X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...
Odpowiedz

wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...

Oceń ten wątek:
  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny

  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakładam nowy temat bo własnie tak się cuję jakbym miała dostac okres i tak juz od wczoraj, ale nadal nie dostałąm a brzuch boli i niewiem czy moge liczyc na to ze to ciąża? czy któras z was tak miała?

  • Mamuśka Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 20 listopada 2012, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie bóle jak na @ od tygodnia, @mam mieć w sobotę ale dziś robiłam test - negatyw- więc chyba to nie ma nic wspólnego z ciążą a raczej na pewno.chyba że u ciebie będzie inaczej. 3mam kciuki

    Czekam na Ciebie...
    akeurjjg1z97uaqx.png
  • Kasiulek215 Przyjaciółka
    Postów: 62 82

    Wysłany: 20 listopada 2012, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, jak masz mieć @ w sobotę to test robiłaś dużo za wcześnie :) Jeszcze różnie może być. Słyszałam, że ból jak na @ może zwiastować ciążę. Już kilka koleżanek mi mówiło, że przed pozytywnym testem czuły się bardzo "okresowo".

    Yasmin lubi tę wiadomość

    60b8f49bfac91c1804410e57ac982ea3.png
  • natalii Koleżanka
    Postów: 32 2

    Wysłany: 20 listopada 2012, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super wiesci Kasiulek, no zobaczymy jak to bedzie, ja narazie nie testuje bo mysle ze za wczesnie

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalii wrote:
    zakładam nowy temat bo własnie tak się cuję jakbym miała dostac okres i tak juz od wczoraj, ale nadal nie dostałąm a brzuch boli i niewiem czy moge liczyc na to ze to ciąża? czy któras z was tak miała?

    Ja tak miałam przy mojej małej, i kolejnym cyklu starań, chyba 7 albo 8, gdzie już po prostu z nerwów nie mogłam wytrzymać, że no znowu będzie @ bo właśnie tak miałam jak na miesiączkę , ok 4 dni tak zwiastowało,czekałam i czekałam zrezygnowana, i się nie doczekałam ;-p Coś w tym napewno jest:)3 mam kciuki:)

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, teraz nie miałam takich zwiastunów (choć przyznam, że obserwując siebie jakoś dziwnie było w tym miesiącu, bo zawrotów itd nigdy nie mam, albo stres może )a chyba bardziej przepowiadają niż te inne (nie licząc oczywiście braku@) , jakoś byłam pewna, że @, zobaczymy po tym cyklu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2012, 11:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2012, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem dwa dni przed miesiaczka i mam zamiar jutro albo w pon robic test ale nie wiem bo mam bóle okresowe a objawy mam ciązy

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 24 listopada 2012, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luśśka:D wrote:
    Ja właśnie jestem dwa dni przed miesiaczka i mam zamiar jutro albo w pon robic test ale nie wiem bo mam bóle okresowe a objawy mam ciązy

    Ja mam podobną sytuacje koło wt śr powinnam dostać okres. Ból jak na @ czekam tylko dalej co się wydarzy. na razie testu nie robie, poczekam jeszcze chwile

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2012, 17:06

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Alishiaone Debiutantka
    Postów: 7 18

    Wysłany: 24 listopada 2012, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mnie na tydzień przed @ jakoś dziwnie kuło mnie po środku tuż pod pępkiem no i napięcie w piersiach. a na dwa dni przed @ ból brzucha okresowy który trwał tyklo dwa dni i koniec... teraz za to bolą(lekko) mnie jajniki na przemian raz jeden raz drugi a piersi do tej ory nie dają zapomnieć o sobie...

    Krysti lubi tę wiadomość

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 24 listopada 2012, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alishiaone, kiedy testujesz?

  • lola71 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja wlasnie mam takie bole od momentu skoku temp i sie tez zastanawiam czy to ciaza czy jednak nie... nigdy czegos takiego nie mialam. brzuch bolal zawsze 3 dni przed @ a nie tyle czasu no i teraz bola jajniki...przed @ po skoku zawsze! bolaly piersi i byly obrzmiale a teraz nic, oprocz bolu brzucha i jajnikow.zycze wam fasolki dziewczyny i sobie tez:)chcialabym zeby ktos jeszcze sie wypowiedzial na ten temat

    iv09df9heyq3igbw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobietki ja się staram o dzidzie od ponad pol roku i zawsze kochamy się z Mezem do końca i nie udawalo się. Po za tym ja tak samo mam od 2 tygodni tyle ze na początku straszne miałam zawroty glowy i mdliło mnie rano i wieczorem jak to ustapilo chwilowo to od 4 dni zaczol się bol na@ i tak do dziś mnie meczy a@ mam mieć jutro, tylko dziwi mnie to ze zanim dostałam@ to nigdy mnie nic nie bolało dopiero w pierwszym dniu krwawienia i piersi mnie bola chociaż to norma bo akurat to maialm zawsze przed@ to był jedyny sybol na dostanie@ ale nie bol a wczoraj było starsznie asz z bolu w glowie mi się krecilo i co najlepsze moja ulbiona kawa zbozowa co ja pilam jednym tchem tak ja uwielbiałam przestala mi smakować. wszystko to dla mnie dziwne. co wy mysleicie o tym?

    KlaraM lubi tę wiadomość

  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 8 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet. wrote:
    hey kobietki ja się staram o dzidzie od ponad pol roku i zawsze kochamy się z Mezem do końca i nie udawalo się. Po za tym ja tak samo mam od 2 tygodni tyle ze na początku straszne miałam zawroty glowy i mdliło mnie rano i wieczorem jak to ustapilo chwilowo to od 4 dni zaczol się bol na@ i tak do dziś mnie meczy a@ mam mieć jutro, tylko dziwi mnie to ze zanim dostałam@ to nigdy mnie nic nie bolało dopiero w pierwszym dniu krwawienia i piersi mnie bola chociaż to norma bo akurat to maialm zawsze przed@ to był jedyny sybol na dostanie@ ale nie bol a wczoraj było starsznie asz z bolu w glowie mi się krecilo i co najlepsze moja ulbiona kawa zbozowa co ja pilam jednym tchem tak ja uwielbiałam przestala mi smakować. wszystko to dla mnie dziwne. co wy mysleicie o tym?

    Daj znać, co u Ciebie? :) Wg mnie jesteś w ciąży - szczególnie ten objaw, że nie smakuje Ci to, co wcześniej lubiłaś - też tak miałam w pierwszej ciąży.
    Jestem ciekawa, czy się udało:)

    iv09mg7y9aya90me.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potwierdzam, miałam taki ból, nawet przez chwilę bardzo silny, jak na okres, ale dość wcześnie, już na 6 dni przed, do tego też tak szybko wrażliwe piersi, jednak okazało się że były dwie kreski, szkoda tylko że na krótko

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Mam tak samo jak Wy!!!bol jajnikow na zmiane ale bardziej prawy.Bol podbrzusza,pod pepkiem,czuje jakbym juz miala dostac @ !!!a mam dostac w czwartek!!!takie objawy towarzysza mi juz od ponad tygodnia,mdlosci,wzdecia,jadlowstret jednego dnia a nastepnego pochlaniam wszystko :O niewiem co myslec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam dziś,a okres ma być w poniedziałek. Czuję się typowo @ . Ból brzucha przeważnie mam chwile przed okresem,a nie 3 dni przed... no ale zobaczymy. Na nic nie liczę

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ból na @ mam już od piątku a @ miała być w sobotę a tu dalej jej nie ma.dziś wizyta u gin,zobaczymy co powie :/

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze miałam bóle @ od tygodnia przed okresem do okresu.Tak cały rok, jak w zegarku.RÓWNIEŻ w cyklu w którym zaszłam w ciążę miałam typowo małpowe bóle i myslałam że nic z tego a jednak okres nie przyszedł.Męczyły mnie te bóle miesiączkowe jeszcze ok tygodnia po pozytywnym teście ciążowym.Potem przeszło i mam spokój.Także bóle na @ nie przekreślają szans!!! Powodzenia testerkom :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam typowe bóle jak na @, duże obolałe piersi, potworny ból brzucha ale jednak te objawy były Trocę inne niż zwykle, i po pozytywnym teście przez miesiąc czasu czuje jakbym za chwile miała dostać @ ale zarodek już jest i maleństwo rozwija się we mnie :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ