Moja znajoma tak miala :
    Chodzila na monitoring w momencie gdy jej naturalnie wychodowany pecherzyk osiagal okolo 23 mm dostawala zastrzyk w gabinecie na pekniecie . Robila jej go polozna...

    Zaszla w ciaze w 2 cyklu tej metody wczesniej tez ja stymulowali clo i konczylo sie na tym.ze miala.wiele przeorosnietych pecherzykow...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuje jej historie ale nie chce nikogo wprowadzic w blad wiec moze lepiej niech na ten temat sie wypowiedza dziewczyny ktroe maja historie z clo zastrzykami itp...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 11:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma wlansie miala tak ze rosl jej piekny pecherzyk poprpstu nie pekal tylko robila sie torbiel ktora znikala przy miesiaczce...

    Lekarz obstawil ja clo
    Okazalo sie wtedy chodowala z 4 nawet przerosniete pecherzyki...

    Zmienila lekarza on dal rosnac jej pecherzykowi tylko musiala miec.monitoringi zeby pilnowac by nie przerosl...
    Gdy osiagnal tam swoj rozmiar w gabinecie poloznej dostawala zastrzyk ale nie pamietam jaki musialabymm sie pytac bo to bylo troche temu...

    No i przy drugije takiej probie im sie udalo...

    ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl stymulowany u mnie to był sam clo- pęcherzyk urósł- nie pękł, po podaniu pregnylu 2 dawki pecherzyk pękł i przez 2 cykle była owulacja .. a dlaczego sie nie udaje - hmmm tez bym chciała to wiedzieć ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 11:05

  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny dalyscie mi naprawde mala iskre nadzieji... placze dzisiaj od rana... jak tylko wyszlam z tej nieszczesnej wizyty...i w ramach desperacji napisalam na tym forum nie spodziewajac sie, ze ktokolwiek mi odpisze... naprawde. W skrocie. Mialam dwa minitory na naturalnych cyklach. Pecherzyk w obu przypadkach rosl i zrobila sie torbiel po czym w kolejnym cyklu naturalnie sie wchlonela. I lekarka wlasnie dala mi clo plus ovitrelle po ktorym nie pekl tak jak pisalam wczesniej. I wlasnie w trakcie kuracji wyczytalam ze kobietki maja podane zastrzyk na swoim nat.wyhodowanym pecherzyku o czym ja nie wiedzialam nawet ze tak mozna/ gdzies tylko wyczytalam, ze podanie np.pregnylu na niestymulowanym cyklu jest wbrew etyce!?!? I nie zaglebialam sie w temat..../ a moj lekarz nawet nie wspomnial o podaniu leku na pekniecie przy naturalnym pecherzyku. I wlasnie dlatego jestem bardzo zdziwiona metoda ktora chce zastosowac w kolejnym cyklu. Bo na logike skoro mam ladne swoje to po sie faszerowac chemia i to jeszcze w konskiej dawce- ktora wg. Mnie nie rozwize problemu pekania, a jak juz to doprowadzi do przestymulowania. Ja zwykly prosty czlowiek tak to rozumiem

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to jest moze dobra droga brzmi racjonalnie hehe

    Ja musze sie dogadac z moim lekarzem o to sono hsg...


  • Kwiatek12 Przyjaciółka
    Postów: 134 23

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka93 sono hsg byl moja nadzieja.. bo liczylam ze mam niedroznosc a tu nic z tego ... oba w 100% drozne... czlowiek by chcial znac jakakolwiek przyczyne braku ciazy.... a oprocz pekania to nic a nic mi nie wyszlo..
    Abi90- oby sie udalo!!! Mi mimo monitoru pecherzykow niestety zastrzyk nie pomogl a rowniez w nim pokladalam nadzieje, ale wiem ze naprawde wielu osobom pomoga!!! Oby i Tobie
    Agi1988ale najwazniejsze, ze w ogole pekaja!!!!! Nawet nie wiesz ile bym dala za taka wiadomosc w moim przypadku. A jakie dalsze kroki przewiduje lekarz?

    5d6b062c07e04decb863715aed00f6fa.png


    Clo+ ovitrelle
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze zrobic to badanie ...

    Mam piekne naturalne owulacje potwierdzone monitoringiem...

    Jedynie wyniki meza nie wyszly zbyt dobrze...

    Ale teraz bd powtrzal jesli sie poprawia to chcac nie chcac juz najwyzsza pora na mnie na to badanie ;)

    Zaraz pyknie 2 lata staran a ja.wiem.tyle ze mam ladne wyniki ladne owulacje do tego wyniki meza do poprawy za pomoca suplementacji a bocian dalej nie.chce dziecka na.dzialke zrzcic ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 nowy avatar ;) fiu fiu taki mroczny ;)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex it is my life ;D

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ