X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo ale mam wkur*** ehh a miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze...Dupa!!!!! przez wielkie D! kurw*** czemu zawsze wszystko musi byc pod górkę...i zas @ zrypana juz daje swoje znaki.... :( :( a miałam się wyluzować ale tak się nie da zawsze jest ta iskierka nadziei!~i te durne życzenia świąteczne, noworoczne ;-/ i zapytania znajomuch ( dzieciatych) noo kiedy Wy ?? moja córeczka/moj synus miał(a) by się z kim bawic bla bla bla kurwa a co to tak hops siup!! sory ale już mi bokiem to wszystko wychodzi....

    olka30 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się dowiedziałam że siostra mojego A będzie miała córeczkę... jakoś strasznie mnie to dźgnęło w serce i chce mi się płakać... nie wiem skad ta reakcja, moze dlatego że akurat mam okres? echhhhhhh.....

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam kierzynka

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kaśka30 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M mówi że nam się nie udaje bo za bardzo się nakręcam, ale jak mam się nie nakręcać? Czytam te wszystkie poradniki żeby odpuścić, ale nigdzie nie podają tego cudownego sposobu jak w psychice wyryć że co ma być to będzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 16:34

    olka30, mysza1975 lubią tę wiadomość

    ckai3e3ky3c5wmyd.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko czekam aż moja bezrobotna siostra ogłosi wesołą nowinę, bo już wszystkim ogłosiła że się stara o 2 dziecko i jej coś nie wychodzi (młodsza ode mnie). Żyje na koszt całej rodziny, beczy jaka biedna, jak jej dziecka do przedszkola nie przyjęli bo nie pracuje to narobiła szumu w całej wsi, że nie może przez to iść do pracy, więc dziecko do przedszkola poszło, a ona nie ma czasu pracy szukać bo się stara o drugie. Po przedszkolu małą podrzuca mamie albo mi, całe dnie siedzi na FB i jak znowu zajdzie to mnie po prostu już całkiem trafi. Ale mimo wszystko jej nie życzę, żeby przechodziła przez to co ja. Chociaż mając już dziecko to i tak nie to samo.

    Sudela lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie to wszystko niesprawiedliwe...

    vanessa lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja tylko czekam aż moja bezrobotna siostra ogłosi wesołą nowinę, bo już wszystkim ogłosiła że się stara o 2 dziecko i jej coś nie wychodzi (młodsza ode mnie). Żyje na koszt całej rodziny, beczy jaka biedna, jak jej dziecka do przedszkola nie przyjęli bo nie pracuje to narobiła szumu w całej wsi, że nie może przez to iść do pracy, więc dziecko do przedszkola poszło, a ona nie ma czasu pracy szukać bo się stara o drugie. Po przedszkolu małą podrzuca mamie albo mi, całe dnie siedzi na FB i jak znowu zajdzie to mnie po prostu już całkiem trafi. Ale mimo wszystko jej nie życzę, żeby przechodziła przez to co ja. Chociaż mając już dziecko to i tak nie to samo.

    Masz rację mając jedno dziecko nie przechodzi się takiej katorgi psychicznej jak przy nieudanych staraniach o pierwsze to jedyne! Mając jedno zawsze można się nim skutecznie pocieszyć a jak nie ma się nic (tzn. tego jednego) to czym się pocieszać? Mnie NIC dosłownie NIC nie podnosi na duchu nawet cudowny wspaniały mąż, którego naprawdę doceniam, ale i tak nie potrafię się cieszyć naszym udanym związkiem kiedy tak dłuuuuuuuuugo się staramy i nie możemy mieć dziecka :(

    Maka, Sudela, olka30 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 12:29

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam wątek nowenna staraczek. Przyłączenie się do niego podniosło mnie na duchu a i wierzcie mi trochę przeszłam po tych 4 latach.

    Sudela lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam cały wątek i dawno się tak nie pośmiałam :D
    Nie, nie z tego, że macie problemy, czy się frustrujecie, ale dlatego, że dokładnie to znam i jak czytałam teksty o luzowaniu, to aż się popłakałam ze śmiechu. noszqrwamać jak jeszcze raz usłyszę o tym luzowaniu, to dam w mordę.
    Nie mam czasu na luzowanie, mam 36 lat, za sobą listopadową ciążę biochemiczną, przed tygodniem usunęli mi pusty pęcherzyk ciążowy, staramy się "na luzie" od września 2012. Ten luz wynikał z konieczności, bo aż do końca listopada nie mieszkaliśmy razem, a dopiero od października trafialiśmy mniej więcej w dni płodne.
    Jakby tego było mało, to nie rozmawiam z rodzicami. Jak im powiedziałam o ciąży, to od razu było, że to niemożliwe, bo przecież 7 stycznia miałam okres (byłam wtedy u nich, więc matka wiedziała, a o pozytywnym teście powiedziałam im 25), więc według nich owulację miałam 21 stycznia, a z potwierdzeniem ciąży powinnam poczekać tydzień po terminie miesiączki. Skąd im się qrwa takie wyliczenia wzięły, to nie mam pojęcia. Bratowej jakoś nie wyliczali tygodni ciąży i jak im powiedzieli o pozytywnym teście, gdy była w 6 tygodniu, to matka (moja!!!) dzwoniła już do wszystkich, że babcią będzie. U mnie nawet w 7 tygodniu się krzywiła, bo przecież ona inaczej wyliczyła, a była dwa razy w ciąży!!! 35 lat temu!!! i niby dlaczego poszłam na zwolnienie? przecież ciąża to nie choroba,a one ze mną to do 8 miesiąca chodziła do pracy i jeszcze dojeżdżać musiała, a na przystanek to 5 kilometrów miała! a była zima i ona sobie doopę odmrażała! wrrrrrr
    Gdy wysłałam jej wiadomość o zabiegu, to zadzwoniła do mnie z ryjem, że do kogo niby mam pretensję. Zero wsparcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 14:55

    olka30 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... my staraczki nie dość że mamy ciężkie życie... to jeszcze tyle razy spotykamy się z brakiem zrozumienia... smutne to... :(

    olka30 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wqrwia dziś mój KOCHANY mężusiek :/ mam go ochotę zastrzelić :/

    Moremi...ja na Twoim miejscu to nie odezwałabym się do matki. Brak słów :(

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest że najmniej wsparcia mamy od osób, które w teorii są od tego żeby tego wsparcia udzielać :( Od mojej mamy też nigdy żadnego wsparcia nie miałam, teraz nic nikomu nie mówię, bo po co, żeby mi jeszcze bardziej przykro było? Nie ma sensu..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Tak to jest że najmniej wsparcia mamy od osób, które w teorii są od tego żeby tego wsparcia udzielać :( Od mojej mamy też nigdy żadnego wsparcia nie miałam, teraz nic nikomu nie mówię, bo po co, żeby mi jeszcze bardziej przykro było? Nie ma sensu..
    Kochana z ust wyjęłaś mi te słowa... ja raz wspomniałam coś na ten temat mojej mamie i gorzko tego pożałowałam i mam nauczkę NIKOMU O TYM NIE MÓWIĆ i trzymając się tego dużo lepiej mi to znosić.

    olka30 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    całe szczęście, że moja mama się nie wtrąca do mojego życia. jak jej powiem to ok, jak nie mówię to też ok. za to teściowie bardzo chcieli mieć wnuka i co chwilę pytali, aż w końcu zmusiłam męża by zareagował i od tego czasu nie mówią o dzieciach.
    za to moja szwagierka, która zawsze składała nam życzenia typu- dużo dzieci itp. jak odpowiadałam jej tym samym, to mówiła, że jej jedno dziecko wystarczy i więcej nie chce. oczywiście szwagierka zaciążyła i ma śliczną córeczkę. w rodzinie jak było mowa, że teściowa zostanie babcią, to wszyscy się pytali,czy to ja jestem w ciąży. dodam że to było rok temu. u mnie nadal bez zmian.
    oczywiście nie mam pracy, mąż mało zarabia, nie stać mnie na chodzenie do prywatnych lekarzy.
    zawsze coś jest źle

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 marca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od miesiąca nie gadam z matką. Ojciec złożył wczoraj życzenia, więc tylko podziękowałam, a na pytanie co u nas słychać, dowiedział się, że "nic o czym chciałabym mu powiedzieć" i zakończyliśmy tą rozmowę.
    Jeżeli chodzi o wsparcie, to całe szczęście, że teściowa jest w porządku.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień... jak dla kogo... właśnie dostałam okresownik w 15-tym dniu cyklu masakra jakaś, wszystko nie tak, albo pęcherzyki są albo nie ma albo nie pękają a teraz już drugi raz tak szybko krwawienie.... dobrze, że można poczytać sobie takie fajne wątki, bo inaczej zwariować można

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż ma jednego jedynego brata. brat nie wziął go na świadka na swoim ślubie, nie wziął go także na ojca chrzestnego dla swojego dziecka. my na naszym weselu twierdziliśmy, że świadkiem musi być brat- bo jedyny, bo tak trzeba, więc został naszym świadkiem. bratu urodziła się córeczka. zgadnijcie kogo wziął na rodziców chrzestnych? czyżby swojego brata? pewnie i tak, pewnie tak być powinno, ale nie tym razem. na rodziców wzięli... kuzynostwo! od trzech dni staram się to przetrawić. aż mój biedny małżonek musiał sobie popić, bo tak rozczarowany jest :( dodam, że żyjemy z nimi w zgodzie, nie kłócimy się...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek, właśnie dlatego uważam, że w ważnych dla nas chwilach nie można się kierować tym, że "tak wypada". Na naszym ślubie świadkami był mój brat i bratowa oraz siostra męża i szwagier (mamy dwie pary świadków), nie dlatego, że wypada i że to jedyne rodzeństwo, ale z tego względu, że się przyjaźnimy i mimo znacznej odległości jaka nas dzieli spędzamy ze sobą czas nie tylko podczas świąt, ale wyjeżdżamy też razem na wakacje czy ferie. Dzielimy się też swoimi sukcesami i porażkami. To się bardzo nie podobało ciotkom dewotkom, bo zwyczajowo świadkami zostają kuzyni stanu wolnego. Według księdza żadna z par w jego karierze nie miała takich świadków ;)
    Przy wyborze rodziców chrzestnych dla swojego maluszka nie kierujcie się już tą zasadą. Będziecie spokojniejsi ;)
    Z bratem naprawdę dogaduję się świetnie, ale - co opisałam wyżej - z rodzicami już nie. Jedyne co można w takiej sytuacji to olać ciepłym moczem i ograniczyć kontakty. Widocznie za dobrze mieli z Wami.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki moremi :) wiem, że dobrze się stało, że mój m. nie został ojcem chrzestnym, bo nie mamy aż z nimi takiego kontaktu. ale też wiem, że bardzo chciał nim zostać, bardzo by się cieszył. ja już mam chrześniaka od siostry a on nie ma :( zresztą moja teściowa też miała nadzieję, bo dzięki temu stosunki w rodzinie by się polepszyły. widać niestety, że w domu brata męża to szwagierka nosi spodnie i decyduje co i jak. teściowa chciała zżytej rodziny a jest figa z makiem i co do tego masz rację- na pewno kontakty jeszcze bardziej ograniczymy. a że mnie to też zabolało, więc nie omieszkam przy najbliższej sposobności dogryźć szwagierce.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 23 24 25 26 27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ