X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na pociechę opowiem o swojej ósemce, też dolnej. Była koszmarem - a jak zrobiono zdjęcie rtg, to kilku dentystów i studentów przybiegło to oglądać w milczącym szoku, bo ząb nie dość, że rósł krzywo, to korzeń zakręcał i dochodził aż pod szóstkę.
    I po takim ciekawym wstępie czas na puentę. Otóż wyrwanie - fakt, wykonane przez profesora chirurgii szczękowej - trwało niedługo. Po powrocie do domu położyłam się spać z zimnym okładem na policzku. Nie musiałam brać ani jednej tabletki przeciwbólowej a co było w dniach następnych, już nie pamiętam... więc pewnie nic godnego odnotowania.
    Landryneczka, koniecznie idź do odpowiedniego dentysty (nie każdy się tego podejmie) i bądź dobrej myśli. Każdy wyrwany ząb to inna historia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 14:14

    PWZJp2.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ moja opowieść miała być optymistyczna!
    Ja się potwornie boję wizyt u dentysty (nic sobie nie daję zrobić bez znieczulenia), a niestety często muszę do stomatologa chodzić. Tyle że najczęściej strach ma wielkie oczy. Znieczulenie nie bolało, wyrywania nie poczułam. Tzn. czułam, że mi ząb ciągną, ale to nie był ból!
    I jeszcze jedno - już teraz czujesz się fatalnie. Na taki ból zęba rzadko pomagają tabletki. Więc po zabiegu odczuwa się tak ogromną ulgę....
    Powodzenia!
    No i zazdroszczę Ci zasadniczo zdrowych zębów :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 14:23

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraj się jeść drugą stroną, bo nawet ciepłe lub zimne jedzenie może Ci tę ósemkę drażnić. I pewnie, że idź z obstawą :)

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sam zabieg nie bolal, znieczulenie ze pol szczeki nie czulam, az po samo ucho :D mi to jeszcze go rozlupal na pol i nie mogl wyjac drugiej czesci ale udalo mu sie. Na pewno dostaniesz antybiotyk bo jak juz masz spuchniete dziaslo to jest stan zapalny a dzieki temu szybciej sie goi i az tak nie boli :) nie denerwuj sie, dasz rade!

    Ja w tym cyklu pojde zbadac sobie progesteron po owulce a w nasteonym cos kolo 4dc prolaktyne, tsh, fsh i lh. Mialam zrobic te badania teraz ale jakos przlecialo i nie zauwazylam ze juz po ptakach ;) badania wylacznie dla siebie, no a jeslu bedzie cos nie tak to umowie sie do gin, albo poczekam na coroczna kontrole.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko idz jak najszybciej do stomatologa..najlepiej chirurga.. z racj itego ze pozniej moze byc gorzej ;/ pracuej w stomatologii i poki dopieor zaczal bolec to idz.. ja takodkladalam i mialam szczekoscisck.. ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę polubcie moje pytanie do eksperta. W dziale "Diagnostyka i leczenie niepłodności". Tytuł: Trzy poronienia. Szanse na kolejne dziecko. Będę bardzo wdzięczna. W pierwszej kolejności lekarz odpowiada na te pytania, które mają najwięcej polubień!

    Tutaj link do pytania:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/trzy-poronienia-szansa-na-kolejne-dziecko,5738.html

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam i powiedzialam ze mnie boli i z marszu mnie przyjal, bez umawiania, zloty czlowiek. :) konkretny fachowca, wytlumaczyl wszystko, znieczulil, pytal jak sie czuje, czy boli, niezle sie nade mna nameczyl a nic a nic nie bolalo. Wedlug mnie lepszy facet bo ma wieksza krzepe i sile a jednak do tego sila jest potrzebna.

    Landryneczka, nie wyobrazam sobie takiegi rwania bez znieczulenia. O zgrozo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze jednak problemu nie bedzie. :)
    Dasz rade, trzymam kciuki!

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączam do wątku :) Ja byłam w sumie pewna, że w grudniu się nam uda, ale dzisiejsza @ nie pozostawiła złudzeń.

    W związku z tym dzisiaj kupiliśmy wycieczkę do Maroka na czerwiec! i zamierzam polecieć :) więc odpuszczamy napięcie i staramy się na luzie :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka, to jak ja, bylam pewna na bank a tu zonk. Luzik :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mija w oczekiwaniu. chciałabym już jutro, żeby móc zrobić test. tak bardzo się boję..
    To nie trać czas na siedzenie tu tylko idź i działaj :D

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam az maly zasnie, pozniej pozmywam, wykapie sie i pojde spac. Padnieta jestem jak co wieczor. W miedzy czasie smsuje z mezem. Chetnie bym go zmolestowala a tu lipa.

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 21:09

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinka, świetny plan!
    Ode mnie wyszli goście, nieco już posprzątałam. I jestem z siebie dumna, bo wypiłam lampkę wina. Wiem, to głupota taka - ale jestem po owulacji i dotychczas odmawiałam sobie w tym czasie każdej kropli alkoholu. Na nic się to nie zdało, więc teraz chociaż podelektuję się ciekawym smakiem.
    Dobrej nocy wszystkim :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka, tak, prolaktyne robie 4dc. :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:05

    klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. Przepraszam chwilę tu nie zaglądałam.

    Milejdi kat C+E to ja bym się jeszcze zastanowiła. Wiem że dobre zarobki z drugiej strony jakim kosztem.

    Ja się o dziwo przestałam bać dentysty. Ochroniarz mojego bloku polecił mi super babkę i na prawdę się nie stresuje. Wcześniej nienawidziłam chodzić do dentysty a teraz jak już muszę to idę :D

    Słuchajcie a ja dzisiaj wreszcie zawzięłam się w sobie i poćwiczyłam. Postanowienie noworoczne zaczęte :) Teraz musze się go trzymać.

    Co do wakacji to mieliśmy plan pojechać sobie gdzieś w ciepłe kraje no ale... Mój sie stara o nową pracę i szlag wszystko trafił bo urlopu nie dostanie. Wiec ja podzieliłam urlop tak ze najwyżej gdzieś na weekend pojedziemy :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tylko jedno postanowienie noworoczne - przestać się przejmować, no ale jak już się rozkręcę... może faktycznie poćwiczę?
    Z tym że ja raczej wrócę do jogi. Niedawno była na OF porada dnia o jodze. Dwa w jednym, obniżę poziom stresu i wzmocnię się fizycznie.
    Wakacyjnych planów jeszcze nie mam, ale dojrzewam do skorzystania z zaproszenia znajomych do Skandynawii. Są promocyjne loty, mamy zapewniony nocleg...
    Czuję, że odżywam :)
    Hm, ja mam iść na prolaktynę (m.in.) w drugiej połowie cyklu. To już nie wiem, jak to jest. Ale wiecie co, nie będę się tym zamartwiać.

    A wirtualny babski wieczór przy lampce wina to jest myśl :)
    Udanej soboty :)

    perelka89, Landryneczka lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba sobie dzisiaj wezmę lampkè wina wypije. Mojego M. też wezmę dzisiaj chyba ukatrupię bo mnie wyprowadza z równowagi!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbiorową zbrodnię też mogę popełniać ;)
    Mój to mnie tak ostatnio wyprowadza z równowagi, eh...

    PWZJp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ