X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Nazja współczuję sąsiadki. Najlepiej olewać takie postacie bo co ją interesuje czy Ty masz czy nie masz dzieci.
    A co do ginekologa to szybko szukaj jakiegoś lepszego. Najlepiej popytaj wśród znajomych. Ja zmieniłam, właśnie wczoraj byłam na pierwszej wizycie i takie rzeczy mi przekazał że od wczoraj mam takiego doła że aż mężowi się udzieliło.

    dzisiaj miałam udzielone rady "jak się nie przejmować" takim gadaniem :D
    do nowego lekarza już się zapisałam,mam iść jeszcze przed świętami,więc zobaczymy jak to będzie,ale jestem jakoś sceptycznie nastawiona...

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    kotakota na razie to trzeba choć jedno z sukcesem zrobić :(
    Wiem... Ale jeśli juz sie uda to idziemy za ciosem i zaraz drugie :) Niech w pracy poczują kto dawał z siebie wszystko a kto się migał

    olka30 lubi tę wiadomość

    kotakota
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotakota wrote:
    Łączę się z Wami drogie dziewczyny w "dole". Jestem beznadziejna pod kazdym wzgledem, jako żona, pani domu, pracownik... Świetny okaz beztalencia. Jedynie w roli matki nie mam szans się wykazać, Bog pewnie to wie i chce oszczędzić moje dzieci ;(

    nieprawda! Mąż twój na pewno tak nie sądzi.
    A praca? cóż...kto kiedyś powiedział,że roboty to są idealne,bo nie mają własnego zdania, nie odzywają się i w dodatku nie oczekują wypłaty.
    Będzie dobrze :)

    kotakota, vanessa lubią tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nazja za otuchę :*

    Nazja lubi tę wiadomość

    kotakota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:29

    Sudela lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkaweczko nie wiem co powiedzieć... menopauza w wieku 30 LAT!!! może to jakaś pomyłka, lekarze przecież nie rzadko się mylą w diagnozach. Trzymam kciuki, aby wyniki AMH poprawiły Ci humor i ta menopauza okazała się błędem lekarskim.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka powiedz na jakiej podstawie stwierdzili Ci to przed wynikami AMH? Mi też się w głowie kołacze, że mogę mieć ten problem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawko bardzo lubię czytać posty tutaj bo jak dziewczyny wyrzucają z siebie żale to jest mi tak jakoś lżej na duszy, wiem wtedy że nie tylko mi przychodzą głupie myśli do głowy i że złość jest jak najbardziej na miejscu. Ale jak przeczytałam Twój post to tak jakoś smutno mi się zrobiło :( Wiem że to nie jest miejsce do dawania komuś dobrych rad ale myślę że przydała by Ci się spora dawka zdrowego egoizmu ;) Ja natomiast mam chęć porządnie kopnąć Twojego męża w dupsko ;)

    A jeżeli chodzi o mnie to mam doła bo muszę odłożyć staranka na dwa trzy miesiące. Sama jestem sobie winna. Odkładałam dentystę na wieczne nigdy i teraz mam, sesję na fotelu i serduszkowanie w gumkach 0dash2.gif

    turkawka, Unlike lubią tę wiadomość

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawko bardzo Ci współczuję. Najbardziej z zachowania męża. Faceci tacy są, czasem mówią rzeczy których tak naprawdę nie chcą powiedzieć. Na pewno niedługo przemyśli to co powiedział i przeprosi. To przez to, że on też się zestresował. Musisz być silna, musisz myśleć pozytywnie.

    turkawka lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    oj dzieczynki dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy <3 niestety mój defekt stwierdził lekarz podczas badania usg w klinice niepłodności podczas całej serii badań (leżałam 4 dni w szpitalu) :( :( nie jest dobrze, pęcherzyków prawie ni ma :( na ciąże marne szanse. ja pierdziele całe zycie pod górkę :( z małżem nadal jestem na wojennej ścieżce mimo, że przeprosił :(
    Ale co na to lekarze? co dalej? Jakieś leczenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 22:15

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkaweczko trzymam kciuki żeby jednak AMH dało Wam nadzieje <prztul>

    Anoolka - mam pytanie jesli mozna - dlaczego przez dentyste maszodlozone staranka >> bo wiesz - ja tez z dentysta jestem na bakier - mimo iz z nimi pracuej ....i tak sie zbieram i zbieram - ale jakos nigdy czasu nie znajduje ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam nietypowe wstydliwe pytanko

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    hej dziewczyny mam nietypowe wstydliwe pytanko
    Co tam ?? :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co jest grane nie moge kochac sie z mężem przed okresem niedało sie wsadzic penica bo szczypało i potem ból jakby ktoś mnie ciagnął za macisę teraz po okresie koncówka też nie dało rady bardzo bolało jakbym miała korek a po seksie boli i jakby ktoś ciągnął mnie za cipkę przepraszam za teksty do tego szczypie a mąż muwi że mu omało nie spaliłam ptaszka że wrzątek czuł do tego przypominał ze okres spużnił mi się 4 dni miałam objawy ciążowe test negatywny tydzien temu robiłam i do tej pory bolą mnie piersi i czasem śmierdzi mi zapachy

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • paticzka Przyjaciółka
    Postów: 162 45

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do tego jestem strasznie nerwowa

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka, przykro mi, ale niesmuc sie. Wazne ze sie przeprosiliscie. Ja dzis tez mialam sprzeczke z mezem. Powiedzial mi kilka przykrych rzeczy ktore mnie zabolaly. Pozniej przeprosil ale mi nadal jest zle. Czasami mam wrazenie ze sie mezowi nie moge wyzalic, jakby nierozumial moich 'dolow' :(

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    co jest grane nie moge kochac sie z mężem przed okresem niedało sie wsadzic penica bo szczypało i potem ból jakby ktoś mnie ciagnął za macisę teraz po okresie koncówka też nie dało rady bardzo bolało jakbym miała korek a po seksie boli i jakby ktoś ciągnął mnie za cipkę przepraszam za teksty do tego szczypie a mąż muwi że mu omało nie spaliłam ptaszka że wrzątek czuł do tego przypominał ze okres spużnił mi się 4 dni miałam objawy ciążowe test negatywny tydzien temu robiłam i do tej pory bolą mnie piersi i czasem śmierdzi mi zapachy
    A jaki mialas okres?? tzn czy mnie obfity bardziej , krotszy dluzszy ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka jestem w szoku... rozumiem przez co teraz przechodzisz...
    Paticzka do ginekologa szybko :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie raz mmialam pzy stosunku przed okresem- ze wszytsko mnie pieklo szczypalo i wogole - tyle ze jak poszlam do gin to raz ze byla jakas infekcja- nie wiadomo skad i dostalismy obydwoje antybiotyk i ja dostalam dopochwowe globulki i oczywiscie prze okres leczenia zakaz sezu bez gumki po tym wsio worilo do normy.

    A dwa jesli okres byl lichy to moze zrob dla pewnosci test jeszcze raz - ja pomimo iz mialam @ tyle ze slabszy to jak poszlam do gina to kazal mi odraz u nich zorbic test ciazowy zbey sprawdzi - a bylam tak jakby juz w 8 dc nowego powiedzial ze ne=iektore kobiety moga nawet lekko krwawic w pierwszym miesiacy w czasie termiu @

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ