X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    I jeszcze wczoraj na domiar złego usłyszałam, że żona kuzyna, której nie lubię jest w ciąży!! Przeryczałam pół nocy.. dobrze, że mnie mąż nie wyrzucił z łóżka tylko dzielnie wspierał...

    Maka, przykro mi :( dobrze ze maz cie wspiera :*

    ja sie boje ze lada dzien moja siostra mi oznajmi ze jest z 3 dzieckiem w ciazy. wiem ze chca miec trzecie. Ciesze sie ale jest mi przykro ze nawet jednego nie moge sie doczekac

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    tez jestem wsciekla dzis zylam nadzieja ze sie udalo bo w sobote wyszedl pozytywny test ale wczoraj juz negatywny a w nocy przyszla @ a mialam nadzieje ze w koncu po prawie 3 latac sie udalo juz chyba nie mam sily walczy pol nocy przplalalam ale moj T tylko mowil zobaczysz doczekamy sie jeszcze bardzej sie postaramy i sie uda dzis mam wisielczy nastroj :-( i w tej anglii wszedzie mamusie z malymi dziecmi albo kobiety w ciazy masakra dla mojej psychiki :-(

    oj, pewnie jest ci ciezko ale trzeba takie chwile przezyc aby potem byc silniejszym. trzymaj sie ! przytulkam :* <3

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie,

    ja mam znow okropny dzien! wlasnie sie dowiedzialam ze prawdopodobnie moja firma zostaje sprzedana. Jak ja teraz nie zajde w ciaze to mnie zwolnia :( a ja tyle pracy wlozylam w ta firme i wszystko na darmo. Nawet z maciezynskiego nieskorzystam :(
    to jakis obled! nic mi sie nieudaje..

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    witam ponownie,

    ja mam znow okropny dzien! wlasnie sie dowiedzialam ze prawdopodobnie moja firma zostaje sprzedana. Jak ja teraz nie zajde w ciaze to mnie zwolnia :( a ja tyle pracy wlozylam w ta firme i wszystko na darmo. Nawet z maciezynskiego nieskorzystam :(
    to jakis obled! nic mi sie nieudaje..


    Tulę bardzo mocno :* Może to tylko pogłoski? A może jeszcze się uda :) Wierzę w to :*

    ckaik0s3070dl07t.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    witam ponownie,

    ja mam znow okropny dzien! wlasnie sie dowiedzialam ze prawdopodobnie moja firma zostaje sprzedana. Jak ja teraz nie zajde w ciaze to mnie zwolnia :( a ja tyle pracy wlozylam w ta firme i wszystko na darmo. Nawet z maciezynskiego nieskorzystam :(
    to jakis obled! nic mi sie nieudaje..


    hej ja jestem w podobnej sytuacji, ze jak nie teraz to zanim znajde stabilne zatrudnienie zleci :/ i wszysko niech szlag strzeli, a ten cyklu już stracony...

    jeszcze na święta mamy chrzciny... mąż ma chrześnice, ja chrzesniaka a teraz razem będziemy u tej samej dzidzi... a ploty nas doszły, że nastepni nas chcą, ale już się nie zgodzę na więcej....

    dupa dupa dupa

    Katha81, Waniulka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    jeszcze na święta mamy chrzciny... mąż ma chrześnice, ja chrzesniaka a teraz razem będziemy u tej samej dzidzi... a ploty nas doszły, że nastepni nas chcą, ale już się nie zgodzę na więcej....

    dupa dupa dupa

    Ja już kilka razy odmówiłam. Nieraz słyszałam że "PRZECIEŻ SIĘ NIE ODMAWIA", ale mam to gdzieś. Wkurza mnie to że nie ukrywam że nie chcę mieć już więcej chrześniaków a pomimo to dalej wszyscy mnie proszą :/ Ja jak będę w końcu miała dziecko to się najpierw delikatnie podpytam, bo zdaję sobie sprawę że nie każdy chce :P

    A tak poza tym szlag mnie trafia bo jak się starałam o dzidźka to śluzu rozciągliwego jak na lekarstwo a teraz jak mam przerwę w starankach to drugi dzień wylewa się się ze mnie hektolitrami :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 20:01

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:

    A tak poza tym szlag mnie trafia bo jak się starałam o dzidźka to śluzu rozciągliwego jak na lekarstwo a teraz jak mam przerwę w starankach to drugi dzień wylewa się się ze mnie hektolitrami :/


    naprawde? ale jaja :) to chyba oznacze ze trzeba odpuscic ale i mimo to sie starac :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nici z prezentu pod choinke o ktorym marze :(
    zalalo mnie dzis az mi slabo sie robi i dodatkowo potworne bole krzyza :(

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    naprawde? ale jaja :) to chyba oznacze ze trzeba odpuscic ale i mimo to sie starac :)

    Yhym, dziś mam już czwarty dzień śluzu rozciągliwego. NIGDY tak nie miałam :/

    Kasieńka nie łam się, nie długo się uda :)

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie spadek temperatury. @ wypada mi akurat na samą Wigilię.
    Nic dodać, nic ująć.
    Tradycyjne życzenia "Wesołych Świąt" brzmią dziś dla mnie w związku z tym jak jakiś ponury żart.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek w 8 dpo wcale nie musi oznaczać @ ;)

    vanessa lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy i wszystko przypomina o świętach a ja ich nienawidzę i wszystkiego co się z nimi wiąże. W ogóle nie mam na nic ochoty nawet do życia, bo po co mam żyć kiedy nic mi nie sprawia radości.
    Nie wierzę, że nowy rok będzie lepszy, bo tyle nowych roków przeżyłam a lepiej i tak nie było mam wrażenie, że będzie gorzej. Jutro @ przyjdzie i tak co miesiąc od 4 lat więc dlaczego miałoby się coś zmienić?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja dorzucę swoje smutki, we wtorek mąż stracił pracę i zostaliśmy bez dochodów, to pierwszy "prezent na święta" a drugi dziś przyszedł, piep....@ :( jakby mogło być inaczej mając jajowody niedrożne, ale jednak jakaś nadzieja była.... nigdy nam się nie uda odłożyć na in vitro :(

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Yhym, dziś mam już czwarty dzień śluzu rozciągliwego. NIGDY tak nie miałam :/

    Kasieńka nie łam się, nie długo się uda :)


    Dziewczyny, ja znowu nigdy nie miałam problemów ze śluzem, nie raz mnie taki płodny rozciągliwy zalewał, a jak zaczęliśmy się starać to nagle śluzu jakoś mało ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a ja go wcale nie mam praktycznie. Piję litry wody zobaczymy co będzie, czy coś to pomoże... mam taką wielką wielką czujkę że się uda w tym cyklu

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jest, jak się starasz to wychodzi inaczej. Ja staram się nie nakręcać w tym cyklu. Co będzie to będzie. Ovu mi nawet nie zaznaczyło owulacji, a test wyszedł. Do tego okazało się że nie mam najlepszych wyników z tarczycą. Teraz są święta więc staram się myśleć o tych przygotowaniach.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam na nic ochoty nawet do życia

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    nie mam na nic ochoty nawet do życia

    Kochana nie łam się. Wiemm, trudne, ale załamywanie nic nie da. Trzeba być silnym i wierzyć, do samego konca i uparcie. Życzę Ci tej siły
    51407064_017.gif

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Kochana nie łam się. Wiemm, trudne, ale załamywanie nic nie da. Trzeba być silnym i wierzyć, do samego konca i uparcie. Życzę Ci tej siły
    51407064_017.gif

    Dzięki :) ale im bardziej się łudzę tym większe rozczarowanie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już dość świąt, obiecałam sobie, że jak w przyszłym roku dzidzi nie będzie to już się w święta z rodziną nie spotkam. Mam dość bycia człowiekiem gorszej kategorii. Wszyscy mający dzieci gadają tylko ze sobą i z ciężarnymi, bo ja przecież nie mam pojęcia o babskich problemach, ginekologach, badaniach i ile kasy na to idzie. Próbowałam, jak Boga kocham, się przyłączyć, ale zostałam potraktowana jak powietrze. Za to usłyszałam miłe życzenia zadowolenia z króliczków, bo mam dwie miniaturki oraz dogaduszkę, że chyba postanowiłam pozostać przy królikach. Już w tamtym roku święta były przykre, ale w tym to przekroczyły wszelkie granice. A tak się na nie cieszyłam :( Jeszcze wczoraj rano przyszła @, tak bolesna, że ledwo żyłam, żebym nie zapomniała, że się do niczego nie nadaję. Żyć się odechciewa :( Jutro kolejne badana, kolejna kasa, kolejna recepta na clo do wykupienia, potem kolejny drogi zastrzyk, kolejna tona prochów, odmawianie sobie nawet głupiego piwa, kolejne nadzieje i kolejne rozczarowanie. Mam ochotę walnąć już tym wszystkim, ogłosić światu, że jestem do dupy i niech się wszyscy odpieprzą. Przynajmniej w końcu bym miała kasę na jakieś porządne wakacje,.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ