X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...
Odpowiedz

wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...

Oceń ten wątek:
  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny

  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakładam nowy temat bo własnie tak się cuję jakbym miała dostac okres i tak juz od wczoraj, ale nadal nie dostałąm a brzuch boli i niewiem czy moge liczyc na to ze to ciąża? czy któras z was tak miała?

  • Mamuśka Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 20 listopada 2012, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie bóle jak na @ od tygodnia, @mam mieć w sobotę ale dziś robiłam test - negatyw- więc chyba to nie ma nic wspólnego z ciążą a raczej na pewno.chyba że u ciebie będzie inaczej. 3mam kciuki

    Czekam na Ciebie...
    akeurjjg1z97uaqx.png
  • Kasiulek215 Przyjaciółka
    Postów: 62 82

    Wysłany: 20 listopada 2012, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, jak masz mieć @ w sobotę to test robiłaś dużo za wcześnie :) Jeszcze różnie może być. Słyszałam, że ból jak na @ może zwiastować ciążę. Już kilka koleżanek mi mówiło, że przed pozytywnym testem czuły się bardzo "okresowo".

    Yasmin lubi tę wiadomość

    60b8f49bfac91c1804410e57ac982ea3.png
  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super wiesci Kasiulek, no zobaczymy jak to bedzie, ja narazie nie testuje bo mysle ze za wczesnie

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalii wrote:
    zakładam nowy temat bo własnie tak się cuję jakbym miała dostac okres i tak juz od wczoraj, ale nadal nie dostałąm a brzuch boli i niewiem czy moge liczyc na to ze to ciąża? czy któras z was tak miała?

    Ja tak miałam przy mojej małej, i kolejnym cyklu starań, chyba 7 albo 8, gdzie już po prostu z nerwów nie mogłam wytrzymać, że no znowu będzie @ bo właśnie tak miałam jak na miesiączkę , ok 4 dni tak zwiastowało,czekałam i czekałam zrezygnowana, i się nie doczekałam ;-p Coś w tym napewno jest:)3 mam kciuki:)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, teraz nie miałam takich zwiastunów (choć przyznam, że obserwując siebie jakoś dziwnie było w tym miesiącu, bo zawrotów itd nigdy nie mam, albo stres może )a chyba bardziej przepowiadają niż te inne (nie licząc oczywiście braku@) , jakoś byłam pewna, że @, zobaczymy po tym cyklu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2012, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2012, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem dwa dni przed miesiaczka i mam zamiar jutro albo w pon robic test ale nie wiem bo mam bóle okresowe a objawy mam ciązy

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 24 listopada 2012, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśśka:D wrote:
    Ja właśnie jestem dwa dni przed miesiaczka i mam zamiar jutro albo w pon robic test ale nie wiem bo mam bóle okresowe a objawy mam ciązy

    Ja mam podobną sytuacje koło wt śr powinnam dostać okres. Ból jak na @ czekam tylko dalej co się wydarzy. na razie testu nie robie, poczekam jeszcze chwile

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2012, 17:06

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Alishiaone Debiutantka
    Postów: 7 18

    Wysłany: 24 listopada 2012, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mnie na tydzień przed @ jakoś dziwnie kuło mnie po środku tuż pod pępkiem no i napięcie w piersiach. a na dwa dni przed @ ból brzucha okresowy który trwał tyklo dwa dni i koniec... teraz za to bolą(lekko) mnie jajniki na przemian raz jeden raz drugi a piersi do tej ory nie dają zapomnieć o sobie...

    Krysti lubi tę wiadomość

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 24 listopada 2012, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alishiaone, kiedy testujesz?

  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja wlasnie mam takie bole od momentu skoku temp i sie tez zastanawiam czy to ciaza czy jednak nie... nigdy czegos takiego nie mialam. brzuch bolal zawsze 3 dni przed @ a nie tyle czasu no i teraz bola jajniki...przed @ po skoku zawsze! bolaly piersi i byly obrzmiale a teraz nic, oprocz bolu brzucha i jajnikow.zycze wam fasolki dziewczyny i sobie tez:)chcialabym zeby ktos jeszcze sie wypowiedzial na ten temat

    iv09df9heyq3igbw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobietki ja się staram o dzidzie od ponad pol roku i zawsze kochamy się z Mezem do końca i nie udawalo się. Po za tym ja tak samo mam od 2 tygodni tyle ze na początku straszne miałam zawroty glowy i mdliło mnie rano i wieczorem jak to ustapilo chwilowo to od 4 dni zaczol się bol na@ i tak do dziś mnie meczy a@ mam mieć jutro, tylko dziwi mnie to ze zanim dostałam@ to nigdy mnie nic nie bolało dopiero w pierwszym dniu krwawienia i piersi mnie bola chociaż to norma bo akurat to maialm zawsze przed@ to był jedyny sybol na dostanie@ ale nie bol a wczoraj było starsznie asz z bolu w glowie mi się krecilo i co najlepsze moja ulbiona kawa zbozowa co ja pilam jednym tchem tak ja uwielbiałam przestala mi smakować. wszystko to dla mnie dziwne. co wy mysleicie o tym?

    KlaraM lubi tę wiadomość

  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet. wrote:
    hey kobietki ja się staram o dzidzie od ponad pol roku i zawsze kochamy się z Mezem do końca i nie udawalo się. Po za tym ja tak samo mam od 2 tygodni tyle ze na początku straszne miałam zawroty glowy i mdliło mnie rano i wieczorem jak to ustapilo chwilowo to od 4 dni zaczol się bol na@ i tak do dziś mnie meczy a@ mam mieć jutro, tylko dziwi mnie to ze zanim dostałam@ to nigdy mnie nic nie bolało dopiero w pierwszym dniu krwawienia i piersi mnie bola chociaż to norma bo akurat to maialm zawsze przed@ to był jedyny sybol na dostanie@ ale nie bol a wczoraj było starsznie asz z bolu w glowie mi się krecilo i co najlepsze moja ulbiona kawa zbozowa co ja pilam jednym tchem tak ja uwielbiałam przestala mi smakować. wszystko to dla mnie dziwne. co wy mysleicie o tym?

    Daj znać, co u Ciebie? :) Wg mnie jesteś w ciąży - szczególnie ten objaw, że nie smakuje Ci to, co wcześniej lubiłaś - też tak miałam w pierwszej ciąży.
    Jestem ciekawa, czy się udało:)

    iv09mg7y9aya90me.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potwierdzam, miałam taki ból, nawet przez chwilę bardzo silny, jak na okres, ale dość wcześnie, już na 6 dni przed, do tego też tak szybko wrażliwe piersi, jednak okazało się że były dwie kreski, szkoda tylko że na krótko

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Mam tak samo jak Wy!!!bol jajnikow na zmiane ale bardziej prawy.Bol podbrzusza,pod pepkiem,czuje jakbym juz miala dostac @ !!!a mam dostac w czwartek!!!takie objawy towarzysza mi juz od ponad tygodnia,mdlosci,wzdecia,jadlowstret jednego dnia a nastepnego pochlaniam wszystko :O niewiem co myslec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam dziś,a okres ma być w poniedziałek. Czuję się typowo @ . Ból brzucha przeważnie mam chwile przed okresem,a nie 3 dni przed... no ale zobaczymy. Na nic nie liczę

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ból na @ mam już od piątku a @ miała być w sobotę a tu dalej jej nie ma.dziś wizyta u gin,zobaczymy co powie :/

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam bóle @ od tygodnia przed okresem do okresu.Tak cały rok, jak w zegarku.RÓWNIEŻ w cyklu w którym zaszłam w ciążę miałam typowo małpowe bóle i myslałam że nic z tego a jednak okres nie przyszedł.Męczyły mnie te bóle miesiączkowe jeszcze ok tygodnia po pozytywnym teście ciążowym.Potem przeszło i mam spokój.Także bóle na @ nie przekreślają szans!!! Powodzenia testerkom :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam typowe bóle jak na @, duże obolałe piersi, potworny ból brzucha ale jednak te objawy były Trocę inne niż zwykle, i po pozytywnym teście przez miesiąc czasu czuje jakbym za chwile miała dostać @ ale zarodek już jest i maleństwo rozwija się we mnie :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ