X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale za to przewijanie nam dobrze wychodzi 😂pierwsza kupa należała do męża i nie powiem miał trochę roboty 😂

    A ja przewijalam przed chwilka a on leżał taki jakby omamiony 😂

    Przepadlam już calkiem

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja bym już tak bardzo chciała być w tej ciąży, tak bardzo tego pragnę.. A tu tyle czasu jeszcze przed nami, te badania trzeba zrobić, później biopsje, ale pewnie przed biopsją każą mężowi jakieś suplementy brać przez jakiś czas.. Jeśli się uda coś znaleźć to znów stymulacja.. O matko wydaje się mi, że to tak strasznie długo zejdzie.. Dziś mam wolne od pracy i siedzę sama w domu i tak rozmyślam o tym heh.. Najgorsze, że wszystko się nam złożyło w czasie, problemy w firmie męża, budowa i problemy z zajściem, tyle pieniędzy na to idzie, że jak mieliśmy mnóstwo oszczędności to teraz jesteśmy praktycznie do 0 wyczyszczeni..

    Ehh mam chyba dziś depresyjny dzień, a ponoć to wczoraj był najbardziej depresyjny dzień w roku!

    Ale tak się strasznie cieszę Żanetka Twoim szczęściem, że masz synka już przy sobie! Mój tato jak mama urodziła mu pierwsze dziecko, czyli mojego najstarszego brata , też jej kupił pierścionek! :)
    Nie znam Was, ale cieszę się szczęściem każdej z Was :)

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się nic nie zmieni przez noc to jutro wychodzimy
    Jeszcze będzie raz wazony ale nie spadł jakoś dużo...

    Taka pierwsza kąpiel domowa zrobilyscie w dzien powrotu że szpitala czy na drugi?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka dokładnie ten sam tekst usłyszałam od swojej mamy w szpitalu 😂 że mam się cieszyć bo w domu nie będzie tak łatwo a w szpitalu to hotel 😉 jasne...
    Ja kąpałam małą tego samego dnia co wróciliśmy :) bo w szpitalu była tylko wycierana chusteczkami mokrymi 🙈
    Jejku jak ja się bałam że ją utopie 🙈 taki stres a mała to czuła i krzyczała w nieboglosy 😂
    Teraz to już lajcik, czekam na dzień kiedy zacznie siedzieć sama to będzie godzinami w wannie przebywać tak lubi kąpiele :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss mi jak to teściowa powiedziała to aż mnie zagotowalo 😲

    A co do mycia no to tutaj był myty wczoraj także jutro zrobimy kąpiel

    Już mam stresa ale mąż zapowiedział że to ma być ich rytuał i przy każdej kolejnej będzie mnie wyganiac 😂

    Pierwszej napewno nie przepuszcze😂

    Ale o swoim prysznicu marzę ja

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko tata zdecydowanie zakochany w synku i nie ma co się dziwić ❤️
    Co do teściowej to nie dziwię się, też bym się pewnie wkurzyła..

    A ja dziewczyny spałam tylko 3h, głowa mi pęka. Muszę się ogarnąć bo póki co to wpadłam w panikę i nie wiem co dalej.. Boję się że nigdy się nie uda..

    Nada a możesz mi powiedzieć więcej o iui na fundusz? Mam pytać w gabinetach lekarskich? Jak to wygląda?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jesteśmy po wizycie, Malutka waży 2200 gr.
    Pani doktor powiedziała, że będzie małym dzieckiem, ale nie ważne czy małym, ważne żeby była zdrowym dzieckiem.
    Przez te 4 tygodnie jeszcze mam podrośnie.

    Zrobione KTG, skurczy 0, rozwarcia nie ma, szyjka nie jest skrócona.
    Ciśnienie dzisiaj idealne, więc póki co chyba młodej się nie spieszy.

    MissKathy92, megson91, joana, Iskierka87, Kaga, emdar, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko jest zatracony w nim bez końca...
    Ja zresztą też... 💙

    Biedaku nie dziwie się zmęczona praca jeszcze podróż o znów pewnie na noc 😢

    Dziewczyn która poznaliśmy w klinice gdzie mąż chodził do androloga podchodzila do inseminacji na fundusz i z tego co mi pisała to procedura wyglądała tak że zgłosili się musieli się zakwalifikować ani akurat mieli meski problem a ona nie miała swoich owulacji więc się zakwalifikowali bez problemu musieli wykonać zlecone badania później ona miała stymulacje no i zabieg później... Wiem że wyglądało to tak samo jak w klinice gdzie płacisz tyle że poprostu musieli przejść do kwalifikacje...

    Aaa i udalo się im za drugim razem 😉

    Ruda to super już smigla a przez ten miesiąc napewno jeszcze przybierze
    Już niedługo będziecie się tulic 😌

  • Ada1233 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😉
    Mam pytanie. Gin przepisal mi CLO, metformax. Czy przy tych tabletkach mogę pić niepokalanek mnisi?

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moja chrzesnica i jej brat wazyli odpowiednio 2450 i 2650. Hubi musiał przyjść na świat wcześniej bo zaczął tracić na wadze. Oboje mieli po 10pkt i sa cudownymi dzieciakami😊😊

    Milenka najpierw powtórz badanie na wrogość.
    Spójrz na to z twj strony, że po dwóch wizytach w klinice wiesz wiecej niż przez 2 lata.
    Ja dzięki Tobie zaczęłam przeglądać ofertę gyncentrum i też myślę nad badaniem na wrogość sluzu.
    Wizytę u gina mam 27 i mam nadzieję na skierowanie na to hsg o czym już Wam na bank niejednokrotnie wspominalam, badanie na wrogość zrobimy sami bo akuart jestem w 5dc wiec do plodnego sluzu jeszcze jakies 12 dni.

    Ja sie boje że wyjdzie, że mam niedrozne jajowody...

    Żanetka teściowe już takie sa, że coś powiedzą a nie pomyślą.
    Jak pisałaś o probemie z dwojeczka to ja też tak mam, że jak wiem ze może być problen to nagle sie nie chce😁 siusiu piekło?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas nie tyle piekło co poprostu czułam taki ból...
    Wszystko jeszcze takie świeże to tego lecą te skrzepy, jeszcze położna przy mnie było to tak krepujace że szok
    Ale wkoncu mówi wejdź pod prysznic pusimy wodę i tak zrobisz siusiu no i jakoś poszło...

    Z tym drugim muszę też jakoś to ogarnąć ale jeszcze nie wiem jak 😂

    A co do droznosci nie martw się podobno takie przedmuchanie duzo pomaga a nawet gdyby coś tam było taki kontrast czasem Tez pozwala udroznic także zawsze to jedna sprawa do odchaczenia

    Wogole mam aplikacje email Caly czas a mam włączone powiadomienia więc jak coś tylko tutaj dodacie to od razu mam powiadomienie że został dodany wpis i od razu wchodzę 😂😂🤯

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ogarniacie może wyniki krzywej cukrowej i insulinowej? 💜 dla mnie czarna magia 🤯

    347e0222ab504f1a.jpg

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny !❤️
    Poczułam się jakbym umarła jak was przeczytałam.
    Nie wiem co się odwaliło ze musiałam nowe konto założyć. Chyba oszalalyscie że was zostawimy z Maksem 🤦🏼‍♀️😂

    Kaga moja Ty współrodząca☺️ nie mogę opuścić bliźniaczki mojego syna!

    Żanetka co za spostrzegawczość 😀 no tak, czekaliśmy na kolegę więc się nigdzie nie wybieramy. Co do kąpania- w dniu wyjścia ze szpitala był kąpany więc kąpaliśmy 2 dni później i tak zostało ze co drugi dzień. Raz próbowałam sama wykąpać (miał już 3 mce) i chyba się wystraszył bo zaczal płakać. Jednak we dwójkę jest łatwiej o bezpieczniej.

    Ruda, jescze troszkę czasu więc Helenka napewno nabierze troszkę masy ❤️ Kryszynka będzie.

    Megson sądzę że wynik dobry 😊.

    Siska coś o wydawaniu oszczędności wiem, kupiliśmy auto w którym po 2tyg musieliśmy wymienić silnik za ponad 20tys.. głowa do góry 🙂 po nocy zawsze wychodzi dzień 😀

    Mi dziś pęka głowa, chyba na spacerze mnie przewiało 😭😭 do tego zakwasy mam po siłowni ze masakra.

    PS: tylko Miss wierzyła ze nie odeszłam RIP 😅🙈

    Kaga, emdar, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson nie masz złych wyników. Glukoza na granicy jest. U mnie było dzisiaj ponad 96 :/ jadę jutro do diabetologa to mi powie więcej. A ty kiedy masz wizytę?

    Milena mnie moja doktor zapisała. Ona tez przeprowadzała iui. Ale nie ma co się denerwować, poczekaj na czwartek i co powie lekarz. W klinice u mnie inseminacja kosztowała 800 zł. Jedna robiliśmy na NFZ a jedna w klinice. No i ja tą w klinice dużo lepiej wspominam. Mąż zresztą też.

    Kurde why usunęło Ci konto? :o ale dziwnie!

    PplPp1.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja Was dziś tak tylko pobieżnie przeczytałam, bo nie mieliśmy łatwego dnia.

    Z okazji moich imienin i dnia babci moja wspaniała babcia... wylądowała w szpitalu...100 km dalej, więc bez szans na odwiedziny. Babcia jest osobą niestety mocno schorowaną, martwię się o nią coraz częściej... jest mega ważna w moim życiu.

    W dodatku wczoraj w nocy tzn z pon na wt jakaś matczyna intuicja kazała mi o 2 w nocy wstać i zmierzyć temperaturę małej. I dzięki Bogu, bo miała bardzo wysoką gorączkę po szczepieniu (gdy kładliśmy ja spać było ok, po pierwszym szczepieniu też ok). Po czopku gorączka zeszła, do 13 był spokój a później znów zaczęła rosnac. Madzia była marudna i musiałam dawać jej morze miłości. ❤️ Niby normalna sprawa, gorączka po szczepieniu, ale mama musiała się pomartwic.

    Milenka wiem, że Ci ciężko, ale mi się wydaje, że najgorsze co może być to brak diagnozy. Czasami lepsza gorsza niż żadna, bo przynajmniej wiadomo, gdzie uderzyć. Trzymaj się 😘 a może w czw wszytko okaże sie być ok.

    Żanetka ja kąpałam dzień po wyjściu ze szpitala i ja jakoś tak nauczyłam się kąpać sama. Mąż mi bardzo dużo pomaga, ale kąpie tylko ja. 🙂 polog i te odchody to nie jest fajna sprawa, ale z każdym dniem krwawienie będzie mniejsze. 🙂
    Łożysko wyszło całe czy byłaś łyżeczkowana?

    Haha dobrze że ten beznadziejny dzień kończy się tym, że Why poszła po rozum do głowy i do nas wróciła. 😁❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 00:10

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ja to tak sobie myślę, co ten Twój mąż wymyśli Wam na powrót do domu.😁
    Umieram z ciekawości, bo jestem pewna że coś wymyślił. 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga łożysko wyszło zaraz po synku 😌😌

    Why 💙

    Megson chyba dobre te wyniki

    Kaga ja aż się boję co on znowu może wymyślić
    On lubi różne takie akcje

    Aaa jak mały je z prawej piersi to dobrze łapie i całkiem dobrze to idzie a jak mu zmieniam na lewą to się wkurza 😲😲😲
    Aaaa i pierwszy dzień tylko spał prawie a teraz już myśli częściej i jedzeniu już chyba ogarnia że jest na świecie 😂😂

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Megson nie masz złych wyników. Glukoza na granicy jest. U mnie było dzisiaj ponad 96 :/ jadę jutro do diabetologa to mi powie więcej. A ty kiedy masz wizytę?

    Milena mnie moja doktor zapisała. Ona tez przeprowadzała iui. Ale nie ma co się denerwować, poczekaj na czwartek i co powie lekarz. W klinice u mnie inseminacja kosztowała 800 zł. Jedna robiliśmy na NFZ a jedna w klinice. No i ja tą w klinice dużo lepiej wspominam. Mąż zresztą też.

    Kurde why usunęło Ci konto? :o ale dziwnie!

    Sprawdzałam sobie normy insuliny dla kobiet w ciąży 🥴 na czczo górna granica jest do 10, po godzinie do 50, po dwóch godzinach do 30 - wychodzi na to, że insulinę mam wystrzeloną w kosmos 🤯 ja endokrynologa - diabetologa mam 30.01, ale wyniki są mi potrzebne na piątek 24.01 do ginekologa, bo w sumie on mi zlecił to badanie 🥴

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka pewnie dlatego ze z jednej lepiej leci, u nas teztak było że lewą sobie „upatrzył” jako ulubioną.

    Kaga my dziś 15tyg, kiedy to zleciało się pytam 🥺🥺
    Zdrowia dla babci✊🏼 babcie to szalenie silne i cudowne kobiety ❤️


    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson no mi się Twoje wyniki nie podobają :(
    Dobrze że masz poumawiane wizyty, niech lekarze działają jak uznają że trzeba :) trzymam kciuki 😘

    Kaga przykro mi że tak Madzia zareagowała na szczepienie :( teraz tym bardziej rozumiesz dlaczego my nie szczepimy :(
    Przykro mi z powodu babci 😔 mój mąż był i swojej w poniedziałek z życzeniami (my nie moglysmy być bo jesteśmy nie mobilne a mąż rowerem podskoczył) i dla nas to też nie był szczęśliwy dzień babci 😢 babcia męża kilka lat temu miała nowotwór, został wycięty, do tej pory chemia i lekarze mówią że to koniec :( wyczerpali już wszystkie możliwości a połowa organów ma przerzuty 😭 babcia jest tak słaba że nawet nie wiemy czy doczeka swoich urodzin które ma 2 lutego :(

    Why wiedziałam że bys nas nie zostawiła bez pożegnania 😊

    My wczoraj skonczylysmy 15 tygodni 🙈 jejku ja już się gubie normalnie i zapomniałam o tym... U nas nie za ciekawie :( mała chyba ma wirusa... Kicha kilka razy dziennie, do tego od jakiegoś czasu robi bardzo rzadkie kupy :( boje się że w szpitalu coś załapała bo ostatnio 2 razy dzień po dniu byłyśmy 😭 modlę się żeby nie wystąpiła gorączka :( no i oczywiście skoku ciąg dalszy ewentualnie zaczyna się przygoda z zębami bo przez większość czasu wygląda tak 🙁
    599beeffba1e.jpg
    I weź tu się nie rozczul, odłóż i bądź obojętna 😭

    Kaga, megson91, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ