X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:06

    klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktynę robiłam w 3 dc a miałam wyznaczone że 3-5 dc miał być.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może różnie lekarze chcą :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Ja tez się przyłącze do was
    nam po pół roku udało się zaciazyc ale niestety dzień przed sylwestr em byłam na lyzeczkowaniu bo było puste jajo płodowe i czekam do marca i bierzemy się do roboty ...z drugiej strony ciesze się ze mamy przerwę bo u nas już nie było normalnego współżycia nawet nie odczuwałem przyjemności tylko było. ..mam dni płodne i tyle także może wrócę do normy w końcu i moja głowa tez a czy się uda w tym roku to nie wiem czas pokaże i doceniam ten odpoczynek do marca
    zamówiłam jakieś witaminy I dla kobiet starających się. .. wy coś bierzecie????

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej Paulina przykro mi że tak się skończyło ech . Ale odpoczniecie i z nowymi siłami wznowicie staranka :) powodzenia :*
    Ja biorę Femibion i dodatkowo witaminki . A mój AndroVit Plus i witaminki do tego .
    Ja też zamówiłam femibion

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę kwas foliowy, witamin mama (planowanie, ciąża, karmienie) i chela mag czy jakoś tak (planowanie, ciąża, karmienie). Wszystko jednej firmy. Dostępne w Rossmannie :)
    Oraz kupiłam ostatnio olej z wiesiołka i biorę 3 x 2 tabletki :)

    Landryneczka ja mam zumbę, tu ćwiczysz wszystkie mięśnie raczej :) Dzięki temu też zyskujesz kondycję. Potem może wrócę do nike plus też na xboxa. Mój dzisiaj ćwiczył na tem i nie ukończył sesji bo padł po rozgrzewce :D Jutro już go zmuszę by zaszedł trochę dalej albo ze mną poćwiczy zumbę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 17:46

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:06

    klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po nike plus schodziłam na początku a potem się wprawiłam. Jednakże potem zaprzestałam ćwiczeń, więc na razie polepszam kondychę na zumbię a potem nike.!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę jakieś 3 4 razy w tyg na aerobik ale teraz po poronieniu chyba przerwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Witam ,w ten zimny wietrzny poranek . :*
    Za oknem deszcz i wiatr , mój A. pojechał do pracy a ja leże w łóżeczku bo jak słyszę jak szumi na dworze to aż ciary mam grrr
    perelka kochana zmień zmień , też zmieniałam kilkakrotnie i bardzo się cieszę bo mam super przemiłą ginekolog teraz i jest to kobietka :) Co do prolaktyny ja bodajże też w 4dc robiłam i powiedziała że w dobrych dniach mam badania zrobione tylko kazała mi powtórzyć prolaktynę w 21dc bo to hormon że przez stres się podnosi więc trzeba go powtórzyć .
    Lianna super że jednak się skusiłaś . :) powiem Ci że nawet jeśli by pykło u was nie masz się czym martwić dziecko w pierwszych tyg jest bezpieczne więc spokojnie ;) a też nie pijemy przecież Bóg wie ile :P od jednej czy dwóch lampek winka nic się nie stanie :) A nie powiem muszę sobie chyba zakupić winko jakieś słodkie Mmmmm :) heh narobiłaś mi smaka hahaha kupię sobie i zrobimy sobie wirtualny babski wieczór :P co wy na to dziewczęta ? :)
    Milejdi jak tam Rybko u Ciebie dziś ? :)

    Miłego dnia kochane Wam wszystkim życzę :*

    U mnie w porzadku. Milo ze pytasz :) caly dzien bylam u tesciow bo wyprawialam urodziny synkowi. Rano odebralam torta i pojechalismy do nich. Ogolnie dzien meczacy i jakies problemy zoladkowe mam. Moze wypije lampke wina przed snem. Maz ma dola, widze to w sposobie jaki mowi i pisze. Nie dziwie mu sie, omijaja go urodziny dziecka :( przykro mi ze nie mozemy byc razem w tak waznym momencie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Hey. Przepraszam chwilę tu nie zaglądałam.

    Milejdi kat C+E to ja bym się jeszcze zastanowiła. Wiem że dobre zarobki z drugiej strony jakim kosztem.

    Ja się o dziwo przestałam bać dentysty. Ochroniarz mojego bloku polecił mi super babkę i na prawdę się nie stresuje. Wcześniej nienawidziłam chodzić do dentysty a teraz jak już muszę to idę :D

    Słuchajcie a ja dzisiaj wreszcie zawzięłam się w sobie i poćwiczyłam. Postanowienie noworoczne zaczęte :) Teraz musze się go trzymać.

    Co do wakacji to mieliśmy plan pojechać sobie gdzieś w ciepłe kraje no ale... Mój sie stara o nową pracę i szlag wszystko trafił bo urlopu nie dostanie. Wiec ja podzieliłam urlop tak ze najwyżej gdzieś na weekend pojedziemy :)

    Wiem wiem, chociaz teraz tez nie jest lepiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27, ja biore kwas foliowy tylko. Musze kupic jakies multiwitaminy bo nie dosyc ze lepiej sie po nich czuje to nie choruje za bardzo jak jest okres przeziebien. No i u nas mozna powiedziec ze starania tez od marca bo wczesniej nie trafimy w dni plodne :) takze czekamy razem.

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi, współczuję takich długich rozłąk. Na pewno jest ciężko.

    Z suplementów zażywam folik. Na razie tyle. No i olej z wiesiołka, ale to na śluz. Staram się jeść więcej warzyw i owoców.

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi skąd jesteście?
    Może prawko na autobus i praca w rejonie?

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę tylko kwas foliowy :)

    A co do ćwiczeń to zaczynam od poniedziałku ponownie spinning. W tamtym roku chodziłam prawie co dziennie i przy początku starań zaprzestałam, ale nie ma co skoro na razie i tak nic nie wychodzi a kilogramy stracone niestety wróciły...

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 22:06

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Milejdi skąd jesteście?
    Może prawko na autobus i praca w rejonie?

    Kalisz. U nas nie ma pracy na autobusy niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, normalnie widujemy sie co 2tyg, teraz wypadlo ze 3tyg go nie bedzie. ;/
    Dziekuje za zyczenia, urodziny dokladnie ma dzisiaj o 20.30 :)

    A co do pijakow to cos wiem na ten temat. Wczoraj jak bylam tam u tesciow na wsi to przyjechal kuzyn mojego meza i wypijal z tesciowa. Kuzyn alkoholik niestety. Jak nie wypije to ma atak padaczki, a jak wypije to od razu agresor i zachowanie nie wiadomo jakie, jakies okrzyki, wymachiwanie rekami, jakby mial halucynacje. Ciezki przypadek. A jesli chodzi o odbieranie prawka to moj mial zabrane od 3 marca 2013 do 3 marca 2014.

    Tescie wezme w poniedzialek malego na noc a ja umowilam sie z kolezanka na ten wieczor, mam zamiar troche odpoczac od wszystkiego. Chyba nawet telefon wylacze.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi jeśli zrobi C+E to może mieć pracę że będzie w każdy weekend, bądź w rejonie to będzie codziennie ;) Międzynarodówka to zazwyczaj 2 tygodnie rozląki. Mam znajomych więc trochę jestem w temacie.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, bo tez mam duzo znajomych w trasach. No zobaczymy :) poki co kupilismy auto przed swietami i kasy na razie brak. Teraz tez wlasnie mamy rozlaki po 2tyg.
    No roznie z ta praca na tirach bywa. Maz kuzynki rozwozi spozywke do Biedronki i musi byc caly cas pod telefonem. Dostaje telefon, swiatek piatek czy niedziela i musi jechac. To jest przekichane.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ