X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 13 marca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, gratuluję :) Spokojnej i nudnej ciąży. Mam nadzieję, że Twoje wiruski podziałają i nas wszystkie zarazisz ;)

    Śliwka, fajnie, że Twoje córeczki już lepiej się czują i obyło się bez antybiotyku.

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia wrote:
    Rosax, gratuluję :) Spokojnej i nudnej ciąży. Mam nadzieję, że Twoje wiruski podziałają i nas wszystkie zarazisz ;)

    Śliwka, fajnie, że Twoje córeczki już lepiej się czują i obyło się bez antybiotyku.

    Dziękuję, rzeczywiście już jest lepiej i raczej recepta się nie przyda, ale ręka na pulsie dalej jest.

    Mam jakąś dziwną niemoc. Takie uczucie beznadziei i marazmu. Też tak macie? Może to ten brak słońca?

    I kolejna rzecz kłucie w prawym jajniku, prawie cały dzień co minutę około. Co to? Któraś tak miała? Dodam, że z prawego poszła owulka bo mnie bolał. A może teraz jest owulacja i stąd to kłucie a wcześniejszy ból był jak jajeczko rosło?

    Dobra idę spać. Szukam objawów a to źle. Jutro pewnie mnie już mdłości obudzą, a po południu poczuje pierwsze ruchy :P oj głupia ja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 22:33

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 marca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Rosax, raz jeszcze gratuluję i dzięki za wiruski :D Wszystkie tu mamy dużo wiary i każdej raz, dwa się uda zafasolkować :)

    Przez ostatnie dwa dni miałam okrutny spadek energii i jakiegoś takiego doła, zupełnie bez powodu. Może to faktycznie pogoda. Dziś jest ciut lepiej, ale bez rewelacji.
    Śliwka, może już coś się dzieje i ciałko żółte pracuje? Powoli i u nas na wątku pojawiać się zacznie pojęcie cionszy :D Ale przy staraniach to chyba najnormalniejsza rzecz pod słońcem, że się ma wszystkie objawy już dzień po owulce ;)Trzymam kciuki żeby się udało. Kiedy planujesz zatestować?

    Zakrecona, też już się nie mogę doczekać początku starań. Tobie już tak niewiele zostało. Gdyby nie to, że mąż musi jeszcze odczekać po leczeniu do maja, chyba próbowalibyśmy w tym cyklu. Niestety trzeba czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 23:09

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 13 marca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax super wieści! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2016, 23:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald wiesz co teraz do @ czas mi sie ciagnie straszliwie. Czorsj sie zastanawialam czy ja juz w ciazy nie jestem ochota na wedzona makrele i chrzan byla nie do opanowania objawy ciazy urojonej mam jak sliwka gdzie do proby doszlo juz po badaniu i po ovu chyba, ze sie jakims cudem ovu sie przesunela z nerwow na pozniej..?

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 14 marca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona,ale byłoby super :) Ochota na ryby była u mnie w obydwu ciążach. Nie do opanowania ;) Serio.
    Siedzę w pracy, ale dziś pogoda ładna. Chce się żyć

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Emerald wiesz co teraz do @ czas mi sie ciagnie straszliwie. Czorsj sie zastanawialam czy ja juz w ciazy nie jestem ochota na wedzona makrele i chrzan byla nie do opanowania objawy ciazy urojonej mam jak sliwka gdzie do proby doszlo juz po badaniu i po ovu chyba, ze sie jakims cudem ovu sie przesunela z nerwow na pozniej..?
    trzymam mocno kciuki za ciebie!!!
    ja to mialam ochote na łososia wedzonego na ciepło :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie słoneczko :) a ja senna na maxa. Młodsza córka znów w nocy goraczkowala więc zamiast spać to czuwałam. Owulka na wykresie przesunęła się o dwa dni. Dziwne. Jajnik już nie boli, śluz kremowy. Testuje za 6 dni :) To będzie długi tydzień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 17:52

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam u was dziewczyny?

    powiem wam, ze ten czas tak szybko leci, tydzien za tygodniem, zaraz Wielkanoc,
    u mnie dzis słoneczko, choc i tak jest zimny wiatr na dworze,

    mam nadzieje, ze szybko mi zleci do wakacji i do moich staran, chyba w lipcu zaczynamy :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się raczej nie nastawiam bo powoli bóle przed @ zaczynają dawać o sobi znać. Co prawda jeszcze 3 dni ale PMS nigdy nie zawodzi ;)

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Mam taki problem :/
    9.03doatalam okres ale slabo krwawilam,10.03 lekkie krwawienie i to byla krew ze sluzem zmieszana,11.03z rana po plamilam i koniec mojego okresu !!! Zastanawia mnie tak krotki okres i jutro raczej zrobie test ;) dla pewnosci.Jestem wiecznie zla bez kija nie podchodz a jak jest o.k to chwila wystarczy i wyprowadzic mnie z rownowagi to jest momemnt.Spie dlugo i duzo.Po poludniami sypiam.pobolewa mnie podbrzusze.Myslicie ze moglo sie w koncu udac.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulaka89 wrote:
    Witajcie :)
    Mam taki problem :/
    9.03doatalam okres ale slabo krwawilam,10.03 lekkie krwawienie i to byla krew ze sluzem zmieszana,11.03z rana po plamilam i koniec mojego okresu !!! Zastanawia mnie tak krotki okres i jutro raczej zrobie test ;) dla pewnosci.Jestem wiecznie zla bez kija nie podchodz a jak jest o.k to chwila wystarczy i wyprowadzic mnie z rownowagi to jest momemnt.Spie dlugo i duzo.Po poludniami sypiam.pobolewa mnie podbrzusze.Myslicie ze moglo sie w koncu udac.
    najlepiej zrób bete, bo te testy z apteki czesto wczesnej ciąży nie wykrywają, słabą @ mozna miec do 4mc

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli sadzisz pati87 ze jednak jest mozliwe ze to ciaza ?
    Kurcze moja mama w ciazy z moja sis do 3msc miala okres i to normalny i obfity...Masz racje moze lepiej beta hcg zrobic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulaka89 zrób test z krwi. Nie da się postawić diagnozy przez Internet. BhCG najlepiej zweryfikuje to co dzieje się w Twoim organizmie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, ze wszystkie przepadły pod natlokiem codzienności :) moje rybne zachcianki zwiastowaly @ tak jak myślałam, w dodatku małpa przylazla dzień wcześniej. Także dziś rozpoczynam 1cs po przerwie czas na przywołanie wiosny ;)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • śliwka w czekoladzie Przyjaciółka
    Postów: 102 73

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kusi zrobić test, ale to za wcześnie wiem... Brzuch pobolewa jak na @ także powoli jakoś żegnam się z nadzieją, aczkolwiek nie mam smaków i wzrostu apetytu, jak to zwykle miewam przed @, a z drugiej strony nie mam też przeczucia, że mogłabym być w ciąży, przy drugiej córce pamiętam, że intuicja mi podpowiadała, że coś się dzieje, a teraz nic. Czas tak wolno płynie, w sobotę robię test, może już wyjdzie.

    emerald_m lubi tę wiadomość

    4e634f5768c915a68aa13319a51c3735.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie małpa rozwinęła się z imprezą na dobre. Może to i lepiej bo teraz najlepsze przede mną :) Śliwko trzymam kciuki, żebyś rozpoczęła u nas wysyp na dobre :)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliwka
    Nie myśl tyle tylko zrób betę lub test.
    Czekam na dobre wieści :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny u was?
    Chyba każda z nas ostatnio ma dużo obowiązków bo mało jest nowych postów.
    U mnie dzień jak co dzień. Jakoś Czas Znowu Szybko leci. Ostatnio sporo się uczę bo mam ochotę na naukę:)

    unadarcy lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 No właśnie czas bardzo szybko leci. Już mamy środę a dopiero co był weekend i zaraz kolejny. A za chwilę święta i będzie trzeba będzie się zabrać za święcenie jajek ;)) ja dziś miałam ciężki dzień w pracy ale ostatnio same są takie. Mam nadzieję, że się szybko to zmieni bo o 19:00 mogłabym się już kłaść do łóżka...

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ