X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rano miałam zły dzień, ale w miarę upływu dnia humor mi wrócił, nawet apap zaczął w końcu działać i po 3 dniach przestał mnie boleć łeb. Wieczorem zaplanowałam przyjemne serduszkowanie z moim M, już się do niego szykowałam jak zadzwoniła moja siostra z wesołą nowiną, że nasza koleżanka, której sens życia przez ostatnie 5-6 lat obracał się wokół wódeczki jest w ciąży i właśnie ogłosiła radosną nowinę!! Zaje...! Ona nie wyobrażała sobie dnia bez drinka i paczki fajek, jak ją odwiedzaliśmy z M to ona za swoim mężem potrafili we dwoje wytrąbić 0,7 a mnie tylko obrzydzenie brało. Tzw. staczanie się po równi pochyłej.. I co? Jest w ciąży.. Rozłożyła nogi i już! Mam już wszystkiego dość. Mój nastrój na serduszkowanie poszedł się paść, a ja choć obiecałam sobie że w tym mies. żadnych łez oczywiście się popłakałam z żalu nad sobą i sprawiedliwością losu:( Fajek nie palę, alkohol ewentualnie w dawkach łyk piwa od męża raz na tydzień, choć lubię piwo, tona prochów na wspomaganie, odmawianie sobie niezdrowego żarcia i gówno, nic z tego :(

    Sudela lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa miesiące musiałam odpuścić ze względu na problemy ze zdrowiem, więc teraz bym sobie nie wybaczyła :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Panicznaaaa Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Mikołaj nie chce dać prezentu...chyba byłam niegrzeczna.Wszystko pozamiatane :( Wypisuje się z testowania po co jak jutro będzie @ według regularnych cykli czyli cudnie 30 dniowych.Ehh odpuszczam ten cykl są święta zamiast martwić się robić sobie nadzieje chce je przeżyć radośnie i w ogóle super.Będę tylko mierzyć tempke i tam zaznaczać ale będzie to cykl bez zaangażowania,nadziei itd.Ehh zalewa mnie łzami.Tak bardzo pragnęłam.
    Pozdrawiam

    Załamana...:(:(:(
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam dziś paskudny humor :( Zamiast pracować moje myśli krążą wokół tego jakie to wszystko jest niesprawiedliwe :( Najgorsze, że nic złego w tym życiu nikomu nie zrobiłam, przynajmniej świadomie. Widocznie w poprzednim tak nawywijałam, że teraz pokutuję :( Pewnie byłam facetem

    vanessa lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam k***a taki ładny wykresik i znowu k***a nic!!!!!! Budzę się rano, patrzę a tam temperaturka nie spadła aż odetchnęłam. Chcę dzwonić do męża żeby kupił teścik ale myślę sobie że pójdę do kibelka sprawdzić no i przyszła wstrętna s**a 0shoot.gif
    Ja pie****ę ile jeszcze takich k***a porażek? 0dash2.gif

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dziś poranek z @ rozpoczęłam :(
    mam już dość tego wszystkiego myślałam że sprawimy rodzicom prezent na święta w postaci wnuka albo wnuczki a tu jak zwykle... ryczeć mi sie chce !!!!
    k***a wczoraj w TV mowili że znow jakieś dwie debilne matki porzuciły swoje nowonarodzone dzieciatka!!
    czemu bóg takim ludziom pozwala mnieć dzieci a takim jak my pragnącym z całego serca przytulić mała perełkę stawia tyle przeciwności na drodze ???!!!!

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    ja też dziś poranek z @ rozpoczęłam :(
    mam już dość tego wszystkiego myślałam że sprawimy rodzicom prezent na święta w postaci wnuka albo wnuczki a tu jak zwykle... ryczeć mi sie chce !!!!
    k***a wczoraj w TV mowili że znow jakieś dwie debilne matki porzuciły swoje nowonarodzone dzieciatka!!
    czemu bóg takim ludziom pozwala mnieć dzieci a takim jak my pragnącym z całego serca przytulić mała perełkę stawia tyle przeciwności na drodze ???!!!!

    Nie raz sobie to pytanie zadawałam... i pewnie nigdy nikt nie znajdzie odpowiedzi na nie...
    Już nie chodzi o nas, że cierpimy z braku dziecka... ale czemu Bóg pozwala cierpieć tym niewinnym porzuconym maleństwom???

    Sudela lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Nie raz sobie to pytanie zadawałam... i pewnie nigdy nikt nie znajdzie odpowiedzi na nie...
    Już nie chodzi o nas, że cierpimy z braku dziecka... ale czemu Bóg pozwala cierpieć tym niewinnym porzuconym maleństwom???


    no własnie przecież one sa nic niewinne biedactwa :(

    Anoolka, Sudela lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chyba najbardziej będzie smucić jak rodzice będą mówić znowu o wnukach przy okazji świąt. Boję się tych życzeń. Nie sądziłam że to tak będzie. Myślałam że tak za drugim razem się uda.

    kotakota, vanessa lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce mi się wyć!!!! Dziewczyny naprawdę życie nas nie oszczędza... Szczególnie, że niedługo nadejdą Święta a nasz ból będzie coraz dotkliwszy. Nie pamiętam kiedy ostatni raz się uśmiechałam ;( Trzymajcie się ciepło

    vanessa, frutka, Sudela lubią tę wiadomość

    kotakota
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Mnie chyba najbardziej będzie smucić jak rodzice będą mówić znowu o wnukach przy okazji świąt. Boję się tych życzeń. Nie sądziłam że to tak będzie. Myślałam że tak za drugim razem się uda.

    My w święta siedzimy w domu, bo nienawidzę jak mi ktoś sugeruje co już powinnam mieć i życzyć mi tego. Mam dość tego tematu pod każdym względem.

    Sudela lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie święta na pewno będą kręcić sie wokół ciąży..przyjedzie brat z bratową z drugiego końca Polski, ona jest w ciąży, pierwszy wnuk rodziców...ehhhh

    yojiona lubi tę wiadomość

  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka wrote:
    no u mnie święta na pewno będą kręcić sie wokół ciąży..przyjedzie brat z bratową z drugiego końca Polski, ona jest w ciąży, pierwszy wnuk rodziców...ehhhh
    Nawet nie wiesz jak Cie rozumie, jestem w okropnie podobnej sytuacji. Swieta u tesciow pt.''ciaza''. Będzie szwagier z żoną, im niedawno się udało za pierwszym razem, pierwszy wnuk teściow.... ehh już nie chodzi o zazdrość, ale nie zniose tych rozmów na temat dzidziusia, i podtekstów a kiedy wam się uda, to wcale nie takie trudne(jak to ostatnio tesciowa powiedzała) ..... nie chce tych swiat!!!

    Sudela, vanessa lubią tę wiadomość

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie one jakoś za bardzo nie cieszą... życzenia dziecka itp itd... ostatnio byłam w szpitalu i myślałam że wszyscy załapią, żeby jednak o dziecko się nie upominać, bo coś jest nie tak...ale teściowa oczywiście o tym, że już czas wspomniała od razu jak wyszłam po tej laparo..rodzina męża obowiązkowo pyta o dziecko, nawet gdy widzimy się tylko przelotnie..muszę wymyślić jakiś dobry tekst, który zamyka usta... a co do sylwestra - mam ochotę upić sie w samotności i przespać, tylko jak pomyślę, jak źle będę się czuła na drugi dzień to mi sie trochę odechciewa...chciałabym iść na jakiś bal, od***olić sieę na bóstwo ale niestety - trzeba sie liczyc z kasą żeby starczyło na leczenie. Poza tym co to za różnica - przyszły rok może być albo super ekstra lepszy albo beznadziejnie gorszy, a że jestem z natury malo optymistycznie nastawiona to mam ochotę rozpłynąć sie w nicości bo boję sie, że jednak to będzie początek konca marzeń o dziecku..

    Sudela, Klif, vanessa, agniesia2569 lubią tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka nie można się poddawać. Może Twój mąż powinien porozmawiać z rodzicami? Przecież powinni zrozumieć.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie poddajemy się...a o staraniach na razie nikomu nie chcemy mówić, nawet rodzicom, nie mówiąc o dalszej rodzinie...dlatego szukam dobrego tekstu...chyba zacznę mówić, że my na razie nie planujemy dziecka i tyle...niech obgadują mój egoizm i głupotę, mnie to nie obchodzi. I tak juz postanowiłam, że jak zajdę w ciążę to wszystkim, którzy mnie teraz natarczywie dopytują albo robią aluzje oficjalnie na którymś z rodzinnych spotkań uprzejmie wypomnę to wszystko....i powiem jaka byla prawda, może zamknę im usta...

    yojiona, vanessa lubią tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka u mnie też są aluzje z każdej strony. Na razie sobie wszystko bagatelizuję bo nie chcę sobie zaszkodzić nerwami i przez to unikam trochę spotkań z niektórymi a w święta już tak lekko nie będzie. Na szczęście u mnie nie ma tak ostro jak u Ciebie. Z resztą co to kogo obchodzi czy już chcesz mieć dziecko czy nie. Jak będziemy mieć ochotę to i po 40 się doczekamy a głupie komentarze nikomu do tego nie są potrzebne.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • yojiona Przyjaciółka
    Postów: 63 28

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutka mój sposób by zamknąć buzie wszystkim, mówie że zdecyduje się na dziecko gdy będę gotowa na to finansowo, bo teraz każdy chce a nikt nie pomoże potem, na trochę pomaga, może też spróbujesz takiej wymówki.... Strasznie denerwujące sa takie rozmowy...

    9ltfxzdvgzik0s92.png

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teściowie mają 10 wnucząt.. I bynajmniej nie jest mi łatwiej z tego powodu. Tylko najmłodszy syn nie ma. Wszyscy chętni pokazać jak się to robi :( W dodatku zrobił badania i całe szczęście są całkiem dobre, tyle że ja się przy jego rodzinie czuję taka wybrakowana:( W dodatku 2 bratówki są młodsze ode mnie, a dzieci już mają duże. Całe szczęście w tym roku nie jem Wigilii z nimi, ale życzeń świątecznych nie uniknę :( I co z tego, że z dobrego serca, jak ja ich po prostu nie chcę.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nienawidzę takich życzeń i unikam spotkań świątecznych a na pytanie o dzieci, jeżeli muszę, bo rzadko wychodzę do ludzi to odpowiadam, że nie chcę ich mieć, bo nie znoszę dzieci i zazwyczaj mówię to z bardzo wkurzoną i poważną miną ( bo samo pytanie mi nerwy zrusza więc złości nie udaje) wtedy ich zatyka i mam spokój bo są w szoku widząc moją reakcję a czy i jak za plecami mnie obgadują z tego powodu to mam głęboko gdzieś 0tongue.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 15:41

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ