X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale juz lepiej?

    Baronowa, ja pachy też. I bikini dość głębokie, choć czasem łzy w oczach przy tym ;) dlatego wiem, że nie zamienię na nic depilatora :) tylko model chcę jakiś nowszy. Te najnowsze to niezły wydatek, ponad 5 stów, zastanawiam się więc czy rzeczywiście warto. Ciągle też mam nadzieję, że w końcu uzbieram jakieś zaskórniaki i zrobię sobie laserową :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pachy depilatorem? Bikini? Toż to tortury :-)
    strach-czlowiek.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 20:23

    ciri22, Dagn_, Maczek, Impresja lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Na chwile obecna jest zdecydowanie lepiej.nie idealnie ale o wiele lepiej. Więc stawiac ze odwodnienie po tej biegunce.

    W ogole rozwalilo nam się lozko... Poraz 3 w przeciagu pol roku... A to w wynajmowanym mieszkaniu.. Do tej pory G juz 3 razy sklejal a tak naprawde spawal i w ogole lozko ale teraz juz sie nie da. Trzeba chyba powiedziec wlascicielom ze lozko do wymiany... ;/ dobrze ze na wysokosci nog sie stelaz popsul wiec mozemy w miare spac ale trzeba uwazac.

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a są takie do rozpuszczenia elektrolity w aptece, może to by Ci pomogło, albo np isostar? dawno tego nie piłam ale jak trenowałam, to piliśmy żeby uzupełnić elektrolity, ze zdrowitu też coś takiego jest!

    Ja to mogę depilator używać tylko w bardzo ograniczonym stopniu tak samo wosk, wrastają mi potem mega włoski, i za cholere nie da sie z tym nic zrobić!!! więc zostaje standartowa maszynka:/
    Katta ponoć jakiś z nakładką chłodzącą jest ok, bo koleżanka coś wspominała, ja miałam z nakładkami masującymi i wcale nie widzialam roznicy!!

    ja po weselichu;) wesele na świeżym powietrzu, super sprawa:) ale idealnie młodzi wpasowali się w pogode!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a mi się wydaje ze to od tego nie jedzenia i braku konkretnego snu. Organizm jest wykonczony i dziala cuda. Trzymaj się tam. I w razie co na pogotowie.
    Na odwodnienie Gastrolit w aptece. Paskudne cholerstwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak moze byc Cytrynko. 2 posilki dziennie przy karmieniu i za malo wody robi swoje. Musze sie wziac za siebie...

    Paolala wlasnie wiem ze sa w aptece i mam nawet pod domem calodobowa i oczywiacie cos? Zamiast do apteki to wybralam sie do nocnego

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nakładki i cuda-niewidy są psu na budę potrzebne.

    Ilość pęset się liczy. Ja mam takiego brauna z serii 7, ma te nakładki masujące i nic to nie pomaga - nie czułam różnicy w bólu między tym, a takim starszym modelem. Za to ma fajną funkcję - można go używać w wodzie, np. pod prysznicem.
    Ja i tak nie umiem znieść masakrowania się tym wynalazkiem.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... Maczku, czyli nie polecasz? ja właśnie patrzyłam siódemki i w górę

    zem3qps6in5tddof.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za miekka na używanie debilatorów mnie to kurewsko boli. Zastanawiałam się nad kupieniem tego laserowego debilatora ale trochę to drogie.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja domowego laserowego nie polecam bo mozna sobie kuku zrobic i blizny do konca zycia... W szkole miałyśmy taki przypadek... Ma dziewczyny ziast wlosow białe blizny...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jak się czujesz?
    To nie jest czasem kolejna odsłona tego nadciśnienia w ciąży?
    Serducho?

    Marsz do lekarza z tym! <3

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę Wam pomarudzić? zaraz mamy urlop i ciągle żadnej miejscówki :( a wszystko przez ten cholerny brak samochodu, bo jak coś fajnego dla nas to bez auta nie dojedziemy. lato w mieście mnie nie bawi za bardzo :/ a w międzyczasie jeszcze rocznica ślubu i weź tu coś zaplanuj :/ kiedyś było łatwiej jak człowiek był sam ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam ze odwodnienie po tej biegunce. Skonczylam z bieganiem do kibla. Uzupelnilam elektrolity i juz w tej chwili jest super ;) zjadłam i dalej pije i zaraz może wreszcie usne i sie wyspie.

    Ale, tak, pozycze znow aparat do mierzenia ciśnienia od mamy. Niby po ciazy juz się umiarkowalo ale ja zawsze mialam syndrom białego fartucha i juz nie raz kazali mi mierzyć tetno w domu i mialam idealne a na wizytach potrafilo mi skoczyć nawet do 160/90 (i nie mowie tu o ciąży)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta bez samochodu to kiszka masz racje... A gdzie chcecie jechac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj po spaniu 78/49.
    Od tygodnia każde popołudnie podsypiam.
    Zasnę wszędzie, w każdych warunkach.
    Za to od świtu oczy otwarte na całego ;)

    Debilator, Basik! :D :D :D

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    hmmm... Maczku, czyli nie polecasz? ja właśnie patrzyłam siódemki i w górę

    Nie no, ogółem fajny jest, bo dużo tych pęset, dobrze łapie i można używać pod wodą. Ja po prostu źle toleruję depilatory. ;)
    Tylko mówię, że te nakładki masujące nic nie dają. Więc jak będziesz mieć do wyboru droższy model, wzbogacony o jakieś poboczne pierdoły albo tańszy bez nich, to lepiej ten tańszy.

    EDIT: My się ciągle poruszamy bez auta. Da się, chociaż więcej z tym na pewno komplikacji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 22:39

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuu, pocieszyłaś mnie podwójnie: depilatorem i brakiem auta ;) czyli nie tylko my jesteśmy tacy niemobilni ;)

    Ciri, chcemy gdziekolwiek ;) żeby odpocząć po prostu. żeby jakaś woda była w pobliżu ale też żeby można było coś robić poza leżeniem plackiem. żeby było łatwo tam dotrzeć i żeby nie zapłacić fortuny. a, i żeby była kuchnia bo przecież ja wybredna jestem kulinarnie ;) to wszystko tworzy nam baaaardzo upierdliwy mix opcji z wynikiem: brak ofert :/

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Zuu, pocieszyłaś mnie podwójnie: depilatorem i brakiem auta ;) czyli nie tylko my jesteśmy tacy niemobilni ;)

    Ciri, chcemy gdziekolwiek ;) żeby odpocząć po prostu. żeby jakaś woda była w pobliżu ale też żeby można było coś robić poza leżeniem plackiem. żeby było łatwo tam dotrzeć i żeby nie zapłacić fortuny. a, i żeby była kuchnia bo przecież ja wybredna jestem kulinarnie ;) to wszystko tworzy nam baaaardzo upierdliwy mix opcji z wynikiem: brak ofert :/
    Gdańsk Jelitkowo, apartamenty Grand z kuchnią, piechotą plażą macie super spacerek do Sopotu, a komunikacją myślę, że bez problemu na starówkę dojedziecie. Ten urlop super wspominam! Polecam na wrzesień :)

    http://www.booking.com/hotel/pl/grand-apartments.pl.html?aid=356980;label=gog235jc-hotel-pl-pl-apartamentNjelitkowo-unspec-us_il-com-L%3Apl-O%3AwindowsS81-B%3Afirefox-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=f79816bec418cb181c565e201cdd7ac1;dcid=12;dest_id=4976;dest_type=district;dist=0;group_adults=2;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=40bb8367a072726a4ff000f758fce95fbb8371c1X39;type=total;ucfs=1&

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Gdanska kiedys za dzieciaki razemz Rodzicami wynajmowalismy pokoje w akademikach. I z tego co wiem nadal jest to mozliwe. Kuchnia jakas tez jest.

    Moge tez od siebie polecic Bejot w Jeziorkach pod Suwalkami. Domki plus duzy dom z kuchnia (a w nim pokoje do wynajecia). Dojazd moze nie najlepszy ale jakis pks tam kursuje. Ewentualnie z wlasicielem da sie dogadac.
    Dookola zejscie do jeziora, lasy, pola itp. Mozna wynajac kajak, rowery.
    Ekstra sprawa dla tych co chca z miasta wyjechac.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 24 lipca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Miałam wczoraj po spaniu 78/49.
    Od tygodnia każde popołudnie podsypiam.
    Zasnę wszędzie, w każdych warunkach.
    Za to od świtu oczy otwarte na całego ;)

    Debilator, Basik! :D :D :D
    A tak mi się kiedyś wymyśliło i tak sobie gadam :-P :-D ;-)

    Impresja, Cytrynka_ lubią tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
‹‹ 2251 2252 2253 2254 2255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ