Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • Nazja Ekspertka

Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Nazja współczuję sąsiadki. Najlepiej olewać takie postacie bo co ją interesuje czy Ty masz czy nie masz dzieci.
    A co do ginekologa to szybko szukaj jakiegoś lepszego. Najlepiej popytaj wśród znajomych. Ja zmieniłam, właśnie wczoraj byłam na pierwszej wizycie i takie rzeczy mi przekazał że od wczoraj mam takiego doła że aż mężowi się udzieliło.

dzisiaj miałam udzielone rady "jak się nie przejmować" takim gadaniem :D
    do nowego lekarza już się zapisałam,mam iść jeszcze przed świętami,więc zobaczymy jak to będzie,ale jestem jakoś sceptycznie nastawiona...

f2wlwn15q3fd6na8.png
  • kotakota Przyjaciółka

Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    kotakota na razie to trzeba choć jedno z sukcesem zrobić :(
    Wiem... Ale jeśli juz sie uda to idziemy za ciosem i zaraz drugie :) Niech w pracy poczują kto dawał z siebie wszystko a kto się migał

olka30 lubi tę wiadomość

kotakota
  • Nazja Ekspertka

Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotakota wrote:
    Łączę się z Wami drogie dziewczyny w "dole". Jestem beznadziejna pod kazdym wzgledem, jako żona, pani domu, pracownik... Świetny okaz beztalencia. Jedynie w roli matki nie mam szans się wykazać, Bog pewnie to wie i chce oszczędzić moje dzieci ;(

nieprawda! Mąż twój na pewno tak nie sądzi.
    A praca? cóż...kto kiedyś powiedział,że roboty to są idealne,bo nie mają własnego zdania, nie odzywają się i w dodatku nie oczekują wypłaty.
    Będzie dobrze :)

kotakota, vanessa lubią tę wiadomość

f2wlwn15q3fd6na8.png
  • kotakota Przyjaciółka

Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nazja za otuchę :*

Nazja lubi tę wiadomość

kotakota
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2013, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    (

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:29

Sudela lubi tę wiadomość

• vanessa Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkaweczko nie wiem co powiedzieć... menopauza w wieku 30 LAT!!! może to jakaś pomyłka, lekarze przecież nie rzadko się mylą w diagnozach. Trzymam kciuki, aby wyniki AMH poprawiły Ci humor i ta menopauza okazała się błędem lekarskim.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka powiedz na jakiej podstawie stwierdzili Ci to przed wynikami AMH? Mi też się w głowie kołacze, że mogę mieć ten problem...

• Anoolka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawko bardzo lubię czytać posty tutaj bo jak dziewczyny wyrzucają z siebie żale to jest mi tak jakoś lżej na duszy, wiem wtedy że nie tylko mi przychodzą głupie myśli do głowy i że złość jest jak najbardziej na miejscu. Ale jak przeczytałam Twój post to tak jakoś smutno mi się zrobiło :( Wiem że to nie jest miejsce do dawania komuś dobrych rad ale myślę że przydała by Ci się spora dawka zdrowego egoizmu ;) Ja natomiast mam chęć porządnie kopnąć Twojego męża w dupsko ;)

A jeżeli chodzi o mnie to mam doła bo muszę odłożyć staranka na dwa trzy miesiące. Sama jestem sobie winna. Odkładałam dentystę na wieczne nigdy i teraz mam, sesję na fotelu i serduszkowanie w gumkach 0dash2.gif

turkawka, Unlike lubią tę wiadomość

km5scwa1sf2hjw9g.png
  • Chanela Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawko bardzo Ci współczuję. Najbardziej z zachowania męża. Faceci tacy są, czasem mówią rzeczy których tak naprawdę nie chcą powiedzieć. Na pewno niedługo przemyśli to co powiedział i przeprosi. To przez to, że on też się zestresował. Musisz być silna, musisz myśleć pozytywnie.

turkawka lubi tę wiadomość

201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    (

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:29

• Anoolka Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    oj dzieczynki dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy <3 niestety mój defekt stwierdził lekarz podczas badania usg w klinice niepłodności podczas całej serii badań (leżałam 4 dni w szpitalu) :( :( nie jest dobrze, pęcherzyków prawie ni ma :( na ciąże marne szanse. ja pierdziele całe zycie pod górkę :( z małżem nadal jestem na wojennej ścieżce mimo, że przeprosił :(
    Ale co na to lekarze? co dalej? Jakieś leczenie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 22:15

Ania_84 lubi tę wiadomość

km5scwa1sf2hjw9g.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkaweczko trzymam kciuki żeby jednak AMH dało Wam nadzieje <prztul>

Anoolka - mam pytanie jesli mozna - dlaczego przez dentyste maszodlozone staranka >> bo wiesz - ja tez z dentysta jestem na bakier - mimo iz z nimi pracuej ....i tak sie zbieram i zbieram - ale jakos nigdy czasu nie znajduje ;/

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam nietypowe wstydliwe pytanko

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    hej dziewczyny mam nietypowe wstydliwe pytanko
    Co tam ?? :)

74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co jest grane nie moge kochac sie z mężem przed okresem niedało sie wsadzic penica bo szczypało i potem ból jakby ktoś mnie ciagnął za macisę teraz po okresie koncówka też nie dało rady bardzo bolało jakbym miała korek a po seksie boli i jakby ktoś ciągnął mnie za cipkę przepraszam za teksty do tego szczypie a mąż muwi że mu omało nie spaliłam ptaszka że wrzątek czuł do tego przypominał ze okres spużnił mi się 4 dni miałam objawy ciążowe test negatywny tydzien temu robiłam i do tej pory bolą mnie piersi i czasem śmierdzi mi zapachy

• paticzka Przyjaciółka

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do tego jestem strasznie nerwowa

• Katha81 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka, przykro mi, ale niesmuc sie. Wazne ze sie przeprosiliscie. Ja dzis tez mialam sprzeczke z mezem. Powiedzial mi kilka przykrych rzeczy ktore mnie zabolaly. Pozniej przeprosil ale mi nadal jest zle. Czasami mam wrazenie ze sie mezowi nie moge wyzalic, jakby nierozumial moich 'dolow' :(

sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paticzka wrote:
    co jest grane nie moge kochac sie z mężem przed okresem niedało sie wsadzic penica bo szczypało i potem ból jakby ktoś mnie ciagnął za macisę teraz po okresie koncówka też nie dało rady bardzo bolało jakbym miała korek a po seksie boli i jakby ktoś ciągnął mnie za cipkę przepraszam za teksty do tego szczypie a mąż muwi że mu omało nie spaliłam ptaszka że wrzątek czuł do tego przypominał ze okres spużnił mi się 4 dni miałam objawy ciążowe test negatywny tydzien temu robiłam i do tej pory bolą mnie piersi i czasem śmierdzi mi zapachy
    A jaki mialas okres?? tzn czy mnie obfity bardziej , krotszy dluzszy ??

74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dba Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka jestem w szoku... rozumiem przez co teraz przechodzisz...
    Paticzka do ginekologa szybko :)

• Ania_84 Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak nie raz mmialam pzy stosunku przed okresem- ze wszytsko mnie pieklo szczypalo i wogole - tyle ze jak poszlam do gin to raz ze byla jakas infekcja- nie wiadomo skad i dostalismy obydwoje antybiotyk i ja dostalam dopochwowe globulki i oczywiscie prze okres leczenia zakaz sezu bez gumki po tym wsio worilo do normy.

A dwa jesli okres byl lichy to moze zrob dla pewnosci test jeszcze raz - ja pomimo iz mialam @ tyle ze slabszy to jak poszlam do gina to kazal mi odraz u nich zorbic test ciazowy zbey sprawdzi - a bylam tak jakby juz w 8 dc nowego powiedzial ze ne=iektore kobiety moga nawet lekko krwawic w pierwszym miesiacy w czasie termiu @

74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego