Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • perelka89 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:06

klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktynę robiłam w 3 dc a miałam wyznaczone że 3-5 dc miał być.

Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może różnie lekarze chcą :)

1usapiqvhk164civ.png
  • Paulina27 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Ja tez się przyłącze do was
    nam po pół roku udało się zaciazyc ale niestety dzień przed sylwestr em byłam na lyzeczkowaniu bo było puste jajo płodowe i czekam do marca i bierzemy się do roboty ...z drugiej strony ciesze się ze mamy przerwę bo u nas już nie było normalnego współżycia nawet nie odczuwałem przyjemności tylko było. ..mam dni płodne i tyle także może wrócę do normy w końcu i moja głowa tez a czy się uda w tym roku to nie wiem czas pokaże i doceniam ten odpoczynek do marca
    zamówiłam jakieś witaminy I dla kobiet starających się. .. wy coś bierzecie????

• Paulina27 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej Paulina przykro mi że tak się skończyło ech . Ale odpoczniecie i z nowymi siłami wznowicie staranka :) powodzenia :*
    Ja biorę Femibion i dodatkowo witaminki . A mój AndroVit Plus i witaminki do tego .
    Ja też zamówiłam femibion

Landryneczka lubi tę wiadomość

• kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas foliowy, witamin mama (planowanie, ciąża, karmienie) i chela mag czy jakoś tak (planowanie, ciąża, karmienie). Wszystko jednej firmy. Dostępne w Rossmannie :)
    Oraz kupiłam ostatnio olej z wiesiołka i biorę 3 x 2 tabletki :)

Landryneczka ja mam zumbę, tu ćwiczysz wszystkie mięśnie raczej :) Dzięki temu też zyskujesz kondycję. Potem może wrócę do nike plus też na xboxa. Mój dzisiaj ćwiczył na tem i nie ukończył sesji bo padł po rozgrzewce :D Jutro już go zmuszę by zaszedł trochę dalej albo ze mną poćwiczy zumbę :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 17:46

1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po nike plus schodziłam na początku a potem się wprawiłam. Jednakże potem zaprzestałam ćwiczeń, więc na razie polepszam kondychę na zumbię a potem nike.!

1usapiqvhk164civ.png
  • Paulina27 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę jakieś 3 4 razy w tyg na aerobik ale teraz po poronieniu chyba przerwa

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Witam ,w ten zimny wietrzny poranek . :*
    Za oknem deszcz i wiatr , mój A. pojechał do pracy a ja leże w łóżeczku bo jak słyszę jak szumi na dworze to aż ciary mam grrr
    perelka kochana zmień zmień , też zmieniałam kilkakrotnie i bardzo się cieszę bo mam super przemiłą ginekolog teraz i jest to kobietka :) Co do prolaktyny ja bodajże też w 4dc robiłam i powiedziała że w dobrych dniach mam badania zrobione tylko kazała mi powtórzyć prolaktynę w 21dc bo to hormon że przez stres się podnosi więc trzeba go powtórzyć .
    Lianna super że jednak się skusiłaś . :) powiem Ci że nawet jeśli by pykło u was nie masz się czym martwić dziecko w pierwszych tyg jest bezpieczne więc spokojnie ;) a też nie pijemy przecież Bóg wie ile :P od jednej czy dwóch lampek winka nic się nie stanie :) A nie powiem muszę sobie chyba zakupić winko jakieś słodkie Mmmmm :) heh narobiłaś mi smaka hahaha kupię sobie i zrobimy sobie wirtualny babski wieczór :P co wy na to dziewczęta ? :)
    Milejdi jak tam Rybko u Ciebie dziś ? :)

Miłego dnia kochane Wam wszystkim życzę :*

U mnie w porzadku. Milo ze pytasz :) caly dzien bylam u tesciow bo wyprawialam urodziny synkowi. Rano odebralam torta i pojechalismy do nich. Ogolnie dzien meczacy i jakies problemy zoladkowe mam. Moze wypije lampke wina przed snem. Maz ma dola, widze to w sposobie jaki mowi i pisze. Nie dziwie mu sie, omijaja go urodziny dziecka :( przykro mi ze nie mozemy byc razem w tak waznym momencie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Hey. Przepraszam chwilę tu nie zaglądałam.

Milejdi kat C+E to ja bym się jeszcze zastanowiła. Wiem że dobre zarobki z drugiej strony jakim kosztem.

Ja się o dziwo przestałam bać dentysty. Ochroniarz mojego bloku polecił mi super babkę i na prawdę się nie stresuje. Wcześniej nienawidziłam chodzić do dentysty a teraz jak już muszę to idę :D

Słuchajcie a ja dzisiaj wreszcie zawzięłam się w sobie i poćwiczyłam. Postanowienie noworoczne zaczęte :) Teraz musze się go trzymać.

Co do wakacji to mieliśmy plan pojechać sobie gdzieś w ciepłe kraje no ale... Mój sie stara o nową pracę i szlag wszystko trafił bo urlopu nie dostanie. Wiec ja podzieliłam urlop tak ze najwyżej gdzieś na weekend pojedziemy :)

Wiem wiem, chociaz teraz tez nie jest lepiej :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27, ja biore kwas foliowy tylko. Musze kupic jakies multiwitaminy bo nie dosyc ze lepiej sie po nich czuje to nie choruje za bardzo jak jest okres przeziebien. No i u nas mozna powiedziec ze starania tez od marca bo wczesniej nie trafimy w dni plodne :) takze czekamy razem.

• Lianna Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi, współczuję takich długich rozłąk. Na pewno jest ciężko.

Z suplementów zażywam folik. Na razie tyle. No i olej z wiesiołka, ale to na śluz. Staram się jeść więcej warzyw i owoców.

PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi skąd jesteście?
    Może prawko na autobus i praca w rejonie?

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę tylko kwas foliowy :)

A co do ćwiczeń to zaczynam od poniedziałku ponownie spinning. W tamtym roku chodziłam prawie co dziennie i przy początku starań zaprzestałam, ale nie ma co skoro na razie i tak nic nie wychodzi a kilogramy stracone niestety wróciły...

• perelka89 Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Milejdi skąd jesteście?
    Może prawko na autobus i praca w rejonie?

Kalisz. U nas nie ma pracy na autobusy niestety.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, normalnie widujemy sie co 2tyg, teraz wypadlo ze 3tyg go nie bedzie. ;/
    Dziekuje za zyczenia, urodziny dokladnie ma dzisiaj o 20.30 :)

A co do pijakow to cos wiem na ten temat. Wczoraj jak bylam tam u tesciow na wsi to przyjechal kuzyn mojego meza i wypijal z tesciowa. Kuzyn alkoholik niestety. Jak nie wypije to ma atak padaczki, a jak wypije to od razu agresor i zachowanie nie wiadomo jakie, jakies okrzyki, wymachiwanie rekami, jakby mial halucynacje. Ciezki przypadek. A jesli chodzi o odbieranie prawka to moj mial zabrane od 3 marca 2013 do 3 marca 2014.

Tescie wezme w poniedzialek malego na noc a ja umowilam sie z kolezanka na ten wieczor, mam zamiar troche odpoczac od wszystkiego. Chyba nawet telefon wylacze.

• kama005 Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi jeśli zrobi C+E to może mieć pracę że będzie w każdy weekend, bądź w rejonie to będzie codziennie ;) Międzynarodówka to zazwyczaj 2 tygodnie rozląki. Mam znajomych więc trochę jestem w temacie.

1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, bo tez mam duzo znajomych w trasach. No zobaczymy :) poki co kupilismy auto przed swietami i kasy na razie brak. Teraz tez wlasnie mamy rozlaki po 2tyg.
    No roznie z ta praca na tirach bywa. Maz kuzynki rozwozi spozywke do Biedronki i musi byc caly cas pod telefonem. Dostaje telefon, swiatek piatek czy niedziela i musi jechac. To jest przekichane.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego