X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa Chuj z wizyty. Doktorek chce dwie bety. Pytam sie go czy co tydzień mam wydawać 150 zł na bete i wizytę...
    Jest 10 tydzien
    Mam dość.
    Autentycznie.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to co usg zrobić nie może? Na tym etapie już musi być serduszko.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saxatilia wrote:
    Kurwa Chuj z wizyty. Doktorek chce dwie bety. Pytam sie go czy co tydzień mam wydawać 150 zł na bete i wizytę...
    Jest 10 tydzien
    Mam dość.
    Autentycznie.
    Zwariował?? Po co mu to jak ma usg.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa Ale ze co? Nie zrobil Ci usg? Idz Ty do jakiegos innego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzu, chyba faktycznie pełnia w pełni, bo ja się tylko przewalam z boku na bok. Brzuch mnie bolał, nawet mimo nospy. W dodatku była masakryczna burza, momentami strach mnie oblatywał, a ja raczej nie z tych, co się burzy boją.

    Idę dzwonić do polskiego labu. Coś mi się kojarzy, że mają nieczynne w środę, to wtedy lepiej czekać z betą i zrobić wrotek+czwartek, czy poniedziałek+czwartek też ok? Najchętniej pojechałabym dzisiaj tam, wiadomo ;)

    Dagn, mam tylko jedną zachciankę - proszę, niech będzie wszystko w porządku...



    Saxa, to czekanie jest najgorsze. Nie masz namiarów na kogoś innego, sprawdzonego?

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej wtorek-czwartek :)

    Impresja lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa. Ja miałam identyczny psychiatryk w domu. Doktorek bez spadku bety nie wypisał mu skierowania do szpitala. Czekałam jak na zbawienie aż zacznie spadać, wydalam na betę chyba z 400zl wówczas... A mi z dnia na dzień coraz bardziej waliło na dekiel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Saxa. Ja miałam identyczny psychiatryk w domu. Doktorek bez spadku bety nie wypisał mu skierowania do szpitala. Czekałam jak na zbawienie aż zacznie spadać, wydalam na betę chyba z 400zl wówczas... A mi z dnia na dzień coraz bardziej waliło na dekiel.
    Nie wyobrażam sobie takiej nerwówki :(
    Jak się czujesz, Ojejku? <3

    P.S. Bez skrępowania trzepnijcie mnie, jak za bardzo będę się z pozytywnego testu cieszyć i za dużo pisać. Serio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Saxa. Ja miałam identyczny psychiatryk w domu. Doktorek bez spadku bety nie wypisał mu skierowania do szpitala. Czekałam jak na zbawienie aż zacznie spadać, wydalam na betę chyba z 400zl wówczas... A mi z dnia na dzień coraz bardziej waliło na dekiel.

    Jak wyżej choć ja dostałam skierowanie do szpitala z podejrzeniem pozamacicznej bo beta rosła. I dopiero jak tam zaczęła mi spadac to zrobili mi łyżeczkowanie. Z głową do tej pory nie umię się ogarnąć, czekam aż kiedyś wysikam dwie kreski i urodzę zdrowego bobasa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Nie wyobrażam sobie takiej nerwówki :(
    Jak się czujesz, Ojejku? <3

    P.S. Bez skrępowania trzepnijcie mnie, jak za bardzo będę się z pozytywnego testu cieszyć i za dużo pisać. Serio.
    Nawet nie myśl, że za bardzo swirujesz, chwal się tutaj ciemniejącą kreska bez gadania, jestes teraz najszczęśliwsza na świecie, wiem o tym <3

    u mnie juz ok, minęło 5 tyg, Ridża jak nie było tak nie ma, ale mam clo na następny cykl, mam też wiesiołka i steryda, nie zawaham się ich użyć :D wiec niebawem dołączam z pozytywnym testem, tylko Ridża mi brak, ostatni był w kwietniu ;)

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, jak Ridża 2 lata nie miałam, w ramach leczenia endo.
    Co kilka miechów test robiłam, bo człowiek by nawet nie wiedział, jak by cudem wpadł :D
    A wiadomo, że los lubi zaskakiwać ;)


    Powiem Wam, że drugi raz zaskoczyłam w momencie, kiedy cykl spisałam na straty :)
    W życiu to jednak jest przewrotnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Pamiętam, jak Ridża 2 lata nie miałam, w ramach leczenia endo.
    Co kilka miechów test robiłam, bo człowiek by nawet nie wiedział, jak by cudem wpadł :D
    A wiadomo, że los lubi zaskakiwać ;)


    Powiem Wam, że drugi raz zaskoczyłam w momencie, kiedy cykl spisałam na straty :)
    W życiu to jednak jest przewrotnie :)

    Coś jest z tą psychika jak się wyluzuje :)
    Impra będzie wszystko dobrze, chwal się bo takie krechy to radość dla oka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ owszem wizyta tak za 80 zł ale na czwartek dwie bety i znów wizyta. Zapytałam ile razy jeszcze i jaki to ma sens...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Coś jest z tą psychika jak się wyluzuje :)
    Impra będzie wszystko dobrze, chwal się bo takie krechy to radość dla oka :)
    Ja się po prostu pogodziłam z myślą, że biologiczną mamą może nigdy nie będę.
    I w końcu znalazłam w tym ukojenie.

    Na jednych działa twarda walka. Na mnie działa pokora.
    Jak mantrę powtarzam sobie znowu, że będę cierpliwa i poradzę sobie ze wszystkim, co mnie czeka. Proszę, niech jest tak, jak ma być. Poczekam. A później dam radę.

    Przestałam się ze sobą szarpać, na przekór otoczeniu.
    I znalazłam znowu mój spokój.
    A w nagrodę, po raz kolejny, dostałam coś PIĘKNEGO.

    To nie jest pierwszy raz, kiedy w moim życiu dzieją się prawdziwe cuda, jak tylko poczuję taką wewnętrzną ciszę i całkowitą akceptację tego, co przynosi los.

    Stelaż ze łzami w oczach cieszył się z pozytywnego testu.
    I zamotany powtarzał w kółko, że nie pamięta, kiedy był tak bardzo szczęśliwy.
    Ja pamiętam - wtedy, kiedy nagle uniknęłam ciężkiej operacji, kiedy diagnoza odwróciła się o 180 stopni. Wtedy też wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatkę, kiedy nie płakałam, nie szarpałam się, tylko siedziałam w ciszy, a naokoło białe fartuchy szeptały "nowotwór złośliwy".

    Proszę, z całego serca proszę, żeby było dobrze.
    A jeśli ma byc inaczej, to też... będzie dobrze.

    <3 <3 <3

    Blondik, Dagn_, Amelcia, odrobinacheci, saxatilia, marzusiax, Emma80, Emma80, emaj, aleala, pepsunieczka, kattalinna, ciri22, macduska, Jagah, Modrzewiowa lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja, wyruszyła się. Będziesz cudowną, mądra mama.

    Impresja lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saxa idź do zwykłego lekarza na NFZ powiedz ze cie boli z bólem muszą cie przyjąć da ci skierowania na bete

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja, musi być dobrze :) A coś z tym odpuszczeniem i wewnętrzną harmonią jest...
    A wracając do tych zachcianek - jasne, że przede wszystkim, żeby nic się nie działo. No ale sama przyznaj, że lody z czosnkiem nie zaszkodzą :D

    Saxa, nie mam słów do tego Twojego lekarza o.O Co za problem zrobić usg, które wyjaśni wszystko, ech :(
    Może pojedź znów na IP? Tam Cię ostatnio dość dobrze potraktowali. Albo szukaj innego lekarza. Bo naprawdę się męczysz z tym :( A tak, na tym etapie, obraz usg będzie jasny i będziesz mogła zacząć coś działać, w tym czy innym kierunku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 15:39

    Impresja lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Wtedy też wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatkę, kiedy nie płakałam, nie szarpałam się, tylko siedziałam w ciszy, a naokoło białe fartuchy szeptały "nowotwór złośliwy".
    Ja to nazywam "szokiem". Miałam to samo czekając na cc... Do dziś mnie trzyma

    edit. Na poprawę humoru :) Obudziłam się i myślałam, że w nocy mnie zgwałcił Ridż (w 16dc), bo miałam całą bieliznę mokrą. Lecę do wc, a tam bagno. No kurde jeszcze takiego tsunami nie miałam. Test Alexisowy dziś bez wątpliwości pozytywny więc liczę, że dołączę do brzuchatek :P

    edit 2 Energylandia w Zatorze organizuje imprezę dla łowców pokemonów [url]https://www.facebook.com/events/1621258918184296/ [/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2016, 16:12

    ojejku, ktosiowa lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nfz kiepsko z terminem i moimi godzinami pracy. Dziś na IP dyzur ma kiepski lekarz. Pojade chyba do innego szpitala.

    Impresja.wzruszylo mnie to co napisalas

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    edit 2 Energylandia w Zatorze organizuje imprezę dla łowców pokemonów [url]https://www.facebook.com/events/1621258918184296/ [/url]
    ja nie rozumiem fenomenu grania w pokemony, w życiu nie udostępniłabym widoku ze swojej kamery z telefonu, ludzie włączają aplikację w domach, w pracy, wszędzie, nie mając żadnej kontroli nad tym kto i w jakim celu magazynuje takie dane, pod pretekstem gry.
    Te same osoby zazwyczaj maja zaklejoną kamerkę w laptopie w obawie przed podglądaniem ;)

    comment_1n4Lf7jiFcqFsK67kNg6Asg0P5fDDugf,w400.jpg

    Blondik lubi tę wiadomość

‹‹ 2231 2232 2233 2234 2235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ