Forum Starając się - ogólne Warszawianki i inne okoliczanki :P
Odpowiedz

Warszawianki i inne okoliczanki :P

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet

Wysłany: 8 maja 2019, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch to zależy, mnie gin zapisała z dnia na dzień właściwie. To nie jest taki zabieg, że miesiąc się czeka. Ale na pewno prywatnie jest większy komfort no i nie trwa to cały dzień. Ja byłam 7:30 na izbie przyjęć a o 13 było badanie.

Liliputkowo trzymam mocno kciuki!

2 IUI klapa;

Ruszamy z invitro
    12.11 punkcja; 15.11 transfer
    Mamy 5 bałwanków na zimowisku! ❄️❄️❄️❄️❄️ ❤️

PplPp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2019, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 sierpnia 2019, 22:09

• liliputkowo90 Autorytet

Wysłany: 11 maja 2019, 06:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość dziewczyny! Dostaliśmy sie do badania klinicznego in vitro :) w środę omawiamy stymulację, pózniej czekamy do @ i działamy :)

Moje wyniki ok 28lat. Męża wyniki ok 33lata. Idiopatyczna:( 1iui:( 2iui:( 3iui:(4iui:( podchodzimy do invitro .
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 maja 2019, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 sierpnia 2019, 22:09

• nada Autorytet

Wysłany: 12 maja 2019, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo super! O ile obniży to cenę invitro?

2 IUI klapa;

Ruszamy z invitro

PplPp1.png

Wysłany: 12 maja 2019, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Liliputkowo super! O ile obniży to cenę invitro?
    O całość :) nic nie płacimy :) wydaliśmy tysiąc na badania ale z własnej głupoty bo nie zauważyłam ze ich termin sie skończył a nie miałam czasu ogarnąć bezpłatnych wiec musiałam zapłacić. Jeśli ta próba sie nie powiedzie a zaplodnią sie zarodki to pózniej na swój koszt zrobimy transfer ale przy całej procedurze in vitro transfer to pestka. Wiec jestem przeszczęśliwa ze sie udało :)

Nuch, nada lubią tę wiadomość

Moje wyniki ok 28lat. Męża wyniki ok 33lata. Idiopatyczna:( 1iui:( 2iui:( 3iui:(4iui:( podchodzimy do invitro .
  • nada Autorytet

Wysłany: 13 maja 2019, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę! Wow! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki :)

2 IUI klapa;

Ruszamy z invitro

PplPp1.png

Wysłany: 15 maja 2019, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz otrzymaliśmy stymulację. Mamy rozpisany cały plan invitro. Teraz czekamy na @ i do dzieła powinna sie pojawić w ciagu 7 dni. Pierwszy raz w życiu czekam na nia z utęsknieniem :)

Nuch lubi tę wiadomość

• nada Autorytet

Wysłany: 15 maja 2019, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie. Kciuki mocno zaciśnięte. Czyli cała symulacja trwa cykl, tak? Nie dłużej? Jak często wizyty?

2 IUI klapa;

Ruszamy z invitro

PplPp1.png

Wysłany: 15 maja 2019, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie stymulację mam na 5 dni. Od 2 dc. Wizyty 6dc, 8dc i 10dc na każda wizytę musE przeznaczyć ok 3-4 godzin bo dwie godziny przed wiozyta pobranie krwi. I obserwujemy pecherzyki jak bedzie ok to zostajemy przy dawce a jak za mało to jeszcze mi dowala zastrzyków :) mimo tych gonitw załatwiania ciagle badań i stresu czy nas wezmą czy nie jestem strasznie spokojna( aż dziwne) :) zobaczymy jak to bedzie . Trzymajcie kciuki :)

• Anettaa Autorytet

Wysłany: 20 maja 2019, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    O całość :) nic nie płacimy :) wydaliśmy tysiąc na badania ale z własnej głupoty bo nie zauważyłam ze ich termin sie skończył a nie miałam czasu ogarnąć bezpłatnych wiec musiałam zapłacić. Jeśli ta próba sie nie powiedzie a zaplodnią sie zarodki to pózniej na swój koszt zrobimy transfer ale przy całej procedurze in vitro transfer to pestka. Wiec jestem przeszczęśliwa ze sie udało :)

hej , jakos tak trafiłam tutaj. nic nie płacicie ? chyba po za lekami ? nas leki przy pierwszej stymulacji wyniosły ok.1000 zł plus własnie za kilka badan bo nie mielismy oraz za chyba 3 wizyty łącznie 450 zł.

nxirxd3.png

31 lat :)
    Starania od 06.2016
    02.2017 ciąża zakończona poronieniem (ok.6 tygodnia)
    05.2018 laparoskopia ( jajowody drożne, ogniska endometriozy)
    01.2019 pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 Punkcja .. 5 komórek: trzy okej, 2 przestały sie rozwijać po 2dobie A trzecia po 5dobie.. 😔
    06.2019 II stymulacja zakończona 4 zarodkami
    22.06 transfer 5 dniowej blastki : niestety :(

19.07.2019 transfer ❄ 26.07.2019 7dpt beta 63,8
    13.08 pierwsze USG groszek ma 4,1mm
    20.08 USG 1cm.. 7dc bardzo szczęśliwa
    💖💮😍 zostań z mamą

Mamy jeszcze 2❄❄...

TSH – 1,00 (biore euthyrox)
    AMH – 1,25
    ON: wyniki nasienia bardzo dobre ( znaczna poprawa po prawie roku)

„Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione”
  • nada Autorytet

Wysłany: 22 maja 2019, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Liliputkowo dawaj znać jak tam :)

2 IUI klapa;

Ruszamy z invitro

PplPp1.png

Wysłany: 30 maja 2019, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jutro powinnam zacząć stymulację ale jeszcze nie wiem czy zacznę. Duże sie pozmieniało w moim życiu i nie wiem czy to dobry moment. Jutro będę decydować.

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)