X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, umarłam z śmiechu, czytając Wasze posty - zgadzam sie z Wami w pełnej rozciągłości. Właśnie pomyslałam, ze teraz każda z nas powinna zalozyc wątek, w którym zbierze: wszystkie spod tego samego znaku, wszystkie, które maja rak samo na imie, których mężowie maja tak samo na imie , które posiadają, psa, kota, ewentualnie inne zwierze futerkowe bądź nie, które maja @ w tym samym czasie...litości!!

    Apropos pytań postów mądrych inaczej, ostatnio był wpis o tym, ze dziewczyna boi sie, ze nie uda jej sie zajść w ciąże, a jednocześnie bała sie, ze już jest w ciąży....

    PS ja jestem spod strzelca,wiec tez nie mogę sie dopisać, a co najwyżej zastrzelić:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 11:39

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za niedługo stworzą fora i podfora i będziemy wchodzić tak:

    Forum > Starając się - ogólne > Urodzone w Marcu > Rybcie, Rybeńki, Rybczucie > Późna Aleksis > Endo i PCOS > Mam problem z mężem... a tam "mam problem z mężem, nie chce pytongować codziennie w płodne, jak go do tego zmusić? Jak mu wytłumaczyć, że seks w pozostałe dni jest zbędny i żeby przeniósł chętkę właśnie na TE dni?

    Uwielbiam Nasze Czarownice ;)

    Basik122, Summerka, przyszła mama:), Maczek lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę Wam powiedzieć, że zawiesiłam się na chwilkę czytając temat o "baranicach"...
    Miałam tam napisać, że zajebiście ich dużo, ale jestem w końcu byczycą-bykusiem-byczeczkiem i niestety nie mogę wejść...

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    O widzisz! Pisałam chwilę temu, że się nażarłam dzisiaj ryb. To może jednak jestem w ciąży?! Co z tego, że miałam Ridża - mordercę - co chwilę któraś powtarza, że znajoma córki brata ciotki ze strony ojca zaszła w ciążę i miała jeszcze okres przez trzy miesiące... A moje hipercienkie złuszczone endometrium na USG to pewnie niedopatrzenie lekarza, bo ciąża zbyt wczesna, o!

    Głupawka i zwątpienie w przeciętny poziom inteligencji w narodzie...
    Jest na forum teraz dziewczyna która tak miała, dostała Ridża a w ciąży jest amba_2

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już trudno... kupię se makrelę i zeżrę skoro tak polecacie :P

    Edit: i będzie mi towarszyszyła piosenka "jedzą rybę, jedzą rybę... makresli smak, to miłości znak..." :D
    https://www.youtube.com/watch?v=MkRoqemHjHY

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 09:13

    Basik122 lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem Raczek nieboraczek i też nie mogę, a szkoda :-( Ale to jest to samo z wątkami z danym rocznikiem bądź miejscem zamieszkania.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik... ja Ci dobrze radzę, patrząc na Twój wykres i "wystrzał armatni" też zjedz rybę :D ;D

    Basik122 lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu jakiś baranek, żeby mógł tej lasce odpisać ;p?

    Hihi Lauda miałam to samo, chciałam coś napisac, ale uznałam, ze nie mogę, jestem wszakże Rybą!

    lauda. lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja już wszystko rozumiem! Nie zachodzę, bo ja panna jestem. Jakbym się sąsiadom na oczy pokazała!Jak to człowiek taki niewyedukowany.... :D :P

    Muszę też założyć wątek:
    "Panna z dzieckiem - jak zareagowałoby otoczenie na wieść o Twojej ciąży??????"


    lauda., Summerka, Basik122, zwei_kresken, Katarzyna87, Eva82 lubią tę wiadomość

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to taka mądrość na dzisiaj. O podejmowaniu decyzji - pewnie nie tylko w czekając w kolejce ;)

    https://www.facebook.com/video.php?v=678162748905069&fref=nf

    P.S. A poza tym te misie są takie ładne... :D

    Emma80 lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźminki, czemu Was jeszcze nie ma na liście staraczek ja się pytam?! :D
    http://www.iv.pl/images/65057330063594596406.jpg

    Emma80, lauda., przyszła mama:), Maczek, Basik122, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiedź moim zdaniem jest prosta - w podawanych danych do wpisania nie ma znaku zodiaku :P
    Edit: oraz innych ważnych danych, jak na ten przykład częstotliwość pytongowania :D


    mar wrote:
    Wiedźminki, czemu Was jeszcze nie ma na liście staraczek ja się pytam?! :D
    http://www.iv.pl/images/65057330063594596406.jpg



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 11:23

    lauda., zwei_kresken, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, teraz mam pytanie, na które odpowiedź będzie na wagę mojego życia.

    Mianowicie, czy któraś z Was Wiedźmy wie co to jest za zielsko?????

    Moja teściowa wcisnęła mi to w niedzielę, twierdząc jakoby była to melisa jadalna. Ale to nawet koło melisy nie stało (tzn, teraz stoi u mnie na parapecie :) ). Wygląda inaczej, ma większe mięsiste liście, koloru jasnozielonego, dosyć mocno owłosione, a łodyżki nie są jak u melisy czworokanciaste, tylko okrągłe i również owłosione. Jak się to coś poruszy, to wydziela intensywny zapach.

    83636cc99dd7856fmed.jpg


  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie melisa. Melisa nie ma owłosienia. Jesli mówisz, że pachnie intensywnie, to może to być młody lubczyk lub jakaś odmiana młodej mięty.
    To jest zdjęcie babki czekoladowo-miętowej z młodą miętą na wierzchu. Wygląda tak samo jak Twoje zielsko ;)
    http://www.iv.pl/images/41337950222421164307.jpg

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Jest tu jakiś baranek, żeby mógł tej lasce odpisać ;p?

    Hihi Lauda miałam to samo, chciałam coś napisac, ale uznałam, ze nie mogę, jestem wszakże Rybą!

    No wiesz, w erze gender zawsze możesz być ryba, ale czuć sie baranica....;)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Wiedźminki, czemu Was jeszcze nie ma na liście staraczek ja się pytam?! :D
    http://www.iv.pl/images/65057330063594596406.jpg
    Amelcia wrote:
    Odpowiedź moim zdaniem jest prosta - w podawanych danych do wpisania nie ma znaku zodiaku :P
    Edit: oraz innych ważnych danych, jak na ten przykład częstotliwość pytongowania :D

    Tak, tak - widziałam to, ale już sił mi brak i cyckie me młode i jędrne opadają (o rękach już nie wspomnę). Widocznie każda tutaj ma silną potrzebę założenia i "moderowania" wątku. Chuj, że pierdyliardowy i w takim samym temacie, potrzebny jak piąte koło u wozu. Tak musi być i koniec.
    Ja się nie wpisałam, bo właśnie nie ma tam, tak ważnych informacji o jakich pisze Amelcia. A to jest przecież gwóźdź programu lub ostatni do trumny logicznego myślenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 11:39

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    To nie melisa. Melisa nie ma owłosienia. Jesli mówisz, że pachnie intensywnie, to może to być młody lubczyk lub jakaś odmiana młodej mięty.
    To jest zdjęcie babki czekoladowo-miętowej z młodą miętą na wierzchu. Wygląda tak samo jak Twoje zielsko ;)
    http://www.iv.pl/images/41337950222421164307.jpg

    Mniam....fuck, a ja czekolady nie mogę.,,

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    No już trudno... kupię se makrelę i zeżrę skoro tak polecacie :P

    Edit: i będzie mi towarszyszyła piosenka "jedzą rybę, jedzą rybę... makresli smak, to miłości znak..." :D
    https://www.youtube.com/watch?v=MkRoqemHjHY

    Czytając pytania z forum to chyba ..., makreli smak to fasolki znak;)

    lauda., Basik122 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Wiedźminki, czemu Was jeszcze nie ma na liście staraczek ja się pytam?! :D
    http://www.iv.pl/images/65057330063594596406.jpg

    Widziałam to i mnie trochę zatkało. Jaki to ma sens? Co to wnosi? Zresztą tam wymagane jest podanie zbyt wielu szczegółów, po których w razie czego, kojarząc jeszcze inne informacje, które ktoś nieświadomie napisze w różnych tematach, ktoś będzie mógł zidentyfikować użytkowniczkę. Świat jest naprawdę mały.

    Co do tematów z imieniem, czy rocznikiem, też sensu większego nie mają, ale może jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, to służą one wymianie informacji na temat lekarzy, miejsc leczenia itp, to jestem w stanie zrozumieć.

    Próbowałam też znaleźć jakieś interesujące mnie tematy i niestety się zawiodłam. Większość wątków sprowadza się do szukania objawów ciąży, często już zaraz po owulacji. ;P

    Tak sobie wczoraj czytając pomyślałam, że bardzo się cieszę, że jest ten czarodziejski wątek. :)

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    To nie melisa. Melisa nie ma owłosienia. Jesli mówisz, że pachnie intensywnie, to może to być młody lubczyk lub jakaś odmiana młodej mięty.
    To jest zdjęcie babki czekoladowo-miętowej z młodą miętą na wierzchu. Wygląda tak samo jak Twoje zielsko ;)


    Nie mięta to też nie jest, ma zupełnie inny zapach i smak. Zaparzone smakuje jakoś dziwacznie :( To co mam na zdjęciu, to uszczyknięte końcówki ogromnie długich pędów. Teściowa to trzyma na parapecie w kuchni. Ma to coś długie pędy, rozkładające się na wszystkie strony, przeważnie bez liści, tylko na końcach. No i mięta też ma czworokanciaste łodygi owłosione lub też nie. Lubczyk zupełnie odpada - nie te liście nie ten smak. Będę grzebać dalej. Dzięki Lauda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 12:44

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ