X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc nikicia! Tak, ta odrobina zazdrosci zawsze jest w nas bo co chwile ktos informuje o ciazy, ale dlaczego nie my.. Rozumiem doskonale. Ale wlasnie, watek jest dla wyluzowania i wygadania sie wiec zapraszamy.

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Moje opary milczenia powoli się rozwiewają... Zazdroszczę Wam nieco tej złości na mężów ;) u mnie "wina" jest po obu stronach, jeśli nie po mojej większa... eh.
    Ale spadł w moim mieście śnieg i mimo że za tym zjawiskiem nie przepadam, to nawet całkiem ładnie wszystko wygląda :)

    PWZJp2.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:07

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, ja na wykresach, monitoringach itp sie w ogole nie znam i niestety nie pomoge. :(

    Ja z moim M. juz spokoj. Rozmawiamy normalnie. Dzisiaj tescie zabieraja mlodego, ja wchodze w szalenstwo zakupow i spotykam sie z przyjaciolka, a po wszystkim jade do tesciow spac, robie to dla meza bo nie chce zebym byla sama. Taki kompromis :)

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:07

    klz920mm8wuzprdr.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez chce takie postanowienie ze luzuje. Moge do was?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak ale po co to ne wiem moze lepiej sie nie starac i miec wszystko w d...

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i tak na razie nie mam czasu starac sie na calego niedlugo zostane chrzesna wiec poki co mi wystarczy to prawie tak jakbym miala swoje :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam mala prośbe o zalajkowanie mojego pytania do eksperta..Bo wiedza mojego gina pozostawia wiele do zyczenia.Z góry dzieki
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/interpretacja-badania-usg,5802.html

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie dziewczyny staramy sie z mężem od jakis 7 miesięcy. Czyj problem wychodzi na to że jednego i drugiego ja mam za wysoką prolaktyne a mąż problem z morfologią bo miał poniżej 4% ;/ Troche sie załamałam ale lekarz uspokaja i mówi żeby byc dobrej myśli i sie relaxować ...więc probuje ale mi nie wychodzi ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ja na ostatniej wizycie u ginekologa byłam akurat 2 dni po owulacji i było widać był w zatoce Douglasa, który potwierdził że faktycznie owulacja się odbyła i było widoczne też ciałko żółte. Co prawda nie wiem przez jaki czas jeszcze ten płyn jest, ale 2 - 3 dni po na pewno da radę :)

  • Katadzina Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem tu po raz pierwszy, konto posiadam od dzisiaj. Natrafiłam na to forum poprzez szukanie pewnych informacji dotyczących problemów z zajściem w ciążę. Widzę, że nie jestem sama z tym problemem, wiele kobietek się z tym boryka.
    dodam jeszcze, że jest to mój 6 monitoring przy wspomaganiu CLO i Metformax. Dodam jeszcze, że mam PCO. Także dołączam do wielu oczekujących. Z miesiąca na miesiąc mam nadzieje.

    Pozdrawiam

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katadzina wlasnie duzo nas jest z problemami skoro nie jedno forum sie utrzymuje i sa jeszcze kibietki takie ktore na forach nie siedza. Ale mam nadzieje ze bedzie nas coraz mniej a coraz wiecej tych szzesliwych.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie a jest przeslodki :) uwielbiam go

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:08

    klz920mm8wuzprdr.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest tu ktos? Jakas cisza dzisiaj.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie swietuja poki maja okazje.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet o tym nie mysle bo mnie nie stac poki co.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)
    ja troche malo pisze :) ale z racji tego ze pracuje a dwa troche sie stresuje przed czwartekiem :)

    Landryneczko pisalas do dr W na bocienie.. ?? bo widze ze jest post z podobnymi wynikami :) i juz jest odp dr

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslisz nad IUi w Gamecie ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ