X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...
Odpowiedz

wczesna ciąża a ból menstruacyjny i inne objawy...

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś 3 dni po owulacji zaczęłam i miałam brać 10 dni po 2 tabl., ale brałam trochę dłużej, bo w term. @ plamiłam i bałam się odstawić, a potem zmniejszyłam do 1 tabletki i odstawiłam.

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy - ostatni wczoraj.

    2nn343r856geaxci.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci Olka :) pytałam bo zastanawiałam sie czy mam podobne zalecenia ale dokładnie tak samo:) tylko moj giń nic mi nie powiedział co w wypadku jeżeli nam sie uda, ale chyba wtedy nie przestanę brać i do niego poprostu zadzwonie co dalej :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MI kazał przestać po 10 dniach i zrobić test, test wyszedł wcześniej, też nie mówił co robić jeśli się uda. Ja trochę spanikowałam przez te plamienia, ale podobno są normalne..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam bo 10 dni mi wypada w sobote wiec nie wiem czy pójść na bete w pon i do tego czasu brać czy przerwać :/ ale moze uda mi sie w sobote znaleść cos czynnego:) bo boje sie ze na zwykły test za wcześnie bedzie :/ w którym dniu robiłaś ?:)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie pierwszy test zrobiłam w 9 dpo. Ale nie sugeruj się, bo to zależy kiedy było zagnieżdżenie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2014, 14:26

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś77 wrote:
    testy - ostatni wczoraj.
    I pozytywny, rozumiem? Może przejdź się na betę skoro masz wątpliwości?

  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    negatywny

    2nn343r856geaxci.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale z tego co tu czytam, to wszystkie Dziewczyny robią testy w ileś dni po terminie miesiączki, to łudzę się, że za wcześnie zrobiłam.

    2nn343r856geaxci.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam przed term. @.. Ale niektórym wychodziły nawet kilka dni po term. @ dopiero, więc zależy od organizmu i kiedy było zagnieżdżenie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześnie aguś, zagnieżdzenie moze byc nawet 12dpo.. :) a zanim z krwi pójdzie w mocz to też się schodzi :)
    współczuje ;/ kurde musisz się przebadać od gory do dołu, ale może to tylko przypadek? zbieg złych okoliczności a teraz może będzie super i bez komplikacji? i tego ci życzę z całego serca :)
    może też coś z prog.. sama nie wiem.

    a z luteiną trzeba uważać i powoli odstawiać nie gwałtownie.. bo można niechcący zaszkodzić groszkowi. :)
    choć nic tragicznego sie nie stanie jeżeli się nie weźmie np dwie doby leku

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie a miala ktoras z was tak ze wedlina jej smierdziala I kwasno smakowala bo ja tak wczoraj mialam a moj ulubiony majonez bardzo smakowal mi octem masakra jakas...

    p19us65glzzsn3k4.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi cały czas mięso śmierdzi niesamowicie.. nienawidzę.. ale to akurat włączyło mi się w 6tyg. a śmierdziała mi lodówka już wcześniej :< ale jeszcze jadłam w miarę :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze caly zas chce mi sie pic jakbym kaca miala :-P

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka dzięki za wsparcie :) trochę mi nadzieja powróciła, bo wciąż nie mam @. niby to raptem jeden dzień spóżnienia, więc jeszcze żadna rewelacja, ale nadzieję można mieć. brzuch boli mniej niż wczoraj, co prawda w okolicach szyjki pojawił mi się śluz lekko podbarwiony krwią, ale dopóki nie ma nic na zewnątrz, to @ brak. zawsze miałam regularnie co do godziny niemalże. Mam nadzieję, że to nie zwyczajne przesunięcie - jak przez kolejne 6 dni nie będzie @ tzn, że jest Ludzik :) Trzymajcie kciuki. Ciągle jeszcze się boję, że nie wyszło, a jednocześnie radość mnie rozpiera, że kolejny dzień nie mam @ :)

    2nn343r856geaxci.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście trzymam kciuki bardzo mocno &&&& :)
    nie dziwię ci się wcale :) ekscytacja jest była i będzie zawsze :)
    ale pamiętaj nie poddawaj sie, walcz :)


    madzianka no akurat te picie to juz mialam wczesniej, a potem wc wc wc :<
    jak wielbłąd.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Aguś77 Ekspertka
    Postów: 205 86

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech :( wczoraj zrobiłam test. wyszła baaaaaardzo baaaaaardzo blada druga kreseczka i zaczęłam się cieszyć. Dojechałam dzisiaj do pracy i co? - mogę mieć tylko nadzieję, że to krwawienie implementacyjne jakieś, a nie miesiączka, bo to by mnie załamało już. mam nadzieję, że minie dzisiaj i okaże się, że w ciąży jestem. Po pracy chyba pojadę na betę. :(

    2nn343r856geaxci.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochote na wszystko na suszoną kiełbaske owoce warzywa czasem mnie przymdli duzo wody pije po 2litry dziennie plus soki itp ostatnio ubzduralam sobie cacao ktore pije w domu co dziennie rano i potem jak do miasta ide to zachodze do starbucksa po gorącą czekolade :)moj mąz mowi ze smaki mam i obiad wczoraj rewelka tak mu smakowal ten sos i kasza gryczana i ogorek smieje się zemnie i mowi ze smaki zaczynam mieć :D mleko sojowe lubie tez pije szklanke dziennie :) mowie wam kobiety dziwne mieszadła mi się wlanczają !

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś leć na betę :) wszystko wyjaśni i w razie ciąży leć do gina szybko bo może masz słaby progesteron i stąd te plamienia, musisz mieć zrobione badanka i tsh w razie co :) będzie dobrze :) dużo kobietek ma plamienia w terminie @.

    Krysti ja przed terminem @ jadłam ogórki kiszone i truskawki :D a teraz za chiny ludowe bym tego nie zjadła. aby jogurty, suchy chleb.. czasem pomidor, płatki na mleku i koniec.. taka moja dietka... bo zaraz mam mega zgagę albo ochotę na bełt. więc zazdroszczę apetytu :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze na slodkie mnie nie bierze bo nie lubie czekolad ,kawe pilam caly czas kawoszka jestem teraz wezme lyka to juz nie smakuje jak kiedys tylko tak dziwnie jak nie kawa !wiec odpuscilam sprobuje za jakus czas sie malej kawki napic w filizance .

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ