X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie to życie niestety jest okrutne... Coś się kończy a coś zaczyna... 😔

    Dziękuję w imieniu babci 😊

    Heh ja też w to nie mogę uwierzyć. Nie wiem czy wy też, ale ja mam takie rozdwojenie jaźni. Z jednej strony chciałabym ją zatrzymać taką malutką, wcisnąć "stop" chociaż na chwilę (nadal nie schowałam ubranek 56, bo tak mnie to rozczula 😪). A z drugiej strony uwielbiam jak umie coś nowego, nie mogę się doczekać aż będzie siedzieć, mówić, chodzić. 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why, ale się cieszę że nas nie opuściłaś dobrowolnie!
    Super, że jednak jesteś ❤️ bo teraz którakolwiek by odeszła to złamała by nasze serce, dlatego tęsknię za Kasztankiem, ale głęboko wierzę, że do nas niebawem wróci z dobrą nowiną!

    Jejku, mi to mojej jednej babci mocno brakuje, wychowała mnie, poświęciła mi kawał swojego życia, w momencie kiedy mama pracowała, a tato wyjeżdżał za granicę. Ja wtedy nie miałam rodziców - miałam babcię.
    Babcia zmarła 6 lat temu w lutym, a w tym roku w lutym na świat przyjdzie jej imienniczka Helenka.
    Wierzę, że babcia z góry nad nami czuwa, bo była to wspaniała kobieta!
    Dlatego, Kaga trzymam kciuki za babci żeby wszystko było dobrze, a ona była z wami jak najdłużej!

    W ogóle dziewczyny, jak piszecie o tych waszych maluchach, to dla mnie jeszcze się to wydaje być takie totalnie odległe jeszcze.

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja mam tak samo 🙈
    Chciałabym żeby ona ciągle była taka malutka (choć w porównaniu z październikiem to już gigant) ale czekam dnia aż zacznie sama siadać, raczkować, jesc, powie mama ❤️

    Ruda każdy etap wydaje się odległy :) mi też się wydaje że to co napisałam wyżej to jeszcze ho ho kieeedy to będzie :D a to będzie za chwilę :D
    Tak samo jak za chwilę będzie Helenka z Wami 🥰
    I zacznie się Wasza przygoda

    RudaMaruda25, Kaga lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Waszych babć
    Ja też za moimi bardzo tęsknię ❤️

    Myslalam że mi peknie serce
    Małemu pobierali krewke na te badania no i żeby oznaczyć grupę krwi i wkuwali mu się do paluszka 😥😥😥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jedną babcie mam, dzwoniłam do niej wczoraj, ale nigdy nie miałam z nią takiej relacji jak z tą drugą.
    Po prostu była dla mnie babcią taką tylko od święta, albo z nazwy.
    Nie dała mi tyle serca nigdy co druga babcia.
    No i niestety od dziecka pamiętam, że była i jest taką zrzędliwą, zgorzkniałą staruszką, ale jestem w stanie ją zrozumieć, bo mieszka sama, a w ten sposób starsze osoby szukają atencji u innych osób.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka te pobierania krwi/szczepienia to zawsze dla każdej mamy masakra 😢
    Moją w szpitalu raz wzięli na śpiocha na pobieranie a mnie nie chcieli wpuścić razem z nią 😭 od razu pożałowałam że się nie wyklocalam że mam być przy tym... Amelcia tak płakała mocno bo nie dość że ją wybudzili, to jeszcze boli, obcy ludzie, mamy brak 😭 w pewnym momencie myślałam że tam wtargne bez pytania, stałam pod drzwiami i wyłam, płacze teraz :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss coś okropnego naprawdę

    Kocha się test ciążowy, kocha się brzuszek, ale dopiero gdy już się ma go w ramionach miłość sięga zenitu 💙

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka dokładnie 🥰

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why oczywiście że tak! Zawsze jest światełko w tunelu. Tak jak mówiłam, wczoraj miałam jakiś depresyjny dzień, dziś już lepiej. Pogadaliśmy z mężem, mam się pytać moich rodziców czy by nie pożyczyli nam trochę kasy, żeby móc ciągnąć szybko dom w górę. A my jak tylko otrzymamy kredyt to im oddamy 😊 tylko jednego się boję - mój tata mi chętnie pożyczy kaskę ale nie będzie chciał zwrotu.. A ja tak nie chcę 😕 później do niego pójdę pogadać, narazie jem śniadanie i myślę co zrobić na obiad bo muszę na zakupy jechać.

    Kaga, nada lubią tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wygrzebałam w zamrażalniku jakieś filety z rybki, wyciągnęłam żeby się odmroziły i chyba je wrzucę do piekarnika z pomidorami, mozzarellą, bo mam akurat w lodówce i przyprawami, do tego podgotuję ziemniaki i też je wrzucę w ćwiartki do piekarnika i do tego mam jeszcze warzywa na patelnię, to je zrobię. Zupę mam jeszcze ogórkową z wczoraj, więc przy okazji zrobię czyszczenie lodówki.
    A co do samochodów, to my dwa dni temu oddaliśmy do naprawy, dzisiaj odbieramy, naprawa miała kosztować 1500 zł, a przed chwilą dzwonił do mnie mąż z pracy, że dzwonili mu od mechanika, że naprawa wzrośnie o 250 zł.
    Samochody to studnie bez dna...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Ovuciotki dawno mnie nie było. Trochę wypadły mi włoski, ale i tatuś i mamusia mają bujne czupryny, więc odrosną. Śmieję się, bo mamusia zrobiła sobie ciepłą kawę a jeszcze ta z wczoraj stoi na blacie". ❤️

    39f5e2ee7126.jpg 086495adce61.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 10:37

    RudaMaruda25, Why.Not.Now, nada, Żanetka93, MissKathy92, Jane208, Sisska, joana, MilusińskaMilena, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia śliczna jesteś nawet bez bujnej czupryny 😍
    Nam też się wytarły ale już rosną nowe 🙂

    Miss jejku jaka minka 🥺 nic tylko tulić taką mysie.

    Ruda znają robisz, u nas pomidorowa dziś i pewnie jakieś mięso z sałatką na 2gie danie.
    Ja dziś mam ochotę na priszingera, może nie jest fit ale mało mnie to dziś obchodzi 😅

    Mąż wysłał swojej babuni kwiaty pocztą kwiatową. Akurat miała gości (inne wnuki). Mówi że poczuła się jak w filmie 🥰

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Ruda, samochód to skrzynia bez dna. My mamy dwa i jak nie OC to jakieś wydatki. Wiecznie...

    Ja mam dziś makaron z kurczakiem, rukolą, suszonymi pomidorami i pestkami dyni. Marzy mi się dodanie mozarelli, ale ciągle dieta bez BMK. 😁

    Siska cieszę się, że sobie poukladaliscie pewne rzeczy. Jeszcze bedziecie się cieszyć upragnionym maluszkiem.

    Ja trochę ogarnęłam dom, dziś wpada przyjaciółka na ploty. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2020, 11:07

    Sisska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga masz cudna córeczkę ❤️

    Dajcie tego obiadu od każdej po trochę 😂😂

    Ruda coś mi się kojarzy że niedawno kupowalyscie auto czy coś pomieszalam?
    Eh najgorzej jak trzeba później jeszcze do tego dokładać

    No ale jeździć trzeba wyjścia nie ma

    Ja bez auta jak bez ręki 😂

    Mimo że czasem łatwiej byłoby mi jechać komunikacja to stałam w tych korkach ale musiałam jechać autem 😂

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś zabawy na macie i trochę mniej płaczku :D
    23d5b6571d44.jpg
    Niebawem pomyślę o takiej macie z bokami bo już kombinuje żeby się na brzuch sama obracać 🙈

    Megson to Twoje koty na ig? 😍😍😍

    Kaga, Żanetka93 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda u nas samochód też skarbonka bez dna :(
    Dziś do mechanika poszedł znowu :/
    Także się naprawi i trzeba sprzedać w cholerę bo ile można naprawiać :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, wszytkie te dzieci na naszym wątku są takie ładne, naprawdę. ❤️ I w ogóle do tej pory jakby z jednej drużyny, wszytkie ciemne, z ciemnymi włosami. 😁 Teraz czekamy na Helenkę i Julka.

    Żanetka93, MissKathy92, megson91, joana lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss my mamy matę z Kinderkrafta i da się spiąć boki. Właśnie też się na niej bawi. 😁 Ale myślę o takiej piankowej jeszcze.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga mi teściowa powiedziała że musiałam się w ciąży napatrzec na cygana 😂😂😂

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ja tu kiedyś pisałam, że ja to swoją teściową lubiłam dopóki w ciążę nie zaszłam. Później zaczęła mnie już tylko wkurzać. 😂 Równia pochyła. 😂

    Ostatnio mi powiedziała w ramach swojego skąpstwa, że dobrze, że to mleko odciagam, bo przynajmniej oszczędzamy na tym bardzo drogim mleku. 😂 Szkoda, że nie wie że laktator, pojemniki/woreczki na mleko, podgrzewacz do butelek, butelki, smoczki, części zużywające się w laktatorze i laktator ręczny kosztowały grubo z 1500 zł. 😂 Już jej miałam powiedzieć, że nawet jakby to mleko kosztowalo 500 zł to bym je kupiła a odciagam nie ze skąpstwa, ale ze wzg na męża się ugryzlam w język.

‹‹ 824 825 826 827 828 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ