X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wrote:
    No więc przy takim nastawieniu nie wiem, czy jest sens wdawać się w dyskusję, w której my będziemy pokazywać, że coś nas boli, a ktoś na to poleje strumieniem ciepłego moczu i oświadczy, że ma prawo robić co chce. Raczej liczę na to, że w końcu, po pochwaleniu się całemu światu, dziewczyny zwyczajnie się znudzą i kłujący nas w oczy wątek spadnie gdzieś niżej z braku nowych postów. A mój ukochany wątek "Wszystko źle" będzie dalej na samej górze, bo tu można wreszcie wylewać złe emocje i jawnie okazywać ból i rozgoryczenie, a nie ciągle uśmiechać się i udawać, że jest dobrze.

    Niektórzy niestety nie potrafią zrozumieć, że coś boli i wygadanie się pomaga. Nie potrafią pojąć, że ból kilkuletnich starań nie jest zazdrością tylko bólem z braku upragnionego dziecka a teksty JESTEM W CIĄŻY przypominają o tym bólu a nie budzą zazdrość. I na pewno jest różnica między bólem z powodu braku np. trzeciego dziecka a bólem z powodu niemożliwości zajścia w pierwszą ciążę przez x lat.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 14 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Dziewczyny - ponieważ tak pięknie ostrzycie sobie języki na mojej osobie - piszę do Was tutaj bezpośrednio,a nie za plecami.

    "Wiem,że wątek utworzony jest w sekcji "STARAJĄC SIĘ" - mam nadzieję,że nikomu to nie przeszkodzi,bo byłam w sumie staraczką jeszcze w listopadzie.Wystarczy tutaj nie zaglądać,jak kogoś to irytuje ;)" - szkoda,że tego nie zacytowałyście.

    Po pierwsze fakt,że mam już dwójkę dzieci nie świadczy o tym,że nie rozumiem Waszych starań i nastrojów.

    Po drugie - sama przeszłam poronienie i wiem co to znaczy.

    Po trzecie - starałam się o tą ciążę również z różnymi przejściami.

    Jesteście zajadłe i niesprawiedliwe. Nie naśmiewam się z Was,a już tym bardziej nie stworzyłam tego wątku po to,aby komuś zrobić na złość. Jesteście w tym momencie cholernie niesprawiedliwe i oceniacie mnie na podstawie kilku zdań.Ale każdy ceni swoją miarką.Tu jest też wątek "listopadowe mamusie" albo "Udało się!Zafasolkowana ciężarna." i jakoś nikomu nie przeszkadza :/

    Tak jestem w ciąży i przepraszam Was za to,jeśli to Wam poprawi humor !!!

    A tak poza tym mnie nie bawią takie przepychanki słowne.Nie po to tutaj piszę i mam nadzieję,że w końcu przystopujecie,bo to co uczyniłyście Wy właśnie jest brakiem taktu.Nie wypisujcie,że życzycie spokojnej ciąży,skoro serwujecie takie dawki złych emocji.

    Jeśli wątek Was obraża,trudno - przepraszam.Ale na pewno nie wzbudzicie we mnie poczucia winy i w innych dziewczynach również.Mam nadzieję,że administrator przeniesie wątek,bo to wszystko jest nie warte takich emocji.Przykro mi,że tak mnie oceniłyście,ale trudno.Ja też nie miałam łatwo,a dziewczyny piszecie że pewnie od razu zaszłam bez problemu itp. i nie rozumiem Was.Trudno,piszcie co chcecie,wylewajcie żale na mnie,skoro tak Wam łatwiej.

    I nie mam ochoty już bawić się w te przepychanki,chcę spokojnie spędzić te 9 miesięcy.Także proszę,nie wchodźcie na nasz wątek,zajmijcie się swoim i tyle.Mam 33 lata i nie jestem gówniarą bawiącą się w życie,albo uprzykrzanie go komuś.Dlatego wydaje mi się bezsensem atakowanie siebie nawzajem tylko dlatego,że wątek nie jest tam gdzie powinien.Przestańcie i skupcie się na staraniach,nie komplikujmy sobie życia nawzajem bo nie warto.
    I nie oceniajcie ludzi,bo robicie cyrk z tego wszystkiego,szkoda czasu i nerwów na to.

    Plumb, my nie oceniamy, nie atakujemy. Ja właśnie nie chciałam, by to tak wyszło, że za plecami sobie tu gadamy o waszym wątku. I tylko dlatego zwróciłam się z zupełnie normalną (a nie ostrą) prośbą, byście dalsze rozmowy dotyczące rosnących brzuszków i towarzyszących im objawów przeniosły do wątku, który jest odpowiedni.
    Tematy o tym, że się udało, są i będą tutaj i wlewają w moje serducho mnóstwo nadziei. I naprawdę cieszę się, każdym nowym sercem na 'mamusiach listopadowych', ba codziennie sama je tam uzupełniam.
    Jednak jest różnica między informacją, radością i gratulacjami, a rozmowami o byciu w ciąży tydzień po tygodniu, bo do tego jest wątek CIĄŻA :)

    AnkaT., Maka, vanessa lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsadziłam kij w mrowisko a celia dolała oliwy do ognia. Otóż definitywnie chcę zakończyć ten temat: wątek wszystko źle ma służyć wyrzuceniu co leży na wątrobie a nie na obgadywaniu ludzi. Każda powiedziała co ją boli lub nie. Administrator zrobił porządek. Koniec kropka.
    Dobrej nocki :)

    Plumb80, celia, Saramago, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.Napisalam obszerna wiadomosc do administratora.Wyjasnilam cala sytuacje i poprosilam o przeniesienie watku,bo nie mamy zamiaru walczyc z nikim,szczegolnie teraz.Jak widac administrator pomogl w tej sytuacji.
    Mam nadzieje ze zakonczycie na dzisiejszym dniu i skupicie sie na swoich tematach i nie bedziecie dalej walkowac dzisiejszego.
    Zycze Wam powodzenia w staraniach i nie mysle o Was zle,mimo ze niesmak pozostal...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 00:23

    Margotka87, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 15 listopada 2013, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem o co chodzi, bo już późno, ale jeśli dostało Ci się (Plumb80) za utworzenie jakiegoś nowego wątku, który się komuś nie spodobał, to wcale się tym nie przejmuj. Mnie też się oberwało:) Pozdrawiam !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 00:48

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo widzę się działo.
    Ja na dzisiaj mam dwa minusy i jest kurwa wszystko źle.
    1) program przesunął mi owulację z 14 na 17 dc !! Co z moimi regularnymi okresami?? Kur*a!!
    2) W pracy jestem od 7 i prawdopodobnie zostanę do 15:30 ! W PIĄTEK !! Ja pier**le!!

    Niech mnie ktoś przytuli :(

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Ooo widzę się działo.


    Niech mnie ktoś przytuli :(



    oć....
    37uscisk.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 08:23

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz i masz:
    50przytula.gif
    50przytula.gif
    50przytula.gif
    Przytulam mocno, trzymaj się cieplutko!


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulamy i mocno ściskamy!

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 listopada 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Wy jesteście kochane, aż mi łezka się w oku zakręciła.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 listopada 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violik wrote:
    Nie wiem o co chodzi, bo już późno, ale jeśli dostało Ci się (Plumb80) za utworzenie jakiegoś nowego wątku, który się komuś nie spodobał, to wcale się tym nie przejmuj. Mnie też się oberwało:) Pozdrawiam !

    Nie, nie o to chodziło. Wątek był i nadal jest ok.

    celia lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa uwielbiam te stwierdzenia:
    nie pijesz - jesteś w ciąży, wymiotujesz - jesteś w ciąży, nie masz apetytu - jesteś w ciąży, jesz co popadnie - jesteś w ciąży, boli Cię głowa - jesteś w ciąży i tak można bez końca

    żenujące...

    Lillenka, celia, moremi lubią tę wiadomość

  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj własny mąż dobił:
    Spotkaliśmy się ze znajomymi, którzy 2 lata temu brali ślub, a mój Łoś ich pyta: "To co kiedy dziecko?" mimo, że gdzieś tam kiedyś słyszał, ze laska przez lata brała tabletki anty i starają się od ślubu, ale nie wychodzi.... Że też facet nie potrafi dodać 1+1 i się zamknąć. Zrobiło mi się głupio, oni coś tam bąknęli, po czym dla rozładowania atmosfery spytali: "a wy nie myślicie o rodzeństwie dla Juliana?"
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zabiłabym męża, ale potrzebne mi są jego plemniki

    Lenuś, AnkaT., Ania_84, celia, Saramago, Anoolka, moremi lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 15 listopada 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doła łapie :( nie wiem czemu, ale łapie

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Doła łapie :( nie wiem czemu, ale łapie

    Ściskam, przytulam, głaszcze, całuje itp. Spójrz na nasze awatary... mnie serce mięknie na taki widok... jakoś się trzeba pocieszać jak nic innego do głowy nie przychodzi :)

    Ania_84, Saramago, celia lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ściskam, przytulam, głaszcze, całuje itp. Spójrz na nasze awatary... mnie serce mięknie na taki widok... jakoś się trzeba pocieszać jak nic innego do głowy nie przychodzi :)
    Dołączam swojego awatarka na poprawe humorku :D

    Saramago lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc ja mój też zmienię ;)

    Saramago lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i już jest mój cudownej urody kotek ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się powtarzam ale awatar AnkiT. mnie rozbraja... szkoda, że nie wiem jak to zdjęcie "zapożyczyć" to mojego kompa...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 15 listopada 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Może się powtarzam ale awatar AnkiT. mnie rozbraja... szkoda, że nie wiem jak to zdjęcie "zapożyczyć" to mojego kompa...
    chcesz być kradziejką?;p

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ