X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...
Odpowiedz

wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo rośnie wszystko i naciska :D
    mnie też boli dyńka :D sprawdź sobie cisnienie moze masz tak samo jak ja niskie...
    bo przed ciążą miałam książkowe :)
    a puls za to mam wyższy np 100.. 90 ale gin mówi że to normalne i tak powinna mieć prawidlowa ciąża.
    albo moze masz wysokie cisnienie :) i potrzebujesz chwili spokoju :)
    mam nadzieje że mdłości i brak apetytu cię ominie :)

    stres bd cały czas, hormony dają nam popalić.. ja to się teraz boje nawet w ciemności siedzieć :D takie są schizy i o wszystko sie boje:)
    ale to też normalne :)
    na początku mialam płyn w zatoce douglasa i podejrzenie pozamacicznej ale zrobilam dwie bety pod rząd jak kazał gin i było Ok :) i ten płyn był tylko taką urodą, ale strach niesamowity :D

    olka30, Krysti lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej koleżance gin na ciążowe bóle głowy polecił magnez z B6 i podobno przeszło, także może i u Was podziała.
    Kiedy Wam wyszedł tes pozytywny? Stresuje mnie to, że wczoraj był negatywny jeszcze, bo juz dzisiaj powinnam mieć @

    Krysti lubi tę wiadomość

    2nn343r856geaxci.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi 14dpo wyszły bladzioszki :) a znam kilka koleżanek co tydzien po terminie @ miały bladziochy :)

    Aguś pamiętaj nie ten cykl to następnym się na pewno uda :* nie poddawaj się
    ja rok walczyłam o kruszynę i udało się bez leków itp..
    niektórzy walczą i dłużej i bardzo ich za to podziwiam za siłę woli :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ponad rok walczę - w marcu straciłam kruszynę w 11 tygodniu. ta ciąża to u mnie jakaś obsesja już - a jak nie wychodzi to mam mega doła.
    skoro 14 dni po Ci wyszły bladzioszki, to jest jeszcze nadzieja, bo niby PO terminie to dopiero jutro będę.
    no nic - trzymajcie kciuki Dziewczyny - na niczym w życiu mi tak nie zależało jak na tej ciąży :)

    2nn343r856geaxci.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś77 wrote:
    Ja też ponad rok walczę - w marcu straciłam kruszynę w 11 tygodniu. ta ciąża to u mnie jakaś obsesja już - a jak nie wychodzi to mam mega doła.
    skoro 14 dni po Ci wyszły bladzioszki, to jest jeszcze nadzieja, bo niby PO terminie to dopiero jutro będę.
    no nic - trzymajcie kciuki Dziewczyny - na niczym w życiu mi tak nie zależało jak na tej ciąży :)

    Agus trzymam kciuki!!! Bardzo mi przykro z powodu twojej straty:( i wierze ze teraz bedzie dobrze:)
    A moze spróbuj skoczyć na bete? Wtedy bedzie wszystko jasne i oszczędzisz sobie stresu ? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale patrząc po sobie chyba bym chciała wiedzieć.

    Ja na bete wybieram sie w poniedziałek bo dłużej juz nie wytrzymam, i tak teraz mnie korci, ale obiecałam sobie ze pójdę w urodziny. Moze to przyniesie mi szczęście:) niby ciagle mam wrażliwe piersi, chce mi sie spac, ale moja temperatura raczej nie jest ciążowa:/

    Trzymam za was wszystkie kciuki a zafasolkowanych życzę spokojnej ciazy :):):) i jak najmniej dolegliwości :)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi ... 11t to jednak się człowiek już przywiąże na dlużej...
    może coś z tarczycą nie tak? robilas sobie wszystkie badania?

    czekolada dziękuję i trzymam kciuki mocno za pozytywny wynik :) piękny by był prezent :D

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak mizzelka to byłby najpiękniejszy prezent :) a najlepsze jest to ze jeżeli byłby plusik to termin porodu według of to byłyby moje imieniny :) hihihi:) musi sie udać :)

    mizzelka, olka30 lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to już całkiem fajnie :D u mnie się trafił troszkę o 3 dni spóźniony prezent || na dzien ojca dla męża :D a termin mam na urodziny mojej siostry w ten sam dzien i dodatkowo będzie chrzestną mojego dziecka :D
    zbieg okoliczności chyba :D
    fajnie by było, podwójnie mile wspomniane święto <3

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mizelka.. Mi też beta ładnie przyrasta, mój gin chyba ma urlop, bo nie idzie się z nim skontaktować :/ Albo dyżur.. Mdłości to mam, ale cały czas jem wtedy przechodzą. A magnez B6 biorę cały czas, troszkę pomaga.. Mi druga kreska wyszła 3 dni przed @, bardzo jasna, ale miałam taki spadek temp., że od razu coś mnie pykło i zrobiłam test już na następny dzień, a bóle już miałam @..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u Ciebie terminowo tez pięknie :) nie mogło sie nie udać:) hihihi:) takie zabiegi okoliczności sa najfajniejsze:)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez spadla tempka w dniu testowania i bylam zrezygnowana bo czulam że i tak nic z tego
    a tu niespodzianka :)
    Oluś nie bój się serio :) często dziewczyny starszą złymi wiadomościami więc najlepszym rozwiązaniem będzie odpoczynek... i nie zaglądanie na fioletową :D bo serio momentami można się wystraszyc niepotrzebnie :) teraz odpoczywaj i się relaksuj, ciesz się :)

    Aguś rozumiem że już raz przeszłaś piekło, ale to wcale nie oznacza że musisz drugi raz, a przyczyna jest znana? dlaczego? ;/ może da się zapobiec w razie co na następny raz...
    bądź dobrej myśli :*

    Czekoladko :) oj tak najlepszy prezent pod słońcem w który cięzko do konca uwierzyć, ja jeszcze nie wierzę :) może jak bd czuć ruchy dziecka to w koncu do mnie dotrze heheh :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 10:49

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:22

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9 dpo miałam spadek z 37 na 36,5, a byłam na luteinie, byłam pewna że @,a następnego dnia temp. odbiła tylko na 36,6 i bóle miałam koszmarne.. Pobeczałam się na ramieniu M. ale wcześniej zrobiłam testa, bo takich wykresów nigdy nie miałam i wyszła bladziocha. Na następny dzień temp. 37, więc innego wytłumaczenia już nie było, ale testy robiłam 5 dni pod rząd, ale żaden nie był super ciemny, wszystkie takie na pół gwizdka, a beta rośnie.

    Mizelka ja się w ogóle nie umiem odnaleźć na fioletowej stronie z tematami typu czy w 5 tygodniu zacząć się już smarować kremami na rozstępy. Odpadam :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka - to właśnie nie pierwszy raz i to jest najgorsze, poprzednia była pozamaciczna. Nie wiadomo czemu. Od razu zbadałam tarczycę i wszystko ok. Właśnie wróciłam z USG - miałam skierowanie w ramach kontroli po poronieniu i liczyłam, że lekarz coś powie, że pęcherzyk widać, ale nic totalnie. Zapytałam o to, to powiedział, że jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać, że dopiero za jakieś 10 dni.

    2nn343r856geaxci.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to czuję jakbym gorączkę miała jakąś, w głowie mi się kręci, niedobrze mi i nic mi nie smakuje, ale boję się, że to po prostu na tyle silna chęć bycia w ciąży sprawia, że pewne sygnały mam właśnie takie.

    2nn343r856geaxci.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się w głowie kręci Aguś i co chwila mnie głowa boli, nie mam jak zbadać ciśnienia więc nie wiem co się dzieje. Ale całe szczęście popołudniu mi to przechodzi, tylko brzuch boli bardziej.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle menstruacyjne miałam dokładnie takie same jak na @ i byłam przeświadczona, że okres zaraz przyjdzie. Nawet czekałam na ten brązowawy śluz, co zazwyczaj go zwiastuje. A zamiast niego miałam takie zółtawy.
    Potem kłucie w macicy, bóle głowy i wielkie pragnienie jak nigdy. Dziś zawroty głowy. Mdłości nie ma jako takich, a jak są to z nerwów.
    I też czuję jakbym miała gorączkę, byłam cała gorąca w środku.
    Test robiłam dzień po spodziewanej miesiączce.

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka a prosze powiedz mi jak przyjmowałaś luteine? Tzn od którego dnia, przez ile dni i jaka dawkę ?:)

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam, że luteina jest na receptę?
    Ida - pragnienie też mam, ale najlepiej mi mięta wchodzi.
    zaczynam wątpić w tę ciążę, bo niby mnie ćmiło w brzuchu i przechodziło, ćmiło i przechodziło, ale zaczyna konkretniej boleć, więc spodziewam się @ chyba :(

    Krysti lubi tę wiadomość

    2nn343r856geaxci.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś77 wrote:
    Zakładam, że luteina jest na receptę?
    Ida - pragnienie też mam, ale najlepiej mi mięta wchodzi.
    zaczynam wątpić w tę ciążę, bo niby mnie ćmiło w brzuchu i przechodziło, ćmiło i przechodziło, ale zaczyna konkretniej boleć, więc spodziewam się @ chyba :(
    A robiłaś testy czy betę?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ