X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Maczek wrote:
    To ja poproszę tę listę książek :)

    "Zniszcz ten dziennik" zupełnie mi nie pasuje do tej pannicy ;) ona chyba ma potrzebę bardziej tworzyć ładne rzeczy, niż niszczyć :) To jest raczej nietypowa nastolatka ;) Ma pasje, uczy się intensywnie tego, co ją fascynuje, głównie w wolnym czasie, jest świetna w różnego rodzaju rękodziele, czytać też lubi, a muzyki słucha głównie poważnej, z odskokami w stronę łagodniejszego metalu.

    Także... Fajne dziecko, ale gusta wyrafinowane :P

    Nadrobię Was dokładniej, jak się dorwę do kompa.

    Przepraszam, że w piątek tak nagle znikłam bez pożegnania i bez listy. Gdy Małż wraca do domu to komputer od razu idzie w odstawkę :)

    Dziś lekko spanikowałam, dużo książek wykupionych, zwłaszcza na moim ulubionym (bo tanim) arosie. Matras ratuje. zamawiam z dwóch stron, wolę pobiegać po mieście i zaoszczędzić kilka dyszek ;)

    - Sara Grant "Neva"
    - Stephanie Meyer "Intruz"
    - Collen Hoover "Hopelles"
    - Michael Grant "Gone: Zniknęli" (6 tomów, na to się chyba zdecyduję)
    - Rick Riodon "Percy Jackson" (zbyt ogólnie rzucone hasło, troszkę się w gubię w częściach, tomach)
    - James frey "Endgame"
    - Gena Schowalter
    - Mira Grant "Przegląd końca świata" (Countdown, Feed, Deadline, Blackout)
    - Rachel Ward "Numery. Czas uciekać"
    - Tahareh Mafi "Julia. Trzy tajemnice"
    - Simon Beckett "Chemia śmierci"
    - Suzanne Collins "Igrzyska śmierci"
    - Suzzanne collins "Harry Potter" (1-5)
    - George R. R. Martin "Gra o tron" (rozważam też tę opcję, of course ;) )
    - Dmitry Glukhovsky "metro 2033"
    - Victoria E. Aveyard "Czerwona królowa"
    - Daugherty C.J., Rozenfeld Carina "tajemny ogień"
    i sama od siebie dorzucę Marquez'a "Sto lat samotności"

    A teraz będę nadrabiać zaległości :)

    Maczek, Vesper lubią tę wiadomość

    o.O
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wiedźmuszki :* u mnie wszystko dobrze, po staremu, zaczynam godzić się z faktem że będę staraczką do usranej śmierci i organizuje sobie życie bez dzieci. Endometrioza to chyba najgorsza forma niepłodności
    jakiś czas temu wywołałam gównoburze na takiej grupie endopossitive - endo-wiedźmy wiedzą o co kaman :D w skrócie jedna babka robiła sobie na nas biznes - może kiedyś bardziej opiszę syt. :D

    czy są tu jeszcze takie wiedźmy jak ja które są od początku i nadal nie mają fasola?

    odrobinacheci, Eva82, lauda., Vesper lubią tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar brakuje tu Twojego poczucia humoru!!! Zaglądaj częściej.

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:20

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:

    Morwa ja to uczucie ssania mam bardzo często. Początkowo myliłam to uczucie z głodem, później odkryłam, że to ból żołądka, na który oczywiście 99,9% lekarzy przepisze leki zobojętniające, a to pogarsza sprawę. W skrajnych sytuacjach posiłki jadłam tylko o wyznaczonych porach, bo nie potrafiłam w ogóle wyodrębnić głodu od bólu. Odkąd jem kwas do posiłków jest ok. Ponoć żołądek się nauczy je produkować.

    Dobrze zrozumialam? Czyli zoladek boli bo brakuje mu kwasow? A lekarz daje leki zobojetniajace? Czyli cos co neutralizuje kwasy ktorych brak?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak zaczęłam unikać wszelkich forum do robienia dzieci ale Wiedźmy to Wiedźmy więc robię wyjątek :) powiem Wam ze ostatnio robiłam badania moczu, w nocy pytongowałam więc pojemniczek był bardziej biały niż żółty i tak oto wykrylam o męża bakterie w nasieniu. Fajna sprawa :) wykresów juz nie robie, śluzu nie sprawdzam^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2015, 13:30

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17068 27144

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Morwa ja to uczucie ssania mam bardzo często. Początkowo myliłam to uczucie z głodem, później odkryłam, że to ból żołądka, na który oczywiście 99,9% lekarzy przepisze leki zobojętniające, a to pogarsza sprawę. W skrajnych sytuacjach posiłki jadłam tylko o wyznaczonych porach, bo nie potrafiłam w ogóle wyodrębnić głodu od bólu. Odkąd jem kwas do posiłków jest ok. Ponoć żołądek się nauczy je produkować.
    Nie wiem czy pamiętasz miałam jakiś czas temu problem z h.pylori (zapalenie żołądka, dwunastnicy + refluks), więc kwasów to miałam aż nadmiar . h.pylori wyleczona olejkiem z oregano bo po antybiotyk apteczny nie poszłam ;) miałam tylko lek-suplement diety - bardziej można powiedzieć, który obniża kw.żołądkowy, brałam go bardzo krótko bo o połowę krócej niż było w zaleceniu. No i to już jakiś czas temu było,więc znaczenia raczej to nie powinno mieć. Narazie kupiłam ten gastrolit ale zacznę go brać od jutra. Najpierw zbadam elektrolity czy aby napewno moje nereki pracują tak jak powinny aby nie pogorszyć sprawy ;) nie chcę dorzucać oliwy do ognia ,a mała kontrola mi się przyda.
    mar wrote:
    czy są tu jeszcze takie wiedźmy jak ja które są od początku i nadal nie mają fasola?
    Ja nadal bezdzietna /bezfasolowa. Nigdy nie lubiłam fasolówki i to pewnikiem był błąd ! w okresie twojego "zniknięcia" byłam dwa razy w ciążuni ale potem coś mi się odwiedziło, tzn nie mi tylko mojemu głupiemu organizmowi, ja nie mam z tym nic wspólnego żeby nie było;) teraz szukam sobie syfa w sobie a dokładnie to szukam problemu swoich niepowodzeń.
    P.s z tym badaniem moczu to dobra sprawa trzeba kiedyś spróbować :D babki pewnie miały niezły ubaw oglądając/badając Twój mocz :D

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:20

    Morwa lubi tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar ja również jeszcze nie byłam w cionszy właściwej...urojoną przerobiłam a teraz trwa spożywcza:)..także wiesz, nie Ty jedna! Z bakteriami super sprawa , badanie moczu 1o zł po co robić posiew nasienia za 100 lepiej wysikać, przyjemniej i oszczędniej:)

    Ja też się biorę za robienie w końcu czegoś oprócz wgapiania się w nic nie mówiące wykresy:)...po świętach zaczynamy stawiać ogrodzenie, więc nanoszę się desek i śrób i bóg wie jeszcze czego to głupie myśli odejdą mi ze łba:)...chyba, ze mróz nas zaskoczy, wtedy będę piła:)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1843

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla mama !!! Nie wiedziałam ze Cię tu jeszcze spotkam - kopa lat :)
    Morwa - wiem kochana.. podczytywałam tutaj Wasze posty, starałam się śledzić na bieżąco tylko nie odzywałam się za dużo bo w tych sytuacjach nie potrafiłabym znaleźć dobrych słów pocieszenia. To jest do dupy.

  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar :*

    Ja tylko na chwilę wieczorkiem Was nadrobię...

    Morwa a ten głód to nie jest nasza kochana insuliooporność - przynajmniej to co Cytrynka napisała to typowy opis zaburzeń insulinowych

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:

    czy są tu jeszcze takie wiedźmy jak ja które są od początku i nadal nie mają fasola?

    Ja na przykład...

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście reklame allegro w której głównym motywem jest mikołaj i prezent? Uryczałam się jak dziecko...

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    czy są tu jeszcze takie wiedźmy jak ja które są od początku i nadal nie mają fasola?

    Mar niechcący polubiłam.
    Ja do Wiedźm dołączyłam miesiąc po założeniu i też dalej nic.

    Ala ta reklama strasznie mnie dołuje

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar masz rację kope lat:)...hehe teraz śmiało możesz mówić mi matko, jak inne wiedźmy:)
    Ala wyje na tej reklamie od 2 tygodni...kiedyś allegro tez miało reklamę taką rodzinną, jak dzieci demolowały swoja obecnością wymarzone mieszkanie..oj też ruszała za serce.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam sie cieszyc ze nie ogladam tv...

    Komu ciasteczko?

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz jeszcze jakiś likier do pary?...jesli tak to poproszę:)
    A mnie te reklamy się bardzo podobają, wiadomo troche przykro, ze samemu nie ma sie takiego chłopaczka w szelkach no ale inni mają i to jest pocieszające:)

    Doczekamy się tych śmierdzących pieluch- spokojnieeee wiedźmy!
    Nie mogę się doczekać mojego własnego, osobistego płotu i bramy:):) jaram sie okropnie:)

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha! Bagno dotarło ;)
    Kurde sentymenta łapie. Jestem ostatni tydzień w obecnej pracy i mi trochę szkoda :(

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Kacha! Bagno dotarło ;)
    Kurde sentymenta łapie. Jestem ostatni tydzień w obecnej pracy i mi trochę szkoda :(
    Wiadomo człowiek przywiązuje się do miejsca i ludzi, ale zmieniasz pracę na bardziej Ci odpowiadającą i to jest dobre :)

    Ja dostałam wczoraj od babci męża ręcznie robiony adwokat kocham <3 i własnie jem go łyżeczką bo jest gęsty mniam!

    Maczek lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamita mam do zaoferowania co najwyzejrum lub wino imbirowe. Czy rum z colą Ci pasuje?


    Ja po powrocie do domu (jakies 2.5h temu) wypilam jiz 3 herbaty i 4 sie parzy.. Nie wiem ocb...

‹‹ 1383 1384 1385 1386 1387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ