X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj. Whiskey... Zdecydowanie nie lubię. Za to wino wytrawne lub piwo uwielbiam. Właśnie wracam z mężem ze spotkania ze znajomymi. Miałam prowadzić, ale mąż przyjaciółki postawił wszystkim piwo no i szybka zmian planów-wracamy pociągiem. Mąż trochę kręcił nosem, bo miałam nie pić, wczoraj zaczęliśmy starania. Ale jakoś nie mam złudzeń, że za 1 razem się udało. A nawat jeśli to chyba nierealne żeby dwa piwa coś zaszkodzić miały poważnie bo jeszcze nic się nie zagnieździło. Mam rację czy jednak mąż słusznienie się zloscil?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 23:30

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację.Jeśli się udało, Wasz skarb dryfuje sobie teraz, dzieląc się, przesuwany rzęskami jajowodu do macicy. Jeszcze jest od Ciebie niezależny :)

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście wszystko jest tak skonstruowane, że zanim się zorientujemy ze jesteśmy w ciąży to zarodek jest chroniony i nie ma z nami łączności :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odreagowuje dalej stres bo czuję wielkie wewnętrzne napięcie teraz związane z pracą do tego czuje się jakby mi rosła temperatura. Jakaś masakra :( bezsenna noc przede mną chyba...

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję przestać pić jak zaczniemy starania. Choć już teraz w towarzystwie mało piję :) Dlaczego ? Bo szczerze mówiąc znajomym chcę powiedzieć o ciąży koło 3 miesiąca. Gdybym nagle przestała pić to od razu by się zorientowali. Jednak u Nas przy dłuższych spotkaniach zawsze jakoś alkohol jest, a ja raczej go nie odmawiam, więc byłoby to podejrzane ;)

    Emerald, myślę sobie, że zawsze lepiej komuś się wygadać, zwłaszcza gdy dotyka Nas jakaś tragedia. Nie mniej jednak czasami ciężko o tym mówić, tym bardziej osobom, które nie za bardzo są w stanie Nas zrozumieć. Ja raczej bure jestem osobą wylewką ;) My np bliskim osobom powiedzieliśmy, że od maja planujemy się starać. Ale dopóki nie zajdę to nie potwierdzę, że się staramy :) Nie chcę potem pytań, czy żeby inni wiedzieli, że mamy np jakieś problemy z zajściem :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 5 marca 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jestem uspokojona. Wprawdzie wiedziałam to wszystko, ale wiadomo, że kobiety mają zdolność do zadreczania się.

    Właściwie nie chciałam pić i pierwszą kolejkę popijalam skoczek. Ale kumpel potem przyniósł piwo no i tłumaczenia, że nie bo prowadzę (a zawsze wracaliśmy pociągiem i nigdy nie stronilam od % jak już udało się spotkać). No więc tak wyszło , że dwa powoli wysaczylam. W ciągu 5 h więc w ogóle nawet nie czuję %.

    Ok. Idę spać. Mąż słaby i zaziebiony więc dziś grzecznie nyny.
    Buziaki dla Was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 00:30

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ślubu teściowa i mojego siostra (przyjechały do nas) doradzają żeby wziąć ślub za rok bo ten jest przestepny no i ze chcemy w lipcu to nie ma r. Zobaczymy jak to będzie. Ja to nie wierzę w te zabobony.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny w sobotę.
    Czy u Was też jest dziś tak zimno i szaro?

    WERNI Jak one są wierzące to powiedz, że te zabobony są niezgodne z wiarą. Każdy miesiąc jest dobry jeżeli chcecie wziąć ślub. Jakby mnie tak ktoś gadaniem denerwował to bym ślub zaplanowała w tym roku w miesiącu bez r. Jak jesteście dla siebie stworzeni to na Wasze małżeństwo takie głupoty nie będą miały wpływu.

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ślub w styczniu i jakoś wiedzie mi się nie najgorzej ;)

    werni, emerald_m lubią tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam właśnie żony Hollywood. Nie ma to jak problemy pierwszego świata. Ja też tak mogę żyć :-D

    śliwka w czekoladzie lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też szaro ale póki co nie najgorzej. Siedzę jeszcze w szlaroku i ciepłych skarpetach, wszędzie pootwierałam okna i wdycham rzeskie powietrze. Małż pojechał na uczelnie a ja do ok 20:30 jestem skazana na siebie.
    Oczywiście plany są ambitne, misja-posprzatac mieszkanie i depilacja :)
    Póki co zjadłam śniadanko i chyba napije się kawki :)
    A te żony Hollywoodu...ojj, ja bym nie chciała tak żyć. Wole skromniej i nie na pokaz niż mieć problemy ich kalibru hi hi.
    Miłego dnia Kobietki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 09:29

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żony Hollywoodu :D hehe uwielbiam, zawsze tak się uśmieję z nich. Traktuje to jak dobry serial komediowy. Serio, zabawne są.

    Poza tym jakaś niemoc i dół mnie złapał. Mąż chory, śpi, na nic ochoty nie ma, wg prognoz mam dni płodne, nawet śluz na to wskazywał, spodziewałam się skoku temp. a tu cisza, nic się nie dzieje, śluz znów raczej niepłodny. Zgłupiałam już. W każdym razie ten miesiąc chyba nie będzie owocny.

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zdecydowanie dawno po śniadaniu bo bym już z głodu umarła. Kawka też już była :-)

    Pewnie trzeba będzie też jak każda przyzwoita polska rodzina (:-D) ogarnąć sprzątanie bo w końcu sobota.

    Oczywiście się nabijam z tych żon ich mężów i ich problemów w stylu "no cóż będę musiał jeździć maserati a nie porsche".

    marzymisie lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierni, ja uważam, że ślub to Wasza decyzja :) Jak macie ochotę, by odbył się w tym roku, to nie patrzcie na innych, tylko do dzieła :) W końcu typ ma być "Wasz" dzień i szczerze mówiąc żaden rok, czy odpowiedni miesiąc nikomu nie zagwarantuje szczęścia, braku problemów itd. Gdyby tak było, to nie byłoby tylu rozwodów ;)

    Zakręcona, ja też oglądałam te żony Hollywood i zawsze mówiłam do męża, że jeden miesiąc w roku chciałbym mieć wakacje i żyć tak jak one, ale tylko miesiąc, żeby odpocząć i trochę poszaleć :D

    U mnie też szaro. Wczoraj była piękna pogoda, a dziś miało być cieplej, więc zaplanowaliśmy z mężem spacer. Teraz żałuję, że nie poszliśmy wczoraj. Dobrze, że chociaż na zakupach byliśmy, to trochę wyszłam, bo tak to cały czas w domu siedzę już ponad 2 tygodnie, a jeszcze zostało 10 dni :) Najdłuższy mój urlop, bo cały miesiąc, tylko w pn jeżdżę do pracy :D

    werni lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakreconazona
    Ja wczoraj generalnie sprzątalam bo dziś do 17ej jestem na zajęciach.
    Jak na razie szybko mi leci.
    A zapomniałam wczoraj napisać ze mój ukochany kupił mi mate do ćwiczeń w Lidlu wiec juz wygodnie mi się ćwiczy chodakowską :) bo tak to kolana mnie bolały od niektórych cwiczen

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni
    Jakby tak każdy wierzył w zabobony i gdyby była to prawda to by nie było wogole ślubów w inne miesiące bez r

    werni lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie wierzę w te wszystkie przesądy. Moi rodzice brali ślub 13-tego i jest ok:)

    werni lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was Kochane i koduje sobie w głowie, jaki ze mnie leń. Wy tak ćwiczycie a ja jedynie leżing na kanapie. Jedyne z czego jestem zadowolona to fakt, że ostatnio nie wożę dupska wszędzie autem tylko więcej chodzę i nawet to lubię o dziwo :)

    Nie potrafię się zmobilizować do ćwiczeń. Jak już wykupie karnet na siłownię, to ide kilka razy i to wszystko. Jakoś nie lubię sama a koleżanka ma pracę zmianową i nie możemy sie zgrać.
    Wiem, że muszę sie za siebie wziąć, bo zaprocentuje i pewnie lepiej zniose ciążę i późniejszy czas. Wrrr
    A zaraz mamy babskie pogaduchu z koleżanką i dodatkowe kalorie wpadną .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 15:17

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, ja też jestem leń :) Nie będę tutaj z siebie robić bohaterki, też strasznie mi się nie chce ćwiczyć. Na siłownię nie chodzę, bo wiem, że to by nie wypaliło. Ja mam większą mobilizację ćwiczyć w domu. Zazwyczaj ćwiczę koło 19 jak są fakty. Tv gra, a ja ruszam do boju :) Najtrudniejszy jest pierwszy miesiąc. Potem jak się zobaczy efekty to już jest przynajmniej mobilizacja.A z Chodakowską naprawdę nie da się, by efektów nie było ;) Z tym, że jak zaczęłam ćwiczyć, to prawie żadnego ćwiczenia z tego killera nie byłam w stanie wykonać ha ha ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ