X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...
Odpowiedz

wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...

Oceń ten wątek:
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie kurcze mi np. nic nie smakuje, nawet jeśli coś bardzo lubiłam wcześniej, mam zgagę i też ochotę na bełt. a to krwawienie - dziwne bo bardziej brązowe niż czerwone... TSH robiłam przedwczoraj bo akurat miałam skierowanie i jest ok. Ale OB mam podniesione mimo, że leukocyty w normie, więc infekcji nie mam. Erytrocyty w górnej granicy. jeśli się okaże że nie jestem w ciąży to chyba nie dam rady się starać dłużej. co miesiąc to samo - kombinowanie jakby tu zajść w ciążę, potem milion objawów, nadzieja i ... dupa za przeproszeniem z tego ;(

    Krysti lubi tę wiadomość

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś77 musisz pozytywnie myslec nie zanurzaj się bądz usmiechnięta :) bedzie wszystko dobrze w zyciu niw wolno się poddawac nawet gdy jest naholerniej zle i wszystko jest do dupy ,niemartw się znam tez ludzi co po 4latach dziecko pierwsze mieli i lekarze powiedzieli im ze szans niema ?dziewczyna 35 lat z cukrzycą??wiesz co sie stalo ! Wyjechali do irlandi i tak Miana klimatu na nich wplynela na nią ze zaszla i syncia zdrowego i duzego urodzila :)

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Krysti. Urwałam się z pracy na betę - za około 4 godz. mam mieć wyniki. Kupiłam w aptece kolejny test, ale wyszedł totalnie negatywny, więc już raczej nadziei nie ma. Wybaczcie mój wisielczy nastrój, ale niczego w życiu tak nie pragnęłam jak tego dziecka ;(

    2nn343r856geaxci.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś nie dziwię ci się wcale... życie jest niesprawiedliwe..
    może warto zajrzeć do jakiejś kliniki? żeby przebadali i ciebie i partnera od A do Z i konkretnie was wzięli w obroty? :) byłabyś spokojniejsza :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, tylko nie da się przebadać nas oboje - musielibyśmy oboje chcieć być w ciąży. A to jest tak, że on uważa, że jakby nam sie przytrafiła wpadka to ok, ale tak świadomie to nie teraz. No to robię co mogę, żeby się przytrafiła. Poza tym badania w klinice pewnie nie byłyby na NFZ, więc nie bardzo mnie stać.

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh jej kochana ,tezymam kciuki by się udalo .wejde do kisciolka po drodze do sklepu to pomodle sie o ciebie i zebys miala upragnioną dzidzie <3

    Aguś77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Chwytaj z życia, co najlepsze,
    nie daj zniszczyć swego szczęścia,
    chociaż innych boli serce,
    kiedy radość twoja wielka.

    Uwierz w siebie i nie słuchaj,
    gdy ktoś cię próbuje złamać,
    lepiej tobie się postawić,
    niźli tej osobie skłamać.

    I nie pozwól aby lęki
    w swe obroty wzięły ciebie,
    wyrzuć zaraz strachy wszelkie
    i stanowczo uwierz w siebie.

    Przecież wiara czyni cuda,
    lecz bezradnie „łatwiej” przeżyć,
    niż uwierzyć, że się uda,
    tylko w swe słabości wierzyć!
    :):):):):):):):):):):)

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Krysti :) i bardzo proszę o tę modlitwę

    Krysti lubi tę wiadomość

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze kochana pomodle się by ci się ulizylo w zyciu buzki lece do kosciolka :)i do sklepu no i oczywiscie czekolade kupie w starbucks:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś77 byłam w kościółku pomodlilam się za ciebie i za inne dziewczyny :)trafiło mi sie ze msza była ale weszłam :)i powiedziałam :)kościół mam 50 kroków od domu:)

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Niestety beta poniżej 0,1 mIU/ml ;( mam nadzieję, że w tym miesiącu się uda...

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zamartwiaj się nie teraz to następnym razem ,nie nakręcają się korzystaj z sexu i przyjemność czerp :)nie myśl o tym bo stre jest niewskazany w staraniach .trzymam kciuki za ciebie uda ci się tylko bądź spokojna i wyluzowana.:)

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti, podałabyś mi maila do Ciebie?

    Krysti lubi tę wiadomość

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim !!
    jestem tu nowa :)
    trochę już się naczytałam na temat ciąży, śluzu i tak dalej ale chciałam zapytać bo sama to nie wiem czy już sobie coś uroiłam czy rzeczywiście jest coś na rzeczy - bo bardzo bym chciała :)
    mianowicie moje cykle tzn. ich długości wahają się - może nie długo ale np. licząc od marca tego roku okres miałam 11.03 następny 33 później , kolejny 32, 31, 36 no i teraz wyliczyłam że @ powinnam dostać bodajże wczoraj jeśli byłoby znów 36 dni ale nie ma... nie mierze temperatur (jeszcze) starania są od miesiąca. akurat 4.07 miałam wizytę u gin i okazało się że mam gotową komórkę do zapłodnienia ale akurat wtedy nie było mojego M. odkąd wrócił staramy się cały czas ale 2 dni temu zauważyłam śluz był taki dziwny biały jakby grudki miał, piersi mnie nie bolą wczoraj tylko zaczął mnie pobolewać brzuch jak na @ ale zobaczyłam na bieliźnie jakby jedną brązową "nitkę". dziś mam wrażenie jakbym miała dostać miesiączkę i latam ciągle do wc sprawdzać - jest jakby trochę mokro ale nic po za tym ... z jakiś tydzień temu może podczas obiadu zachciało mi się wymiotować kiedy poczułam zapach ziemniaków ale to tylko było przez moment. 16 i 22.08 robiłam test i wyszły negatywnie... nie wiem czy jeszcze się wstrzymać czy już mogę testować... dziś też bolał mnie brzuch jakoś nie specjalnie mocno ale czuć takie jakby skurcze... sama już nie wiem. nie wiem też kiedy miałam teraz dni płodne choć staraliśmy się kochać jak najczęściej -wiem to dopiero nasz pierwszy miesiąc starań ale bardzo chcielibyśmy "fasolkę":)

    pozdrawiam wszystkie Kobietki :)

    a i z góry przepraszam jeśli zamieściłam post w nieodpowiednim miejscu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa dodam jeszcze że od 4.07 przyjmuję kwas foliowy [plus jod i większą dawkę euthyrox'u bo mam problemy z tarczycą - ale jestem już po komplecie badań także jestem spokojna i dobrej myśli] :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia zrób sikańca, powinien już wyjść w razie czego, ale nie nastawiaj się, bo rzadko udaje się za pierwszym razem.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem właśnie że "nie od razu Kraków zbudowano" ale bardzo pragniemy dzieciątka :)
    także jutro rano muszę siknąć ale problem u mnie z tym że zdarza mi się wstawać w nocy do wc i ten poranny może nie być taki całkiem poranny :/

    najbardziej zastanawia mnie to gdzie ta @ bo nie przypominam sobie dłuższych cykli niż 36 dni ^^

  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to dopiero drugi miesiąc starań, dziś miała być @, bóle czuję typowe jak na jej przyjście, test negatywny. Więc już się pogodziłam z tym, że może następnym razem.

    Chciałabyś się was zapytać jak się czujecie po kolejnym miesiącu starań bez efektów? Ja po teście dzisiejszym się popłakałam. Nie myślałam nawet, że tak to będzie na mnie działać.

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 21 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z Was tak, że do dnia spodziewanej @ miała bolesne piersi a potem nagle ból minął a okres dalej nie przyszedł?

    nzjdgzu33y143688.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ