X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek "wszystko źle"
Odpowiedz

Wątek "wszystko źle"

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój M jest w domu tylko kilka dni w miesiącu ani nie możemy zacząć diagnozy, leczenia no i przede wszystkim starań... a czas leci i nie jesteśmy najmłodsi... jak na razie nie wiadomo jak długo to potrwa... mamy do wyboru albo praca na wyjeździe przez co najmniej miesiąc po za domem albo starania, leczenie ale pozostając oboje bez pracy... tylko pytanie za co wtedy żyć i się leczyć...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A mój M jest w domu tylko kilka dni w miesiącu ani nie możemy zacząć diagnozy, leczenia no i przede wszystkim starań... a czas leci i nie jesteśmy najmłodsi... jak na razie nie wiadomo jak długo to potrwa... mamy do wyboru albo praca na wyjeździe przez co najmniej miesiąc po za domem albo starania, leczenie ale pozostając oboje bez pracy... tylko pytanie za co wtedy żyć i się leczyć...
    O KURCZE to rzeczywiscie nie za wesolo macie kochana:( macie juz jakies malenstwo? i ile latek juz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziekuje za ten watek !!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie dzis sie zalamalam dlaczego to mnie musi spotykac no dlaczego !!!!!! dzis po wizycie u gina dowiedzialam sie ze mam polip 5na3 mm torbiel jajnika 3 cm i nadrzerke no kurna czemu to mnie musialo spotkac !!!! owulacji u mnie nie bylo i w tym cyklu nie bedzie a owu ja wskazal odrazu usunelam te bledna wskazana owulke dostalam leki na wywolanie @ no to czekam na nia niech wredna przychodzi

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 października 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    O KURCZE to rzeczywiscie nie za wesolo macie kochana:( macie juz jakies malenstwo? i ile latek juz?
    Nie nie mamy jeszcze jak się uda to będzie pierwsze, ale staram się nie liczyć na to. Staramy się 4 lata z przerwą bo psychika wysiadała, ale luz nie pomógł wbrew opinią innych "wrzuć na luz a się uda zobaczysz" ale do tej pory nic nie zobaczyłam...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 27 października 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ua, no to grubo, jak chuchniesz, to luby omdleje :D zdrowiej! :*

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu zbliża się "święto" i znowu jęczenia teściowej przy obiadku: ja to chyba babcią nie zostanę... Najchętniej bym jej powiedziała, że nie zasługuje na wnuka albo jak ma być babką skoro co chwile do nas wydzwania i streszcza mojemu co w TV dają.
    Macie jakieś inteligentne pyskówki, które idą w pięty?

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 28 października 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cz te teściowe muszą być wszystkie takie same....? Moja zaś pierdoli, że jest tak strasznie schorowana. Do lekarza oczywiście nie pójdzie, więc nie wiadomo ile prawdy w jej chorobie. Stwierdziła, że jeszcze tylko chciałaby doczekać wnuka i może umierać (ma 54 lata !!) Więc jak zapyta o dziecko, to jej powiem, że to wszystko przez nią. Bo chcemy żeby jeszcze sobie pożyła.

    nezumi, kierzynka lubią tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 28 października 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam inny problem,m niechce już drugiego dziecka i starania 2 letnie są skończone.

    Andzia33
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 28 października 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ty się teściową nie przejmuj, one wszystkie sa takie same, moja co prawda nie miauczy o wnuka ale ma inne przywary... każda coś. A na takie teksty to najlepiej nie reagować. A jak już nie umiesz wytrzymać to zawsze możesz powiedzieć że dziecko jest w planach, i jak się pojawi to mamusia na pewno zostanie o tym niezwłocznie powiadomiona.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 28 października 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka świetny tekst! To ją może 'zabić' :p

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 28 października 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    A ja mam inny problem,m niechce już drugiego dziecka i starania 2 letnie są skończone.
    o co chodzi? chyba nie chcesz się poddać?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 28 października 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdził ,że go zmuszam i on niechce i 2 nie będzie.A ja sama sobie go nie zrobię.Ciężko mi dzisiaj ,ogólnie ostatnio dużo się kłócimy i myślę ,że to już koniec wszystkiego.

    Ania_84, dodinka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 października 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Stwierdził ,że go zmuszam i on niechce i 2 nie będzie.A ja sama sobie go nie zrobię.Ciężko mi dzisiaj ,ogólnie ostatnio dużo się kłócimy i myślę ,że to już koniec wszystkiego.
    Aniu moze to tylko taki kryzys.. moze faktycznie troche odpusccie i spedzcie wiecej czasu razem tak bez serduszkowania i innych sraw zwiazanych ze staraniami ...wiem ze łatwo się mówi ... ale sama ostatnio może nie az tak bardzo ale po czesci odczuwam kłopoty w porozumieniu sie z moim .. a nigdy takich nie mieliśmy ... wiec tym bardziej mi ciezko .. ale sporo ostatnio rozmawialismy i doszlismy do wniosku ze nie ma sesnu sie na siebie loscic bo to niczyja wina.. jesli nawet nie bedzie nam dane byc rodzicami to zaadoptujemy .. a nie wiem czy gra warta swieczki ..jesli bysmy sie wystarali o dzidziusia a na koncu sie rozstali ...

    Andzia33, turkawka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 28 października 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ania,życzę ci jak najszybciej dzidziusia!

    A ja sobie jakoś poradze.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 października 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dziękuję Ania,życzę ci jak najszybciej dzidziusia!

    A ja sobie jakoś poradze.
    Mam nadzijee ze wszystko się ułoży <przytul>

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 28 października 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za wcześnie pochwaliłam swojego-ze grzecznie zrobił badania nasienia i w ogóle współpracuje.A dzisiaj mnie wqurzył jak nie wiem co! Miał jutro zrobić badania nasienia-powtórkę,żeby mój gin przy kolejnej wizycie zobaczył wyniki,czy cokolwiek drgnęło.Rozmawialismy o tym od tygodnia.I co? i g...no. Nie umówił się,bo...nie widzi takiej potrzeby! Do cholery,9 mln upośledzonych pływaków,z których tylko 1% do czegokolwiek się nadaje,bierze suplementy za 250zl na miesiąc i oświadcza mi,ze nie widzi powodu,żeby się ponownie zbadać?Przeprowadziłam rozmowę wychowawczą -łaskawca zgodził się oddać swoje cenne nasienie,ale jesli ja go umowie,bo to przecież mnie zależy!!!!!!!! Po kłótni ustąpił i umówił się,ale na taka godzinę,na którą nie ma bata,żeby zdążył,bo półtorej godziny wcześniej ma spotkanie z klientem poza miastem.UAAAAAA!!!!!! Qrwica mnie strzela!!!!!

    Ania_84, Andzia33 lubią tę wiadomość


  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 października 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wrote:
    A ja za wcześnie pochwaliłam swojego-ze grzecznie zrobił badania nasienia i w ogóle współpracuje.A dzisiaj mnie wqurzył jak nie wiem co! Miał jutro zrobić badania nasienia-powtórkę,żeby mój gin przy kolejnej wizycie zobaczył wyniki,czy cokolwiek drgnęło.Rozmawialismy o tym od tygodnia.I co? i g...no. Nie umówił się,bo...nie widzi takiej potrzeby! Do cholery,9 mln upośledzonych pływaków,z których tylko 1% do czegokolwiek się nadaje,bierze suplementy za 250zl na miesiąc i oświadcza mi,ze nie widzi powodu,żeby się ponownie zbadać?Przeprowadziłam rozmowę wychowawczą -łaskawca zgodził się oddać swoje cenne nasienie,ale jesli ja go umowie,bo to przecież mnie zależy!!!!!!!! Po kłótni ustąpił i umówił się,ale na taka godzinę,na którą nie ma bata,żeby zdążył,bo półtorej godziny wcześniej ma spotkanie z klientem poza miastem.UAAAAAA!!!!!! Qrwica mnie strzela!!!!!
    Mój tez tak miał - tyle ze z posiewem ... bo badanie nasienia mu tez zle wyszło ... było to samo ... ja odpusciłam powiedziała niech robi co chce jak mu nie zalezy ... tylko niech sie nie obudzi z reka w noniku jak pojde do innego chłopa i go zostawie..oczywiscie palnełam tak od rzeczy ...ale co tam on mnie wkurzył to ja jego tez :D taka zołza wtedy byłam - późneij sie ruszył łaskawca po 3 miesiacach od leczenia- gdzie nie było sensu prawie robic tego posiewu .. poszedł- i dostał taka zj*** od lekarza ze wyszedł taki potulny ze masakra :D az mi nie było go zal - choc raz odczuł to co ja musiałam wysłuchiwać co miesiąc ...
    Teraz jak mu obliczyłam jak po leczeniu ma powtorzyc badanie posiewu - to juz od tygodnia miał przypomnienie ... powiedział w pracy ze sie spozni ... i dzis grzecznie zrobił :) ale tez ten miesiac był dla nas dosc ostry - a dwa dostał nauczke bo przez to ze opozniał zrobienie badan przez cale leczenie było zero sexu buuu - lekarz coprawda powiedział ze tylko jak ja bede brała globulki - ale specjalnie powiedziałam ze to przez niego bo bakterie przeszły do mnie i teraz ma zakaz dopoki sie nie wyleczy :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • blondwsztuce Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 28 października 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaT. wrote:
    i znowu zbliża się "święto" i znowu jęczenia teściowej przy obiadku: ja to chyba babcią nie zostanę... Najchętniej bym jej powiedziała, że nie zasługuje na wnuka albo jak ma być babką skoro co chwile do nas wydzwania i streszcza mojemu co w TV dają.
    Macie jakieś inteligentne pyskówki, które idą w pięty?

    Chyba polubię ten wątek i będę tu częstym gościem.
    Co jest z tymi teściowymi, że tak je "kochamy". moja teściowa przy każdej okazji dopomina się wnuka. Ostatnio nawet zaczęła nas pouczać i popędzać do rodzicielstwa. Inteligentne pyskówki na nią nie działają bo ona nie jest inteligentna. Podcięłam jej skrzydełka przestając odwiedzać ją w ogóle (mieszka dwie ulice dalej). To mój dobry sposób na to żeby nie wbić jej zębów w tętnicę.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 28 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84, dobre!
    A ja, jak już mi pierwszy wqrw przeszedł, wzięłam sprawy w swoje ręce! Mąż pojechał na swoje negocjacje, a ja w tym czasie za telefon, do innej kliniki i już na jutro rano go umówiłam. Będzie miał niespodziankę jak wróci - mam nadzieję, że go nie wymęczą za bardzo dzisiaj, bo jutro ma być od rana w dobrej formie, hehe ;-)
    Teraz już mi się nie wykręci. Kurna, nie będę czasu marnować i dwa razy do lekarza latać (i płacić) tylko dlatego, że nagle ma jakieś muchy w nosie.
    Dziewczyny, trzymajcie proszę kciuki, żeby te badania wyszły choć troszkę lepiej-tak żeby chociaż na inseminację nas zakwalifikowali... Żebym choć raz mogła coś wpisać w konkurencyjnym wątku niepoprawnych optymistek, a nie tylko wciąż tutaj

    Andzia33 lubi tę wiadomość


  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 października 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    xyz, trzymam kciuki za kondycje "chopakow"..

    my dzisiaj pierwsza wizyta w klinice nieplodnosci, drukowalam sobie wykresy z owu raniutko w pracy, a tu kolega mi sie z wydrukiem jednym wepchnal i stoi nad drukarka. myslalam, ze zejde jak zobaczy co mojego sie drukuje, ale wyjechalo drukiem do dolu i nie spojrzal.. uff..
    Heheh dobree.. :) ale podejrzewam ze nie bylo ci do smiechu :)
    Życzę powodzenia :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ