X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie
Odpowiedz

Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko kochana do starań jeszcze troszkę. Myślę że będzie dobrze zmiana klimatu winko i do wyrka na spontanie.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą od kiedy robić owulaki dziś 9dc. Czułam dziś prawy jajnik. Myślę że to sprawka Ovarinu bo nie czułam w poprzednich cyklach takiego kłucia.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ach, ja wlasnie ocieram lzy... Maz powiedzial, ze tym razem wyjatkowo nie ma ochoty na starania (nie w zlosci, po prostu szczerze), ja powiedzialam to samo i rozryczalam sie jak dziecko. Naprawde ciezki ten cykl...

    ehh... Nie dziwię się... W takich momentach często emocje biorą górę...
    Przytulam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e52531c16936.jpg
    Ryzykować z infekcją intymną czy odpuścić?

    Ja zgadzam się z Lady_Dior - nie współżyłabym z partnerem przy infekcji aby go nie zarazić.

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro - a w ktorym dniu cyklu zazwyczaj masz owulacje? :)
    Ja zaczynam zawsze w 9-10 dc, owulacje mam 13-15 dc (roznie bywa).

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po ptakach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2019, 16:43

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolzylismy :-)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ach, ja wlasnie ocieram lzy... Maz powiedzial, ze tym razem wyjatkowo nie ma ochoty na starania (nie w zlosci, po prostu szczerze), ja powiedzialam to samo i rozryczalam sie jak dziecko. Naprawde ciezki ten cykl...
    To odpuście. Za kilka dni mu sie odmieni ;) poza tym według mnie bardziej badanie przeżywa ;)

    Meggs, Beti82 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lutego 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Szczesciaro - a w ktorym dniu cyklu zazwyczaj masz owulacje? :)
    Ja zaczynam zawsze w 9-10 dc, owulacje mam 13-15 dc (roznie bywa).
    He przy moich cyklach to wielka niewiadoma. Zawsze miałam koło 15 dc przy cyklach 31 dniowych. Teraz nie mam pojęcia kiedy może nastąpić.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro - ja na Twoim miejscu robiłabym od 10 dc :)
    Przedszkolanko - musiałoby się odmienić i mi i jemu... Mam nadzieję, że tak będzie, bo mimo wszystko nie chciałabym stracic tego cyklu przez to, ze nie mamy zapalu.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro popołudniu zrobię pierwszego owulaka. Zobaczymy co tam się dzieje.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e52531c16936.jpg
    Ryzykować z infekcją intymną czy odpuścić?
    Jaki piekny :) ja bym nie odpuscila

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko spokojnie nie martw sie.. bardzo dobrze ze zaplanowaliscie ten wypad a do tego czasu moze mniej o tym rozmawiajcie a skupcie sie po prostu na tym ze czeka Was fajny romantyczny wyjazd-moze takie nastawienie spowoduje ze podczas samego wyjazdu oboje bedziecie miec super ochote! Zycze Ci tego!

    Ja tez szczerze nie mam poki co nastawienia na starania licze ze mi sie zmieni przed przyszlym weekendem.. prze d chwila byl bzyk na powitanie bo sie nie widzielismy przez weekend ;) ale nawet nie dbalam o to zeby lezec po i powiem Wam ze dobrze mi z tym:p

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zauważyłam ogromne żyły na piersiach...... Czy może jednak to bobas? :)))

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoanka to moze byc objaw ale chyba nie musi, ja mam przed okresem bardziej widoczne zylki takze u mnie jak sie okazalo to nie swiadczy o ciazy. Ale tez czytalam o tym, ze to objaw ciazy..:)

    Sluchajcie myli mi sie cigle ktory mam cykl staran, pisalam rano ze 11 ale chyba jednak 10:p

    Sloneczko, no to faktycznie jakos malo informacji przekazuje Ci Twoja gin. I to ze nie daje skierowan na hormony tez troche kiepskie (choc wiem ze gin na nfz nie daja tak latwo, jesli juz to kieruja do endo), no ale z tego co piszesz to tez nie wykazue tu inicjatywy zeby Cie pokierowac). Trzymam kciuki zeby ktorys z tych do ktorych masz namiary sie sprawdzil! Fajnie zebys miala kogos kto jakos pokieruje powie jaki koleiny krok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2019, 18:18

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Dzoanka to moze byc objaw ale chyba nie musi, ja mam przed okresem bardziej widoczne zylki takze u mnie jak sie okazalo to nie swiadczy o ciazy. Ale tez czytalam o tym, ze to objaw ciazy..:)

    Sluchajcie myli mi sie cigle ktory mam cykl staran, pisalam rano ze 11 ale chyba jednak 10:p

    Sloneczko, no to faktycznie jakos malo informacji przekazuje Ci Twoja gin. I to ze nie daje skierowan na hormony tez troche kiepskie (choc wiem ze gin na nfz nie daja tak latwo, jesli juz to kieruja do endo), no ale z tego co piszesz to tez nie wykazue tu inicjatywy zeby Cie pokierowac). Trzymam kciuki zeby ktorys z tych do ktorych masz namiary sie sprawdzil! Fajnie zebys miala kogos kto jakos pokieruje powie jaki koleiny krok


    Kochana ja żyłki od pierwszej ciąży mam non stop.karmilam mała 3 lata cycem.... A teraz poprostu anatomia mogę wykładać heh

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zylki przed okresem.
    Wiki - u nas w grudniu i w styczniu byl ogien, kochalismy sie jak wariaci :) Dlatego ta cisza, ktora jest teraz jest dla mnie az dziwna. Wiem, ze to wynika tez z tych ostatnich niepowodzen, stracilismy motywacje. Mimo wszystko nie jestem podlamana, ciesze sie na wizyte u nowej lekarki i na laparoskopie... W koncu wszystko bedzie jasne. Najbardziej stresuje mnie badanie nasienia :D

    A propo lekarzy, to ja jestem przerazona na jakich ignorantów mozna trafic. Wlasnie pisalam z przyjaciolka, byla na pierwszym monitoringu i lekarz nie powiedzial jej zupelnie nic oprocz tego ile mm ma pecherzyk. Nie wyznaczyl daty kolejnego usg, nie wytlumaczyl nic, zdawkowo odpowiadal na jej pytania, a pozniej oznajmil, ze to monitoring, a nie porada ginekologiczna -_-

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no nie jest latwo trafic na sensownego i jednoczesnie komunikatywnego lekarza.. mnie troche dziwi ze w sumie nie mialam nigdy pelnego monitoringu i powiedzialam to gin a on mimo to powiedzial ze najpierw hsg i dopiero potem zastanowimy sie nad monitoringami, podczas gdy z tego co widze u Was to jeden z pierwszych krokow. Ale juz trudno nie bede rozkminiac tego tylko sie poslucham..

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś cały dzień ból jak na @sluz różowy tylko w środku zła jestem ze nie kupiłam sobie tego testu nym sprawdziła i Ew wzięła dupka tak brać bez wiedzy czy to ciąża trochę bez sensu. Jutro rano idę na bete i proga o ile mnie nie zaleje

    Anionka trzymam kciuki żeby zaskoczyło mimo przeciwności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2019, 19:48

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo myślałam dzisiaj o Tobie <3 masz racje z tym dupkiem. A wyniki o której?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ